Word fan! 168
Download kalender FA Cup 2023/2024
Download alle wedstrijden van FA Cup naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.
Google Calendar
Hotmail / Outlook / Windows Live
Apple iCal
Microsoft Outlook 2007
Microsoft Outlook XP/2003 (Bestand eerst opslaan, daarna importeren*)
Windows Vista Calendar
Netvibes
.ics-file
* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel geüpdatet worden.
Download de kalender van jouw favoriete ploeg
Accrington Stanley
AFC Croydon Athletic
AFC Fylde
AFC Portchester
AFC Stoneham
AFC Sudbury
AFC Totton
AFC Wimbledon
AFC Wimbledon/Ramsgate
Albion Sports
Aldershot Town
Aldershot Town/Stockport County
Alfreton Town
Alfreton Town/Walsall
Altrincham
Alvechurch
Anstey Nomads
Arsenal
Ascot United
Ashton United
Aston Villa
Atherstone Town
Atherton Collieries
Aveley
Aveley/Barnet
Bamber Bridge
Banbury United
Barnet
Barnoldswick Town
Barnsley
Barnsley/Horsham
Barnstaple Town
Barrow
Barton Rovers
Barwell
Basford United
Bashley
Basingstoke
Bath City
Beaconsfield SYCOB
Beckenham Town
Bedford
Berkhamsted
Bideford
Biggleswade
Biggleswade Town
Billericay Town
Billericay/Sheppey United
Binfield
Birmingham City
Bishop Auckland
Bishop's Stortford
Bishops Cleeve
Blackburn
Blackpool
Blackpool/Forest Green Rovers
Blyth
Bognor Regis Town
Boldmere St Michaels
Bolton Wanderers
Boreham Wood
Boston Utd
Bournemouth
Brackley Town
Bracknell Town
Bradford City
Bradford Park Avenue
Braintree Town
Braintree Town/Chesham United
Brentford
Brentford/Wolverhampton Wanderers
Brentwood Town
Bridgwater Town
Brighouse Town
Brightlingsea Regent
Brighton
Bristol City
Bristol Manor Farm
Bristol Rovers
Bromley
Bromsgrove Sporting
Burgess Hill Town
Burnley
Burton Albion
Buxton
Cambridge City
Cambridge United
Canvey Island
Cardiff City
Carlisle United F.C.
Carlton Town
Carshalton Athletic
Charlton Athletic
Charlton Athletic/Cray Valley Paper Mills
Charnock Richard
Chatham Town
Chelmsford City
Chelmsford/Whitby
Chelsea
Cheltenham Town
Chertsey Town
Chesham United
Cheshunt
Chester FC
Chester FC/York City
Chesterfield
Chippenham Town
Chorley
Cleethorpes Town
Clevedon
Clitheroe
Coalville Town
Colchester United
Coleshill Town
Concord Rangers
Consett AFC
Coventry City
Crawley Town
Cray Valley Paper Mills
Cray Wanderers
Crewe Alexandra
Crewe Alexandra/Bristol Rovers
Crewe Alexandra/Derby County
Cribbs
Crystal Palace
Crystal Palace/Everton
Curzon Ashton
Dagenham & Redbridge
Darlaston Town FC
Darlington 1883
Dartford
Derby County
Dereham Town
Didcot Town
Doncaster Rovers
Doncaster Rovers/Accrington Stanley
Dorchester Town
Dorking Wanderers
Dover Athletic
Dulwich Hamlet
Dunston UTS
Eastbourne Borough
Eastbourne United
Eastleigh
Ebbsfleet United
Ebbsfleet United/Slough Town
Emley
Enfield Town
Epsom & Ewell
Erith & Belvedere FC
Everton
Evesham United
Exeter City
Fakenham Town
Farnborough
Farnham Town
Farsley Celtic AFC
Faversham Town
FC Romania
FC United of Manchester
Felixstowe & Walton United
Flackwell Heath
Fleetwood Town
Folkestone Invicta
Forest Green Rovers
Frome Town
Fulham
Gainsborough
Gateshead
Gillingham
Gloucester City
Goole AFC
Gorleston
Gosport Borough
Grimsby Borough
Grimsby Town
Guisborough Town
Guiseley
Hadley
Halesowen
Halifax Town
Hampton & Richmond
Hanley Town
Hanwell Town
Hanworth Villa
Harborough Town FC
Haringey Borough
Harrogate Town
Harrow Borough
Hartlepool
Hartley Wintney
Hashtag United
Hastings United
Havant & Waterlooville
Hayes & Yeading United
Heaton Stannington FC
Hemel Hempstead
Hemel Hempstead/Woking
Hendon
Hereford
Herne Bay
Heybridge Swifts
Highworth Town
Hitchin Town
Hornchurch
Horndean
Horsham
Huddersfield Town
Hull City
Hull City/Birmingham City
Hullbridge Sports
Hungerford Town
Hyde United
Hythe Town
Ilkeston Town
Ipswich Town
Kennington
Kettering
Kidderminster
Kidsgrove Athletic
King's Lynn Town
Kingstonian
Kirkley & Pakefield
Knaphill
Lancaster City
Lancing
Larkhall Athletic
Laverstock & Ford
Leamington
Leatherhead
Leeds United
Leek Town
Leicester City
Leighton Town
Leiston
Lewes
Leyton Orient
Lincoln
Lincoln United
Liverpool FC
Long Eaton United
Lowestoft Town
Luton Town
Luton Town/Bolton Wanderers
Lydd Town
Macclesfield Town
Maidenhead United
Maidstone United
Maldon & Tiptree
Manchester City
Manchester United
Mansfield Town
Margate
Marine
Marlow
Marske United
Matlock Town
Merthyr Town
Mickleover Sports
Middlesbrough
Mildenhall Town
Millwall
Milton Keynes Dons
Milton Keynes Irish
Moneyfields FC
Morecambe
Morpeth Town
Mossley AFC
Mousehole
Nantwich Town
Needham Market
New Salamis FC
Newcastle United
Newhaven
Newport County
Newport County/Barnet
Newport County/Eastleigh
North Ferriby United
Northampton Town
Northwood
Norwich City
Norwich City/Bristol Rovers
Nottingham Forest
Nottingham Forest/Blackpool
Notts County
Nuneaton Borough FC
Okehampton Argyle
Oldham Athletic A.F.C.
Leicester Road
Ashby Ivanhoe
Sheppey United
Salisbury
Ossett United
Oxford City
Oxford Utd
Peterborough Sports
Peterborough United
Peterborough United/Salford City
Petersfield Town
Plymouth Argyle
Plymouth Parkway
Poole Town FC
Port Vale
Port Vale/Burton Albion
Portsmouth
Potters Bar Town
Prescot Cables
Preston North End
Prestwich Heys AFC
QPR
Radcliffe
Ramsgate
Reading
Reading City
Redditch United
Redhill FC
Rochdale
Rotherham United
Royston Town
Rugby Borough FC
Rugby Town
Runcorn Linnets
Rushall Olympic
Salford City
Sawbridgeworth Town
Scarborough Athletic
Scarborough Athletic/Forest Green Rovers
Scarborough Athletic/Oxford City
Scunthorpe
Sevenoaks Town
Shaftesbury Town
Sheffield FC
Sheffield United
Sheffield Wednesday
Sherwood Colliery
Shifnal Town
Sholing
Shrewsbury
Slough Town
Slough Town/Grimsby Town
Solihull Moors
South Shields
Southall
Southampton
Southend United
Southport
Spalding United
Spennymoor Town FC
Sporting Khalsa
St. Albans City
St. Ives Town FC
Stafford Rangers
Stamford
Stevenage
Stevenage/Port Vale
Steyning Town
Stockport
Stockton Town
Stoke City
Stourbridge
Stowmarket Town
Stratford Town FC
Sunderland
Sutton United
Swansea
Swindon Supermarine
Swindon Town
Tadcaster Albion
Tadley Calleva
Tamworth
Taunton Town
Telford
Tiverton
Tonbridge Angels
Torquay
Tottenham
Tranmere Rovers
Truro City
Uxbridge
Walsall
Walthamstow
Walton and Hersham
Ware
Warrington Rylands
Warrington Town
Watford
Wealdstone
Welling United
Welwyn Garden City
West Auckland Town
West Bromwich
West Ham United/Bristol City
West Ham Utd
Westfield FC
Weston Super Mare
Weymouth FC
Whickham FC
Whitby
Whitehawk
Whitstable Town
Widnes
Wigan
Wimborne Town
Winchester City
Wingate & Finchley
Witham Town
Witton Albion
Woking
Wolverhampton
Woodford Town
Worcester
Workington
Worksop
Worthing
Wrexham
Wroxham
Wycombe Wanderers
Yate Town
Yeovil Town
York City
York City/Needham Market