Kalender

 Ronde 1
23/08 20:45 Whitehawk Whitehawk ...-... Saltdean United Saltdean United
23/08 20:45 Christchurch Christchurch ...-... Badshot Lea Badshot Lea
23/08 20:45 Barking Barking ...-... Aveley Aveley
23/08 20:45 Whickham Whickham ...-... Thornaby Thornaby
23/08 20:45 Great Yarmouth Town Great Yarmouth Town ...-... Rothwell Corinthians Rothwell Corinthians
23/08 20:45 Mole Valley SCR Mole Valley SCR ...-... Eastbourne Town Eastbourne Town
23/08 20:45 Mickleover Sports Mickleover Sports ...-... Coventry Sphinx Coventry Sphinx
23/08 20:45 Winchester City Winchester City ...-... AFC Stoneham AFC Stoneham
24/08 16:00 Stourport Swifts Stourport Swifts ...-... Boldmere St Michaels Boldmere St Michaels
24/08 16:00 AFC Wulfrunians AFC Wulfrunians ...-... Leek Town Leek Town
24/08 16:00 Bromsgrove Sporting Bromsgrove Sporting ...-... Leicester Road Leicester Road
24/08 16:00 Belper Town Belper Town ...-... Sporting Khalsa Sporting Khalsa
24/08 16:00 Heather St Johns Heather St Johns ...-... Worcester City Worcester City
24/08 16:00 Lichfield City Lichfield City ...-... Haughmond Haughmond
24/08 16:00 Soham Town Rangers Soham Town Rangers ...-... Biggleswade United FC Biggleswade United FC
24/08 16:00 March Town United March Town United ...-... Wellingborough Town Wellingborough Town
24/08 16:00 Garforth Town Garforth Town ...-... Colne FC Colne FC
24/08 16:00 Dunston Dunston ...-... Goole Goole
24/08 16:00 Arlesey Town Arlesey Town ...-... Peterborough Northern Star Peterborough Northern Star
24/08 16:00 Haywards Heath Town Haywards Heath Town ...-... Tunbridge Wells Tunbridge Wells
24/08 16:00 Little Common Little Common ...-... Three Bridges Three Bridges
24/08 16:00 Boston Town FC Boston Town FC ...-... Thurnby Nirvana Thurnby Nirvana
24/08 16:00 Harwich & Parkeston Harwich & Parkeston ...-... Romford Romford
24/08 16:00 Tividale Tividale ...-... Chasetown Chasetown
24/08 16:00 Coleshill Town Coleshill Town ...-... Whitchurch Alport Whitchurch Alport
24/08 16:00 Gorleston Gorleston ...-... Kempston Rovers Kempston Rovers
24/08 16:00 Newport Pagnell Town FC Newport Pagnell Town FC ...-... Flackwell Heath FC Flackwell Heath FC
24/08 16:00 Steyning Town Steyning Town ...-... Ramsgate Ramsgate
24/08 16:00 Herne Bay Herne Bay ...-... AFC Croydon Athletic AFC Croydon Athletic
24/08 16:00 Sheppey United Sheppey United ...-... Glebe Glebe
24/08 16:00 Fairford Town FC Fairford Town FC ...-... Hanwell Town Hanwell Town
24/08 16:00 Cray Valley (PM) Cray Valley (PM) ...-... Whyteleafe Whyteleafe
24/08 16:00 Whitstable Town Whitstable Town ...-... Newhaven Newhaven
24/08 16:00 Guildford City Guildford City ...-... Varndeanians Varndeanians
24/08 16:00 Yate Town Yate Town ...-... Exmouth Exmouth
24/08 16:00 Bitton AFC Bitton AFC ...-... Mangotsfield United Mangotsfield United
24/08 16:00 Trafford Trafford ...-... Burscough Burscough
24/08 16:00 Liversedge Liversedge ...-... Droylsden Droylsden
24/08 16:00 1874 Northwich 1874 Northwich ...-... Worksop Parramore Worksop Parramore
24/08 16:00 Stocksbridge Park Steels Stocksbridge Park Steels ...-... Irlam Irlam
24/08 16:00 Radcliffe Borough Radcliffe Borough ...-... Runcorn Town Runcorn Town
24/08 16:00 Didcot Town Didcot Town ...-... Roman Glass St George Roman Glass St George
24/08 16:00 Sunderland RCA Sunderland RCA ...-... Hemsworth MW Hemsworth MW
24/08 16:00 Wembley Wembley ...-... Berkhamsted Berkhamsted
24/08 16:00 Bridon Ropes Bridon Ropes ...-... Chichester City Chichester City
24/08 16:00 CB Hounslow United CB Hounslow United ...-... Horley Town Horley Town
24/08 16:00 Hythe & Dibden Hythe & Dibden ...-... Horndean Horndean
24/08 16:00 Hamble Club Hamble Club ...-... Sholing Sholing
24/08 16:00 Cockfosters Cockfosters ...-... Coggeshall Town Coggeshall Town
24/08 16:00 Long Melford Long Melford ...-... Colney Heath Colney Heath
24/08 16:00 Saffron Walden Town FC Saffron Walden Town FC ...-... Maldon & Tiptree Maldon & Tiptree
24/08 16:00 Waltham Abbey Waltham Abbey ...-... Woodbridge Town Woodbridge Town
24/08 16:00 Takeley Takeley ...-... White Ensign White Ensign
24/08 16:00 Aylesbury FC Aylesbury FC ...-... North Leigh North Leigh
24/08 16:00 Wantage Town Wantage Town ...-... Thame Rangers Thame Rangers
24/08 16:00 Thame United Thame United ...-... Leighton Town Leighton Town
24/08 16:00 Horsham YMCA Horsham YMCA ...-... Egham Egham
24/08 16:00 Sutton Athletic Sutton Athletic ...-... Ashford Town (Middlesex) Ashford Town (Middlesex)
24/08 16:00 Chertsey Town Chertsey Town ...-... Erith & Belvedere Erith & Belvedere
24/08 16:00 Bradford Town Bradford Town ...-... Larkhall Athletic FC Larkhall Athletic FC
24/08 16:00 South Park South Park ...-... Canterbury City Canterbury City
24/08 16:00 VCD Athletic VCD Athletic ...-... Uckfield Town Uckfield Town
24/08 16:00 Highworth Town Highworth Town ...-... Ardley United Ardley United
24/08 16:00 Romulus Romulus ...-... Market Drayton Town Market Drayton Town
24/08 16:00 East Grinstead Town East Grinstead Town ...-... Abbey Rangers Abbey Rangers
24/08 16:00 Southall Southall ...-... Spelthorne Sports Spelthorne Sports
24/08 16:00 Cirencester Town Cirencester Town ...-... North Greenford United North Greenford United
24/08 16:00 Shrivenham Shrivenham ...-... Chalfont St Peter Chalfont St Peter
24/08 16:00 Slimbridge Slimbridge ...-... Burnham Burnham
24/08 16:00 Brimscombe & Thrupp Brimscombe & Thrupp ...-... Aylesbury United Aylesbury United
24/08 16:00 Westfields Westfields ...-... Lutterworth Town Lutterworth Town
24/08 16:00 Thatcham Town Thatcham Town ...-... Andover New Street Andover New Street
24/08 16:00 Cribbs Cribbs ...-... Bideford Bideford
24/08 16:00 Northwich Victoria Northwich Victoria ...-... Prescot Cables Prescot Cables
24/08 16:00 Wroxham FC Wroxham FC ...-... Stamford Stamford
24/08 16:00 Seaham Red Star Seaham Red Star ...-... Guisborough Town Guisborough Town
24/08 16:00 Northallerton Town Northallerton Town ...-... Stockton Town Stockton Town
24/08 16:00 City of Liverpool City of Liverpool ...-... Skelmersdale United Skelmersdale United
24/08 16:00 Fleet Town Fleet Town ...-... Baffins Milton Rovers Baffins Milton Rovers
24/08 16:00 Gresley Gresley ...-... Sutton Coldfield Town Sutton Coldfield Town
24/08 16:00 Padiham Padiham ...-... Marine Marine
24/08 16:00 Cambridge City Cambridge City ...-... Barton Rovers Barton Rovers
24/08 16:00 Barton Town Old Boys Barton Town Old Boys ...-... Grantham Town Grantham Town
24/08 16:00 Loughborough Dynamo Loughborough Dynamo ...-... Sherwood Colliery Sherwood Colliery
24/08 16:00 Melton Town Melton Town ...-... Cleethorpes Town Cleethorpes Town
24/08 16:00 Heanor Town Heanor Town ...-... AFC Mansfield AFC Mansfield
24/08 16:00 Long Eaton United FC Long Eaton United FC ...-... South Normanton Athletic South Normanton Athletic
24/08 16:00 Maltby Main Maltby Main ...-... Loughborough University Loughborough University
24/08 16:00 Winterton Rangers FC Winterton Rangers FC ...-... Kirby Muxloe Kirby Muxloe
24/08 16:00 Staveley MW Staveley MW ...-... Lincoln United Lincoln United
24/08 16:00 Peterborough Sports Peterborough Sports ...-... Bugbrooke St Michaels Bugbrooke St Michaels
24/08 16:00 Bedford Town Bedford Town ...-... Deeping Rangers Deeping Rangers
24/08 16:00 Wisbech Town Wisbech Town ...-... Ely City Ely City
24/08 16:00 Corby Town Corby Town ...-... Holbeach United Holbeach United
24/08 16:00 Bedfont Sports Bedfont Sports ...-... Hanworth Villa Hanworth Villa
24/08 16:00 Redhill Redhill ...-... Balham Balham
24/08 16:00 Tower Hamlets Tower Hamlets ...-... Horsham Horsham
24/08 16:00 Arundel FC Arundel FC ...-... Shoreham Shoreham
24/08 16:00 Beckenham Town Beckenham Town ...-... Ashford United Ashford United
24/08 16:00 Bedworth United Bedworth United ...-... Halesowen Town Halesowen Town
24/08 16:00 Kidsgrove Athletic Kidsgrove Athletic ...-... Newcastle Town Newcastle Town
24/08 16:00 Burgess Hill Town Burgess Hill Town ...-... Sevenoaks Town Sevenoaks Town
24/08 16:00 Phoenix Sports Phoenix Sports ...-... Staines Town Staines Town
24/08 16:00 AFC Sudbury AFC Sudbury ...-... Felixstowe & Walton United Felixstowe & Walton United
24/08 16:00 FC Romania FC Romania ...-... Ware Ware
24/08 16:00 Grays Athletic Grays Athletic ...-... Heybridge Swifts Heybridge Swifts
24/08 16:00 Brighouse Town Brighouse Town ...-... Morpeth Town Morpeth Town
24/08 16:00 Frickley Athletic Frickley Athletic ...-... Tadcaster Tadcaster
24/08 16:00 Widnes Widnes ...-... Mossley Mossley
24/08 16:00 Basingstoke Basingstoke ...-... Westfield Westfield
24/08 16:00 Harlow Town Harlow Town ...-... Brentwood Town Brentwood Town
24/08 16:00 Wingate & Finchley Wingate & Finchley ...-... Welwyn Garden City Welwyn Garden City
24/08 16:00 Marlow Marlow ...-... Cinderford Town Cinderford Town
24/08 16:00 AFC Dunstable AFC Dunstable ...-... Hayes & Yeading United Hayes & Yeading United
24/08 16:00 Tooting & Mitcham United Tooting & Mitcham United ...-... Faversham Town Faversham Town
24/08 16:00 Sittingbourne Sittingbourne ...-... Uxbridge Uxbridge
24/08 16:00 Spalding United Spalding United ...-... Dereham Town Dereham Town
24/08 16:00 Atherton Collieries Atherton Collieries ...-... Runcorn Linnets Runcorn Linnets
24/08 16:00 Chipstead Chipstead ...-... Hassocks Hassocks
24/08 16:00 Hastings United Hastings United ...-... Broadbridge Heath Broadbridge Heath
24/08 16:00 Portland United Portland United ...-... Hamworthy United FC Hamworthy United FC
24/08 16:00 Ramsbottom United Ramsbottom United ...-... Winsford United Winsford United
24/08 16:00 Charnock Richard Charnock Richard ...-... Longridge Town Longridge Town
24/08 16:00 Reading City Reading City ...-... Moneyfields Moneyfields
24/08 16:00 Bournemouth FC Bournemouth FC ...-... Bracknell Town Bracknell Town
24/08 16:00 Binfield Binfield ...-... Lymington Town Lymington Town
24/08 16:00 Knaphill Knaphill ...-... Fareham Town Fareham Town
24/08 16:00 Plymouth Parkway Plymouth Parkway ...-... Paulton Rovers Paulton Rovers
24/08 16:00 Bridgwater Town Bridgwater Town ...-... Brislington Brislington
24/08 16:00 Clevedon Town Clevedon Town ...-... Bristol Manor Farm Bristol Manor Farm
24/08 16:00 Tavistock Tavistock ...-... Frome Town Frome Town
24/08 16:00 Shepton Mallet Shepton Mallet ...-... Melksham Town Melksham Town
24/08 16:00 Street Street ...-... Willand Rovers Willand Rovers
24/08 16:00 Tilbury Tilbury ...-... Stanway Rovers FC Stanway Rovers FC
24/08 16:00 Cheshunt Cheshunt ...-... Stowmarket Town Stowmarket Town
24/08 16:00 Basildon United Basildon United ...-... Framlingham Town Framlingham Town
24/08 16:00 Longlevens Longlevens ...-... Northwood Northwood
24/08 16:00 Bishops Cleeve Bishops Cleeve ...-... Kidlington Kidlington
24/08 16:00 Stalybridge Celtic Stalybridge Celtic ...-... West Didsbury & Chorlton West Didsbury & Chorlton
24/08 16:00 Bury Town Bury Town ...-... Histon Histon
24/08 16:00 Godmanchester Rovers Godmanchester Rovers ...-... St Neots Town St Neots Town
24/08 16:00 Waltham Forest Waltham Forest ...-... Great Wakering Rovers Great Wakering Rovers
24/08 16:00 Hadley Hadley ...-... Hoddesdon Town Hoddesdon Town
24/08 16:00 London Colney London Colney ...-... Halstead Town Halstead Town
24/08 16:00 Whitton United Whitton United ...-... Hertford Town Hertford Town
24/08 16:00 FC Clacton FC Clacton ...-... Witham Town Witham Town
24/08 16:00 Biggleswade Biggleswade ...-... Yaxley FC Yaxley FC
24/08 16:00 Stotfold FC Stotfold FC ...-... Canvey Island Canvey Island
24/08 16:00 Bowers & Pitsea Bowers & Pitsea ...-... Barkingside Barkingside
24/08 16:00 Eccleshill United Eccleshill United ...-... Glossop North End FC Glossop North End FC
24/08 16:00 Sheffield Sheffield ...-... Litherland Remyca Litherland Remyca
24/08 16:00 Pontefract Collieries Pontefract Collieries ...-... Hebburn Town Hebburn Town
24/08 16:00 Pickering Town CFC Pickering Town CFC ...-... Bridlington Town Bridlington Town
24/08 16:00 Ashington AFC Ashington AFC ...-... Marske United Marske United
24/08 16:00 Billingham Town Billingham Town ...-... Ossett United Ossett United
24/08 16:00 Newcastle Benfield FC Newcastle Benfield FC ...-... Workington Workington
25/08 15:00 Evesham United Evesham United ...-... Harefield United Harefield United
25/08 16:00 Dunstable Town Dunstable Town ...-... Shortwood United Shortwood United
25/08 16:00 Cray Wanderers Cray Wanderers ...-... Hythe Town Hythe Town
25/08 20:45 Blackfield & Langley Blackfield & Langley ...-... AFC Totton AFC Totton

Download kalender

Download alle wedstrijden van FA Cup naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.

* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel geüpdatet worden.