Word fan! 157

Kalender FA Cup

 Ronde 1
23/08 20:45 Christchurch Christchurch 1-2 Badshot Lea Badshot Lea
23/08 20:45 Winchester City Winchester City 1-1 AFC Stoneham AFC Stoneham
23/08 20:45 Blackfield & Langley Blackfield & Langley 2-1 AFC Totton AFC Totton
23/08 20:45 Whickham Whickham 1-2 Thornaby Thornaby
23/08 20:45 Whitehawk Whitehawk 2-0 Saltdean United Saltdean United
23/08 20:45 Barking Barking 2-1 Aveley Aveley
23/08 20:45 Mole Valley SCR Mole Valley SCR 3-0 Eastbourne Town Eastbourne Town
23/08 20:45 Great Yarmouth Town Great Yarmouth Town 0-2 Rothwell Corinthians Rothwell Corinthians
23/08 20:45 Mickleover Sports Mickleover Sports 3-0 Coventry Sphinx Coventry Sphinx
24/08 16:00 Stourport Swifts Stourport Swifts 0-0 Boldmere St Michaels Boldmere St Michaels
24/08 16:00 AFC Wulfrunians AFC Wulfrunians 0-1 Leek Town Leek Town
24/08 16:00 Bromsgrove Sporting Bromsgrove Sporting 2-1 Leicester Road Leicester Road
24/08 16:00 Tividale Tividale 0-5 Chasetown Chasetown
24/08 16:00 Belper Town Belper Town 1-1 Sporting Khalsa Sporting Khalsa
24/08 16:00 Garforth Town Garforth Town 0-4 Colne FC Colne FC
24/08 16:00 Heather St Johns Heather St Johns 1-0 Worcester City Worcester City
24/08 16:00 Dunston Dunston 2-2 Goole Goole
24/08 16:00 Arlesey Town Arlesey Town 2-0 Peterborough Northern Star Peterborough Northern Star
24/08 16:00 Haywards Heath Town Haywards Heath Town 2-1 Tunbridge Wells Tunbridge Wells
24/08 16:00 March Town United March Town United 2-1 Wellingborough Town Wellingborough Town
24/08 16:00 Boston Town FC Boston Town FC 0-0 Thurnby Nirvana Thurnby Nirvana
24/08 16:00 Harwich & Parkeston Harwich & Parkeston 0-2 Romford Romford
24/08 16:00 Soham Town Rangers Soham Town Rangers 2-0 Biggleswade United FC Biggleswade United FC
24/08 16:00 Lichfield City Lichfield City 3-0 Haughmond Haughmond
24/08 16:00 Coleshill Town Coleshill Town 0-3 Whitchurch Alport Whitchurch Alport
24/08 16:00 Radcliffe Borough Radcliffe Borough 0-0 Runcorn Town Runcorn Town
24/08 16:00 Gorleston Gorleston 0-1 Kempston Rovers Kempston Rovers
24/08 16:00 Newport Pagnell Town FC Newport Pagnell Town FC 1-2 Flackwell Heath FC Flackwell Heath FC
24/08 16:00 Little Common Little Common 2-1 Three Bridges Three Bridges
24/08 16:00 Steyning Town Steyning Town 1-4 Ramsgate Ramsgate
24/08 16:00 Herne Bay Herne Bay 2-2 AFC Croydon Athletic AFC Croydon Athletic
24/08 16:00 Sheppey United Sheppey United 3-1 Glebe Glebe
24/08 16:00 Cray Valley (PM) Cray Valley (PM) 0-2 Whyteleafe Whyteleafe
24/08 16:00 Whitstable Town Whitstable Town 3-1 Newhaven Newhaven
24/08 16:00 Guildford City Guildford City 1-2 Varndeanians Varndeanians
24/08 16:00 Yate Town Yate Town 2-2 Exmouth Exmouth
24/08 16:00 Bitton AFC Bitton AFC 2-3 Mangotsfield United Mangotsfield United
24/08 16:00 Trafford Trafford 2-0 Burscough Burscough
24/08 16:00 Liversedge Liversedge 1-0 Droylsden Droylsden
24/08 16:00 1874 Northwich 1874 Northwich 6-0 Worksop Parramore Worksop Parramore
24/08 16:00 Stocksbridge Park Steels Stocksbridge Park Steels 2-3 Irlam Irlam
24/08 16:00 Padiham Padiham 1-1 Marine Marine
24/08 16:00 Didcot Town Didcot Town 2-1 Roman Glass St George Roman Glass St George
24/08 16:00 Sunderland RCA Sunderland RCA 1-0 Hemsworth MW Hemsworth MW
24/08 16:00 Highworth Town Highworth Town 3-0 Ardley United Ardley United
24/08 16:00 Bridon Ropes Bridon Ropes 2-7 Chichester City Chichester City
24/08 16:00 CB Hounslow United CB Hounslow United 0-3 Horley Town Horley Town
24/08 16:00 Hythe & Dibden Hythe & Dibden 2-1 Horndean Horndean
24/08 16:00 Hamble Club Hamble Club 0-1 Sholing Sholing
24/08 16:00 Cockfosters Cockfosters 0-4 Coggeshall Town Coggeshall Town
24/08 16:00 Long Melford Long Melford 0-2 Colney Heath Colney Heath
24/08 16:00 Saffron Walden Town FC Saffron Walden Town FC 1-2 Maldon & Tiptree Maldon & Tiptree
24/08 16:00 Waltham Abbey Waltham Abbey 4-0 Woodbridge Town Woodbridge Town
24/08 16:00 Takeley Takeley 3-3 White Ensign White Ensign
24/08 16:00 Aylesbury FC Aylesbury FC 4-5 North Leigh North Leigh
24/08 16:00 Wantage Town Wantage Town 2-2 Thame Rangers Thame Rangers
24/08 16:00 Thame United Thame United 3-3 Leighton Town Leighton Town
24/08 16:00 Horsham YMCA Horsham YMCA 2-1 Egham Egham
24/08 16:00 Sutton Athletic Sutton Athletic 6-0 Ashford Town (Middlesex) Ashford Town (Middlesex)
24/08 16:00 Chertsey Town Chertsey Town 5-1 Erith & Belvedere Erith & Belvedere
24/08 16:00 Bradford Town Bradford Town 3-1 Larkhall Athletic FC Larkhall Athletic FC
24/08 16:00 South Park South Park 2-1 Canterbury City Canterbury City
24/08 16:00 VCD Athletic VCD Athletic 3-3 Uckfield Town Uckfield Town
24/08 16:00 Fleet Town Fleet Town 3-0 Baffins Milton Rovers Baffins Milton Rovers
24/08 16:00 Wembley Wembley 2-3 Berkhamsted Berkhamsted
24/08 16:00 Romulus Romulus 6-0 Market Drayton Town Market Drayton Town
24/08 16:00 East Grinstead Town East Grinstead Town 0-1 Abbey Rangers Abbey Rangers
24/08 16:00 Southall Southall 1-2 Spelthorne Sports Spelthorne Sports
24/08 16:00 Cirencester Town Cirencester Town 5-0 North Greenford United North Greenford United
24/08 16:00 Shrivenham Shrivenham 0-2 Chalfont St Peter Chalfont St Peter
24/08 16:00 Slimbridge Slimbridge 1-1 Burnham Burnham
24/08 16:00 Brimscombe & Thrupp Brimscombe & Thrupp 1-3 Aylesbury United Aylesbury United
24/08 16:00 Westfields Westfields 2-3 Lutterworth Town Lutterworth Town
24/08 16:00 Thatcham Town Thatcham Town 7-1 Andover New Street Andover New Street
24/08 16:00 Cribbs Cribbs 0-1 Bideford Bideford
24/08 16:00 Northwich Victoria Northwich Victoria 2-1 Prescot Cables Prescot Cables
24/08 16:00 Wroxham FC Wroxham FC 2-4 Stamford Stamford
24/08 16:00 Seaham Red Star Seaham Red Star 3-1 Guisborough Town Guisborough Town
24/08 16:00 Northallerton Town Northallerton Town 0-3 Stockton Town Stockton Town
24/08 16:00 City of Liverpool City of Liverpool 2-1 Skelmersdale United Skelmersdale United
24/08 16:00 Gresley Gresley 1-2 Sutton Coldfield Town Sutton Coldfield Town
24/08 16:00 Fairford Town FC Fairford Town FC 2-3 Hanwell Town Hanwell Town
24/08 16:00 Spalding United Spalding United 2-4 Dereham Town Dereham Town
24/08 16:00 Loughborough Dynamo Loughborough Dynamo 2-2 Sherwood Colliery Sherwood Colliery
24/08 16:00 Melton Town Melton Town 1-3 Cleethorpes Town Cleethorpes Town
24/08 16:00 Heanor Town Heanor Town 0-0 AFC Mansfield AFC Mansfield
24/08 16:00 Long Eaton United FC Long Eaton United FC 1-1 South Normanton Athletic South Normanton Athletic
24/08 16:00 Maltby Main Maltby Main 4-1 Loughborough University Loughborough University
24/08 16:00 Winterton Rangers FC Winterton Rangers FC 0-1 Kirby Muxloe Kirby Muxloe
24/08 16:00 Staveley MW Staveley MW 2-1 Lincoln United Lincoln United
24/08 16:00 Peterborough Sports Peterborough Sports 7-0 Bugbrooke St Michaels Bugbrooke St Michaels
24/08 16:00 Bedford Town Bedford Town 0-1 Deeping Rangers Deeping Rangers
24/08 16:00 Wisbech Town Wisbech Town 2-2 Ely City Ely City
24/08 16:00 Corby Town Corby Town 4-0 Holbeach United Holbeach United
24/08 16:00 Bedfont Sports Bedfont Sports 3-2 Hanworth Villa Hanworth Villa
24/08 16:00 Redhill Redhill 1-4 Balham Balham
24/08 16:00 Tower Hamlets Tower Hamlets 1-6 Horsham Horsham
24/08 16:00 Arundel FC Arundel FC 1-0 Shoreham Shoreham
24/08 16:00 Beckenham Town Beckenham Town 0-1 Ashford United Ashford United
24/08 16:00 Chipstead Chipstead 0-0 Hassocks Hassocks
24/08 16:00 Barton Town Old Boys Barton Town Old Boys 1-3 Grantham Town Grantham Town
24/08 16:00 Bedworth United Bedworth United 1-1 Halesowen Town Halesowen Town
24/08 16:00 Cambridge City Cambridge City 0-2 Barton Rovers Barton Rovers
24/08 16:00 Burgess Hill Town Burgess Hill Town 0-3 Sevenoaks Town Sevenoaks Town
24/08 16:00 Phoenix Sports Phoenix Sports 0-6 Staines Town Staines Town
24/08 16:00 AFC Sudbury AFC Sudbury 2-1 Felixstowe & Walton United Felixstowe & Walton United
24/08 16:00 Grays Athletic Grays Athletic 5-2 Heybridge Swifts Heybridge Swifts
24/08 16:00 Brighouse Town Brighouse Town 2-2 Morpeth Town Morpeth Town
24/08 16:00 Frickley Athletic Frickley Athletic 0-1 Tadcaster Tadcaster
24/08 16:00 Widnes Widnes 2-2 Mossley Mossley
24/08 16:00 Basingstoke Basingstoke 0-2 Westfield Westfield
24/08 16:00 Harlow Town Harlow Town 1-1 Brentwood Town Brentwood Town
24/08 16:00 Wingate & Finchley Wingate & Finchley 2-0 Welwyn Garden City Welwyn Garden City
24/08 16:00 Marlow Marlow 2-4 Cinderford Town Cinderford Town
24/08 16:00 AFC Dunstable AFC Dunstable 0-0 Hayes & Yeading United Hayes & Yeading United
24/08 16:00 Tooting & Mitcham United Tooting & Mitcham United 1-0 Faversham Town Faversham Town
24/08 16:00 Sittingbourne Sittingbourne 2-0 Uxbridge Uxbridge
24/08 16:00 Atherton Collieries Atherton Collieries 2-1 Runcorn Linnets Runcorn Linnets
24/08 16:00 Kidsgrove Athletic Kidsgrove Athletic 1-1 Newcastle Town Newcastle Town
24/08 16:00 Hastings United Hastings United 2-1 Broadbridge Heath Broadbridge Heath
24/08 16:00 Stotfold FC Stotfold FC 0-2 Canvey Island Canvey Island
24/08 16:00 Charnock Richard Charnock Richard 1-1 Longridge Town Longridge Town
24/08 16:00 Reading City Reading City 0-3 Moneyfields Moneyfields
24/08 16:00 Bournemouth FC Bournemouth FC 0-5 Bracknell Town Bracknell Town
24/08 16:00 Binfield Binfield 3-2 Lymington Town Lymington Town
24/08 16:00 Knaphill Knaphill 0-1 Fareham Town Fareham Town
24/08 16:00 Plymouth Parkway Plymouth Parkway 5-2 Paulton Rovers Paulton Rovers
24/08 16:00 Bridgwater Town Bridgwater Town 7-0 Brislington Brislington
24/08 16:00 Clevedon Town Clevedon Town 2-5 Bristol Manor Farm Bristol Manor Farm
24/08 16:00 Tavistock Tavistock 2-1 Frome Town Frome Town
24/08 16:00 Shepton Mallet Shepton Mallet 1-1 Melksham Town Melksham Town
24/08 16:00 Street Street 1-5 Willand Rovers Willand Rovers
24/08 16:00 Tilbury Tilbury 3-1 Stanway Rovers FC Stanway Rovers FC
24/08 16:00 Cheshunt Cheshunt 1-0 Stowmarket Town Stowmarket Town
24/08 16:00 Basildon United Basildon United 7-1 Framlingham Town Framlingham Town
24/08 16:00 Longlevens Longlevens 1-0 Northwood Northwood
24/08 16:00 Bishops Cleeve Bishops Cleeve 1-4 Kidlington Kidlington
24/08 16:00 Ramsbottom United Ramsbottom United 3-3 Winsford United Winsford United
24/08 16:00 Hadley Hadley 2-0 Hoddesdon Town Hoddesdon Town
24/08 16:00 Godmanchester Rovers Godmanchester Rovers 1-1 St Neots Town St Neots Town
24/08 16:00 Waltham Forest Waltham Forest 2-0 Great Wakering Rovers Great Wakering Rovers
24/08 16:00 Biggleswade Biggleswade 4-0 Yaxley FC Yaxley FC
24/08 16:00 London Colney London Colney 5-0 Halstead Town Halstead Town
24/08 16:00 Whitton United Whitton United 2-1 Hertford Town Hertford Town
24/08 16:00 FC Clacton FC Clacton 1-1 Witham Town Witham Town
24/08 16:00 Stalybridge Celtic Stalybridge Celtic 0-0 West Didsbury & Chorlton West Didsbury & Chorlton
24/08 16:00 Bowers & Pitsea Bowers & Pitsea 4-2 Barkingside Barkingside
24/08 16:00 Newcastle Benfield FC Newcastle Benfield FC 1-0 Workington Workington
24/08 16:00 Eccleshill United Eccleshill United 1-1 Glossop North End FC Glossop North End FC
24/08 16:00 Sheffield Sheffield 2-1 Litherland Remyca Litherland Remyca
24/08 16:00 Pontefract Collieries Pontefract Collieries 1-1 Hebburn Town Hebburn Town
24/08 16:00 Portland United Portland United 4-3 Hamworthy United FC Hamworthy United FC
24/08 16:00 Pickering Town CFC Pickering Town CFC 3-1 Bridlington Town Bridlington Town
24/08 16:00 Ashington AFC Ashington AFC 1-3 Marske United Marske United
24/08 16:00 Billingham Town Billingham Town 3-4 Ossett United Ossett United
24/08 16:00 Bury Town Bury Town 1-2 Histon Histon
25/08 15:00 Evesham United Evesham United 2-1 Harefield United Harefield United
25/08 16:00 FC Romania FC Romania 3-3 Ware Ware
25/08 16:00 Dunstable Town Dunstable Town 4-1 Shortwood United Shortwood United
25/08 16:00 Cray Wanderers Cray Wanderers 5-0 Hythe Town Hythe Town
08/11 20:55 Dulwich Hamlet Dulwich Hamlet 1-4 Carlisle United F.C. Carlisle United F.C.
0-1 8' Olufela Olomola
0-2 37' Harry McKirdy
Christian Smith 49' 1-2
1-3 55' Mike Jones
1-4 86' Harry McKirdy
09/11 14:00 Sunderland Sunderland 1-1 Gillingham Gillingham
Aiden McGeady 15' 1-0
1-1 46' Oliver Lee
09/11 16:00 Cheltenham Town Cheltenham Town 1-1 Swindon Town Swindon Town
0-1 90+1' Jerry Yates
Alex Addai 90+3' 1-1
09/11 16:00 Carshalton Athletic Carshalton Athletic 1-4 Boston Utd Boston Utd
0-1 33' Andi Thanoj
0-2 37' Luke Shiels
72' 1-2
1-3 90+1' Andi Thanoj
1-4 90+3' Jake Wright
09/11 16:00 Tranmere Rovers Tranmere Rovers 2-2 Wycombe Wanderers Wycombe Wanderers
Kieron Morris 3' 1-0
1-1 26' Joe Jacobson
1-2 55' Alex Samuel
Kieron Morris 67' 2-2
09/11 16:00 Mansfield Town Mansfield Town 1-0 Chorley Chorley
Nicky Maynard 81' 1-0
09/11 16:00 Shrewsbury Shrewsbury 1-1 Bradford City Bradford City
0-1 19' Aramide Oteh
Joshua Laurent 28' 1-1
09/11 16:00 AFC Wimbledon AFC Wimbledon 1-1 Doncaster Rovers Doncaster Rovers
Joe Pigott 43' 1-0
1-1 63' Tom Anderson
09/11 16:00 Accrington Stanley Accrington Stanley 0-2 Crewe Alexandra Crewe Alexandra
0-1 45+2' Charlie Kirk
0-2 67' Chris Porter (pen)
09/11 16:00 Blackpool Blackpool 4-1 Morecambe Morecambe
Nathan Delfouneso 9' 1-0
Armand Gnanduillet 24' 2-0
45' 3-0
3-1 45+2' Cole Stockton
Sullay Kaikai 84' 4-1
09/11 16:00 Milton Keynes Dons Milton Keynes Dons 0-1 Port Vale Port Vale
0-1 20' David Worrall
09/11 16:00 Stevenage Stevenage 1-1 Peterborough United Peterborough United
Elliott List 56' 1-0
1-1 79' Marcus Maddison
09/11 16:00 Nantwich Town Nantwich Town 0-1 AFC Fylde AFC Fylde
0-1 44' Ryan Croasdale
09/11 16:00 Stourbridge Stourbridge 2-2 Eastleigh Eastleigh
25' 1-0
1-1 35' Tyrone Barnett
52' 2-1
2-2 86' Scott Rendell
09/11 16:00 Ebbsfleet United Ebbsfleet United 2-3 Notts County Notts County
Josh Payne 7' 1-0
1-1 34' Kyle Wootton
1-2 58' Kyle Wootton
Gozie Ugwu (pen) 89' 2-2
2-3 90+3' Ben Turner
09/11 16:00 Maidenhead United Maidenhead United 1-3 Rotherham United Rotherham United
Jake Cassidy 25' 1-0
1-1 69' Michael Ihiekwe
1-2 75' Freddie Ladapo
1-3 78' Matty Crooks
09/11 16:00 Grimsby Town Grimsby Town 1-1 Newport County Newport County
Luke Waterfall 43' 1-0
1-1 80' Padraig Amond (pen)
09/11 16:00 Walsall Walsall 2-2 Darlington 1883 Darlington 1883
0-1 17' Omar Holness
Caolan Lavery 86' 1-1
Alfie Bates 89' 2-1
2-2 90+7' Jarrett Rivers
09/11 16:00 Ipswich Town Ipswich Town 1-1 Lincoln Lincoln
0-1 37' Tyler Walker
Andre Dozzell 79' 1-1
09/11 16:00 Oxford City Oxford City 1-5 Solihull Moors Solihull Moors
0-1 10' Paul McCallum
0-2 32' James Ball
0-3 42' James Ball
0-4 46' James Ball
0-5 51' James Ball
Kyran Wiltshire 80' 1-5
09/11 16:00 Crawley Town Crawley Town 4-1 Scunthorpe Scunthorpe
Ashley Nadesan 35' 1-0
1-1 79' Ryan Colclough
Reece Grego Cox 82' 2-1
Ashley Nathaniel-George 90+4' 3-1
Reece Grego Cox 90+6' 4-1
09/11 16:00 Colchester United Colchester United 0-2 Coventry City Coventry City
0-1 11' Jordan Shipley
0-2 27' Sam McCallum
09/11 16:00 Bolton Wanderers Bolton Wanderers 0-1 Plymouth Argyle Plymouth Argyle
0-1 11' Callum McFadzean
09/11 16:00 Forest Green Rovers Forest Green Rovers 4-0 Billericay Town Billericay Town
Mathew Stevens 38' 1-0
Joseph Mills 45' 2-0
Jack Aitchison 45+2' 3-0
Liam Shephard 65' 4-0
09/11 16:00 Maidstone United Maidstone United 1-0 Torquay Torquay
Daniel Wishart 19' 1-0
09/11 16:00 Cambridge United Cambridge United 1-1 Exeter City Exeter City
0-1 34' Alex Fisher
Sam Smith 90+3' 1-1
09/11 16:00 Salford City Salford City 1-1 Burton Albion Burton Albion
0-1 78' Scott Fraser
Richard Towell 83' 1-1
10/11 13:00 Dover Athletic Dover Athletic 1-0 Southend United Southend United
Ruel Sotiriou 84' 1-0
10/11 13:45 Wrexham Wrexham 0-0 Rochdale Rochdale
10/11 13:45 Barnet Barnet 0-2 Fleetwood Town Fleetwood Town
0-1 29' Ched Evans
0-2 90' Ashley Hunter
10/11 13:45 York City York City 0-1 Altrincham Altrincham
0-1 82' Tom Peers
10/11 13:45 Bristol Rovers Bristol Rovers 1-1 Bromley Bromley
Luke Leahy 78' 1-0
1-1 83' Chris Bush
10/11 13:45 Chippenham Town Chippenham Town 0-3 Northampton Town Northampton Town
0-1 22' Harry Smith
0-2 26' Vadaine Oliver
0-3 45+3' Vadaine Oliver
10/11 13:45 Leyton Orient Leyton Orient 1-2 Maldon & Tiptree Maldon & Tiptree
0-1 43' Danny Parish
0-2 65'
James Dayton 67' 1-2
10/11 13:45 Macclesfield Town Macclesfield Town 0-4 Kingstonian Kingstonian
0-1 7' Dan Hector
0-2 11' Louie Theophanous
0-3 47' Dan Bennett
0-4 69' Louie Theophanous
10/11 13:45 Gateshead Gateshead 1-2 Oldham Athletic A.F.C. Oldham Athletic A.F.C.
0-1 28' Filipe Alexandre Morais
Liam Agnew 53' 1-1
1-2 77' Johnny Smith
10/11 15:15 Hayes & Yeading United Hayes & Yeading United 0-2 Oxford Utd Oxford Utd
0-1 29' Sam Long
0-2 69' Robert Hall
11/11 21:40 Harrogate Town Harrogate Town 1-2 Portsmouth Portsmouth
Mark Beck 7' 1-0
1-1 17' Brandon Haunstrop
1-2 41'
12/11 20:45 Yeovil Town Yeovil Town 1-4 Hartlepool Hartlepool
Lawson D'Ath 3' 1-0
1-1 6' Luke James
1-2 20' Gavan Holohan
1-3 59' Nicke Kabamba
1-4 86' Gime Toure (pen)

Statistieken

Ronde 1   Thuis-Uit
Aantal gespeelde matchen: 199/199  
Aantal doelpunten: 656 337-319
Penalty's: 4 1-3
Aantal owngoals: 0  
Aantal gele kaarten: 101 47-54
Aantal rode kaarten: 6 4-2
Toeschouwers: 116255  

Download kalender FA Cup

Download alle wedstrijden van FA Cup naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.

* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel geüpdatet worden.