Word fan! 0

UEFA Kampioenschap O17 2021/2022 speelschema en kalender

Huidige speeldag: Speeldag 2
 Speeldag 1
23/09 12:00 Zweden Zweden 8-0 Lithuania Lithuania
23/09 15:00 Letland Letland 0-1 Tsjechiƫ Tsjechiƫ
 Speeldag 2
26/09 12:00 Tsjechiƫ Tsjechiƫ 4-0 Lithuania Lithuania
 Speeldag 3
29/09 15:00 Tsjechiƫ Tsjechiƫ 2-2 Zweden Zweden
 Speeldag 1
06/10 11:00 Turkije Turkije 6-1 Malta Malta
06/10 11:00 Azerbeidzjan Azerbeidzjan 0-3 Norway Norway
06/10 11:00 Faroƫr Eilanden Faroƫr Eilanden 0-8 Sloveniƫ Sloveniƫ
06/10 16:00 Montenegro Montenegro 0-2 Denemarken Denemarken
06/10 18:00 Belgiƫ Belgiƫ 0-1 Luxemburg Luxemburg
06/10 18:30 Oostenrijk Oostenrijk 0-1 Kosovo Kosovo
07/10 12:00 Bosniƫ-Herzegovina Bosniƫ-Herzegovina 6-1 Gibraltar Gibraltar
07/10 15:00 Noord-Macedoniƫ Noord-Macedoniƫ 0-0 Polen Polen
07/10 18:00 Finland Finland 1-1 Zwitserland Zwitserland
07/10 20:00 Ierland Ierland 5-0 Andorra Andorra
 Speeldag 2
09/10 11:00 Turkije Turkije 1-0 Montenegro Montenegro
09/10 11:00 Norway Norway 2-2 Luxemburg Luxemburg
09/10 11:00 Sloveniƫ Sloveniƫ 1-0 Kosovo Kosovo
09/10 16:00 Denemarken Denemarken 5-1 Malta Malta
09/10 18:00 Belgiƫ Belgiƫ 3-0 Azerbeidzjan Azerbeidzjan
09/10 18:30 Oostenrijk Oostenrijk 2-0 Faroƫr Eilanden Faroƫr Eilanden
10/10 12:00 Zwitserland Zwitserland 7-0 Gibraltar Gibraltar
10/10 15:00 Polen Polen 1-0 Andorra Andorra
10/10 18:00 Bosniƫ-Herzegovina Bosniƫ-Herzegovina 1-1 Finland Finland
10/10 20:00 Ierland Ierland 2-0 Noord-Macedoniƫ Noord-Macedoniƫ
 Speeldag 3
12/10 11:00 Denemarken Denemarken 8-9P Turkije Turkije
12/10 15:30 Sloveniƫ Sloveniƫ 4-0 Oostenrijk Oostenrijk
12/10 15:30 Kosovo Kosovo 1-0 Faroƫr Eilanden Faroƫr Eilanden
12/10 16:00 Norway Norway 0-2 Belgiƫ Belgiƫ
12/10 16:00 Malta Malta 0-3 Montenegro Montenegro
12/10 16:00 Luxemburg Luxemburg 3-0 Azerbeidzjan Azerbeidzjan
13/10 13:00 Zwitserland Zwitserland 1-0 Bosniƫ-Herzegovina Bosniƫ-Herzegovina
13/10 13:00 Gibraltar Gibraltar 0-4 Finland Finland
13/10 14:00 Polen Polen 2-2 Ierland Ierland
13/10 14:00 Andorra Andorra 0-6 Noord-Macedoniƫ Noord-Macedoniƫ
 Speeldag 1
16/10 14:00 Engeland Engeland 7-0 Armeniƫ Armeniƫ
16/10 16:00 Wit-Rusland Wit-Rusland 0-0 Slovakije Slovakije
 Speeldag 2
19/10 14:00 Slovakije Slovakije 5-0 Armeniƫ Armeniƫ
19/10 17:00 Engeland Engeland 1-0 Wit-Rusland Wit-Rusland
 Speeldag 1
20/10 14:00 Duitsland Duitsland 11-0 San Marino San Marino
20/10 18:00 Roemeniƫ Roemeniƫ 0-2 Russia Russia
21/10 12:00 Bulgarije Bulgarije 1-0 Kroatiƫ Kroatiƫ
21/10 18:00 Serviƫ Serviƫ 11-0 Liechtenstein Liechtenstein
 Speeldag 3
22/10 16:00 Slovakije Slovakije 2-2 Engeland Engeland
22/10 16:00 Armeniƫ Armeniƫ 0-2 Wit-Rusland Wit-Rusland
 Speeldag 1
22/10 17:00 Hongarije Hongarije 3-0 Estland Estland
22/10 17:00 Georgiƫ Georgiƫ 1-1 IJsland IJsland
 Speeldag 2
23/10 14:00 Russia Russia 6-1 San Marino San Marino
23/10 18:00 Duitsland Duitsland 5-0 Roemeniƫ Roemeniƫ
24/10 12:00 Kroatiƫ Kroatiƫ 3-0 Liechtenstein Liechtenstein
24/10 18:00 Serviƫ Serviƫ 0-2 Bulgarije Bulgarije
25/10 17:00 Hongarije Hongarije 0-1 Georgiƫ Georgiƫ
25/10 17:00 IJsland IJsland 1-2 Estland Estland
 Speeldag 1
26/10 13:00 Frankrijk Frankrijk 3-0 Moldaviƫ Moldaviƫ
26/10 14:00 Cyprus Cyprus 0-3 Griekenland Griekenland
 Speeldag 3
26/10 17:00 Russia Russia 1-2 Duitsland Duitsland
26/10 17:00 San Marino San Marino 0-5 Roemeniƫ Roemeniƫ
27/10 14:00 Kroatiƫ Kroatiƫ 0-1 Serviƫ Serviƫ
27/10 14:00 Liechtenstein Liechtenstein 0-5 Bulgarije Bulgarije
 Speeldag 1
27/10 16:00 Noord-Ierland Noord-Ierland 2-3 Schotland Schotland
27/10 20:00 Italiƫ Italiƫ 5-0 Albania Albania
 Speeldag 3
28/10 17:00 IJsland IJsland 0-0 Hongarije Hongarije
28/10 17:00 Estland Estland 1-0 Georgiƫ Georgiƫ
 Speeldag 2
29/10 13:00 Frankrijk Frankrijk 1-1 Cyprus Cyprus
29/10 14:00 Griekenland Griekenland 0-0 Moldaviƫ Moldaviƫ
30/10 16:00 Italiƫ Italiƫ 2-0 Noord-Ierland Noord-Ierland
30/10 20:00 Schotland Schotland 3-2 Albania Albania
 Speeldag 3
31/10 12:00 Lithuania Lithuania 1-4 Letland Letland
01/11 14:00 Griekenland Griekenland 1-0 Frankrijk Frankrijk
01/11 14:00 Moldaviƫ Moldaviƫ 0-1 Cyprus Cyprus
02/11 16:00 Schotland Schotland 0-3 Italiƫ Italiƫ
02/11 16:00 Albania Albania 2-2 Noord-Ierland Noord-Ierland
 Speeldag 1
10/11 18:00 Portugal Portugal 5-0 Kazachstan Kazachstan
10/11 18:00 Wales Wales 3-1 OekraĆÆne OekraĆÆne
 Speeldag 2
13/11 18:00 Portugal Portugal 2-0 Wales Wales
13/11 18:00 OekraĆÆne OekraĆÆne 3-0 Kazachstan Kazachstan
 Speeldag 3
16/11 16:00 OekraĆÆne OekraĆÆne 3-2 Portugal Portugal
16/11 16:00 Kazachstan Kazachstan 1-1 Wales Wales
 Speeldag 2
23/11 18:00 Zweden Zweden 2-2 Letland Letland
 Speeldag 1
23/03 18:00 Zweden Zweden ...-... Denemarken Denemarken
23/03 18:00 Zwitserland Zwitserland ...-... Letland Letland
23/03 18:00 Schotland Schotland ...-... Tsjechiƫ Tsjechiƫ
23/03 18:00 Duitsland Duitsland ...-... Georgiƫ Georgiƫ
23/03 18:00 Belgiƫ Belgiƫ ...-... Estland Estland
23/03 18:00 Spanje Spanje ...-... Bosniƫ-Herzegovina Bosniƫ-Herzegovina
23/03 18:00 Russia Russia ...-... Luxemburg Luxemburg
23/03 18:00 Engeland Engeland ...-... Frankrijk Frankrijk
23/03 18:00 Kosovo Kosovo ...-... OekraĆÆne OekraĆÆne
23/03 18:00 Italiƫ Italiƫ ...-... Polen Polen
23/03 18:00 Serviƫ Serviƫ ...-... Turkije Turkije
23/03 18:00 Sloveniƫ Sloveniƫ ...-... Wales Wales
23/03 18:00 Portugal Portugal ...-... Ierland Ierland
23/03 18:00 Bulgarije Bulgarije ...-... Finland Finland
24/03 18:00 Slovakije Slovakije ...-... Griekenland Griekenland
24/03 18:00 Nederland Nederland ...-... Hongarije Hongarije
 Speeldag 2
26/03 18:00 Denemarken Denemarken ...-... Letland Letland
26/03 18:00 Zwitserland Zwitserland ...-... Zweden Zweden
26/03 18:00 Duitsland Duitsland ...-... Schotland Schotland
26/03 18:00 Tsjechiƫ Tsjechiƫ ...-... Georgiƫ Georgiƫ
26/03 18:00 Spanje Spanje ...-... Belgiƫ Belgiƫ
26/03 18:00 Estland Estland ...-... Bosniƫ-Herzegovina Bosniƫ-Herzegovina
26/03 18:00 Luxemburg Luxemburg ...-... Frankrijk Frankrijk
26/03 18:00 Engeland Engeland ...-... Russia Russia
26/03 18:00 OekraĆÆne OekraĆÆne ...-... Polen Polen
26/03 18:00 Italiƫ Italiƫ ...-... Kosovo Kosovo
26/03 18:00 Turkije Turkije ...-... Wales Wales
26/03 18:00 Sloveniƫ Sloveniƫ ...-... Serviƫ Serviƫ
26/03 18:00 Ierland Ierland ...-... Finland Finland
26/03 18:00 Bulgarije Bulgarije ...-... Portugal Portugal
27/03 18:00 Griekenland Griekenland ...-... Hongarije Hongarije
27/03 18:00 Nederland Nederland ...-... Slovakije Slovakije
 Speeldag 3
29/03 18:00 Letland Letland ...-... Zweden Zweden
29/03 18:00 Denemarken Denemarken ...-... Zwitserland Zwitserland
29/03 18:00 Georgiƫ Georgiƫ ...-... Schotland Schotland
29/03 18:00 Tsjechiƫ Tsjechiƫ ...-... Duitsland Duitsland
29/03 18:00 Bosniƫ-Herzegovina Bosniƫ-Herzegovina ...-... Belgiƫ Belgiƫ
29/03 18:00 Estland Estland ...-... Spanje Spanje
29/03 18:00 Frankrijk Frankrijk ...-... Russia Russia
29/03 18:00 Luxemburg Luxemburg ...-... Engeland Engeland
29/03 18:00 OekraĆÆne OekraĆÆne ...-... ItaliĆ« ItaliĆ«
29/03 18:00 Polen Polen ...-... Kosovo Kosovo
29/03 18:00 Turkije Turkije ...-... Sloveniƫ Sloveniƫ
29/03 18:00 Wales Wales ...-... Serviƫ Serviƫ
29/03 18:00 Ierland Ierland ...-... Bulgarije Bulgarije
29/03 18:00 Finland Finland ...-... Portugal Portugal
30/03 18:00 Griekenland Griekenland ...-... Nederland Nederland
30/03 18:00 Hongarije Hongarije ...-... Slovakije Slovakije

Download kalender UEFA Kampioenschap O17

Download alle wedstrijden van UEFA Kampioenschap O17 naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.

* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel geĆ¼pdatet worden.

 Groep 1 G P
1. Turkije Turkije 3 9
2. Denemarken Denemarken 3 6
3. Montenegro Montenegro 3 3
4. Malta Malta 3 0
 Groep 2 G P
1. Tsjechiƫ Tsjechiƫ 3 7
2. Zweden Zweden 3 5
3. Letland Letland 3 4
4. Lithuania Lithuania 3 0
 Groep 3 G P
1. Luxemburg Luxemburg 3 7
2. Belgiƫ Belgiƫ 3 6
3. Norway Norway 3 4
4. Azerbeidzjan Azerbeidzjan 3 0
 Groep 4 G P
1. Estland Estland 3 6
2. Hongarije Hongarije 3 4
3. Georgiƫ Georgiƫ 3 4
4. IJsland IJsland 3 2
 Groep 5 G P
1. Ierland Ierland 3 7
2. Polen Polen 3 5
3. Noord-Macedoniƫ Noord-Macedoniƫ 3 4
4. Andorra Andorra 3 0
 Groep 6 G P
1. Duitsland Duitsland 3 9
2. Russia Russia 3 6
3. Roemeniƫ Roemeniƫ 3 3
4. San Marino San Marino 3 0
 Groep 7 G P
1. Zwitserland Zwitserland 3 7
2. Finland Finland 3 5
3. Bosniƫ-Herzegovina Bosniƫ-Herzegovina 3 4
4. Gibraltar Gibraltar 3 0
 Groep 8 G P
1. Griekenland Griekenland 3 7
2. Frankrijk Frankrijk 3 4
3. Cyprus Cyprus 3 4
4. Moldaviƫ Moldaviƫ 3 1
 Groep 9 G P
1. Sloveniƫ Sloveniƫ 3 9
2. Kosovo Kosovo 3 6
3. Oostenrijk Oostenrijk 3 3
4. Faroƫr Eilanden Faroƫr Eilanden 3 0
 Groep 10 G P
1. Bulgarije Bulgarije 3 9
2. Serviƫ Serviƫ 3 6
3. Kroatiƫ Kroatiƫ 3 3
4. Liechtenstein Liechtenstein 3 0
 Groep 11 G P
1. Portugal Portugal 3 6
2. OekraĆÆne OekraĆÆne 3 6
3. Wales Wales 3 4
4. Kazachstan Kazachstan 3 1
 Groep 12 G P
1. Italiƫ Italiƫ 3 9
2. Schotland Schotland 3 6
3. Noord-Ierland Noord-Ierland 3 1
4. Albania Albania 3 1
 Groep 13 G P
1. Engeland Engeland 3 7
2. Slovakije Slovakije 3 5
3. Wit-Rusland Wit-Rusland 3 4
4. Armeniƫ Armeniƫ 3 0