Word fan! 2

1. HNL League 2020/2021 speelschema en kalender

Huidige speeldag: Speeldag 36
 Speeldag 1
14/08 20:00 Varaždin Varaždin - HNK Gorica HNK Gorica
15/08 17:55 Rijeka Rijeka - Šibenik Šibenik
15/08 20:05 Osijek Osijek - Slaven Belupo Slaven Belupo
16/08 17:55 Hajduk Split Hajduk Split - Istra 1961 Istra 1961
16/08 20:05 Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb - NK Lokomotiva Zagreb NK Lokomotiva Zagreb
 Speeldag 2
21/08 17:55 NK Lokomotiva Zagreb NK Lokomotiva Zagreb - Rijeka Rijeka
21/08 20:05 Istra 1961 Istra 1961 - Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
22/08 17:55 Slaven Belupo Slaven Belupo - HNK Gorica HNK Gorica
22/08 20:05 Šibenik Šibenik - Varaždin Varaždin
23/08 17:55 Osijek Osijek - Hajduk Split Hajduk Split
 Speeldag 3
28/08 20:00 HNK Gorica HNK Gorica - Šibenik Šibenik
29/08 17:55 Rijeka Rijeka - Istra 1961 Istra 1961
29/08 20:05 Hajduk Split Hajduk Split - Slaven Belupo Slaven Belupo
30/08 17:55 Varaždin Varaždin - NK Lokomotiva Zagreb NK Lokomotiva Zagreb
30/08 20:05 Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb - Osijek Osijek
 Speeldag 4
11/09 20:00 Slaven Belupo Slaven Belupo - Šibenik Šibenik
12/09 17:00 Osijek Osijek - Rijeka Rijeka
12/09 19:05 Hajduk Split Hajduk Split - Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
13/09 17:00 Istra 1961 Istra 1961 - Varaždin Varaždin
13/09 19:05 NK Lokomotiva Zagreb NK Lokomotiva Zagreb - HNK Gorica HNK Gorica
 Speeldag 5
18/09 18:00 Šibenik Šibenik - NK Lokomotiva Zagreb NK Lokomotiva Zagreb
19/09 17:00 HNK Gorica HNK Gorica - Istra 1961 Istra 1961
19/09 19:05 Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb - Slaven Belupo Slaven Belupo
20/09 19:05 Varaždin Varaždin - Osijek Osijek
 Speeldag 6
26/09 17:00 Istra 1961 Istra 1961 - Šibenik Šibenik
26/09 19:05 Osijek Osijek - HNK Gorica HNK Gorica
27/09 19:05 Hajduk Split Hajduk Split - Varaždin Varaždin
 Speeldag 7
02/10 18:00 NK Lokomotiva Zagreb NK Lokomotiva Zagreb ...-... Istra 1961 Istra 1961
03/10 17:00 Šibenik Šibenik ...-... Osijek Osijek
03/10 19:05 HNK Gorica HNK Gorica ...-... Hajduk Split Hajduk Split
04/10 17:00 Varaždin Varaždin ...-... Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
04/10 19:05 Rijeka Rijeka ...-... Slaven Belupo Slaven Belupo
 Speeldag 8
16/10 18:00 Slaven Belupo Slaven Belupo ...-... Istra 1961 Istra 1961
17/10 15:00 Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb ...-... HNK Gorica HNK Gorica
17/10 17:05 Rijeka Rijeka ...-... Varaždin Varaždin
18/10 15:00 Hajduk Split Hajduk Split ...-... Šibenik Šibenik
 Speeldag 9
23/10 18:00 Varaždin Varaždin ...-... Slaven Belupo Slaven Belupo
25/10 15:00 Šibenik Šibenik ...-... Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
 Speeldag 6
28/10 17:00 Slaven Belupo Slaven Belupo ...-... NK Lokomotiva Zagreb NK Lokomotiva Zagreb
 Speeldag 10
31/10 15:00 Slaven Belupo Slaven Belupo ...-... Osijek Osijek
31/10 17:05 Istra 1961 Istra 1961 ...-... Hajduk Split Hajduk Split
01/11 15:00 Šibenik Šibenik ...-... Rijeka Rijeka
01/11 17:05 NK Lokomotiva Zagreb NK Lokomotiva Zagreb ...-... Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
 Speeldag 8
04/11 17:00 Osijek Osijek ...-... NK Lokomotiva Zagreb NK Lokomotiva Zagreb
 Speeldag 11
07/11 15:00 Varaždin Varaždin ...-... Šibenik Šibenik
07/11 17:05 Hajduk Split Hajduk Split ...-... Osijek Osijek
08/11 15:00 Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb ...-... Istra 1961 Istra 1961
08/11 17:05 Rijeka Rijeka ...-... NK Lokomotiva Zagreb NK Lokomotiva Zagreb
 Speeldag 12
20/11 17:00 NK Lokomotiva Zagreb NK Lokomotiva Zagreb ...-... Varaždin Varaždin
20/11 19:05 Šibenik Šibenik ...-... HNK Gorica HNK Gorica
21/11 15:00 Osijek Osijek ...-... Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
21/11 17:05 Slaven Belupo Slaven Belupo ...-... Hajduk Split Hajduk Split
 Speeldag 10
23/11 18:00 HNK Gorica HNK Gorica ...-... Varaždin Varaždin
 Speeldag 9
24/11 17:00 NK Lokomotiva Zagreb NK Lokomotiva Zagreb ...-... Hajduk Split Hajduk Split
25/11 17:00 Istra 1961 Istra 1961 ...-... Osijek Osijek
 Speeldag 13
27/11 18:00 Šibenik Šibenik ...-... Slaven Belupo Slaven Belupo
28/11 15:00 Varaždin Varaždin ...-... Istra 1961 Istra 1961
28/11 17:05 HNK Gorica HNK Gorica ...-... NK Lokomotiva Zagreb NK Lokomotiva Zagreb
29/11 17:05 Rijeka Rijeka ...-... Osijek Osijek
 Speeldag 11
02/12 17:00 HNK Gorica HNK Gorica ...-... Slaven Belupo Slaven Belupo
 Speeldag 14
05/12 15:00 Osijek Osijek ...-... Varaždin Varaždin
06/12 15:00 Slaven Belupo Slaven Belupo ...-... Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
06/12 17:05 Hajduk Split Hajduk Split ...-... Rijeka Rijeka
 Speeldag 15
12/12 15:00 HNK Gorica HNK Gorica ...-... Osijek Osijek
12/12 17:05 Varaždin Varaždin ...-... Hajduk Split Hajduk Split
13/12 15:00 NK Lokomotiva Zagreb NK Lokomotiva Zagreb ...-... Slaven Belupo Slaven Belupo
13/12 17:05 Rijeka Rijeka ...-... Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
 Speeldag 16
19/12 15:00 Osijek Osijek ...-... Šibenik Šibenik
19/12 17:05 Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb ...-... Varaždin Varaždin
20/12 17:05 Hajduk Split Hajduk Split ...-... HNK Gorica HNK Gorica
 Speeldag 14
19/01 16:00 Istra 1961 Istra 1961 ...-... HNK Gorica HNK Gorica
 Speeldag 6
19/01 18:05 Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb ...-... Rijeka Rijeka
 Speeldag 17
22/01 16:00 NK Lokomotiva Zagreb NK Lokomotiva Zagreb ...-... Osijek Osijek
22/01 18:05 Šibenik Šibenik ...-... Hajduk Split Hajduk Split
23/01 15:00 Varaždin Varaždin ...-... Rijeka Rijeka
23/01 17:05 HNK Gorica HNK Gorica ...-... Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
24/01 17:05 Istra 1961 Istra 1961 ...-... Slaven Belupo Slaven Belupo
 Speeldag 14
26/01 17:00 NK Lokomotiva Zagreb NK Lokomotiva Zagreb ...-... Šibenik Šibenik
 Speeldag 12
27/01 15:00 Istra 1961 Istra 1961 ...-... Rijeka Rijeka
 Speeldag 13
27/01 17:05 Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb ...-... Hajduk Split Hajduk Split
 Speeldag 18
29/01 18:00 Slaven Belupo Slaven Belupo ...-... Varaždin Varaždin
30/01 15:00 Osijek Osijek ...-... Istra 1961 Istra 1961
30/01 17:05 Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb ...-... Šibenik Šibenik
30/01 19:10 Hajduk Split Hajduk Split ...-... NK Lokomotiva Zagreb NK Lokomotiva Zagreb
31/01 17:05 Rijeka Rijeka ...-... HNK Gorica HNK Gorica
 Speeldag 19
02/02 16:00 Osijek Osijek ...-... Slaven Belupo Slaven Belupo
02/02 18:05 Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb ...-... NK Lokomotiva Zagreb NK Lokomotiva Zagreb
03/02 15:00 Varaždin Varaždin ...-... HNK Gorica HNK Gorica
03/02 17:05 Rijeka Rijeka ...-... Šibenik Šibenik
03/02 19:10 Hajduk Split Hajduk Split ...-... Istra 1961 Istra 1961
 Speeldag 20
06/02 15:00 Osijek Osijek ...-... Hajduk Split Hajduk Split
06/02 17:15 NK Lokomotiva Zagreb NK Lokomotiva Zagreb ...-... Rijeka Rijeka
07/02 15:00 Šibenik Šibenik ...-... Varaždin Varaždin
07/02 17:05 Istra 1961 Istra 1961 ...-... Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
08/02 18:00 Slaven Belupo Slaven Belupo ...-... HNK Gorica HNK Gorica
 Speeldag 15
10/02 16:00 Šibenik Šibenik ...-... Istra 1961 Istra 1961
 Speeldag 5
10/02 18:05 Rijeka Rijeka ...-... Hajduk Split Hajduk Split
 Speeldag 21
12/02 18:00 Varaždin Varaždin ...-... NK Lokomotiva Zagreb NK Lokomotiva Zagreb
13/02 15:00 HNK Gorica HNK Gorica ...-... Šibenik Šibenik
13/02 17:30 Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb ...-... Osijek Osijek
14/02 15:00 Rijeka Rijeka ...-... Istra 1961 Istra 1961
 Speeldag 9
17/02 17:00 HNK Gorica HNK Gorica ...-... Rijeka Rijeka
 Speeldag 22
19/02 18:00 Slaven Belupo Slaven Belupo ...-... Šibenik Šibenik
20/02 15:00 Istra 1961 Istra 1961 ...-... Varaždin Varaždin
20/02 17:05 NK Lokomotiva Zagreb NK Lokomotiva Zagreb ...-... HNK Gorica HNK Gorica
21/02 15:00 Osijek Osijek ...-... Rijeka Rijeka
 Speeldag 23
26/02 18:00 Varaždin Varaždin ...-... Osijek Osijek
27/02 15:00 Šibenik Šibenik ...-... NK Lokomotiva Zagreb NK Lokomotiva Zagreb
27/02 17:30 Rijeka Rijeka ...-... Hajduk Split Hajduk Split
28/02 15:00 HNK Gorica HNK Gorica ...-... Istra 1961 Istra 1961
28/02 17:05 Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb ...-... Slaven Belupo Slaven Belupo
 Speeldag 24
05/03 18:00 Istra 1961 Istra 1961 ...-... Šibenik Šibenik
06/03 15:00 Slaven Belupo Slaven Belupo ...-... NK Lokomotiva Zagreb NK Lokomotiva Zagreb
06/03 17:05 Hajduk Split Hajduk Split ...-... Varaždin Varaždin
07/03 15:00 Osijek Osijek ...-... HNK Gorica HNK Gorica
07/03 17:30 Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb ...-... Rijeka Rijeka
 Speeldag 16
10/03 17:00 Istra 1961 Istra 1961 ...-... NK Lokomotiva Zagreb NK Lokomotiva Zagreb
 Speeldag 25
12/03 18:00 Rijeka Rijeka ...-... Slaven Belupo Slaven Belupo
13/03 15:00 NK Lokomotiva Zagreb NK Lokomotiva Zagreb ...-... Istra 1961 Istra 1961
13/03 17:05 HNK Gorica HNK Gorica ...-... Hajduk Split Hajduk Split
14/03 15:00 Varaždin Varaždin ...-... Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
14/03 17:05 Šibenik Šibenik ...-... Osijek Osijek
 Speeldag 16
17/03 17:00 Slaven Belupo Slaven Belupo ...-... Rijeka Rijeka
 Speeldag 26
19/03 18:00 Osijek Osijek ...-... NK Lokomotiva Zagreb NK Lokomotiva Zagreb
20/03 15:00 Slaven Belupo Slaven Belupo ...-... Istra 1961 Istra 1961
20/03 17:05 Hajduk Split Hajduk Split ...-... Šibenik Šibenik
21/03 15:00 Rijeka Rijeka ...-... Varaždin Varaždin
21/03 17:30 Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb ...-... HNK Gorica HNK Gorica
 Speeldag 27
02/04 18:00 Varaždin Varaždin ...-... Slaven Belupo Slaven Belupo
03/04 12:55 NK Lokomotiva Zagreb NK Lokomotiva Zagreb ...-... Hajduk Split Hajduk Split
03/04 15:00 Istra 1961 Istra 1961 ...-... Osijek Osijek
03/04 17:05 Šibenik Šibenik ...-... Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
03/04 20:00 HNK Gorica HNK Gorica ...-... Rijeka Rijeka
 Speeldag 21
07/04 18:00 Hajduk Split Hajduk Split ...-... Slaven Belupo Slaven Belupo
 Speeldag 28
10/04 17:00 HNK Gorica HNK Gorica ...-... Varaždin Varaždin
10/04 19:05 Šibenik Šibenik ...-... Rijeka Rijeka
11/04 15:00 Slaven Belupo Slaven Belupo ...-... Osijek Osijek
11/04 17:05 Istra 1961 Istra 1961 ...-... Hajduk Split Hajduk Split
11/04 19:10 NK Lokomotiva Zagreb NK Lokomotiva Zagreb ...-... Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
 Speeldag 29
16/04 16:00 Varaždin Varaždin ...-... Šibenik Šibenik
16/04 18:05 HNK Gorica HNK Gorica ...-... Slaven Belupo Slaven Belupo
16/04 20:30 Hajduk Split Hajduk Split ...-... Osijek Osijek
17/04 19:05 Rijeka Rijeka ...-... NK Lokomotiva Zagreb NK Lokomotiva Zagreb
18/04 19:05 Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb ...-... Istra 1961 Istra 1961
 Speeldag 30
20/04 17:00 Šibenik Šibenik ...-... HNK Gorica HNK Gorica
20/04 19:05 Slaven Belupo Slaven Belupo ...-... Hajduk Split Hajduk Split
21/04 16:00 NK Lokomotiva Zagreb NK Lokomotiva Zagreb ...-... Varaždin Varaždin
21/04 18:05 Istra 1961 Istra 1961 ...-... Rijeka Rijeka
21/04 20:30 Osijek Osijek ...-... Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
 Speeldag 31
24/04 17:00 Šibenik Šibenik ...-... Slaven Belupo Slaven Belupo
24/04 19:05 HNK Gorica HNK Gorica ...-... NK Lokomotiva Zagreb NK Lokomotiva Zagreb
25/04 17:00 Rijeka Rijeka ...-... Osijek Osijek
25/04 20:00 Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb ...-... Hajduk Split Hajduk Split
26/04 18:00 Varaždin Varaždin ...-... Istra 1961 Istra 1961
 Speeldag 32
30/04 18:00 NK Lokomotiva Zagreb NK Lokomotiva Zagreb ...-... Šibenik Šibenik
01/05 17:00 Slaven Belupo Slaven Belupo ...-... Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
01/05 20:00 Hajduk Split Hajduk Split ...-... Rijeka Rijeka
02/05 17:00 Istra 1961 Istra 1961 ...-... HNK Gorica HNK Gorica
02/05 19:05 Osijek Osijek ...-... Varaždin Varaždin
 Speeldag 22
05/05 18:00 Hajduk Split Hajduk Split ...-... Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
 Speeldag 33
07/05 15:00 NK Lokomotiva Zagreb NK Lokomotiva Zagreb ...-... Slaven Belupo Slaven Belupo
07/05 17:05 Šibenik Šibenik ...-... Istra 1961 Istra 1961
07/05 19:10 HNK Gorica HNK Gorica ...-... Osijek Osijek
08/05 17:00 Varaždin Varaždin ...-... Hajduk Split Hajduk Split
09/05 19:00 Rijeka Rijeka ...-... Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
 Speeldag 34
11/05 17:00 Istra 1961 Istra 1961 ...-... NK Lokomotiva Zagreb NK Lokomotiva Zagreb
11/05 19:05 Osijek Osijek ...-... Šibenik Šibenik
12/05 16:00 Slaven Belupo Slaven Belupo ...-... Rijeka Rijeka
12/05 18:05 Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb ...-... Varaždin Varaždin
12/05 20:10 Hajduk Split Hajduk Split ...-... HNK Gorica HNK Gorica
 Speeldag 35
15/05 17:00 Istra 1961 Istra 1961 ...-... Slaven Belupo Slaven Belupo
15/05 19:05 NK Lokomotiva Zagreb NK Lokomotiva Zagreb ...-... Osijek Osijek
16/05 15:00 Varaždin Varaždin ...-... Rijeka Rijeka
16/05 17:05 Šibenik Šibenik ...-... Hajduk Split Hajduk Split
16/05 19:10 HNK Gorica HNK Gorica ...-... Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
 Speeldag 36
22/05 17:00 Slaven Belupo Slaven Belupo ...-... Varaždin Varaždin
22/05 17:00 Rijeka Rijeka ...-... HNK Gorica HNK Gorica
22/05 17:00 Hajduk Split Hajduk Split ...-... NK Lokomotiva Zagreb NK Lokomotiva Zagreb
22/05 17:00 Osijek Osijek ...-... Istra 1961 Istra 1961
22/05 19:30 Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb ...-... Šibenik Šibenik

Download alle wedstrijden van 1. HNL League naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.

* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel geüpdatet worden.

 Stand G P
1. Osijek Osijek 0 0
2. Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb 0 0
3. HNK Gorica HNK Gorica 0 0
4. Slaven Belupo Slaven Belupo 0 0
5. Istra 1961 Istra 1961 0 0
6. Varaždin Varaždin 0 0
7. NK Lokomotiva Zagreb NK Lokomotiva Zagreb 0 0
8. Rijeka Rijeka 0 0
9. Šibenik Šibenik 0 0
10. Hajduk Split Hajduk Split 0 0