Info

Naam: Martins Indi
Voornaam: Bruno
Nationaliteit: Nederland
Geboortedatum: 08/02/1992
Positie: Verdediger

Ploegen

01/07/2010 15/07/2014 Feyenoord
15/07/2014 11/08/2017 FC Porto
31/08/2016 30/06/2017 Stoke City
11/08/2017 05/07/2021 Stoke City
07/10/2020 30/06/2021 AZ Alkmaar
05/07/2021 30/06/2025 AZ Alkmaar

Statistieken 2014

Wedstrijden Wedstrijden 6
Aantal keer titularis Aantal keer titularis 5
Aantal keer vervangen Aantal keer vervangen 3
Gespeelde minuten Gespeelde minuten 441
Goals Goals 0
Assists Assists 0
Owngoals Owngoals 0
Penalty Penalty 0
Rode kaarten Rode kaarten 0
Gele kaarten Gele kaarten 2