Titeldroom weg voor Liverpool na comeback Crystal Palace?
Foto: © Photonews
Volg Voetbalkrant nu via WhatsApp!
Liverpool leek tegen Crystal Palace op weg naar een eenvoudige en ruime zege, maar maakte het zichzelf onnodig moeilijk en strandde uiteindelijk op een 3-3 gelijkspel. Manchester City staat er nu wel heel goed voor in de Engelse titelstrijd.
Na iets meer dan een kwartier was het Joe Allen die met zijn eerste doelpunt ooit voor Liverpool de score opende. De bezoekers mochten met een kleine marge gaan rusten, met dank aan een in de eerste helft goed keepende Mignolet. Kort na de pauze leken Suarez en Sturridge de wedstrijd helemaal beslist te hebben. Na 54 minuten stond er immers een ruime 0-3 voorsprong op het bord.
Niemand die dan ook nog een cent gaf voor de kansen van Crystal Palace, maar in het slotkwartier zorgden de Londenaars voor een knotsgekke comeback. Delaney zorgde voor de 1-3 en twee minuten later liet Gayle de aansluitingstreffer optekenen. De invaller zou uitgroeien tot de held van de avond bij de thuisploeg, want hij bracht kort voor het einde de stand zowaar in evenwicht. Liverpool komt met dit punt wel aan de leiding, maar heeft met één match meer gespeeld slechts één punt voorsprong op Manchester City.
Schrijf je nu in voor de Voetbalkrant nieuwsbrief