II Divisao

Word fan van II Divisao!
Facebook
RSS Feed van II Divisao Download kalender van II Divisao

Laatste nieuws uit II Divisao

 

Geen nieuws gevonden.

Supporters

1. Martimo Funchal Martimo Funchal
2. SU Sintrense SU Sintrense
3. Benfica Castelo Branco Benfica Castelo Branco
4. Guadalupe Guadalupe
5. União de Leiria União de Leiria
6. Trofense Trofense
7. FC Vizela FC Vizela
8. Olhanense Olhanense
9. Freamunde Freamunde
10. Gondomar Gondomar
11. Fátima Fátima
12. Salgueiros Salgueiros
13. FC Cesarense FC Cesarense
14. SC Mirandela SC Mirandela
15. SC Lusitania SC Lusitania
16. CD Mafra CD Mafra
17. SU 1. Dezembro SU 1. Dezembro
18. SC Farense SC Farense
19. AC Marinhense AC Marinhense
20. AD Fafe AD Fafe
21. GD Braganca GD Braganca
22. Águias do Moradal Águias do Moradal
23. CD Cinfaes CD Cinfaes
24. Sertanense FC Sertanense FC
25. Anadia FC Anadia FC
26. AD Oliveirense AD Oliveirense
27. Merelinense FC Merelinense FC
28. Sacavenense Sacavenense
29. Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa
30. CD Operario CD Operario
31. Caldas SC Caldas SC
32. Estrela Vendas Novas Estrela Vendas Novas
33. SC Espinho SC Espinho
34. Casa Pia AC Casa Pia AC
35. Ideal Ideal
36. Louletano DC Louletano DC
37. Electrico FC Electrico FC
38. GD Sourense GD Sourense
39. CSD Camara de Lobos CSD Camara de Lobos
40. SCU Torreense SCU Torreense
41. CD Pinhalnovense CD Pinhalnovense
42. SC Coimbroes SC Coimbroes
43. AD Camacha AD Camacha
44. SC Praiense SC Praiense
45. Amarante FC Amarante FC
46. Mondinense FC Mondinense FC
47. Moura Moura
48. Sousense Sousense
49. Olímpico do Montijo Olímpico do Montijo
50. AD Nogueirense AD Nogueirense
Kalender / Voetbaluitslagen
 Finale
10/06 18:00 CD Mafra CD Mafra 2-1 SC Farense SC Farense CD Mafra - SC Farense
Topschutters
  Speler Goals
1. Amarante FC Ayongo 20
2. Leixões Tarzan 18
3. União de Leiria Ribeiro Vieira 18
4. CD Mafra Lopes Correia 17
5. RD Agueda Marques Santiago 16
6. União de Leiria Roberto Souza 15
7. CD Operario Furtado Gomes 15
8. AC Marinhense Silas 15
9. CD Pinhalnovense Siquei Zaporo 14
10. Felgueiras 1932 Elysee Zakpa 14