II Divisao

Word fan van II Divisao!
Facebook
RSS Feed van II Divisao Download kalender van II Divisao

Laatste nieuws uit II Divisao

 
  •  

Supporters

1. Martimo Funchal Martimo Funchal
2. SU Sintrense SU Sintrense
3. Benfica Castelo Branco Benfica Castelo Branco
4. Gil Vicente Gil Vicente
5. Alverca Alverca
6. União de Leiria União de Leiria
7. Trofense Trofense
8. FC Vizela FC Vizela
9. Olhanense Olhanense
10. Gondomar Gondomar
11. Fátima Fátima
12. Leca FC Leca FC
13. CF Uniao Madeira CF Uniao Madeira
14. FC Cesarense FC Cesarense
15. GD Peniche GD Peniche
16. SC Mirandela SC Mirandela
17. SC Lusitania SC Lusitania
18. SU 1. Dezembro SU 1. Dezembro
19. AD Fafe AD Fafe
20. CD Cinfaes CD Cinfaes
21. Sertanense FC Sertanense FC
22. Anadia FC Anadia FC
23. AD Oliveirense AD Oliveirense
24. Merelinense FC Merelinense FC
25. Sacavenense Sacavenense
26. Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa
27. Caldas SC Caldas SC
28. SC Angrense SC Angrense
29. SC Espinho SC Espinho
30. Casa Pia AC Casa Pia AC
31. Ideal Ideal
32. Cac. Taipas Cac. Taipas
33. Louletano DC Louletano DC
34. Real SC Real SC
35. SCU Torreense SCU Torreense
36. Lusitania FC Lourosa Lusitania FC Lourosa
37. CD Pinhalnovense CD Pinhalnovense
38. SC Coimbroes SC Coimbroes
39. SC Praiense SC Praiense
40. Amarante FC Amarante FC
41. SC Penalva do Castelo SC Penalva do Castelo
42. Moura Moura
43. USC Paredes USC Paredes
44. AD Limianos AD Limianos
45. Olímpico do Montijo Olímpico do Montijo
46. AD Nogueirense AD Nogueirense
47. Redondense Redondense
48. Sporting Mêda Sporting Mêda
49. Oliv. Hospital Oliv. Hospital
50. AD Sanjoanense AD Sanjoanense
Kalender / Voetbaluitslagen
13/10 22:00 Felgueiras 1932 Felgueiras 1932 1-0 AD Oliveirense AD Oliveirense Felgueiras 1932 - AD Oliveirense
14/10 16:00 Torcatense Torcatense 0-1 AR São Martinho AR São Martinho Torcatense - AR São Martinho
14/10 16:00 Loures Loures 0-1 SCU Torreense SCU Torreense Loures - SCU Torreense
14/10 16:00 Benfica Castelo Branco Benfica Castelo Branco 2-0 AD Nogueirense AD Nogueirense Benfica Castelo Branco - AD Nogueirense
14/10 16:00 Olhanense Olhanense 2-1 Sacavenense Sacavenense Olhanense - Sacavenense
14/10 16:00 Moura Moura 2-1 CD Pinhalnovense CD Pinhalnovense Moura - CD Pinhalnovense
14/10 16:00 SU 1. Dezembro SU 1. Dezembro 1-0 SC Angrense SC Angrense SU 1. Dezembro - SC Angrense
14/10 16:00 Casa Pia AC Casa Pia AC 2-0 Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa Casa Pia AC - Clube Oriental Lisboa
14/10 16:00 Louletano DC Louletano DC 1-1 Real SC Real SC Louletano DC - Real SC
14/10 16:00 USC Paredes USC Paredes 3-0 Sporting Mêda Sporting Mêda USC Paredes - Sporting Mêda
14/10 16:00 Armacenenses Armacenenses 0-0 Ferreiras Ferreiras Armacenenses - Ferreiras
14/10 16:00 Montalegre Montalegre 0-1 Chaves II Chaves II Montalegre - Chaves II
14/10 16:00 Maria da Fonte Maria da Fonte 2-3 Gil Vicente Gil Vicente Maria da Fonte - Gil Vicente
14/10 16:00 Merelinense FC Merelinense FC 0-0 Cac. Taipas Cac. Taipas Merelinense FC - Cac. Taipas
14/10 16:00 Alcains Alcains 0-0 Vilafranquense Vilafranquense Alcains - Vilafranquense
14/10 16:00 Mação Mação 0-0 GD Peniche GD Peniche Mação - GD Peniche
14/10 16:00 Redondense Redondense 0-1 SC Praiense SC Praiense Redondense - SC Praiense
14/10 16:00 Anadia FC Anadia FC 0-0 Alverca Alverca Anadia FC - Alverca
14/10 16:00 Fátima Fátima 2-0 Caldas SC Caldas SC Fátima - Caldas SC
14/10 16:00 AD Fafe AD Fafe 1-0 Vilaverdense FC Vilaverdense FC AD Fafe - Vilaverdense FC
14/10 16:00 SC Mirandela SC Mirandela 3-0 AD Limianos AD Limianos SC Mirandela - AD Limianos
14/10 16:00 Pedras Salgadas Pedras Salgadas 0-3 FC Vizela FC Vizela Pedras Salgadas - FC Vizela
14/10 16:00 Trofense Trofense 2-0 Mirandês Mirandês Trofense - Mirandês
14/10 16:00 SC Penalva do Castelo SC Penalva do Castelo 2-1 AD Sanjoanense AD Sanjoanense SC Penalva do Castelo - AD Sanjoanense
14/10 16:00 Lusitania FC Lourosa Lusitania FC Lourosa 3-3 Gafanha Gafanha Lusitania FC Lourosa - Gafanha
14/10 16:00 CD Cinfaes CD Cinfaes 1-0 RD Agueda RD Agueda CD Cinfaes - RD Agueda
14/10 16:00 Leca FC Leca FC 1-3 Gondomar Gondomar Leca FC - Gondomar
14/10 16:00 Santa Iria Santa Iria 0-4 União de Leiria União de Leiria Santa Iria - União de Leiria
14/10 16:00 Oliv. Hospital Oliv. Hospital 0-1 Oleiros Oleiros Oliv. Hospital - Oleiros
14/10 16:00 Amora Amora 2-1 Olímpico do Montijo Olímpico do Montijo Amora - Olímpico do Montijo
14/10 16:00 SC Coimbroes SC Coimbroes 0-0 Pedras Rubras Pedras Rubras SC Coimbroes - Pedras Rubras
14/10 16:00 SC Espinho SC Espinho 3-1 Lusitano FCV Lusitano FCV SC Espinho - Lusitano FCV
14/10 17:00 Ideal Ideal 3-1 Vasco da Gama Vidigueira Vasco da Gama Vidigueira Ideal - Vasco da Gama Vidigueira
21/10 16:00 Sertanense FC Sertanense FC 0-0 SU Sintrense SU Sintrense Sertanense FC - SU Sintrense
07/11 16:00 FC Cesarense FC Cesarense - CF Uniao Madeira CF Uniao Madeira FC Cesarense - CF Uniao Madeira
25/11 17:00 Martimo Funchal Martimo Funchal - Amarante FC Amarante FC Martimo Funchal - Amarante FC