II Divisao

Word fan van II Divisao!
Facebook
RSS Feed van II Divisao Download kalender van II Divisao

Kalender / Voetbaluitslagen

03/11 16:00 União de Leiria União de Leiria 1-1 Vilafranquense Vilafranquense União de Leiria - Vilafranquense
04/11 12:00 CD Pinhalnovense CD Pinhalnovense 2-0 SC Praiense SC Praiense CD Pinhalnovense - SC Praiense
04/11 16:00 Felgueiras 1932 Felgueiras 1932 4-1 Cac. Taipas Cac. Taipas Felgueiras 1932 - Cac. Taipas
04/11 16:00 Anadia FC Anadia FC 0-0 SU Sintrense SU Sintrense Anadia FC - SU Sintrense
04/11 16:00 SU 1. Dezembro SU 1. Dezembro 1-1 Ferreiras Ferreiras SU 1. Dezembro - Ferreiras
04/11 16:00 Olhanense Olhanense 2-0 Vasco da Gama Vidigueira Vasco da Gama Vidigueira Olhanense - Vasco da Gama Vidigueira
04/11 16:00 Casa Pia AC Casa Pia AC 4-0 Ideal Ideal Casa Pia AC - Ideal
04/11 16:00 Real SC Real SC 6-1 SC Angrense SC Angrense Real SC - SC Angrense
04/11 16:00 Moura Moura 0-1 Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa Moura - Clube Oriental Lisboa
04/11 16:00 USC Paredes USC Paredes 1-1 Lusitano FCV Lusitano FCV USC Paredes - Lusitano FCV
04/11 16:00 Louletano DC Louletano DC 0-1 Olímpico do Montijo Olímpico do Montijo Louletano DC - Olímpico do Montijo
04/11 16:00 Torcatense Torcatense 2-3 AD Limianos AD Limianos Torcatense - AD Limianos
04/11 16:00 Mirandês Mirandês 0-3 Gil Vicente Gil Vicente Mirandês - Gil Vicente
04/11 16:00 Alcains Alcains 2-1 Mação Mação Alcains - Mação
04/11 16:00 Alverca Alverca 0-2 Caldas SC Caldas SC Alverca - Caldas SC
04/11 16:00 Santa Iria Santa Iria 1-0 SCU Torreense SCU Torreense Santa Iria - SCU Torreense
04/11 16:00 Amora Amora 3-3 Sacavenense Sacavenense Amora - Sacavenense
04/11 16:00 Sertanense FC Sertanense FC 0-2 Oleiros Oleiros Sertanense FC - Oleiros
04/11 16:00 Loures Loures 1-1 Benfica Castelo Branco Benfica Castelo Branco Loures - Benfica Castelo Branco
04/11 16:00 Oliv. Hospital Oliv. Hospital 0-0 AD Nogueirense AD Nogueirense Oliv. Hospital - AD Nogueirense
04/11 16:00 AR São Martinho AR São Martinho 0-0 Chaves II Chaves II AR São Martinho - Chaves II
04/11 16:00 Montalegre Montalegre 1-0 Pedras Salgadas Pedras Salgadas Montalegre - Pedras Salgadas
04/11 16:00 Maria da Fonte Maria da Fonte 0-3 FC Vizela FC Vizela Maria da Fonte - FC Vizela
04/11 16:00 SC Mirandela SC Mirandela 2-2 Merelinense FC Merelinense FC SC Mirandela - Merelinense FC
04/11 16:00 AD Fafe AD Fafe 4-0 AD Oliveirense AD Oliveirense AD Fafe - AD Oliveirense
04/11 16:00 Trofense Trofense 4-3 Vilaverdense FC Vilaverdense FC Trofense - Vilaverdense FC
04/11 16:00 Gafanha Gafanha 5-2 AD Sanjoanense AD Sanjoanense Gafanha - AD Sanjoanense
04/11 16:00 SC Penalva do Castelo SC Penalva do Castelo 2-1 Martimo Funchal Martimo Funchal SC Penalva do Castelo - Martimo Funchal
04/11 16:00 Leca FC Leca FC 2-1 Amarante FC Amarante FC Leca FC - Amarante FC
04/11 16:00 FC Cesarense FC Cesarense 2-0 Sporting Mêda Sporting Mêda FC Cesarense - Sporting Mêda
04/11 16:00 SC Coimbroes SC Coimbroes 1-3 CF Uniao Madeira CF Uniao Madeira SC Coimbroes - CF Uniao Madeira
04/11 16:00 CD Cinfaes CD Cinfaes 1-1 SC Espinho SC Espinho CD Cinfaes - SC Espinho
04/11 16:00 Pedras Rubras Pedras Rubras 0-0 Gondomar Gondomar Pedras Rubras - Gondomar
04/11 16:00 Lusitania FC Lourosa Lusitania FC Lourosa 2-0 RD Agueda RD Agueda Lusitania FC Lourosa - RD Agueda
04/11 16:00 Fátima Fátima 0-1 GD Peniche GD Peniche Fátima - GD Peniche
04/11 16:00 Redondense Redondense 1-2 Armacenenses Armacenenses Redondense - Armacenenses
Kalender / Voetbaluitslagen Betfirst
16/03 16:00 SC Espinho SC Espinho 2-1 Martimo Funchal Martimo Funchal SC Espinho - Martimo Funchal
16/03 16:00 AD Fafe AD Fafe 2-1 Gil Vicente Gil Vicente AD Fafe - Gil Vicente
16/03 16:00 Trofense Trofense 3-1 Chaves II Chaves II Trofense - Chaves II
16/03 21:30 Maria da Fonte Maria da Fonte 2-1 Cac. Taipas Cac. Taipas Maria da Fonte - Cac. Taipas
17/03 15:30 Amora Amora 3-1 SC Angrense SC Angrense Amora - SC Angrense
17/03 16:00 Alcains Alcains 0-2 Oleiros Oleiros Alcains - Oleiros
17/03 16:00 Loures Loures 3-1 GD Peniche GD Peniche Loures - GD Peniche
17/03 16:00 Fátima Fátima 1-0 AD Nogueirense AD Nogueirense Fátima - AD Nogueirense
17/03 16:00 Anadia FC Anadia FC 2-1 Vilafranquense Vilafranquense Anadia FC - Vilafranquense
17/03 16:00 Oliv. Hospital Oliv. Hospital 1-1 SCU Torreense SCU Torreense Oliv. Hospital - SCU Torreense
17/03 16:00 Real SC Real SC 3-0 CD Pinhalnovense CD Pinhalnovense Real SC - CD Pinhalnovense
17/03 16:00 Moura Moura 2-2 Olímpico do Montijo Olímpico do Montijo Moura - Olímpico do Montijo
17/03 16:00 Olhanense Olhanense 1-1 Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa Olhanense - Clube Oriental Lisboa
17/03 16:00 Casa Pia AC Casa Pia AC 4-1 Ferreiras Ferreiras Casa Pia AC - Ferreiras
17/03 16:00 Redondense Redondense 0-5 Sacavenense Sacavenense Redondense - Sacavenense
17/03 16:00 SU 1. Dezembro SU 1. Dezembro 1-0 Vasco da Gama Vidigueira Vasco da Gama Vidigueira SU 1. Dezembro - Vasco da Gama Vidigueira
17/03 16:00 Louletano DC Louletano DC 2-1 SC Praiense SC Praiense Louletano DC - SC Praiense
17/03 16:00 SC Penalva do Castelo SC Penalva do Castelo 2-1 Sporting Mêda Sporting Mêda SC Penalva do Castelo - Sporting Mêda
17/03 16:00 Sertanense FC Sertanense FC 1-1 Caldas SC Caldas SC Sertanense FC - Caldas SC
17/03 16:00 Santa Iria Santa Iria 2-2 SU Sintrense SU Sintrense Santa Iria - SU Sintrense
17/03 16:00 Merelinense FC Merelinense FC 2-2 Pedras Salgadas Pedras Salgadas Merelinense FC - Pedras Salgadas
17/03 16:00 Torcatense Torcatense 3-0 Vilaverdense FC Vilaverdense FC Torcatense - Vilaverdense FC
17/03 16:00 Felgueiras 1932 Felgueiras 1932 5-1 AD Limianos AD Limianos Felgueiras 1932 - AD Limianos
17/03 16:00 Montalegre Montalegre 1-0 AD Oliveirense AD Oliveirense Montalegre - AD Oliveirense
17/03 16:00 SC Mirandela SC Mirandela 0-3 FC Vizela FC Vizela SC Mirandela - FC Vizela
17/03 16:00 Pedras Rubras Pedras Rubras 2-1 Gafanha Gafanha Pedras Rubras - Gafanha
17/03 16:00 USC Paredes USC Paredes 0-1 RD Agueda RD Agueda USC Paredes - RD Agueda
17/03 16:00 Lusitania FC Lourosa Lusitania FC Lourosa 2-1 CF Uniao Madeira CF Uniao Madeira Lusitania FC Lourosa - CF Uniao Madeira
17/03 16:00 SC Coimbroes SC Coimbroes 4-0 AD Sanjoanense AD Sanjoanense SC Coimbroes - AD Sanjoanense
17/03 16:00 FC Cesarense FC Cesarense 0-2 Gondomar Gondomar FC Cesarense - Gondomar
17/03 16:00 Leca FC Leca FC 1-0 Lusitano FCV Lusitano FCV Leca FC - Lusitano FCV
17/03 16:00 CD Cinfaes CD Cinfaes 0-1 Amarante FC Amarante FC CD Cinfaes - Amarante FC
17/03 16:00 Benfica Castelo Branco Benfica Castelo Branco 3-0 Mação Mação Benfica Castelo Branco - Mação
17/03 16:00 Alverca Alverca 1-0 União de Leiria União de Leiria Alverca - União de Leiria
17/03 16:00 Mirandês Mirandês 0-2 AR São Martinho AR São Martinho Mirandês - AR São Martinho
17/03 17:00 Ideal Ideal 0-1 Armacenenses Armacenenses Ideal - Armacenenses