Word fan! 1

Kalender II Divisao

 Speeldag 11
15/11 21:15 AC Marinhense AC Marinhense 1-0 F√°tima F√°tima
Ednilson Jesus Tavares Furtado 51' -
16/11 16:00 Loures Loures 2-1 Amora Amora
Gonçalo Garcias Neves Maria (pen) 28' -
- 33' Jorge Pedro Corte Real Samblano Monteiro (pen)
Bruno Tiago Conceição Bernardo 44' -
16/11 16:00 Vitória Guimarães Vitória Guimarães 3-0 CF Uniao Madeira CF Uniao Madeira
Nuno Filipe Ribeiro Teixeira 37' -
Nicolas Janvier 48' -
Lucas Soares de Almeida 70' -
16/11 16:00 FC Vizela FC Vizela 0-0 AR S√£o Martinho AR S√£o Martinho
16/11 16:00 Berço Berço 2-1 AD Oliveirense AD Oliveirense
Ricardo Almeida Ribeiro 6' -
- 13' Nuno Rafael Abreu Pereira
Helder Nuno Almeida Pereira Mota Lopes 55' -
17/11 12:00 Anadia FC Anadia FC 1-1 Fontinhas Fontinhas
Pedro Rafael Barbosa Santos 14' -
- 82' Jo√£o Henrique Martins Dias (pen)
17/11 16:00 Maria da Fonte Maria da Fonte 7-0 CSD Camara de Lobos CSD Camara de Lobos
Jo√£o Miguel Fernandes de Lima 9' -
Telmo Joaquim da Silva Fernandes 17' -
Gonçalo Freitas Rebolo 55' -
Jo√£o Filipe Faria Antunes 58' -
Jo√£o Miguel Fernandes de Lima 70' -
Jo√£o Miguel Fernandes de Lima 73' -
Jo√£o Miguel Fernandes de Lima 90' -
17/11 16:00 Sertanense FC Sertanense FC 1-0 Benfica Castelo Branco Benfica Castelo Branco
Cyrille Dominique Kpan 77' -
17/11 16:00 Oliv. Hospital Oliv. Hospital 2-2 Beira Mar Beira Mar
- 39' Adson Felippe Marques da Silva
Franck Amani Anoumou 53' -
- 57' Isaac Cissé
David Br√°s Rodrigues 90+2' -
17/11 16:00 Condeixa Condeixa 2-2 Caldas SC Caldas SC
André José Pereira Jorge 12' -
- 29' Hugo Daniel Santos Neto
Diogo Filipe Silva 76' -
- 83'
17/11 16:00 SCU Torreense SCU Torreense 1-1 União Santarém União Santarém
- 62'
Danilson Elieson Soares Ribeiro 71' -
17/11 16:00 Oleiros Oleiros 1-0 RD Agueda RD Agueda
Iago Siqueira Augusto 51' -
17/11 16:00 Real SC Real SC 4-1 Olímpico do Montijo Olímpico do Montijo
Juan Manuel San Martín Da Costa 25' -
Constantino Lopes Vaz 49' -
Juan Manuel San Martín Da Costa 55' -
- 64' Hidélvis Jardim
Diogo Jo√£o Costa Arreigota 82' -
17/11 16:00 Pedras Salgadas Pedras Salgadas 1-0 Montalegre Montalegre
Fábio André Costa Carvalho 89' -
17/11 16:00 Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa 2-0 SU 1. Dezembro SU 1. Dezembro
Joel Pires Quintas Neves 22' -
Ivo Alexandre Pereira Braz 61' -
17/11 16:00 Olhanense Olhanense 1-0 Sacavenense Sacavenense
Caleb Santos Jordao Rocha Carvalho 55' -
17/11 16:00 SC Mineiro Aljustrelense SC Mineiro Aljustrelense 1-0 Sintra Sintra
Pedro Alexandre Fialho Guerreiro 90' -
17/11 16:00 Armacenenses Armacenenses 1-3 Alverca Alverca
- 43' José Carlos Costa Semedo
Pedro Miguel Relvas Rodrigues 45' -
- 53'
- 70' José Carlos Costa Semedo
17/11 16:00 Vitória de Sernache Vitória de Sernache 1-1 União de Leiria União de Leiria
Shoya Tojo 13' -
- 48' Renato Gaspar Alexandre
17/11 16:00 Braga Braga 1-0 SC Mirandela SC Mirandela
Luan Martins Gonçalves 12' -
17/11 16:00 AD Fafe AD Fafe 2-0 Cerveira Cerveira
Abdul Malik Abubakari 27' -
Abdul Malik Abubakari 52' -
17/11 16:00 Chaves II Chaves II 0-0 GD Braganca GD Braganca
17/11 16:00 Martimo Funchal Martimo Funchal 1-1 Merelinense FC Merelinense FC
André Filipe Rebelo Mesquita 7' -
- 19' F√°bio Gomes Pimenta (pen)
17/11 16:00 USC Paredes USC Paredes 2-2 Leca FC Leca FC
1' -
- 18' Isaac Boakye (pen)
- 22' Adilson Silva
84' -
17/11 16:00 Amarante FC Amarante FC 0-1 SC Coimbroes SC Coimbroes
- 51' Ivo Rafael Costa Lucas
17/11 16:00 Canelas 2010 Canelas 2010 2-2 SC Espinho SC Espinho
F√°bio Alexandre Silva Rola (pen) 16' 1-0
1-1 34' Jo√£o Pedro Ferreira Silva (pen)
Manuel Pami Costa 56' 2-1
2-2 90' Nathan Gomes de Melo
17/11 16:00 SU Sintrense SU Sintrense 1-0 Lusitano GC √Čvora Lusitano GC √Čvora
Rodrigo Miguel Reis Parreira 62' -
17/11 16:00 Lusitania FC Lourosa Lusitania FC Lourosa 5-0 Valadares Gaia Valadares Gaia
Leonardo Ferreira C√° 2' -
Goba Elysee Zakpa 57' -
Leonardo Ferreira C√° 65' -
Leonardo Ferreira C√° 81' -
82' -
17/11 16:00 Felgueiras 1932 Felgueiras 1932 4-0 Lusitano FCV Lusitano FCV
André Filipe Lopes Teixeira Rodrigues 36' -
Tiago Andre Coelho Lopes 57' -
Tiago Andre Coelho Lopes 72' -
76' -
17/11 16:00 Gondomar Gondomar 3-0 AD Sanjoanense AD Sanjoanense
José Pedro Cepeda Espinhosa Teixeira (pen) 7' -
26' -
(pen) 48' -
17/11 16:00 Trofense Trofense 0-0 Castro Daire Castro Daire
17/11 16:00 Arouca Arouca 1-0 SC Vila Real SC Vila Real
F√°bio Fortes Moreira 45' -
17/11 16:00 Pedras Rubras Pedras Rubras 2-0 Gin√°sio Figueirense Gin√°sio Figueirense
Carlos Abel Feliciano Costa Mendes 55' -
Pedro Santos Filho 90' -
17/11 17:00 Ideal Ideal 1-3 SC Praiense SC Praiense
- 3' Filipe Miguel Medeiros Andrade
Douglas de Paula da Silva (pen) 40' -
- 59' Ricardo Jorge Oliveira António
- 83' Matheus Nogueira Albuquerque de Souza
24/11 16:00 CD Pinhalnovense CD Pinhalnovense 3-0 GD Fabril Barreiro GD Fabril Barreiro
Diego Siquei Zaporo 36' -
Nicolau Gomes 42' -
Felipe Viveiros Cardoso Trindade 61' -
29/03 16:00 Louletano DC Louletano DC ...-... Lagos Lagos

Statistieken

Speeldag 11   Thuis-Uit
Aantal gespeelde matchen: 35/36  
Aantal doelpunten: 84 62-22
Penalty's: 10 5-5
Aantal owngoals: 2  
Aantal gele kaarten: 117 62-55
Aantal rode kaarten: 15 5-10
Toeschouwers: 0  

Download kalender II Divisao

Download alle wedstrijden van II Divisao naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.

* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel ge√ľpdatet worden.