Word fan! 1

Kalender II Divisao

 Speeldag 10
08/11 20:00 Alverca Alverca 0-2 Real SC Real SC
- 33' Tiago Emanuel Jesus Morgado
- 45' Juan Manuel San Martín Da Costa
09/11 14:30 Sintra Sintra 0-1 SU Sintrense SU Sintrense
- 73' Luís Germano Pires Lopes Almeida
09/11 16:00 União Santarém União Santarém 1-0 Ideal Ideal
R√ļben S√≠lvio Lino Gouveia (pen) 75' -
09/11 16:00 AD Oliveirense AD Oliveirense 2-2 Chaves II Chaves II
38' -
- 45' Micael Filipe Correia Borges
Kalidou Coulibaly (pen) 68' -
- 90+4' Alexandre Miguel Anjos Machado (pen)
09/11 16:00 CF Uniao Madeira CF Uniao Madeira 1-3 Berço Berço
- 25' Helder Nuno Almeida Pereira Mota Lopes
- 29' Ricardo Almeida Ribeiro
- 33' Lucas Guedes de Lima
Luís Diogo Sousa Vieira 88' -
09/11 20:30 RD Agueda RD Agueda 1-3 AC Marinhense AC Marinhense
Paulo Daniel Valente Moreira 14' -
- 29' Leandro Miguel Curto Antunes
- 35' Ednilson Jesus Tavares Furtado
- 44' Leandro Miguel Curto Antunes
10/11 12:00 Amora Amora 0-1 CD Pinhalnovense CD Pinhalnovense
- 60' Diego Siquei Zaporo
10/11 14:45 Lusitano FCV Lusitano FCV 0-2 Lusitania FC Lourosa Lusitania FC Lourosa
- 43' Leonardo Ferreira C√°
- 72' Jaime Filipe Machado Poulson
10/11 16:00 F√°tima F√°tima 2-0 Oliv. Hospital Oliv. Hospital
Wildson Silva de Melo 39' -
Wildson Silva de Melo 49' -
10/11 16:00 Caldas SC Caldas SC 0-0 Oleiros Oleiros
10/11 16:00 SU 1. Dezembro SU 1. Dezembro 1-2 Olhanense Olhanense
- 10' Adewale Oluwafemi Sapara
Yair Isaac Castro Rodriguez 34' -
- 50' Adewale Oluwafemi Sapara
10/11 16:00 Olímpico do Montijo Olímpico do Montijo 1-4 Louletano DC Louletano DC
Ruben Faria Ribeiro 17' -
- 51' Ricardo Moreira Alves
- 65' Carlos da Silva Conceição Filho
- 70' Abou Touré
- 72'
10/11 16:00 Lagos Lagos 0-0 SC Mineiro Aljustrelense SC Mineiro Aljustrelense
10/11 16:00 Sacavenense Sacavenense 0-2 Armacenenses Armacenenses
- 36' Jo√£o Pedro Pradiante Silva
- 61' Hugo Miguel Carambola Meira
10/11 16:00 GD Fabril Barreiro GD Fabril Barreiro 0-1 Loures Loures
- 18' Mauricio Mauricio
10/11 16:00 GD Braganca GD Braganca 1-2 FC Vizela FC Vizela
Buanahaque Paulo Suares 25' -
- 80' André Tiago Carneiro Soares
- 85' André Tiago Carneiro Soares (pen)
10/11 16:00 SC Coimbroes SC Coimbroes 1-0 Canelas 2010 Canelas 2010
Alex de Aguiar Gomes 86' -
10/11 16:00 SC Espinho SC Espinho 0-0 Amarante FC Amarante FC
10/11 16:00 SC Mirandela SC Mirandela 0-1 Maria da Fonte Maria da Fonte
- 9' Abílio Filipe Antunes Teixeira
10/11 16:00 Cerveira Cerveira 1-0 Vitória Guimarães Vitória Guimarães
Nuno Rafael Lopes Pereira 3' -
10/11 16:00 AR S√£o Martinho AR S√£o Martinho 2-4 Braga Braga
- 1' David Mota Veiga Teixeira Carmo
- 4' Francisco Pedro Tiago Silva
Jo√£o Manuel Abreu Pereira (pen) 44' -
- 56' Gonçalo Almeida Gregório
- 73' Gonçalo Almeida Gregório
Vasco António Barbosa da Costa 75' -
10/11 16:00 Montalegre Montalegre 3-3 Martimo Funchal Martimo Funchal
Ad√£o Oliveira Silva 32' -
- 38' André Filipe Rebelo Mesquita
R√ļben Fl√°vio Santos das Neves 53' -
- 54' Nassur Namone Udjon Pereira Silva Bacem
- 58' Nassur Namone Udjon Pereira Silva Bacem
Ad√£o Oliveira Silva 62' -
10/11 16:00 Merelinense FC Merelinense FC 3-0 Pedras Salgadas Pedras Salgadas
Sérgio Daniel Duarte 7' -
F√°bio Gomes Pimenta 41' -
64' -
10/11 16:00 Gin√°sio Figueirense Gin√°sio Figueirense 1-3 Felgueiras 1932 Felgueiras 1932
- 12' Carlos Eduardo Manso de Carvalho
Jo√£o Filipe Tomaz Pimentel 44' -
- 57' Tiago Andre Coelho Lopes
- 74' Miguel √āngelo Marques Pinto Pereira
10/11 16:00 Valadares Gaia Valadares Gaia 1-4 Trofense Trofense
- 18' Grinood J√ļlio Costa (pen)
Eridson Mendes Umpeça 48' -
- 50' Bruno dos Santos Moraes
- 56' Ivo Miguel Quitério Lemos
- 83' Ivo Miguel Quitério Lemos
10/11 16:00 Lusitano GC √Čvora Lusitano GC √Čvora 1-1 Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa
- 25' Ivo Alexandre Pereira Braz
Jo√£o Rafael Parente Louro 90+2' -
10/11 16:00 SC Vila Real SC Vila Real 1-2 USC Paredes USC Paredes
- 6' Ismael José Gonçalves Pinto
Mikael Pinto 48' -
- 86'
10/11 16:00 Castro Daire Castro Daire 2-0 Arouca Arouca
M√°rcio Filipe Pereira Rocha 12' -
Luis Filipe da Silva Barry 44' -
10/11 16:00 Leca FC Leca FC 2-1 Gondomar Gondomar
Nelson Manuel Ribeiro da Silva (pen) 36' -
- 41'
Jo√£o Paulino Fernandes 77' -
10/11 16:00 AD Sanjoanense AD Sanjoanense 2-1 Pedras Rubras Pedras Rubras
Diogo Oliveira Barbosa 45' -
Daniel Filipe Ferreira Pinto 86' -
- 90' Pedro Santos Filho
10/11 16:45 Beira Mar Beira Mar 2-1 Anadia FC Anadia FC
- 31' Marcelo Daniel Marques Santiago
Cicero Casimiro Sanchez Semedo 74' -
Cicero Casimiro Sanchez Semedo 80' -
10/11 17:00 SC Praiense SC Praiense 2-0 Condeixa Condeixa
Paulo Sergio Rodrigues Teles 13' -
Filipe Miguel Medeiros Andrade 71' -
10/11 17:00 CSD Camara de Lobos CSD Camara de Lobos 0-2 AD Fafe AD Fafe
- 13' Jozinei Jo√£o Machado Rodriguez
- 20' Cl√°udio Filipe Maia Ribeiro
10/11 17:00 Fontinhas Fontinhas 1-0 SCU Torreense SCU Torreense
Gustavo Benevides Martins 22' -
10/11 19:00 Uni√£o de Leiria Uni√£o de Leiria 1-1 Sertanense FC Sertanense FC
- 25' Lucas Spinola Salinas
Jo√£o Tiago Oliveira da Cunha 90+4' -
23/11 16:00 Benfica Castelo Branco Benfica Castelo Branco 1-0 Vitória de Sernache Vitória de Sernache
Rafael Pereira Pinto 90+5' -

Statistieken

Speeldag 10   Thuis-Uit
Aantal gespeelde matchen: 36/36  
Aantal doelpunten: 86 37-49
Penalty's: 7 4-3
Aantal owngoals: 0  
Aantal gele kaarten: 152 71-81
Aantal rode kaarten: 6 3-3
Toeschouwers: 0  

Download kalender II Divisao

Download alle wedstrijden van II Divisao naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.

* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel ge√ľpdatet worden.