II Divisao

Word fan van II Divisao!
Facebook
RSS Feed van II Divisao Download kalender van II Divisao

Kalender / Voetbaluitslagen

17/11 16:00 Olhanense Olhanense 1-0 Armacenenses Armacenenses Olhanense - Armacenenses
17/11 16:00 Torcatense Torcatense 1-2 Gil Vicente Gil Vicente Torcatense - Gil Vicente
17/11 22:00 Felgueiras 1932 Felgueiras 1932 5-2 Pedras Salgadas Pedras Salgadas Felgueiras 1932 - Pedras Salgadas
18/11 12:00 Louletano DC Louletano DC 2-2 Ideal Ideal Louletano DC - Ideal
18/11 12:00 SU 1. Dezembro SU 1. Dezembro 0-1 SC Praiense SC Praiense SU 1. Dezembro - SC Praiense
18/11 16:00 Real SC Real SC 0-0 Ferreiras Ferreiras Real SC - Ferreiras
18/11 16:00 CD Pinhalnovense CD Pinhalnovense 1-0 Olímpico do Montijo Olímpico do Montijo CD Pinhalnovense - Olímpico do Montijo
18/11 16:00 Casa Pia AC Casa Pia AC 3-1 Sacavenense Sacavenense Casa Pia AC - Sacavenense
18/11 16:00 Anadia FC Anadia FC 2-1 Benfica Castelo Branco Benfica Castelo Branco Anadia FC - Benfica Castelo Branco
18/11 16:00 Moura Moura 0-0 SC Angrense SC Angrense Moura - SC Angrense
18/11 16:00 SC Penalva do Castelo SC Penalva do Castelo 1-5 Lusitano FCV Lusitano FCV SC Penalva do Castelo - Lusitano FCV
18/11 16:00 Amora Amora 1-0 Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa Amora - Clube Oriental Lisboa
18/11 16:00 Alcains Alcains 0-1 AD Nogueirense AD Nogueirense Alcains - AD Nogueirense
18/11 16:00 Montalegre Montalegre 0-0 Cac. Taipas Cac. Taipas Montalegre - Cac. Taipas
18/11 16:00 Alverca Alverca 3-2 GD Peniche GD Peniche Alverca - GD Peniche
18/11 16:00 Santa Iria Santa Iria 2-1 Caldas SC Caldas SC Santa Iria - Caldas SC
18/11 16:00 Maria da Fonte Maria da Fonte 1-1 Chaves II Chaves II Maria da Fonte - Chaves II
18/11 16:00 Loures Loures 0-0 Oleiros Oleiros Loures - Oleiros
18/11 16:00 União de Leiria União de Leiria 3-1 SU Sintrense SU Sintrense União de Leiria - SU Sintrense
18/11 16:00 Mirandês Mirandês 0-3 FC Vizela FC Vizela Mirandês - FC Vizela
18/11 16:00 AD Fafe AD Fafe 3-0 AD Limianos AD Limianos AD Fafe - AD Limianos
18/11 16:00 Trofense Trofense 3-1 Merelinense FC Merelinense FC Trofense - Merelinense FC
18/11 16:00 AR São Martinho AR São Martinho 5-0 Vilaverdense FC Vilaverdense FC AR São Martinho - Vilaverdense FC
18/11 16:00 SC Mirandela SC Mirandela 1-0 AD Oliveirense AD Oliveirense SC Mirandela - AD Oliveirense
18/11 16:00 USC Paredes USC Paredes 3-0 Martimo Funchal Martimo Funchal USC Paredes - Martimo Funchal
18/11 16:00 FC Cesarense FC Cesarense 2-2 RD Agueda RD Agueda FC Cesarense - RD Agueda
18/11 16:00 Leca FC Leca FC 1-2 AD Sanjoanense AD Sanjoanense Leca FC - AD Sanjoanense
18/11 16:00 Pedras Rubras Pedras Rubras 1-1 Amarante FC Amarante FC Pedras Rubras - Amarante FC
18/11 16:00 SC Coimbroes SC Coimbroes 2-0 SC Espinho SC Espinho SC Coimbroes - SC Espinho
18/11 16:00 Gafanha Gafanha 0-1 CF Uniao Madeira CF Uniao Madeira Gafanha - CF Uniao Madeira
18/11 16:00 Lusitania FC Lourosa Lusitania FC Lourosa 1-0 Gondomar Gondomar Lusitania FC Lourosa - Gondomar
18/11 16:00 CD Cinfaes CD Cinfaes 1-0 Sporting Mêda Sporting Mêda CD Cinfaes - Sporting Mêda
18/11 16:00 Oliv. Hospital Oliv. Hospital 2-2 Mação Mação Oliv. Hospital - Mação
18/11 16:00 Sertanense FC Sertanense FC 0-0 SCU Torreense SCU Torreense Sertanense FC - SCU Torreense
18/11 16:00 Fátima Fátima 1-1 Vilafranquense Vilafranquense Fátima - Vilafranquense
18/11 16:00 Redondense Redondense 1-2 Vasco da Gama Vidigueira Vasco da Gama Vidigueira Redondense - Vasco da Gama Vidigueira
Kalender / Voetbaluitslagen Betfirst
16/03 16:00 SC Espinho SC Espinho 2-1 Martimo Funchal Martimo Funchal SC Espinho - Martimo Funchal
16/03 16:00 AD Fafe AD Fafe 2-1 Gil Vicente Gil Vicente AD Fafe - Gil Vicente
16/03 16:00 Trofense Trofense 3-1 Chaves II Chaves II Trofense - Chaves II
16/03 21:30 Maria da Fonte Maria da Fonte 2-1 Cac. Taipas Cac. Taipas Maria da Fonte - Cac. Taipas
17/03 15:30 Amora Amora 3-1 SC Angrense SC Angrense Amora - SC Angrense
17/03 16:00 Alcains Alcains 0-2 Oleiros Oleiros Alcains - Oleiros
17/03 16:00 Loures Loures 3-1 GD Peniche GD Peniche Loures - GD Peniche
17/03 16:00 Fátima Fátima 1-0 AD Nogueirense AD Nogueirense Fátima - AD Nogueirense
17/03 16:00 Anadia FC Anadia FC 2-1 Vilafranquense Vilafranquense Anadia FC - Vilafranquense
17/03 16:00 Oliv. Hospital Oliv. Hospital 1-1 SCU Torreense SCU Torreense Oliv. Hospital - SCU Torreense
17/03 16:00 Real SC Real SC 3-0 CD Pinhalnovense CD Pinhalnovense Real SC - CD Pinhalnovense
17/03 16:00 Moura Moura 2-2 Olímpico do Montijo Olímpico do Montijo Moura - Olímpico do Montijo
17/03 16:00 Olhanense Olhanense 1-1 Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa Olhanense - Clube Oriental Lisboa
17/03 16:00 Casa Pia AC Casa Pia AC 4-1 Ferreiras Ferreiras Casa Pia AC - Ferreiras
17/03 16:00 Redondense Redondense 0-5 Sacavenense Sacavenense Redondense - Sacavenense
17/03 16:00 SU 1. Dezembro SU 1. Dezembro 1-0 Vasco da Gama Vidigueira Vasco da Gama Vidigueira SU 1. Dezembro - Vasco da Gama Vidigueira
17/03 16:00 Louletano DC Louletano DC 2-1 SC Praiense SC Praiense Louletano DC - SC Praiense
17/03 16:00 SC Penalva do Castelo SC Penalva do Castelo 2-1 Sporting Mêda Sporting Mêda SC Penalva do Castelo - Sporting Mêda
17/03 16:00 Sertanense FC Sertanense FC 1-1 Caldas SC Caldas SC Sertanense FC - Caldas SC
17/03 16:00 Santa Iria Santa Iria 2-2 SU Sintrense SU Sintrense Santa Iria - SU Sintrense
17/03 16:00 Merelinense FC Merelinense FC 2-2 Pedras Salgadas Pedras Salgadas Merelinense FC - Pedras Salgadas
17/03 16:00 Torcatense Torcatense 3-0 Vilaverdense FC Vilaverdense FC Torcatense - Vilaverdense FC
17/03 16:00 Felgueiras 1932 Felgueiras 1932 5-1 AD Limianos AD Limianos Felgueiras 1932 - AD Limianos
17/03 16:00 Montalegre Montalegre 1-0 AD Oliveirense AD Oliveirense Montalegre - AD Oliveirense
17/03 16:00 SC Mirandela SC Mirandela 0-3 FC Vizela FC Vizela SC Mirandela - FC Vizela
17/03 16:00 Pedras Rubras Pedras Rubras 2-1 Gafanha Gafanha Pedras Rubras - Gafanha
17/03 16:00 USC Paredes USC Paredes 0-1 RD Agueda RD Agueda USC Paredes - RD Agueda
17/03 16:00 Lusitania FC Lourosa Lusitania FC Lourosa 2-1 CF Uniao Madeira CF Uniao Madeira Lusitania FC Lourosa - CF Uniao Madeira
17/03 16:00 SC Coimbroes SC Coimbroes 4-0 AD Sanjoanense AD Sanjoanense SC Coimbroes - AD Sanjoanense
17/03 16:00 FC Cesarense FC Cesarense 0-2 Gondomar Gondomar FC Cesarense - Gondomar
17/03 16:00 Leca FC Leca FC 1-0 Lusitano FCV Lusitano FCV Leca FC - Lusitano FCV
17/03 16:00 CD Cinfaes CD Cinfaes 0-1 Amarante FC Amarante FC CD Cinfaes - Amarante FC
17/03 16:00 Benfica Castelo Branco Benfica Castelo Branco 3-0 Mação Mação Benfica Castelo Branco - Mação
17/03 16:00 Alverca Alverca 1-0 União de Leiria União de Leiria Alverca - União de Leiria
17/03 16:00 Mirandês Mirandês 0-2 AR São Martinho AR São Martinho Mirandês - AR São Martinho
17/03 17:00 Ideal Ideal 0-1 Armacenenses Armacenenses Ideal - Armacenenses