Kalender

 Speeldag 13
01/12 16:00 Chaves II Chaves II 3-0 Mirandês Mirandês
Jo√£o Diogo Marques Paredes (pen) 8' -
Micael Filipe Correia Borges 21' -
Jo√£o Diogo Marques Paredes 34' -
02/12 16:00 FC Vizela FC Vizela 0-0 Torcatense Torcatense
02/12 16:00 Benfica Castelo Branco Benfica Castelo Branco 1-0 Alcains Alcains
21' -
02/12 16:00 Oleiros Oleiros 1-0 Uni√£o de Leiria Uni√£o de Leiria
Adewale Oluwafemi Sapara 76' -
02/12 16:00 Casa Pia AC Casa Pia AC 2-0 Olhanense Olhanense
Jean Victor Gonçalves 14' -
50' -
02/12 16:00 Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa 2-1 Louletano DC Louletano DC
- 23' Thiago Nonato Peixoto
Luís Filipe Antunes Lucas 63' -
R√ļben Miguel Carvalho Marques 90' -
02/12 16:00 Cac. Taipas Cac. Taipas 0-2 AD Fafe AD Fafe
- 60' Pedro Joel Pereira da Silva (pen)
- 85' Paulo Armando da Silva Monteiro
02/12 16:00 AD Nogueirense AD Nogueirense 1-1 Sertanense FC Sertanense FC
Bassalia Outtara 40' -
- 78' Pape Amidou Mané
02/12 16:00 Armacenenses Armacenenses 1-1 SU 1. Dezembro SU 1. Dezembro
- 2' Luís Carlos Santos Rodrigues
Wellington Guilherme França Junior 63' -
02/12 16:00 Sacavenense Sacavenense 0-0 CD Pinhalnovense CD Pinhalnovense
02/12 16:00 Merelinense FC Merelinense FC 1-2 Montalegre Montalegre
- 51' Prince Masino Bonkat
Ricardo Manuel Fereira Sousa 57' -
- 90+2' Amadu Turé
02/12 16:00 Mação Mação 1-2 Fátima Fátima
Jo√£o Francisco Gaspar da Silva March√£o 4' 1-0
1-1 78' Yevhenii Serdiuk
1-2 88' Yevhenii Serdiuk
02/12 16:00 Vilafranquense Vilafranquense 1-0 Alverca Alverca
Janu√°rio Const√Ęncio Carvalho Silva 67' 1-0
02/12 16:00 Ferreiras Ferreiras 2-6 Moura Moura
- 6' Franc Santana Paiva
- 18' Franc Santana Paiva
- 22' Miguel √āngelo Danif Carvalho Abreu
- 23' Franc Santana Paiva
João António Moita Romeiro 32' -
- 38' Antoninho Lopes Silva
Mamadi Balde 43' -
- 60'
02/12 16:00 GD Peniche GD Peniche 1-0 Santa Iria Santa Iria
Luís Tavares 53' -
02/12 16:00 Vasco da Gama Vidigueira Vasco da Gama Vidigueira 1-1 Amora Amora
- 33' Bienvenu Eva Nga
Adilson Silva 80' -
02/12 16:00 SCU Torreense SCU Torreense 2-1 Anadia FC Anadia FC
Rui Pedro Reis Batalha 21' -
- 35' R√ļben Filipe Quintano Silvestre
Pedro João Luís Bonifácio 80' -
02/12 16:00 Caldas SC Caldas SC 3-2 SU Sintrense SU Sintrense
- 3' Luís Germano Pires Lopes Almeida
André Antunes Santos (pen) 13' -
25' -
- 39' Diogo Gonçalo Baptista Pires (pen)
Rafael Rodolfo da Silveira 89' -
02/12 16:00 SC Mirandela SC Mirandela 0-1 Felgueiras 1932 Felgueiras 1932
- 13' Hélder Pedro Carvalho Teixeira
02/12 16:00 Gil Vicente Gil Vicente 2-0 Vilaverdense FC Vilaverdense FC
Rui Filipe Pereira Faria 76' -
James Arthur 83' -
02/12 16:00 AD Limianos AD Limianos 0-1 Trofense Trofense
- 31' Adilson Semedo Vaz
02/12 16:00 Pedras Salgadas Pedras Salgadas 2-1 Maria da Fonte Maria da Fonte
Lamine B√° 39' -
- 87' Jo√£o Marna
Ricardo Lousada Ribeiro 90+2' -
02/12 16:00 AD Oliveirense AD Oliveirense 2-1 AR S√£o Martinho AR S√£o Martinho
Mohamed Cheik Ali Toure 24' -
Erico Franciso de Oliveira Junior 33' -
- 67' Vasco António Barbosa da Costa
02/12 16:00 Amarante FC Amarante FC 0-0 Lusitania FC Lourosa Lusitania FC Lourosa
02/12 16:00 CD Cinfaes CD Cinfaes 1-2 USC Paredes USC Paredes
- 23' Vladislav Shpitalnyi
Fred Henriques Silva Lopes (pen) 32' -
- 79' Joel Dias Barbosa (pen)
02/12 16:00 Gondomar Gondomar 1-0 CF Uniao Madeira CF Uniao Madeira
Pedro Ricardo Silva Meneses 87' -
02/12 16:00 RD Agueda RD Agueda 0-0 SC Coimbroes SC Coimbroes
02/12 16:00 AD Sanjoanense AD Sanjoanense 2-1 Pedras Rubras Pedras Rubras
Gonçalo Lima Pereira Pimenta 10' -
- 18' Jo√£o Pedro da Silva Pereira Campos
Igor Moreira Santos 37' -
02/12 16:00 SC Espinho SC Espinho 2-1 SC Penalva do Castelo SC Penalva do Castelo
Miguel √āngelo Caetano Pereira Rodrigues 1' -
Jaime Filipe Machado Poulson (pen) 31' -
- 74' Albert Kokora
02/12 16:00 Sporting Mêda Sporting Mêda 0-3 Gafanha Gafanha
- 50' David Rafael Gonz√°lez Colina
- 51' Diogo Jo√£o Regala Figueiredo Tavares
- 66' Ricardo Eusebio Mendes Mango Fernandes
02/12 16:00 Lusitano FCV Lusitano FCV 4-1 FC Cesarense FC Cesarense
Murilo Augusto Lino Rosa (pen) 38' 1-0
1-1 40' Diogo Jo√£o Nogueira Pereira
46' 2-1
Helder Figueiredo Rodrigues (pen) 67' 3-1
Nuno Miguel Santos Rodrigues 89' 4-1
02/12 16:00 Loures Loures 0-3 Oliv. Hospital Oliv. Hospital
- 33'
- 69' David Br√°s Rodrigues
- 87' Tidjane Silla
02/12 17:00 Martimo Funchal Martimo Funchal 1-1 Leca FC Leca FC
- 53' Isaac Cissé
Francisco Nélson Simbine 88' -
02/12 17:00 Ideal Ideal 2-1 Redondense Redondense
Jo√£o Pedro Ventura Medeiros 38' -
Jo√£o Pedro Ventura Medeiros 56' -
- 90' Filipe Miguel Cruz Ramalho
02/12 17:00 SC Praiense SC Praiense 1-0 Real SC Real SC
Jo√£o Ricardo Silva Ribeiro Peixoto (pen) 10' 1-0
02/12 17:00 SC Angrense SC Angrense 1-1 Olímpico do Montijo Olímpico do Montijo
Miguel Rodrigues Soares 17' -
- 72' Norberto Bercique Gomes Betuncal

Download kalender

Download alle wedstrijden van II Divisao naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.

* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel ge√ľpdatet worden.