Word fan! 1

II Divisao - Speeldag 13 (2019 - 2020)

 Speeldag 13
08/12 12:00 Vitória Guimarães Vitória Guimarães 2-3 AR São Martinho AR São Martinho
- 17' Rogério Alberto Caetano Pinto
- 50' Luís Carlos da Silva Azevedo
- 54' Manuel Pedro Fernandes Martins
Nuno Filipe Ribeiro Teixeira 62' -
77' -
08/12 12:00 Oleiros Oleiros 1-1 SC Praiense SC Praiense
- 37' Alexsandro Victor Souza Ribeiro
Samir Banjai 73' -
08/12 12:45 SCU Torreense SCU Torreense 1-1 Caldas SC Caldas SC
- 30' André Antunes Santos
Youssouf Sow 50' -
08/12 15:15 Real SC Real SC 4-1 Lusitano GC √Čvora Lusitano GC √Čvora
- 7' David Alexandre Neves Serralheiro Silva
Márcio André Meira Fernandes 20' -
Felipe Ryan Alves Silva 41' -
Felipe Ryan Alves Silva 73' -
Jo√£o Pedro Ventura Medeiros (pen) 90+3' -
08/12 16:00 Vitória de Sernache Vitória de Sernache 1-2 Sertanense FC Sertanense FC
- 7' Bruno Bomfim Torres
- 27' Marcos Paulo Baptista Delgado
Leandro Quintiliano Borges Da Silva (pen) 59' -
08/12 16:00 Oliv. Hospital Oliv. Hospital 1-1 RD Agueda RD Agueda
José Francisco Cura Ferrão 49' -
- 79' Gabriel Jaime Mejia Aviles
08/12 16:00 AC Marinhense AC Marinhense 0-0 União Santarém União Santarém
08/12 16:00 Condeixa Condeixa 2-1 Benfica Castelo Branco Benfica Castelo Branco
Ailton Silvino Mendes Tavares 9' -
Diogo Filipe Silva 82' -
- 90+1' Ailton Silvino Mendes Tavares
08/12 16:00 Anadia FC Anadia FC 0-2 F√°tima F√°tima
- 58' Bruno Miguel Mendes Alves (pen)
- 73' Leandro Livramento Andrade
08/12 16:00 AD Oliveirense AD Oliveirense 1-1 GD Braganca GD Braganca
Caio Gomes da Silva 40' -
- 43' Jo√£o Pedro Salgado Nogueira
08/12 16:00 Lagos Lagos 2-1 Sintra Sintra
João António Albuquerque Nóbrega 12' -
José Miguel Rocha Silva (pen) 19' -
- 89' Hugo Rafael Mois√£o Santos
08/12 16:00 CD Pinhalnovense CD Pinhalnovense 0-0 Loures Loures
08/12 16:00 Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa 1-0 GD Fabril Barreiro GD Fabril Barreiro
Malaine Camar√° 11' 1-0
08/12 16:00 Louletano DC Louletano DC 0-2 Alverca Alverca
- 42' Rodrigo Rafael Rita Macedo
- 65'
08/12 16:00 Olhanense Olhanense 2-2 Amora Amora
- 12' Roberto Cunha Ribeiro Filho
Mohcine Hassan Nader 31' -
Mohcine Hassan Nader 57' -
- 90+2' Abel Joshua Nhantumbo
08/12 16:00 SC Mineiro Aljustrelense SC Mineiro Aljustrelense 2-3 Olímpico do Montijo Olímpico do Montijo
- 33' Ismail Karamoko
- 59' Ismail Karamoko
Aldemar Garcia Mejia 70' -
Hugo Alexandre Santos Cardoso 78' -
- 84' Miguel √āngelo Ferreira Pires
08/12 16:00 Armacenenses Armacenenses 0-2 SU 1. Dezembro SU 1. Dezembro
- 69' Gustavo Adolfo Benjumea Jaramillo
- 79' Yair Isaac Castro Rodriguez
08/12 16:00 Beira Mar Beira Mar 2-0 Fontinhas Fontinhas
Diego Henrique Oliveira Raposo 22' -
Isaac Cissé 60' -
08/12 16:00 Felgueiras 1932 Felgueiras 1932 0-1 Castro Daire Castro Daire
- 48' Luís Filipe Almeida Paiva
08/12 16:00 Pedras Salgadas Pedras Salgadas 2-1 Martimo Funchal Martimo Funchal
Francisco de Assis Teixeira da Costa J√ļnior 39' -
- 51' André António Rosário Teles (pen)
Diogo Vaz Vieira Lopes 80' -
08/12 16:00 Chaves II Chaves II 6-0 CF Uniao Madeira CF Uniao Madeira
Xavier Cabrita Fernandes 20' -
Jo√£o Diogo Marques Paredes 23' -
Abdoullahi Tanko 54' -
Jo√£o Diogo Marques Paredes 59' -
Jo√£o Diogo Marques Paredes 64' -
Micael Filipe Correia Borges 90' -
08/12 16:00 FC Vizela FC Vizela 5-0 CSD Camara de Lobos CSD Camara de Lobos
Alioune Fall 5' -
André Tiago Carneiro Soares (pen) 14' -
Alioune Fall 25' -
Alioune Fall 40' -
Diogo de Sousa Ribeiro 79' -
08/12 16:00 Maria da Fonte Maria da Fonte 4-3 Merelinense FC Merelinense FC
Telmo Joaquim da Silva Fernandes (pen) 34' -
- 42' Jorge Gabriel Costa Monteiro
Abílio Filipe Antunes Teixeira 60' -
Luiz Alberto Leite Sousa 68' -
Jo√£o Miguel Fernandes de Lima 82' -
- 88' Jorge Gabriel Costa Monteiro
- 90' Sérgio Daniel Duarte
08/12 16:00 AD Fafe AD Fafe 2-0 SC Mirandela SC Mirandela
Jozinei Jo√£o Machado Rodriguez 26' -
Jo√£o Victor Reith Werneck Loureiro (pen) 90+3' -
08/12 16:00 USC Paredes USC Paredes 1-0 Lusitano FCV Lusitano FCV
Emanuel Jesus Brito 90+4' -
08/12 16:00 AD Sanjoanense AD Sanjoanense 2-0 Gin√°sio Figueirense Gin√°sio Figueirense
Diogo Oliveira Barbosa 49' -
54' -
08/12 16:00 SU Sintrense SU Sintrense 3-1 Sacavenense Sacavenense
- 3' Elson Pereira Tavares
Fábio André Alves Pala 72' -
Herlander Matias Tomé 90' -
Martim Spencer √Āguas (pen) 90+4' -
08/12 16:00 Arouca Arouca 4-1 Valadares Gaia Valadares Gaia
Moses Yaw 26' -
Babatude Segbenu Pinponsu J√ļnior 36' -
- 69' Jonathan Miguel Ferreira Antunes (pen)
Bernardo Pereira Silvano 73' -
90' -
08/12 16:00 Pedras Rubras Pedras Rubras 1-1 Leca FC Leca FC
Rui Manuel Pinto de Lima 28' -
- 60' Pedro Fontainhas Prazeres
08/12 16:00 Gondomar Gondomar 2-0 SC Vila Real SC Vila Real
23' -
Jo√£o Carlos Ferreira Santos 90' -
08/12 16:00 Lusitania FC Lourosa Lusitania FC Lourosa 1-1 SC Coimbroes SC Coimbroes
Paulo Rafael Grilo Neves 66' -
- 88' Daniel Luís Gomes Silva
08/12 16:00 Amarante FC Amarante FC 0-0 Canelas 2010 Canelas 2010
08/12 17:00 Ideal Ideal 0-1 Uni√£o de Leiria Uni√£o de Leiria
- 14' Danny Choi
08/12 17:15 Braga Braga 1-1 Montalegre Montalegre
- 50' Sele Davou
David Mota Veiga Teixeira Carmo 60' -
08/12 21:30 Trofense Trofense 0-3 SC Espinho SC Espinho
- 52' João Fílipe Ferreira Mendonça Pinto
- 72' Gastón Manuel Romano
- 79' Gastón Manuel Romano
11/04 17:00 Berço Berço ...-... Cerveira Cerveira

Statistieken

Speeldag 13   Thuis-Uit
Aantal gespeelde matchen: 35/36  
Aantal doelpunten: 93 56-37
Penalty's: 10 7-3
Aantal owngoals: 3  
Aantal gele kaarten: 148 67-81
Aantal rode kaarten: 12 6-6
Toeschouwers: 0  

Download kalender II Divisao

Download alle wedstrijden van II Divisao naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.

* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel ge√ľpdatet worden.