Word fan! 1

Kalender II Divisao

 Speeldag 12
30/11 16:00 AD Oliveirense AD Oliveirense 0-1 AD Fafe AD Fafe
- 83' Jo√£o Victor Reith Werneck Loureiro
01/12 12:00 Leca FC Leca FC 2-1 Felgueiras 1932 Felgueiras 1932
- 11' Tiago Andre Coelho Lopes
Isaac Boakye (pen) 34' -
Jo√£o Paulino Fernandes 82' -
01/12 14:00 Fontinhas Fontinhas 0-2 Oliv. Hospital Oliv. Hospital
- 28' Frederico Elisi√°rio Martins
- 83' Rafael Rodolfo da Silveira (pen)
01/12 14:00 SC Praiense SC Praiense 3-0 Sertanense FC Sertanense FC
Filipe Miguel Medeiros Andrade 38' -
64' -
Ricardo Jorge Oliveira António 75' -
01/12 16:00 Benfica Castelo Branco Benfica Castelo Branco 0-0 AC Marinhense AC Marinhense
01/12 16:00 Caldas SC Caldas SC 2-2 Ideal Ideal
- 31' Serge Brou
- 57' Luís Filipe Teixeira Pereira
64' -
70' -
01/12 16:00 Uni√£o de Leiria Uni√£o de Leiria 0-1 Anadia FC Anadia FC
- 89' R√ļben Filipe Quintano Silvestre
01/12 16:00 União Santarém União Santarém 3-1 Vitória de Sernache Vitória de Sernache
Bruno Gomes Mendonça 41' -
Bruno Gomes Mendonça 72' -
R√ļben S√≠lvio Lino Gouveia 81' -
- 90+2' Shoya Tojo
01/12 16:00 Beira Mar Beira Mar 0-0 Oleiros Oleiros
01/12 16:00 Cerveira Cerveira 1-1 Maria da Fonte Maria da Fonte
Tiago Daniel Martins Cruz 36' -
- 74' Jo√£o Miguel Fernandes de Lima
01/12 16:00 Sintra Sintra 0-4 Louletano DC Louletano DC
- 19'
- 45+2' Carlos da Silva Conceição Filho
- 47' √Črico Roberto Mendes Alves Castro
- 77' √Črico Roberto Mendes Alves Castro
01/12 16:00 Amora Amora 1-2 Real SC Real SC
4' -
- 6' Constantino Lopes Vaz
- 28' Sandro Luiz da Silva
01/12 16:00 Sacavenense Sacavenense 2-3 Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa
- 8' Diogo Filipe Conceição Tavares
- 48' Nelson C√° Correia Landim (pen)
- 50' Nelson C√° Correia Landim
Jo√£o Miguel Romana Job 68' -
Jo√£o Miguel Romana Job 70' -
01/12 16:00 Olímpico do Montijo Olímpico do Montijo 0-1 SU Sintrense SU Sintrense
- 50' Rodrigo Miguel Reis Parreira
01/12 16:00 GD Fabril Barreiro GD Fabril Barreiro 2-0 SC Mineiro Aljustrelense SC Mineiro Aljustrelense
F√°bio Alexandre Marques Gai√£o 77' -
Gilberto Adul Seidi 90+3' -
01/12 16:00 SU 1. Dezembro SU 1. Dezembro 1-2 Loures Loures
- 33'
- 88' Hugo Miguel Alves Machado
Pio Gomes Correia J√ļnior 90+1' -
01/12 16:00 Lusitano GC √Čvora Lusitano GC √Čvora 2-3 CD Pinhalnovense CD Pinhalnovense
- 33'
André Lopes Matos Galamba 42' -
- 43' Diego Siquei Zaporo
- 68' Diego Siquei Zaporo
Elton Jo√£o Dos Santos Ros√°rio 83' -
01/12 16:00 RD Agueda RD Agueda 0-2 Condeixa Condeixa
- 20' Ailton Silvino Mendes Tavares
- 90+4' Diogo Filipe Silva
01/12 16:00 AD Sanjoanense AD Sanjoanense 0-0 Arouca Arouca
01/12 16:00 GD Braganca GD Braganca 1-2 Berço Berço
- 22' Ricardo Almeida Ribeiro
- 35' Ricardo Almeida Ribeiro
Paulo Roberto Cardoso Rodrigues 57' -
01/12 16:00 Merelinense FC Merelinense FC 1-3 Vitória Guimarães Vitória Guimarães
- 26' Jo√£o Pedro Sousa Silva
- 55' Jo√£o Pedro Sousa Silva
- 64' Luís André Leite Esteves
Nélson Miguel Martins Pedroso 90+3' -
01/12 16:00 Montalegre Montalegre 0-0 Chaves II Chaves II
01/12 16:00 AR S√£o Martinho AR S√£o Martinho 1-1 Pedras Salgadas Pedras Salgadas
- 53' Francisco de Assis Teixeira da Costa J√ļnior
Ricardo Filipe Ribeiro Pinto 65' -
01/12 16:00 SC Mirandela SC Mirandela 1-1 Martimo Funchal Martimo Funchal
- 15' André Filipe Rebelo Mesquita (pen)
César Márcio Teixeira Antunes 85' -
01/12 16:00 CSD Camara de Lobos CSD Camara de Lobos 0-4 Braga Braga
- 5' Anthony Paulo Rodrigues Correia
- 46' Eduardo Ferreira Soares
- 57' Eduardo Ferreira Soares
- 67' Anthony Paulo Rodrigues Correia
01/12 16:00 Lagos Lagos 0-1 Armacenenses Armacenenses
- 45' Rauciele Dos Santos Avinte
01/12 16:00 SC Vila Real SC Vila Real 1-3 Trofense Trofense
Mikael Pinto 4' -
- 81' Yulián Andrés Córdoba Moreno
- 84' Helder Bruno Macedo De Sousa
- 90' Thierno Niang
01/12 16:00 Gin√°sio Figueirense Gin√°sio Figueirense 0-4 Gondomar Gondomar
- 2'
- 10'
- 70'
- 82' Edilino Miguel Ié
01/12 16:00 SC Espinho SC Espinho 0-0 USC Paredes USC Paredes
01/12 16:00 Castro Daire Castro Daire 1-1 Lusitania FC Lourosa Lusitania FC Lourosa
- 60' Nelson Diogo Freitas Cunha (pen)
Luís Filipe Almeida Paiva 74' -
01/12 16:00 SC Coimbroes SC Coimbroes 0-2 Pedras Rubras Pedras Rubras
- 34' Tiago Carlos Pereira Silva
- 90' César Joaquim Ferreira Gomes
01/12 16:00 Valadares Gaia Valadares Gaia 1-2 Canelas 2010 Canelas 2010
- 4' Baba Zakaria
Jo√£o Manuel Gomes Nogueira Lopes Rodrigues 40' -
- 70' Francisco José Moreira Sousa (pen)
01/12 16:00 Lusitano FCV Lusitano FCV 2-2 Amarante FC Amarante FC
- 35' Salim Cissé
- 60' Salim Cissé
Raphael Almeida 63' -
Tiago Miguel Lopes Barros 90+6' -
01/12 17:00 CF Uniao Madeira CF Uniao Madeira 0-2 FC Vizela FC Vizela
- 24' Diogo de Sousa Ribeiro (pen)
- 63'
01/12 18:00 F√°tima F√°tima 3-2 SCU Torreense SCU Torreense
- 30' Dinis Jorge Hipólito Franco
Daniel Jorge Dias Esteves 42' -
- 45+1' Ladislau Leonel Ucha Alves
Leandro Livramento Andrade 56' -
A√≠lson J√ļnior Mendes Tavares 64' -
01/12 18:00 Alverca Alverca 0-2 Olhanense Olhanense
- 49'
- 61' Mohcine Hassan Nader

Statistieken

Speeldag 12   Thuis-Uit
Aantal gespeelde matchen: 36/36  
Aantal doelpunten: 89 31-58
Penalty's: 7 1-6
Aantal owngoals: 2  
Aantal gele kaarten: 165 81-84
Aantal rode kaarten: 8 6-2
Toeschouwers: 0  

Download kalender II Divisao

Download alle wedstrijden van II Divisao naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.

* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel ge√ľpdatet worden.