II Divisao

Word fan van II Divisao!
Facebook
RSS Feed van II Divisao Download kalender van II Divisao

Kalender / Voetbaluitslagen

01/09 18:00 Felgueiras 1932 Felgueiras 1932 2-0 Mirandês Mirandês Felgueiras 1932 - Mirandês
01/09 18:00 Merelinense FC Merelinense FC 0-0 Gil Vicente Gil Vicente Merelinense FC - Gil Vicente
01/09 18:00 Armacenenses Armacenenses 2-1 SC Praiense SC Praiense Armacenenses - SC Praiense
02/09 16:00 Ideal Ideal 1-1 SC Angrense SC Angrense Ideal - SC Angrense
02/09 17:00 Martimo Funchal Martimo Funchal 0-2 AD Sanjoanense AD Sanjoanense Martimo Funchal - AD Sanjoanense
02/09 18:00 Pedras Salgadas Pedras Salgadas 1-2 Chaves II Chaves II Pedras Salgadas - Chaves II
02/09 18:00 Casa Pia AC Casa Pia AC 2-1 Olímpico do Montijo Olímpico do Montijo Casa Pia AC - Olímpico do Montijo
02/09 18:00 SU 1. Dezembro SU 1. Dezembro 0-0 Louletano DC Louletano DC SU 1. Dezembro - Louletano DC
02/09 18:00 Olhanense Olhanense 2-0 Real SC Real SC Olhanense - Real SC
02/09 18:00 Loures Loures 0-1 SU Sintrense SU Sintrense Loures - SU Sintrense
02/09 18:00 Benfica Castelo Branco Benfica Castelo Branco 3-1 Caldas SC Caldas SC Benfica Castelo Branco - Caldas SC
02/09 18:00 Sporting Mêda Sporting Mêda 0-4 Lusitano FCV Lusitano FCV Sporting Mêda - Lusitano FCV
02/09 18:00 Ferreiras Ferreiras 1-2 Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa Ferreiras - Clube Oriental Lisboa
02/09 18:00 Oleiros Oleiros 0-1 AD Nogueirense AD Nogueirense Oleiros - AD Nogueirense
02/09 18:00 Redondense Redondense 1-3 CD Pinhalnovense CD Pinhalnovense Redondense - CD Pinhalnovense
02/09 18:00 Amora Amora 2-0 Moura Moura Amora - Moura
02/09 18:00 Mação Mação 1-2 Vilafranquense Vilafranquense Mação - Vilafranquense
02/09 18:00 GD Peniche GD Peniche 2-5 SCU Torreense SCU Torreense GD Peniche - SCU Torreense
02/09 18:00 Alcains Alcains 1-2 União de Leiria União de Leiria Alcains - União de Leiria
02/09 18:00 Sertanense FC Sertanense FC 0-0 Santa Iria Santa Iria Sertanense FC - Santa Iria
02/09 18:00 Maria da Fonte Maria da Fonte 1-2 Trofense Trofense Maria da Fonte - Trofense
02/09 18:00 AD Fafe AD Fafe 1-0 Torcatense Torcatense AD Fafe - Torcatense
02/09 18:00 Montalegre Montalegre 1-1 AR São Martinho AR São Martinho Montalegre - AR São Martinho
02/09 18:00 SC Mirandela SC Mirandela 2-1 Vilaverdense FC Vilaverdense FC SC Mirandela - Vilaverdense FC
02/09 18:00 AD Oliveirense AD Oliveirense 3-1 Cac. Taipas Cac. Taipas AD Oliveirense - Cac. Taipas
02/09 18:00 FC Vizela FC Vizela 4-0 AD Limianos AD Limianos FC Vizela - AD Limianos
02/09 18:00 Leca FC Leca FC 1-1 SC Coimbroes SC Coimbroes Leca FC - SC Coimbroes
02/09 18:00 FC Cesarense FC Cesarense 0-0 Lusitania FC Lourosa Lusitania FC Lourosa FC Cesarense - Lusitania FC Lourosa
02/09 18:00 USC Paredes USC Paredes 2-2 Pedras Rubras Pedras Rubras USC Paredes - Pedras Rubras
02/09 18:00 SC Penalva do Castelo SC Penalva do Castelo 0-3 Gafanha Gafanha SC Penalva do Castelo - Gafanha
02/09 18:00 SC Espinho SC Espinho 0-0 Gondomar Gondomar SC Espinho - Gondomar
02/09 18:00 Amarante FC Amarante FC 4-0 RD Agueda RD Agueda Amarante FC - RD Agueda
02/09 18:00 Fátima Fátima 0-0 Anadia FC Anadia FC Fátima - Anadia FC
02/09 18:00 Oliv. Hospital Oliv. Hospital 2-1 Alverca Alverca Oliv. Hospital - Alverca
02/09 18:00 Sacavenense Sacavenense 1-0 Vasco da Gama Vidigueira Vasco da Gama Vidigueira Sacavenense - Vasco da Gama Vidigueira
03/09 17:00 CD Cinfaes CD Cinfaes 0-1 CF Uniao Madeira CF Uniao Madeira CD Cinfaes - CF Uniao Madeira
Kalender / Voetbaluitslagen Betfirst
24/03 16:00 Chaves II Chaves II 0-2 AR São Martinho AR São Martinho Chaves II - AR São Martinho
24/03 16:00 Benfica Castelo Branco Benfica Castelo Branco 1-0 Loures Loures Benfica Castelo Branco - Loures
24/03 16:00 SU Sintrense SU Sintrense 0-3 Anadia FC Anadia FC SU Sintrense - Anadia FC
24/03 16:00 Vasco da Gama Vidigueira Vasco da Gama Vidigueira 1-3 Olhanense Olhanense Vasco da Gama Vidigueira - Olhanense
24/03 16:00 Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa 1-0 Moura Moura Clube Oriental Lisboa - Moura
24/03 16:00 Olímpico do Montijo Olímpico do Montijo 0-1 Louletano DC Louletano DC Olímpico do Montijo - Louletano DC
24/03 16:00 Oleiros Oleiros 1-1 Sertanense FC Sertanense FC Oleiros - Sertanense FC
24/03 16:00 Ferreiras Ferreiras 1-2 SU 1. Dezembro SU 1. Dezembro Ferreiras - SU 1. Dezembro
24/03 16:00 Sporting Mêda Sporting Mêda 3-3 FC Cesarense FC Cesarense Sporting Mêda - FC Cesarense
24/03 16:00 Armacenenses Armacenenses 3-0 Redondense Redondense Armacenenses - Redondense
24/03 16:00 Gil Vicente Gil Vicente 2-0 Mirandês Mirandês Gil Vicente - Mirandês
24/03 16:00 GD Peniche GD Peniche 2-0 Fátima Fátima GD Peniche - Fátima
24/03 16:00 Caldas SC Caldas SC 1-0 Alverca Alverca Caldas SC - Alverca
24/03 16:00 SCU Torreense SCU Torreense 0-0 Santa Iria Santa Iria SCU Torreense - Santa Iria
24/03 16:00 Mação Mação 0-3 Alcains Alcains Mação - Alcains
24/03 16:00 AD Nogueirense AD Nogueirense 1-0 Oliv. Hospital Oliv. Hospital AD Nogueirense - Oliv. Hospital
24/03 16:00 Vilafranquense Vilafranquense 3-2 União de Leiria União de Leiria Vilafranquense - União de Leiria
24/03 16:00 AD Limianos AD Limianos 3-0 Torcatense Torcatense AD Limianos - Torcatense
24/03 16:00 Merelinense FC Merelinense FC 0-0 SC Mirandela SC Mirandela Merelinense FC - SC Mirandela
24/03 16:00 Vilaverdense FC Vilaverdense FC 1-5 Trofense Trofense Vilaverdense FC - Trofense
24/03 16:00 FC Vizela FC Vizela 3-0 Maria da Fonte Maria da Fonte FC Vizela - Maria da Fonte
24/03 16:00 Pedras Salgadas Pedras Salgadas 2-2 Montalegre Montalegre Pedras Salgadas - Montalegre
24/03 16:00 AD Oliveirense AD Oliveirense 1-1 AD Fafe AD Fafe AD Oliveirense - AD Fafe
24/03 16:00 AD Sanjoanense AD Sanjoanense 2-0 Gafanha Gafanha AD Sanjoanense - Gafanha
24/03 16:00 Amarante FC Amarante FC 0-1 Leca FC Leca FC Amarante FC - Leca FC
24/03 16:00 Lusitano FCV Lusitano FCV 2-0 USC Paredes USC Paredes Lusitano FCV - USC Paredes
24/03 16:00 SC Espinho SC Espinho 3-1 CD Cinfaes CD Cinfaes SC Espinho - CD Cinfaes
24/03 16:00 RD Agueda RD Agueda 0-0 Lusitania FC Lourosa Lusitania FC Lourosa RD Agueda - Lusitania FC Lourosa
24/03 16:00 Gondomar Gondomar 1-1 Pedras Rubras Pedras Rubras Gondomar - Pedras Rubras
24/03 16:00 Cac. Taipas Cac. Taipas 1-2 Felgueiras 1932 Felgueiras 1932 Cac. Taipas - Felgueiras 1932
24/03 17:00 Ideal Ideal 0-2 Casa Pia AC Casa Pia AC Ideal - Casa Pia AC
24/03 17:00 SC Praiense SC Praiense 4-1 CD Pinhalnovense CD Pinhalnovense SC Praiense - CD Pinhalnovense
24/03 17:00 Martimo Funchal Martimo Funchal 2-0 SC Penalva do Castelo SC Penalva do Castelo Martimo Funchal - SC Penalva do Castelo
24/03 17:00 CF Uniao Madeira CF Uniao Madeira 0-0 SC Coimbroes SC Coimbroes CF Uniao Madeira - SC Coimbroes
24/03 17:00 SC Angrense SC Angrense 3-3 Real SC Real SC SC Angrense - Real SC
25/04 17:00 Sacavenense Sacavenense - Amora Amora Sacavenense - Amora