Word fan! 1

Kalender II Divisao

 Speeldag 3
31/08 20:00 Trofense Trofense 1-4 USC Paredes USC Paredes
- 22' Pedro Miguel Evangelista do Lago Rodrigues
- 48' Joel Dias Barbosa (pen)
Rui Miguel (pen) 52' -
- 71' Joel Dias Barbosa
- 87'
01/09 17:00 Martimo Funchal Martimo Funchal 4-4 Chaves II Chaves II
- 16' Marlon Rangel de Almeida
Gildo Vilanculos 19' -
André Filipe Rebelo Mesquita (pen) 23' -
- 33' Hélder Miguel Esteves Almeida
- 35' Kevin Lenini Gonçalves Pereira de Pina
André António Rosário Teles 38' -
Gildo Vilanculos 78' -
- 90' Micael Filipe Correia Borges (pen)
01/09 17:00 Ideal Ideal 0-0 Oleiros Oleiros
01/09 17:00 SC Praiense SC Praiense 1-1 Beira Mar Beira Mar
1' 1-0
1-1 4' Cicero Casimiro Sanchez Semedo
01/09 17:00 CSD Camara de Lobos CSD Camara de Lobos 0-1 GD Braganca GD Braganca
- 90+4' Paulo Roberto Cardoso Rodrigues (pen)
01/09 18:00 Sertanense FC Sertanense FC 0-2 Anadia FC Anadia FC
- 40' Manuel Trindade e Silva Paraíba Garruço
- 44' Manuel Trindade e Silva Paraíba Garruço
01/09 18:00 Benfica Castelo Branco Benfica Castelo Branco 1-2 RD Agueda RD Agueda
0-1 9' Camilo Menacho Neto (pen)
Celso Casimiro Domingos 40' 1-1
1-2 61' Camilo Menacho Neto
01/09 18:00 União Santarém União Santarém 1-1 Fátima Fátima
- 25' Carlos Daniel Cevada Teixeira
Carlos Manuel Dias Saavedra (pen) 30' -
01/09 18:00 União de Leiria União de Leiria 0-0 Oliv. Hospital Oliv. Hospital
01/09 18:00 Vitória de Sernache Vitória de Sernache 1-2 SCU Torreense SCU Torreense
- 31'
- 90'
Ambroise Landry Nkolo Mvogo 90+3' -
01/09 18:00 Condeixa Condeixa 3-3 AC Marinhense AC Marinhense
- 14' Leandro Miguel Curto Antunes
Rui Alexandre Jesus Pereira 22' -
- 40' André António Filipe Perre
- 82' Leandro Miguel Curto Antunes
Leonardo Santos Teixeira 83' -
Rui Alexandre Jesus Pereira (pen) 90' -
01/09 18:00 Amora Amora 0-2 Alverca Alverca
0-1 69' Tiago Miguel Pereira Duque
0-2 76' Erik Mendes Goncalves
01/09 18:00 Lusitano GC Évora Lusitano GC Évora 2-2 Olímpico do Montijo Olímpico do Montijo
- 18' Ismail Karamoko
Sócrates Emanuel Adolfo Pedro 50' -
- 65' Kenedy Silva Có
João Carlos Lopes Nobre 79' -
01/09 18:00 SU 1. Dezembro SU 1. Dezembro 3-0 Lagos Lagos
Mário Guilherme Correia Dias 45' -
Yair Isaac Castro Rodriguez 71' -
Yair Isaac Castro Rodriguez 87' -
01/09 18:00 Sacavenense Sacavenense 2-2 Sintra Sintra
- 10' Hugo Rafael Moisão Santos
- 52' Horácio Braima Jau
Deritson Lopes 53' -
Ismaël Noumansana 80' -
01/09 18:00 Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa 3-4 Armacenenses Armacenenses
0-1 6' Rauciele Dos Santos Avinte
0-2 23' João Carlos Monteiro Barbosa
Diogo Filipe Conceição Tavares (pen) 36' 1-2
1-3 45+1' Mário Raimundo Duarte (pen)
49' 2-3
2-4 52'
Diogo André Caetano Santos (pen) 87' 3-4
01/09 18:00 GD Fabril Barreiro GD Fabril Barreiro 0-1 Louletano DC Louletano DC
0-1 52' Érico Roberto Mendes Alves Castro
01/09 18:00 Loures Loures 2-1 SC Mineiro Aljustrelense SC Mineiro Aljustrelense
- 32' Carlos Manuel Pina Almeida Amarante
Amadu Turé 54' -
Hugo Miguel Alves Machado 78' -
01/09 18:00 Olhanense Olhanense 3-2 Real SC Real SC
15' -
Mohcine Hassan Nader 49' -
- 57' Juan Manuel San Martín Da Costa
- 58' Diogo Lopes David
Edson Alexandre Marques Baessa (pen) 88' -
01/09 18:00 SC Mirandela SC Mirandela 1-0 AD Oliveirense AD Oliveirense
Felipe Ribeiro Borges 22' -
01/09 18:00 CD Pinhalnovense CD Pinhalnovense 0-0 SU Sintrense SU Sintrense
01/09 18:00 AR São Martinho AR São Martinho 4-0 CF Uniao Madeira CF Uniao Madeira
João Manuel Abreu Pereira 33' -
Vasco António Barbosa da Costa 41' -
Belarmino Semedo Lopes Tavares 79' -
Emmanuel David Dass 87' -
01/09 18:00 Maria da Fonte Maria da Fonte 0-0 Vitória Guimarães Vitória Guimarães
01/09 18:00 Pedras Salgadas Pedras Salgadas 1-4 FC Vizela FC Vizela
- 17'
- 21' Diogo de Sousa Ribeiro
- 25' André Tiago Carneiro Soares (pen)
Rui Pedro Jesus Santos (pen) 47' -
- 68' André Tiago Carneiro Soares
01/09 18:00 Montalegre Montalegre 1-0 Berço Berço
Adilson Semedo Vaz 5' -
01/09 18:00 Braga Braga 2-1 AD Fafe AD Fafe
Gonçalo Almeida Gregório 13' -
- 74' Abdul Malik Abubakari
Elias Emanuel de Magalhães Souza 80' -
01/09 18:00 SC Espinho SC Espinho 5-0 SC Vila Real SC Vila Real
Miguel Baptista (pen) 9' -
João Pedro Ferreira Silva 36' -
João Pedro Ferreira Silva 48' -
João Pedro Ferreira Silva 78' -
90' -
01/09 18:00 Lusitano FCV Lusitano FCV 1-2 Leca FC Leca FC
Mamadou Sambague 18' 1-0
1-1 41' Isaac Boakye
1-2 51' Nelson Manuel Ribeiro da Silva (pen)
01/09 18:00 Valadares Gaia Valadares Gaia 1-4 AD Sanjoanense AD Sanjoanense
0-1 15' Eridson Mendes Umpeça
0-2 18' Diogo Oliveira Barbosa
0-3 46' Élder Santana Conceição
João Manuel Gomes Nogueira Lopes Rodrigues 58' 1-3
1-4 67' Bruno Rafael Martins Amorim
01/09 18:00 Castro Daire Castro Daire 0-1 Ginásio Figueirense Ginásio Figueirense
- 79' João Pedro Almeida Abrantes
01/09 18:00 Lusitania FC Lourosa Lusitania FC Lourosa 4-1 Arouca Arouca
0-1 25' Valdumar Augusto Té
Bernardo Pereira Silvano 38' 1-1
Goba Elysee Zakpa 50' 2-1
Goba Elysee Zakpa 77' 3-1
Jaime Filipe Machado Poulson 87' 4-1
01/09 18:00 SC Coimbroes SC Coimbroes 4-2 Gondomar Gondomar
Ivo Rafael Costa Lucas 5' -
- 27'
46' -
- 56' Edilino Miguel Ié
Ivo Rafael Costa Lucas 74' -
Ivo Rafael Costa Lucas (pen) 90' -
01/09 18:00 Canelas 2010 Canelas 2010 3-1 Pedras Rubras Pedras Rubras
Rafael Vaz Silva Santos 1' 1-0
Bruno Eduardo Noronha Costa 7' 2-0
2-1 12' Tiago Carlos Pereira Silva (pen)
Rafael Vaz Silva Santos 71' 3-1
01/09 18:00 Merelinense FC Merelinense FC 2-1 Cerveira Cerveira
Jorge Gabriel Costa Monteiro 24' 1-0
1-1 43' Igor Manuel Silva Barbosa
53' 2-1
01/09 18:00 Amarante FC Amarante FC 0-0 Felgueiras 1932 Felgueiras 1932
20/10 12:00 Caldas SC Caldas SC 5-0 Fontinhas Fontinhas
Bruno Eduardo Moreira Santos Lopes 11' -
Hugo Daniel Santos Neto 19' -
Hugo Daniel Santos Neto 21' -
Hugo Daniel Santos Neto 83' -
Pedro Miguel Garcia Faustino 90+2' -

Statistieken

Speeldag 3   Thuis-Uit
Aantal gespeelde matchen: 36/36  
Aantal doelpunten: 112 61-51
Penalty's: 18 10-8
Aantal owngoals: 4  
Aantal gele kaarten: 157 79-78
Aantal rode kaarten: 9 5-4
Toeschouwers: 0  

Download kalender II Divisao

Download alle wedstrijden van II Divisao naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.

* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel geüpdatet worden.