Word fan! 1

Kalender II Divisao

 Speeldag 4
13/09 19:00 Vitória Guimarães Vitória Guimarães 2-0 Braga Braga
Jo√£o Pedro Sousa Silva (pen) 11' -
Jo√£o Pedro Sousa Silva 22' -
14/09 17:00 Louletano DC Louletano DC 1-0 Olhanense Olhanense
Leandro Aristides Dias Cortez 8' -
15/09 16:00 Berço Berço 1-1 Maria da Fonte Maria da Fonte
Helder Nuno Almeida Pereira Mota Lopes 66' -
- 72' Bruno Miguel Perestrelo Alves Silva
15/09 16:00 Oliv. Hospital Oliv. Hospital 2-2 Condeixa Condeixa
José Francisco Cura Ferrão 30' -
Bruny Graça Almeida 70' -
- 77' Rui Alexandre Jesus Pereira (pen)
- 90+1' Diogo Filipe Silva
15/09 16:00 F√°tima F√°tima 0-3 SC Praiense SC Praiense
0-1 8' Matheus Nogueira Albuquerque de Souza
0-2 57' Jo√£o Ricardo Silva Ribeiro Peixoto
0-3 67' Matheus Nogueira Albuquerque de Souza
15/09 16:00 AC Marinhense AC Marinhense 1-2 Ideal Ideal
- 53'
Leandro Miguel Curto Antunes 55' -
- 86' Thiago Nonato Peixoto
15/09 16:00 Beira Mar Beira Mar 1-1 Sertanense FC Sertanense FC
0-1 59' Lucas Spinola Salinas
Cicero Casimiro Sanchez Semedo 60' 1-1
15/09 16:00 Anadia FC Anadia FC 1-1 Vitória de Sernache Vitória de Sernache
Rui Pedro Machado Bandeira Raínho 38' -
- 72' Sérgio José Carvalho Nogueira
15/09 16:00 Alverca Alverca 7-1 GD Fabril Barreiro GD Fabril Barreiro
Erik Mendes Goncalves 22' -
Erik Mendes Goncalves 28' -
- 38'
Carlos André Santos de Jesus 39' -
Erik Mendes Goncalves 45' -
Rick Sena Leal Noleto 48' -
65' -
José Carlos Costa Semedo 82' -
15/09 16:00 Sintra Sintra 1-1 Amora Amora
- 43' Muacir Abdul Pacheco Cassam√°
(pen) 90+6' -
15/09 16:00 Sacavenense Sacavenense 1-0 Lusitano GC √Čvora Lusitano GC √Čvora
Elson Pereira Tavares 20' -
15/09 16:00 Olímpico do Montijo Olímpico do Montijo 0-3 SU 1. Dezembro SU 1. Dezembro
- 15' Yair Isaac Castro Rodriguez
- 46' Luís Paulo Nunes Mota
- 53' Pio Gomes Correia J√ļnior
15/09 16:00 Lagos Lagos 1-2 Loures Loures
- 40' Amadu Turé
Kuiate Lamine 44' -
- 45+1' Bruno Tiago Conceição Bernardo
15/09 16:00 SC Mineiro Aljustrelense SC Mineiro Aljustrelense 2-2 CD Pinhalnovense CD Pinhalnovense
- 32' Nicolau Gomes
Edson M√°rio Valdo Bartolomeu Soares Pires (pen) 68' -
- 87' Diego Siquei Zaporo
Edson M√°rio Valdo Bartolomeu Soares Pires (pen) 90' -
15/09 16:00 Armacenenses Armacenenses 1-3 SU Sintrense SU Sintrense
- 8' Pedro João Luís Bonifácio
- 28' Martim Spencer √Āguas (pen)
- 50' Rodrigo Miguel Reis Parreira
Hugo Fernandes barbosa 54' -
15/09 16:00 Arouca Arouca 2-1 Felgueiras 1932 Felgueiras 1932
F√°bio Fortes Moreira 20' 1-0
(pen) 38' 2-0
2-1 58' (pen)
15/09 16:00 Pedras Rubras Pedras Rubras 3-2 Amarante FC Amarante FC
0-1 18' Marcos André Durães Macedo Sousa
Tiago Carlos Pereira Silva (pen) 45' 1-1
Tiago Carlos Pereira Silva 75' 2-1
2-2 82' Diogo André Fernandes Lamelas
Dibola Diwoto Junior 86' 3-2
15/09 16:00 Cerveira Cerveira 0-3 Montalegre Montalegre
- 35' Zacharia Ngom
- 83' Sele Davou
- 89' Ad√£o Oliveira Silva
15/09 16:00 GD Braganca GD Braganca 2-2 Merelinense FC Merelinense FC
Paulo Roberto Cardoso Rodrigues 10' -
- 42' Hircane Fernandes Graça
- 48' Jorge Gabriel Costa Monteiro
Nosike Stephen Ossai 83' -
15/09 16:00 AD Oliveirense AD Oliveirense 0-0 Martimo Funchal Martimo Funchal
15/09 16:00 AD Fafe AD Fafe 0-2 FC Vizela FC Vizela
0-1 66'
0-2 85'
15/09 16:00 Chaves II Chaves II 2-2 Pedras Salgadas Pedras Salgadas
Micael Filipe Correia Borges (pen) 7' -
- 28' Rui Pedro Jesus Santos
Xavier Cabrita Fernandes 65' -
- 90+4' Diogo Vaz Vieira Lopes
15/09 16:00 Gondomar Gondomar 1-0 Trofense Trofense
José Pedro Cepeda Espinhosa Teixeira 81' -
15/09 16:00 Real SC Real SC 1-1 Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa
- 37' Ivo Alexandre Pereira Braz
Felipe Ryan Alves Silva 64' -
15/09 16:00 SC Vila Real SC Vila Real 1-1 SC Coimbroes SC Coimbroes
Amidou Mane Pape 31' -
- 48' Raul André Freitas Martins
15/09 16:00 Gin√°sio Figueirense Gin√°sio Figueirense 1-1 SC Espinho SC Espinho
0-1 14' Nathan Gomes de Melo
Jo√£o Filipe Tomaz Pimentel 83' 1-1
15/09 16:00 AD Sanjoanense AD Sanjoanense 1-0 Canelas 2010 Canelas 2010
Mario Marques Coelho Junior 90+5' -
15/09 16:45 Castro Daire Castro Daire 0-4 Lusitano FCV Lusitano FCV
- 27' Tiago Miguel Lopes Barros
- 36' Miguel √āngelo Perez Lopes
- 74' Tiago Miguel Lopes Barros
- 77' Albert Kokora
15/09 17:00 Oleiros Oleiros 0-0 SCU Torreense SCU Torreense
15/09 17:00 RD Agueda RD Agueda 1-0 Uni√£o de Leiria Uni√£o de Leiria
Infamara Cassam√° 48' -
15/09 17:00 CSD Camara de Lobos CSD Camara de Lobos 0-2 AR S√£o Martinho AR S√£o Martinho
- 46' Emmanuel David Dass
- 66' José Pedro
15/09 17:00 CF Uniao Madeira CF Uniao Madeira 1-0 SC Mirandela SC Mirandela
27' -
15/09 18:00 Caldas SC Caldas SC 2-0 União Santarém União Santarém
André Antunes Santos 68' -
Luís Pedro Martins Gaio 79' -
15/09 18:00 Fontinhas Fontinhas 1-2 Benfica Castelo Branco Benfica Castelo Branco
- 14' Stevy Okitokandjo
- 15' Stevy Okitokandjo
(pen) 85' -
15/09 18:45 USC Paredes USC Paredes 0-0 Lusitania FC Lourosa Lusitania FC Lourosa
15/09 20:45 Leca FC Leca FC 1-0 Valadares Gaia Valadares Gaia
Isaac Boakye 78' -

Statistieken

Speeldag 4   Thuis-Uit
Aantal gespeelde matchen: 36/36  
Aantal doelpunten: 87 42-45
Penalty's: 11 8-3
Aantal owngoals: 1  
Aantal gele kaarten: 152 74-78
Aantal rode kaarten: 10 4-6
Toeschouwers: 0  

Download kalender II Divisao

Download alle wedstrijden van II Divisao naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.

* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel ge√ľpdatet worden.