Word fan! 1

Kalender II Divisao

 Speeldag 2
24/08 15:00 SU Sintrense SU Sintrense 1-0 Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa
Gilberto Adul Seidi 76' -
24/08 17:00 Real SC Real SC 2-0 Loures Loures
André Filipe Lopes Almeida (pen) 24' 1-0
Felipe Ryan Alves Silva 61' 2-0
24/08 18:00 Berço Berço 5-1 SC Mirandela SC Mirandela
André Filipe Pereira Fontes 7' -
- 10' César Márcio Teixeira Antunes
Welton Nunes Carvalho J√ļnior 33' -
Halef Silva Melo 74' -
Halef Silva Melo 81' -
Tiago Miguel Colaço Coelho 90+1' -
25/08 12:00 Oliv. Hospital Oliv. Hospital 1-1 SC Praiense SC Praiense
- 21'
José Francisco Cura Ferrão (pen) 70' -
25/08 15:00 Cerveira Cerveira 1-2 CSD Camara de Lobos CSD Camara de Lobos
Igor Manuel Silva Barbosa 9' -
- 21' Carlos Fl√°vio Silva Barbosa
- 26' Carlos Fl√°vio Silva Barbosa (pen)
25/08 17:00 CF Uniao Madeira CF Uniao Madeira 1-1 Merelinense FC Merelinense FC
- 59' Nélson Miguel Martins Pedroso
Rudy Ravy de Pina Monteiro 81' -
25/08 17:00 Fontinhas Fontinhas 1-1 Uni√£o de Leiria Uni√£o de Leiria
- 42'
D√°rio Alvarino Silva Sim√£o 67' -
25/08 17:00 Vitória Guimarães Vitória Guimarães 1-0 Martimo Funchal Martimo Funchal
Mohamed Elias Achouri 90+1' -
25/08 18:00 FC Vizela FC Vizela 2-0 Braga Braga
Diogo de Sousa Ribeiro 14' -
Alioune Fall 90+3' -
25/08 18:00 Oleiros Oleiros 0-2 Vitória de Sernache Vitória de Sernache
- 28' Sandro Vladimiro Gama Fernando
- 61' Williams Walter Silva Junior
25/08 18:00 Anadia FC Anadia FC 2-1 Condeixa Condeixa
- 33' Juan Matheus dos Santos Leite
António Xavier Ferreira Nascimento 59' -
Pedro Miguel Silva Rodrigues 71' -
25/08 18:00 AC Marinhense AC Marinhense 1-2 Sertanense FC Sertanense FC
Abraham Adewale Adelaja (pen) 38' -
- 54' √Ālvaro Jos√© Novo Milhazes
- 83' Tito Cabral J√ļnior
25/08 18:00 SCU Torreense SCU Torreense 2-0 Ideal Ideal
Santos Fabiano Evaldo 15' -
Danilson Elieson Soares Ribeiro 34' -
25/08 18:00 Sintra Sintra 3-0 GD Fabril Barreiro GD Fabril Barreiro
65' -
67' -
Hor√°cio Braima Jau 75' -
25/08 18:00 Olímpico do Montijo Olímpico do Montijo 0-0 Amora Amora
25/08 18:00 Lagos Lagos 1-1 Lusitano GC √Čvora Lusitano GC √Čvora
- 23' Sócrates Emanuel Adolfo Pedro
José Miguel Rocha Silva (pen) 41' -
25/08 18:00 SC Mineiro Aljustrelense SC Mineiro Aljustrelense 1-3 Olhanense Olhanense
0-1 52' Adewale Oluwafemi Sapara
0-2 65' Caleb Santos Jordao Rocha Carvalho
Pedro Alexandre Fialho Guerreiro 84' 1-2
1-3 90+2' Adewale Oluwafemi Sapara
25/08 18:00 Armacenenses Armacenenses 1-4 CD Pinhalnovense CD Pinhalnovense
0-1 6' Leandro Miguel Silva Morais
0-2 22' Marlon Rezende Emídio Costa
0-3 32' Nicolau Gomes
0-4 45' Leandro Miguel Silva Morais
M√°rio Raimundo Duarte (pen) 72' 1-4
25/08 18:00 AD Oliveirense AD Oliveirense 2-2 AR S√£o Martinho AR S√£o Martinho
Leandro Micael Gomes Albano 6' 1-0
1-1 30' José Pedro
1-2 38' Emmanuel David Dass
Gianfranco Ferrero 83' 2-2
25/08 18:00 GD Braganca GD Braganca 2-1 Montalegre Montalegre
Nosike Stephen Ossai 14' -
Nosike Stephen Ossai 40' -
- 43' Anderson Ribeiro Souza de Carvalho
25/08 18:00 Beira Mar Beira Mar 2-2 União Santarém União Santarém
Diego Henrique Oliveira Raposo 23' 1-0
1-1 29' Tiago Alexandre Gorgulho Batista
Jair Semedo Monteiro 38' 2-1
2-2 42' R√ļben S√≠lvio Lino Gouveia (pen)
25/08 18:00 F√°tima F√°tima 1-0 Benfica Castelo Branco Benfica Castelo Branco
Lucas Morelatto da Cruz 33' -
25/08 18:00 AD Fafe AD Fafe 3-1 Pedras Salgadas Pedras Salgadas
Hélder Fernando Cardoso da Costa 13' -
Jo√£o Victor Reith Werneck Loureiro 25' -
Hélder Fernando Cardoso da Costa 50' -
- 73' Rui Pedro Jesus Santos (pen)
25/08 18:00 SC Vila Real SC Vila Real 2-1 Castro Daire Castro Daire
- 14' Luis Filipe da Silva Barry
José Pedro Batista Gregório 66' -
Ruca 75' -
25/08 18:00 Gin√°sio Figueirense Gin√°sio Figueirense 2-3 SC Coimbroes SC Coimbroes
Jo√£o Filipe Tomaz Pimentel 1' -
- 53' Ivo Rafael Costa Lucas
Jo√£o Filipe Tomaz Pimentel 73' -
- 90+2' Alex de Aguiar Gomes (pen)
- 90+5' Igor Moreira Santos
25/08 18:00 Leca FC Leca FC 1-0 SC Espinho SC Espinho
Bruno Miguel Pinheiro Sim√Ķes 34' -
25/08 18:00 AD Sanjoanense AD Sanjoanense 3-2 Lusitano FCV Lusitano FCV
Elisson de Jesus dos Santos 7' -
- 45'
- 52' Miguel √āngelo Perez Lopes
Weverth Carlos Nascimento 63' -
Elisson de Jesus dos Santos 90+2' -
25/08 18:00 Pedras Rubras Pedras Rubras 0-1 Trofense Trofense
- 20' Grinood J√ļlio Costa
25/08 18:00 Arouca Arouca 2-0 Amarante FC Amarante FC
(pen) 33' -
Adilio Correa dos Santos 71' -
25/08 18:00 USC Paredes USC Paredes 0-0 Canelas 2010 Canelas 2010
25/08 18:00 Gondomar Gondomar 2-2 Valadares Gaia Valadares Gaia
Jo√£o Carlos Ferreira Santos 7' -
Pedro Ricardo Silva Meneses 11' -
- 15' André Miguel Mil Homens Cosme Manjate
- 28' Jo√£o Carlos Gomes Alves Sousa
25/08 18:00 Chaves II Chaves II 2-4 Maria da Fonte Maria da Fonte
0-1 5' Jo√£o Miguel Fernandes de Lima
0-2 23' Bruno Miguel Perestrelo Alves Silva
Abdulwahab Ibrahim 24' 1-2
1-3 48' Jo√£o Miguel Fernandes de Lima
Micael Filipe Correia Borges 87' 2-3
2-4 90+2' Abílio Filipe Antunes Teixeira
25/08 18:00 RD Agueda RD Agueda 1-1 Caldas SC Caldas SC
Infamara Cassam√° 42' -
- 85' Fl√°vio Manuel Miranda Passos
25/08 18:00 Louletano DC Louletano DC 1-0 SU 1. Dezembro SU 1. Dezembro
√Črico Roberto Mendes Alves Castro 87' 1-0
25/08 19:00 Alverca Alverca 1-0 Sacavenense Sacavenense
Erik Mendes Goncalves (pen) 45' -
26/08 21:00 Felgueiras 1932 Felgueiras 1932 1-1 Lusitania FC Lourosa Lusitania FC Lourosa
55' 1-0
1-1 79' Leonardo Ferreira C√°

Statistieken

Speeldag 2   Thuis-Uit
Aantal gespeelde matchen: 36/36  
Aantal doelpunten: 94 54-40
Penalty's: 11 7-4
Aantal owngoals: 3  
Aantal gele kaarten: 162 72-90
Aantal rode kaarten: 8 6-2
Toeschouwers: 0  

Download kalender II Divisao

Download alle wedstrijden van II Divisao naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.

* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel ge√ľpdatet worden.