II Divisao

Word fan van II Divisao!
Facebook
RSS Feed van II Divisao Download kalender van II Divisao

Kalender / Voetbaluitslagen

28/10 12:00 Armacenenses Armacenenses 1-0 Ideal Ideal Armacenenses - Ideal
28/10 16:00 CD Pinhalnovense CD Pinhalnovense 1-0 Real SC Real SC CD Pinhalnovense - Real SC
28/10 16:00 Olímpico do Montijo Olímpico do Montijo 2-0 Moura Moura Olímpico do Montijo - Moura
28/10 16:00 Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa 1-0 Olhanense Olhanense Clube Oriental Lisboa - Olhanense
28/10 16:00 Gil Vicente Gil Vicente 2-1 AD Fafe AD Fafe Gil Vicente - AD Fafe
28/10 16:00 Caldas SC Caldas SC 2-2 Sertanense FC Sertanense FC Caldas SC - Sertanense FC
28/10 16:00 Vasco da Gama Vidigueira Vasco da Gama Vidigueira 1-4 SU 1. Dezembro SU 1. Dezembro Vasco da Gama Vidigueira - SU 1. Dezembro
28/10 16:00 AD Nogueirense AD Nogueirense 1-1 Fátima Fátima AD Nogueirense - Fátima
28/10 16:00 AR São Martinho AR São Martinho 2-1 Mirandês Mirandês AR São Martinho - Mirandês
28/10 16:00 Sporting Mêda Sporting Mêda 0-1 SC Penalva do Castelo SC Penalva do Castelo Sporting Mêda - SC Penalva do Castelo
28/10 16:00 Oleiros Oleiros 3-0 Alcains Alcains Oleiros - Alcains
28/10 16:00 Mação Mação 0-1 Benfica Castelo Branco Benfica Castelo Branco Mação - Benfica Castelo Branco
28/10 16:00 GD Peniche GD Peniche 1-0 Loures Loures GD Peniche - Loures
28/10 16:00 Ferreiras Ferreiras 1-0 Casa Pia AC Casa Pia AC Ferreiras - Casa Pia AC
28/10 16:00 Sacavenense Sacavenense 6-1 Redondense Redondense Sacavenense - Redondense
28/10 16:00 Cac. Taipas Cac. Taipas 0-3 Maria da Fonte Maria da Fonte Cac. Taipas - Maria da Fonte
28/10 16:00 Vilafranquense Vilafranquense 1-1 Anadia FC Anadia FC Vilafranquense - Anadia FC
28/10 16:00 SCU Torreense SCU Torreense 1-1 Oliv. Hospital Oliv. Hospital SCU Torreense - Oliv. Hospital
28/10 16:00 SU Sintrense SU Sintrense 1-1 Santa Iria Santa Iria SU Sintrense - Santa Iria
28/10 16:00 Vilaverdense FC Vilaverdense FC 0-1 Torcatense Torcatense Vilaverdense FC - Torcatense
28/10 16:00 AD Limianos AD Limianos 0-0 Felgueiras 1932 Felgueiras 1932 AD Limianos - Felgueiras 1932
28/10 16:00 Pedras Salgadas Pedras Salgadas 1-2 Merelinense FC Merelinense FC Pedras Salgadas - Merelinense FC
28/10 16:00 Chaves II Chaves II 1-1 Trofense Trofense Chaves II - Trofense
28/10 16:00 AD Oliveirense AD Oliveirense 1-2 Montalegre Montalegre AD Oliveirense - Montalegre
28/10 16:00 FC Vizela FC Vizela 2-1 SC Mirandela SC Mirandela FC Vizela - SC Mirandela
28/10 16:00 Gafanha Gafanha 0-2 Pedras Rubras Pedras Rubras Gafanha - Pedras Rubras
28/10 16:00 Gondomar Gondomar 1-1 FC Cesarense FC Cesarense Gondomar - FC Cesarense
28/10 16:00 RD Agueda RD Agueda 1-0 USC Paredes USC Paredes RD Agueda - USC Paredes
28/10 16:00 Lusitano FCV Lusitano FCV 3-0 Leca FC Leca FC Lusitano FCV - Leca FC
28/10 16:00 Amarante FC Amarante FC 1-0 CD Cinfaes CD Cinfaes Amarante FC - CD Cinfaes
28/10 16:00 AD Sanjoanense AD Sanjoanense 2-1 SC Coimbroes SC Coimbroes AD Sanjoanense - SC Coimbroes
28/10 16:00 União de Leiria União de Leiria 1-0 Alverca Alverca União de Leiria - Alverca
28/10 16:00 SC Angrense SC Angrense 2-1 Amora Amora SC Angrense - Amora
28/10 17:00 SC Praiense SC Praiense 2-0 Louletano DC Louletano DC SC Praiense - Louletano DC
28/10 17:00 CF Uniao Madeira CF Uniao Madeira 0-2 Lusitania FC Lourosa Lusitania FC Lourosa CF Uniao Madeira - Lusitania FC Lourosa
28/10 17:00 Martimo Funchal Martimo Funchal 2-1 SC Espinho SC Espinho Martimo Funchal - SC Espinho
Kalender / Voetbaluitslagen Betfirst
24/03 16:00 Chaves II Chaves II - AR São Martinho AR São Martinho Chaves II - AR São Martinho
24/03 16:00 Benfica Castelo Branco Benfica Castelo Branco - Loures Loures Benfica Castelo Branco - Loures
24/03 16:00 SU Sintrense SU Sintrense - Anadia FC Anadia FC SU Sintrense - Anadia FC
24/03 16:00 Vasco da Gama Vidigueira Vasco da Gama Vidigueira - Olhanense Olhanense Vasco da Gama Vidigueira - Olhanense
24/03 16:00 Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa - Moura Moura Clube Oriental Lisboa - Moura
24/03 16:00 Olímpico do Montijo Olímpico do Montijo - Louletano DC Louletano DC Olímpico do Montijo - Louletano DC
24/03 16:00 Oleiros Oleiros - Sertanense FC Sertanense FC Oleiros - Sertanense FC
24/03 16:00 Ferreiras Ferreiras - SU 1. Dezembro SU 1. Dezembro Ferreiras - SU 1. Dezembro
24/03 16:00 Sporting Mêda Sporting Mêda - FC Cesarense FC Cesarense Sporting Mêda - FC Cesarense
24/03 16:00 Armacenenses Armacenenses - Redondense Redondense Armacenenses - Redondense
24/03 16:00 Gil Vicente Gil Vicente - Mirandês Mirandês Gil Vicente - Mirandês
24/03 16:00 GD Peniche GD Peniche - Fátima Fátima GD Peniche - Fátima
24/03 16:00 Caldas SC Caldas SC - Alverca Alverca Caldas SC - Alverca
24/03 16:00 SCU Torreense SCU Torreense - Santa Iria Santa Iria SCU Torreense - Santa Iria
24/03 16:00 Mação Mação - Alcains Alcains Mação - Alcains
24/03 16:00 AD Nogueirense AD Nogueirense - Oliv. Hospital Oliv. Hospital AD Nogueirense - Oliv. Hospital
24/03 16:00 Vilafranquense Vilafranquense - União de Leiria União de Leiria Vilafranquense - União de Leiria
24/03 16:00 AD Limianos AD Limianos - Torcatense Torcatense AD Limianos - Torcatense
24/03 16:00 Merelinense FC Merelinense FC - SC Mirandela SC Mirandela Merelinense FC - SC Mirandela
24/03 16:00 Vilaverdense FC Vilaverdense FC - Trofense Trofense Vilaverdense FC - Trofense
24/03 16:00 FC Vizela FC Vizela - Maria da Fonte Maria da Fonte FC Vizela - Maria da Fonte
24/03 16:00 Pedras Salgadas Pedras Salgadas - Montalegre Montalegre Pedras Salgadas - Montalegre
24/03 16:00 AD Oliveirense AD Oliveirense - AD Fafe AD Fafe AD Oliveirense - AD Fafe
24/03 16:00 AD Sanjoanense AD Sanjoanense - Gafanha Gafanha AD Sanjoanense - Gafanha
24/03 16:00 Amarante FC Amarante FC - Leca FC Leca FC Amarante FC - Leca FC
24/03 16:00 Lusitano FCV Lusitano FCV - USC Paredes USC Paredes Lusitano FCV - USC Paredes
24/03 16:00 SC Espinho SC Espinho - CD Cinfaes CD Cinfaes SC Espinho - CD Cinfaes
24/03 16:00 RD Agueda RD Agueda - Lusitania FC Lourosa Lusitania FC Lourosa RD Agueda - Lusitania FC Lourosa
24/03 16:00 Gondomar Gondomar - Pedras Rubras Pedras Rubras Gondomar - Pedras Rubras
24/03 16:00 Cac. Taipas Cac. Taipas - Felgueiras 1932 Felgueiras 1932 Cac. Taipas - Felgueiras 1932
24/03 17:00 Ideal Ideal - Casa Pia AC Casa Pia AC Ideal - Casa Pia AC
24/03 17:00 SC Praiense SC Praiense - CD Pinhalnovense CD Pinhalnovense SC Praiense - CD Pinhalnovense
24/03 17:00 Martimo Funchal Martimo Funchal - SC Penalva do Castelo SC Penalva do Castelo Martimo Funchal - SC Penalva do Castelo
24/03 17:00 CF Uniao Madeira CF Uniao Madeira - SC Coimbroes SC Coimbroes CF Uniao Madeira - SC Coimbroes
24/03 17:00 SC Angrense SC Angrense - Real SC Real SC SC Angrense - Real SC
25/03 17:00 Sacavenense Sacavenense - Amora Amora Sacavenense - Amora