Kalender

 Speeldag 8
13/10 22:00 Felgueiras 1932 Felgueiras 1932 1-0 AD Oliveirense AD Oliveirense
14/10 16:00 Torcatense Torcatense 0-1 AR S√£o Martinho AR S√£o Martinho
- 26' George Nana Kwame Ofosu
14/10 16:00 Loures Loures 0-1 SCU Torreense SCU Torreense
- 23' F√°bio de Almeida Santos
14/10 16:00 Benfica Castelo Branco Benfica Castelo Branco 2-0 AD Nogueirense AD Nogueirense
19' -
90' -
14/10 16:00 Olhanense Olhanense 2-1 Sacavenense Sacavenense
14/10 16:00 Moura Moura 2-1 CD Pinhalnovense CD Pinhalnovense
14/10 16:00 SU 1. Dezembro SU 1. Dezembro 1-0 SC Angrense SC Angrense
14/10 16:00 Casa Pia AC Casa Pia AC 2-0 Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa
14/10 16:00 Louletano DC Louletano DC 1-1 Real SC Real SC
14/10 16:00 USC Paredes USC Paredes 3-0 Sporting Mêda Sporting Mêda
Bruno Bryan Gomes Reis 6' -
18' -
Joel Dias Barbosa (pen) 21' -
14/10 16:00 Armacenenses Armacenenses 0-0 Ferreiras Ferreiras
14/10 16:00 Montalegre Montalegre 0-1 Chaves II Chaves II
- 50' Micael Filipe Correia Borges
14/10 16:00 Maria da Fonte Maria da Fonte 2-3 Gil Vicente Gil Vicente
- 7' Gabriel Jaime Mejia Aviles (pen)
Romario dos Santos Pereira 21' -
- 37' Ahmed Isaiah
- 67' Jo√£o Paulo Fernandes Oliveira
João Pedro Gonçalves Varanda 73' -
14/10 16:00 Merelinense FC Merelinense FC 0-0 Cac. Taipas Cac. Taipas
14/10 16:00 Alcains Alcains 0-0 Vilafranquense Vilafranquense
14/10 16:00 Mação Mação 0-0 GD Peniche GD Peniche
14/10 16:00 Redondense Redondense 0-1 SC Praiense SC Praiense
14/10 16:00 Anadia FC Anadia FC 0-0 Alverca Alverca
14/10 16:00 F√°tima F√°tima 2-0 Caldas SC Caldas SC
José Miguel Silva Esteves 22' 1-0
Yevhenii Serdiuk 29' 2-0
14/10 16:00 AD Fafe AD Fafe 1-0 Vilaverdense FC Vilaverdense FC
Rolando António Pereira Rocha Almeida 14' -
14/10 16:00 SC Mirandela SC Mirandela 3-0 AD Limianos AD Limianos
32' -
Kelvin Monteiro Medina (pen) 70' -
Adílio Varela Sanches 82' -
14/10 16:00 Pedras Salgadas Pedras Salgadas 0-3 FC Vizela FC Vizela
- 36'
- 45'
- 84'
14/10 16:00 Trofense Trofense 2-0 Mirandês Mirandês
Pedro Migue Serra Matos 63' -
Telmo Ferreira Castanheira 84' -
14/10 16:00 SC Penalva do Castelo SC Penalva do Castelo 2-1 AD Sanjoanense AD Sanjoanense
- 14' Martin Luther Chibambo
Rafael Lopes Santos 22' -
Russell Sandio Fomba 80' -
14/10 16:00 Lusitania FC Lourosa Lusitania FC Lourosa 3-3 Gafanha Gafanha
Guilherme Pereira Sebasti√£o Morais 24' 1-0
Leonardo Ferreira C√° 28' 2-0
2-1 47' Elisson de Jesus dos Santos
2-2 60'
2-3 80' R√ļben
Agostinho José Gomes Coelho Tavares Carvalho 90' 3-3
14/10 16:00 CD Cinfaes CD Cinfaes 1-0 RD Agueda RD Agueda
Everton Ramos Da Silva 22' -
14/10 16:00 Leca FC Leca FC 1-3 Gondomar Gondomar
Marcos André Castro Medeiros 25' -
- 39' Filipe da Silva Tavares Vieira
- 49' Diogo Oliveira Silva
- 60' Diogo Oliveira Silva
14/10 16:00 Santa Iria Santa Iria 0-4 Uni√£o de Leiria Uni√£o de Leiria
- 5' Ernest Antwi
- 18' Pedro Miguel Neves Santos
- 45' Ernest Antwi
- 90' João André Ribeiro Vieira
14/10 16:00 Oliv. Hospital Oliv. Hospital 0-1 Oleiros Oleiros
- 21' Rafael Alexandre Rom√£o Victor
14/10 16:00 Amora Amora 2-1 Olímpico do Montijo Olímpico do Montijo
14/10 16:00 SC Coimbroes SC Coimbroes 0-0 Pedras Rubras Pedras Rubras
14/10 16:00 SC Espinho SC Espinho 3-1 Lusitano FCV Lusitano FCV
Gustavo Moura e Souza 8' 1-0
Gustavo Moura e Souza 27' 2-0
Gil Emanuel Viana Dias 61' 3-0
3-1 81' Aryson Matos Menegari
14/10 17:00 Ideal Ideal 3-1 Vasco da Gama Vidigueira Vasco da Gama Vidigueira
21/10 16:00 Sertanense FC Sertanense FC 0-0 SU Sintrense SU Sintrense
07/11 16:00 FC Cesarense FC Cesarense 0-1 CF Uniao Madeira CF Uniao Madeira
25/11 12:00 Martimo Funchal Martimo Funchal 0-0 Amarante FC Amarante FC

Download kalender

Download alle wedstrijden van II Divisao naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.

* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel ge√ľpdatet worden.