Word fan! 1

Kalender II Divisao

 Speeldag 9
01/11 21:30 Felgueiras 1932 Felgueiras 1932 3-2 SC Vila Real SC Vila Real
18' -
Luís Fernando Gonçalves Fernandes Tinoco 44' -
Tiago Andre Coelho Lopes (pen) 51' -
- 73' Jose Joao Alves Lopes (pen)
- 90+1' Miguel José da Costa Carreira
02/11 16:00 Berço Berço 1-1 Chaves II Chaves II
Halef Silva Melo 15' -
- 45+1' Jo√£o Diogo Marques Paredes
02/11 16:00 Braga Braga 2-0 GD Braganca GD Braganca
Eduardo Ferreira Soares 31' -
Gonçalo Almeida Gregório (pen) 85' -
02/11 21:00 AC Marinhense AC Marinhense 4-3 Beira Mar Beira Mar
- 16' Jair Semedo Monteiro
- 32' Pedro Miguel Santos Aparício
R√ļben Amado G√≥is Martins 39' -
André António Filipe Perre 42' -
Leandro Miguel Curto Antunes (pen) 45' -
R√ļben Amado G√≥is Martins 69' -
- 77' Pedro Miguel Santos Aparício
03/11 13:00 SC Praiense SC Praiense 2-1 Benfica Castelo Branco Benfica Castelo Branco
- 17' Rafael Pereira Pinto
Jo√£o Ricardo Silva Ribeiro Peixoto 30' -
Jo√£o Ricardo Silva Ribeiro Peixoto (pen) 90+4' -
03/11 15:00 Maria da Fonte Maria da Fonte 4-0 Montalegre Montalegre
Abílio Filipe Antunes Teixeira 6' -
Telmo Joaquim da Silva Fernandes (pen) 42' -
Jo√£o Miguel Fernandes de Lima 49' -
Bruno Miguel Perestrelo Alves Silva 82' -
03/11 16:00 Condeixa Condeixa 0-0 Uni√£o de Leiria Uni√£o de Leiria
03/11 16:00 Oliv. Hospital Oliv. Hospital 0-0 Anadia FC Anadia FC
03/11 16:00 Oleiros Oleiros 1-1 F√°tima F√°tima
Guerra 63' -
- 90+2' Bruno Miguel Mendes Alves (pen)
03/11 16:00 SCU Torreense SCU Torreense 1-3 RD Agueda RD Agueda
- 66' Infamara Cassam√°
Ladislau Leonel Ucha Alves 73' -
- 79' Jullyan Nunes Duarte
- 90+1' Ivanisio de Souza Pontes Junior
03/11 16:00 SU 1. Dezembro SU 1. Dezembro 0-1 Amora Amora
- 50' Adílio Varela Sanches
03/11 16:00 Loures Loures 2-1 Lusitano GC √Čvora Lusitano GC √Čvora
Gonçalo Garcias Neves Maria (pen) 16' -
Amadu Turé 37' -
- 41' David Alexandre Neves Serralheiro Silva
03/11 16:00 Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa 2-2 Sintra Sintra
- 51' David Joshua Miranda Host
Diogo Filipe Conceição Tavares (pen) 74' -
- 85' Elvis Almeida Fernandes (pen)
Nelson C√° Correia Landim 89' -
03/11 16:00 SU Sintrense SU Sintrense 1-2 Alverca Alverca
0-1 50' André Lourenço Duarte
Rodrigo Miguel Reis Parreira 57' 1-1
1-2 80' Wilson Raul Correia Rodrigues
03/11 16:00 CD Pinhalnovense CD Pinhalnovense 3-1 Sacavenense Sacavenense
Diego Siquei Zaporo 16' -
- 36' Elson Pereira Tavares
Yuran Fernandes Rocha Lopes (pen) 79' -
Diego Siquei Zaporo 90+3' -
03/11 16:00 Olhanense Olhanense 5-0 GD Fabril Barreiro GD Fabril Barreiro
Adewale Oluwafemi Sapara 5' -
31' -
Mohcine Hassan Nader 42' -
Mohcine Hassan Nader 63' -
68' -
03/11 16:00 Armacenenses Armacenenses 0-2 Olímpico do Montijo Olímpico do Montijo
- 8' Kenedy Silva Có
- 30'
03/11 16:00 Sertanense FC Sertanense FC 1-0 União Santarém União Santarém
Lucas Spinola Salinas 35' -
03/11 16:00 Vitória de Sernache Vitória de Sernache 1-2 Caldas SC Caldas SC
- 43' Nuno Jo√£o Costa Janu√°rio
- 45+4' Hugo Daniel Santos Neto (pen)
Pedro Miguel Jesus Duarte (pen) 85' -
03/11 16:00 USC Paredes USC Paredes 0-2 AD Sanjoanense AD Sanjoanense
- 73' √Člder Santana Concei√ß√£o
- 77' (pen)
03/11 16:00 SC Mirandela SC Mirandela 0-1 Merelinense FC Merelinense FC
- 27' Jorge Gabriel Costa Monteiro
03/11 16:00 Pedras Salgadas Pedras Salgadas 0-0 CSD Camara de Lobos CSD Camara de Lobos
03/11 16:00 Vitória Guimarães Vitória Guimarães 1-1 AD Oliveirense AD Oliveirense
- 17' Juan Andrés Balanta Palacios
Nicolas Janvier 44' -
03/11 16:00 AD Fafe AD Fafe 3-1 CF Uniao Madeira CF Uniao Madeira
Tiago Andre Carvalho Nogueira 20' -
- 70' Cristiano Vasconcelos
Abdul Malik Abubakari 84' -
Francisco Alexandre Lopes Ribeiro 90' -
03/11 16:00 FC Vizela FC Vizela 6-1 Cerveira Cerveira
Mohamed Aidara 8' 1-0
11' 2-0
2-1 38' Tiago Daniel Martins Cruz
Rolando António Pereira Rocha Almeida 41' 3-1
Diogo de Sousa Ribeiro 49' 4-1
Diogo de Sousa Ribeiro 55' 5-1
73' 6-1
03/11 16:00 Valadares Gaia Valadares Gaia 0-3 SC Espinho SC Espinho
- 47' Miguel Baptista
- 55' Jo√£o Pedro Ferreira Silva
- 90' Jo√£o Pedro Ferreira Silva
03/11 16:00 Real SC Real SC 5-1 Lagos Lagos
Jo√£o Pedro Ventura Medeiros 14' -
- 16' Francisco Batista
Sandro Luiz da Silva 26' -
Rui Miguel Cabral Furtado (pen) 40' -
Diogo Lopes David 51' -
Constantino Lopes Vaz 82' -
03/11 16:00 Arouca Arouca 3-0 Leca FC Leca FC
F√°bio Fortes Moreira 56' -
Adilio Correa dos Santos 63' -
F√°bio Fortes Moreira 73' -
03/11 16:00 Amarante FC Amarante FC 1-1 Castro Daire Castro Daire
20' -
- 70' Luis Filipe da Silva Barry
03/11 16:00 Gondomar Gondomar 4-3 Pedras Rubras Pedras Rubras
- 19' Tiago Carlos Pereira Silva (pen)
Filipe Bem Relvas Vito Oliveira 41' -
Rui Filipe Freitas Brand√£o 45' -
46' -
- 55' Carlos Abel Feliciano Costa Mendes
- 60' Dibola Diwoto Junior
70' -
03/11 16:00 Lusitania FC Lourosa Lusitania FC Lourosa 4-1 Gin√°sio Figueirense Gin√°sio Figueirense
Leonardo Ferreira C√° 21' -
Leonardo Ferreira C√° 45' -
Jaime Filipe Machado Poulson 54' -
Goba Elysee Zakpa 69' -
- 90' Kojo Owuso-Achau
03/11 16:00 Canelas 2010 Canelas 2010 0-0 Lusitano FCV Lusitano FCV
03/11 17:00 Martimo Funchal Martimo Funchal 1-0 AR S√£o Martinho AR S√£o Martinho
Nassur Namone Udjon Pereira Silva Bacem 24' -
03/11 17:00 Ideal Ideal 2-0 Fontinhas Fontinhas
Thiago Nonato Peixoto 78' -
Thiago Nonato Peixoto 87' -
03/11 22:00 Trofense Trofense 0-2 SC Coimbroes SC Coimbroes
- 8' Alex de Aguiar Gomes
- 37' Ivo Rafael Costa Lucas
15/03 16:00 Louletano DC Louletano DC ...-... SC Mineiro Aljustrelense SC Mineiro Aljustrelense

Statistieken

Speeldag 9   Thuis-Uit
Aantal gespeelde matchen: 35/36  
Aantal doelpunten: 102 63-39
Penalty's: 16 10-6
Aantal owngoals: 2  
Aantal gele kaarten: 145 68-77
Aantal rode kaarten: 11 8-3
Toeschouwers: 0  

Download kalender II Divisao

Download alle wedstrijden van II Divisao naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.

* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel ge√ľpdatet worden.