Kalender

 Speeldag 9
28/10 12:00 Armacenenses Armacenenses 1-0 Ideal Ideal
Márcio André Meira Fernandes (pen) 44' -
28/10 16:00 CD Pinhalnovense CD Pinhalnovense 1-0 Real SC Real SC
Roberto Cunha Ribeiro Filho 16' -
28/10 16:00 Olímpico do Montijo Olímpico do Montijo 2-0 Moura Moura
80' -
Vumi Mpasi 86' -
28/10 16:00 Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa 1-0 Olhanense Olhanense
Rui Miguel Cabral Furtado 88' -
28/10 16:00 Gil Vicente Gil Vicente 2-1 AD Fafe AD Fafe
Rui Filipe Pereira Faria 21' -
Rui Pedro Ribeiro Fernandes Duarte Gomes 27' -
- 45'
28/10 16:00 Caldas SC Caldas SC 2-2 Sertanense FC Sertanense FC
André Antunes Santos 26' -
- 39' Ricardo Pires Santos J√ļnior
André Antunes Santos (pen) 45' -
- 58' Tiago Betencourtt de Oliveira Correia
28/10 16:00 Vasco da Gama Vidigueira Vasco da Gama Vidigueira 1-4 SU 1. Dezembro SU 1. Dezembro
- 15' Luís Carlos Santos Rodrigues
- 31' Yordan Restrepo Loaiza
- 35' Yordan Restrepo Loaiza
- 43' Leonel Filipe Santos Correia
Adilson Silva 87' -
28/10 16:00 AD Nogueirense AD Nogueirense 1-1 F√°tima F√°tima
Victor Chisom Nwani 71' -
- 83' José Miguel Silva Esteves
28/10 16:00 AR São Martinho AR São Martinho 2-1 Mirandês Mirandês
George Nana Kwame Ofosu 56' -
Sam Diallo 73' -
- 77' José Adelino Marinho Campos (pen)
28/10 16:00 Sporting Mêda Sporting Mêda 0-1 SC Penalva do Castelo SC Penalva do Castelo
- 73' Albert Kokora
28/10 16:00 Oleiros Oleiros 3-0 Alcains Alcains
Adewale Oluwafemi Sapara 44' -
Tiago Filipe Moura Gomes 60' -
Adewale Oluwafemi Sapara 80' -
28/10 16:00 Mação Mação 0-1 Benfica Castelo Branco Benfica Castelo Branco
- 32' Pedro Miguel Eira Pereira
28/10 16:00 GD Peniche GD Peniche 1-0 Loures Loures
Jo√£o Pedro Pradiante Silva 54' -
28/10 16:00 Ferreiras Ferreiras 1-0 Casa Pia AC Casa Pia AC
João António Moita Romeiro 57' -
28/10 16:00 Sacavenense Sacavenense 6-1 Redondense Redondense
- 39' Miguel Alexandre Santa Soares
André Ferro Pires 46' -
André Ferro Pires 50' -
Nuno Miguel Raposinho Cidade 55' -
Xavier Cabrita Fernandes 64' -
Malam Fati 66' -
Martin Luther King Morais Sim√Ķes 83' -
28/10 16:00 Cac. Taipas Cac. Taipas 0-3 Maria da Fonte Maria da Fonte
- 16' Jo√£o Marna
- 38' Carlos Alberto Silva Lomba
- 82' Jo√£o Paulino Fernandes
28/10 16:00 Vilafranquense Vilafranquense 1-1 Anadia FC Anadia FC
- 33' Mauricio Mauricio (pen)
Michael Douglas Maia Arruda 69' -
28/10 16:00 SCU Torreense SCU Torreense 1-1 Oliv. Hospital Oliv. Hospital
- 15' Leonardo dos Santos Araujo
Pedro João Luís Bonifácio 33' -
28/10 16:00 SU Sintrense SU Sintrense 1-1 Santa Iria Santa Iria
Diogo Carlos Silva Fernandes 28' -
- 80'
28/10 16:00 Vilaverdense FC Vilaverdense FC 0-1 Torcatense Torcatense
- 10' J√ļlio Alberto Ferreira Fernandes
28/10 16:00 AD Limianos AD Limianos 0-0 Felgueiras 1932 Felgueiras 1932
28/10 16:00 Pedras Salgadas Pedras Salgadas 1-2 Merelinense FC Merelinense FC
Alexandre Miguel Anjos Machado 51' -
- 79' Diogo Alberto Carvalho Torres
- 90' Jorge Gabriel Costa Monteiro
28/10 16:00 Chaves II Chaves II 1-1 Trofense Trofense
Ivan Oliveira Machado 31' -
- 40' Duarte Jorge Gomes Duarte
28/10 16:00 AD Oliveirense AD Oliveirense 1-2 Montalegre Montalegre
- 28' Paulo Roberto Cardoso Rodrigues
Erico Franciso de Oliveira Junior (pen) 70' -
- 74' Rogério Alberto Caetano Pinto
28/10 16:00 FC Vizela FC Vizela 2-1 SC Mirandela SC Mirandela
Kuku Emmanuel Fidelis 37' -
- 54'
Jo√£o Carlos Silva Faria 87' -
28/10 16:00 Gafanha Gafanha 0-2 Pedras Rubras Pedras Rubras
- 15' Tiago Carlos Pereira Silva
- 53' Nuno André Sousa Pereira
28/10 16:00 Gondomar Gondomar 1-1 FC Cesarense FC Cesarense
- 24' Gilson Bogea J√ļnior
Abdoulaye Daffé 68' -
28/10 16:00 RD Agueda RD Agueda 1-0 USC Paredes USC Paredes
Iduitua David 14' -
28/10 16:00 Lusitano FCV Lusitano FCV 3-0 Leca FC Leca FC
47' -
Murilo Augusto Lino Rosa (pen) 55' -
UroŇ° Smolovińá 87' -
28/10 16:00 Amarante FC Amarante FC 1-0 CD Cinfaes CD Cinfaes
Luís Miguel Teixeira Ribeiro (pen) 17' -
28/10 16:00 AD Sanjoanense AD Sanjoanense 2-1 SC Coimbroes SC Coimbroes
Kobamelo Kodisang 50' 1-0
1-1 53' Lucas Santos Cardoso
Terrence Leonard Tisdell 62' 2-1
28/10 16:00 Uni√£o de Leiria Uni√£o de Leiria 1-0 Alverca Alverca
Fabrice Kah Nkwoh 45' -
28/10 16:00 SC Angrense SC Angrense 2-1 Amora Amora
Tiago Ferreira Macedo (pen) 45' -
76' -
- 82' Diogo Filipe Conceição Tavares
28/10 17:00 SC Praiense SC Praiense 2-0 Louletano DC Louletano DC
43' 1-0
Daniel Jorge Dias Esteves 63' 2-0
28/10 17:00 CF Uniao Madeira CF Uniao Madeira 0-2 Lusitania FC Lourosa Lusitania FC Lourosa
- 8' Leonardo Ferreira C√°
- 74' Goba Elysee Zakpa
28/10 17:00 Martimo Funchal Martimo Funchal 2-1 SC Espinho SC Espinho
Aloisio de Souza Genezio (pen) 25' 1-0
Tiago Alexandre Belchior Nunes 62' 2-0
2-1 70' Gustavo Moura e Souza

Download kalender

Download alle wedstrijden van II Divisao naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.

* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel ge√ľpdatet worden.