Oost-Vlaanderen (2B)

Word fan van Oost-Vlaanderen (2B)!
Facebook
RSS Feed van Oost-Vlaanderen (2B) Download kalender van Oost-Vlaanderen (2B)

Kalender / Voetbaluitslagen

17/11 19:30 Windeke Windeke - Burst Burst Windeke - Burst
17/11 19:30 De Toekomst Borsbeke De Toekomst Borsbeke - Munkzwalm Munkzwalm De Toekomst Borsbeke - Munkzwalm
18/11 14:30 Gijzel-Oosterzele Gijzel-Oosterzele - Erembodegem Erembodegem Gijzel-Oosterzele - Erembodegem
18/11 14:30 Osta Meerbeke Osta Meerbeke - Edeboys Edeboys Osta Meerbeke - Edeboys
18/11 14:30 SK Denderhoutem SK Denderhoutem - Kluisbergen Sportief Kluisbergen Sportief SK Denderhoutem - Kluisbergen Sportief
18/11 14:30 KME Machelen KME Machelen - Eendracht Winnik Eendracht Winnik KME Machelen - Eendracht Winnik
18/11 14:30 Geraardsbergen SV Geraardsbergen SV - Kvc Nokere Kruishoutem Kvc Nokere Kruishoutem Geraardsbergen SV - Kvc Nokere Kruishoutem
18/11 15:00 TK Meldert TK Meldert - Sparta Geraardsbergen Sparta Geraardsbergen TK Meldert - Sparta Geraardsbergen
Kalender / Voetbaluitslagen
17/11 19:30 Windeke Windeke - Burst Burst Windeke - Burst
17/11 19:30 De Toekomst Borsbeke De Toekomst Borsbeke - Munkzwalm Munkzwalm De Toekomst Borsbeke - Munkzwalm
18/11 14:30 Gijzel-Oosterzele Gijzel-Oosterzele - Erembodegem Erembodegem Gijzel-Oosterzele - Erembodegem
18/11 14:30 Osta Meerbeke Osta Meerbeke - Edeboys Edeboys Osta Meerbeke - Edeboys
18/11 14:30 SK Denderhoutem SK Denderhoutem - Kluisbergen Sportief Kluisbergen Sportief SK Denderhoutem - Kluisbergen Sportief
18/11 14:30 KME Machelen KME Machelen - Eendracht Winnik Eendracht Winnik KME Machelen - Eendracht Winnik
18/11 14:30 Geraardsbergen SV Geraardsbergen SV - Kvc Nokere Kruishoutem Kvc Nokere Kruishoutem Geraardsbergen SV - Kvc Nokere Kruishoutem
18/11 15:00 TK Meldert TK Meldert - Sparta Geraardsbergen Sparta Geraardsbergen TK Meldert - Sparta Geraardsbergen
Stand
  Ploeg G P
1. SK Denderhoutem SK Denderhoutem 11 24
2. Geraardsbergen SV Geraardsbergen SV 11 22
3. Burst Burst 11 21
4. Kluisbergen Sportief Kluisbergen Sportief 11 21
5. TK Meldert TK Meldert 11 18
6. Edeboys Edeboys 11 18
7. Munkzwalm Munkzwalm 11 16
8. Eendracht Winnik Eendracht Winnik 11 16
Topschutters