Russische Premier League Russische Premier League

Word fan van Russische Premier League!
Facebook
RSS Feed van Russische Premier League Download kalender van Russische Premier League

Laatste nieuws uit Russische Premier League

 
Unibet 200% tot €80 welkomstbonus:

CSKA Moskou CSKA Moskou wint Gelijk Manchester United wint CSKA Moskou
Je wint €315 Je wint €225 Je wint €103.2

Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg wint Gelijk Real Sociedad wint Zenit St Petersburg
Je wint €141 Je wint €198 Je wint €180

Supporters

1. Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg
2. CSKA Moskou CSKA Moskou
3. Spartak Moskou Spartak Moskou
4. Rostov FK Rostov FK
5. Anzhi Makhachkala Anzhi Makhachkala
6. Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou
7. Rubin Kazan Rubin Kazan
8. Dinamo Moskou Dinamo Moskou
9. Terek Grozny Terek Grozny
10. Krasnodar Krasnodar
11. Amkar Perm Amkar Perm
12. Ural Ural
13. SKA Khabarovsk SKA Khabarovsk
14. Ufa Ufa
15. Arsenal Tula Arsenal Tula
16. Tosno Tosno
Kalender / Voetbaluitslagen
23/09 15:30 Dinamo Moskou Dinamo Moskou - CSKA Moskou CSKA Moskou Dinamo Moskou - CSKA Moskou
23/09 18:00 Spartak Moskou Spartak Moskou - Anzhi Makhachkala Anzhi Makhachkala Spartak Moskou - Anzhi Makhachkala
24/09 13:00 Ural Ural - Tosno Tosno Ural - Tosno
24/09 15:30 Rostov FK Rostov FK - Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou Rostov FK - Lokomotiv Moskou
24/09 15:30 Ufa Ufa - Arsenal Tula Arsenal Tula Ufa - Arsenal Tula
24/09 18:00 Krasnodar Krasnodar - Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg Krasnodar - Zenit St Petersburg
25/09 16:00 Amkar Perm Amkar Perm - SKA Khabarovsk SKA Khabarovsk Amkar Perm - SKA Khabarovsk
25/09 18:30 Terek Grozny Terek Grozny - Rubin Kazan Rubin Kazan Terek Grozny - Rubin Kazan
Stand
  Ploeg G P
1. Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg 10 24
2. Krasnodar Krasnodar 10 21
3. Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou 10 20
4. CSKA Moskou CSKA Moskou 10 19
5. Rostov FK Rostov FK 10 16
6. Rubin Kazan Rubin Kazan 10 14
7. Terek Grozny Terek Grozny 10 14
8. Spartak Moskou Spartak Moskou 10 13
Topschutters
  Speler Goals
1. Zenit St Petersburg Kokorin 6
2. Spartak Moskou Promes 5
3. Rubin Kazan de Jesus 4
4. Krasnodar Smolov 4
5. Rostov FK Kalachev 4
6. Arsenal Tula Đorđević 3
7. Terek Grozny Sadaev 3
8. Ural Bicfalvi 3