Word fan! 71

Russische Premier League 2022/2023 speelschema en kalender

Huidige speeldag: Speeldag 12
 Speeldag 1
15/07 19:00 Khimki FC Khimki FC 1-1 Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg
16/07 14:00 CSKA Moskou CSKA Moskou 2-0 Ural Ural
16/07 16:30 Gazovik Orenburg Gazovik Orenburg 2-4 Krylya Sovetov Samara Krylya Sovetov Samara
16/07 19:00 Terek Grozny Terek Grozny 1-1 Spartak Moskou Spartak Moskou
17/07 14:00 Torpedo Moscow Torpedo Moscow 1-3 FK Sochi FK Sochi
17/07 16:30 Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou 1-1 Volga Nizhny Novgorod Volga Nizhny Novgorod
17/07 19:00 Krasnodar Krasnodar 2-2 FK Fakel Voronezh FK Fakel Voronezh
17/07 19:00 Dinamo Moskou Dinamo Moskou 1-1 Rostov FK Rostov FK
 Speeldag 2
22/07 19:00 Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg 3-0 Krylya Sovetov Samara Krylya Sovetov Samara
23/07 14:00 CSKA Moskou CSKA Moskou 3-0 FK Sochi FK Sochi
23/07 16:30 Gazovik Orenburg Gazovik Orenburg 3-0 Ural Ural
23/07 19:00 Krasnodar Krasnodar 1-4 Spartak Moskou Spartak Moskou
24/07 14:00 Khimki FC Khimki FC 3-0 Volga Nizhny Novgorod Volga Nizhny Novgorod
24/07 16:30 Dinamo Moskou Dinamo Moskou 4-0 Torpedo Moscow Torpedo Moscow
24/07 19:00 Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou 2-2 Rostov FK Rostov FK
24/07 19:00 Terek Grozny Terek Grozny 2-1 FK Fakel Voronezh FK Fakel Voronezh
 Speeldag 3
29/07 17:00 Ural Ural 1-3 Krasnodar Krasnodar
30/07 14:00 FK Fakel Voronezh FK Fakel Voronezh 3-3 Dinamo Moskou Dinamo Moskou
30/07 16:30 Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg 5-0 Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou
30/07 19:00 FK Sochi FK Sochi 2-1 Terek Grozny Terek Grozny
31/07 14:00 Volga Nizhny Novgorod Volga Nizhny Novgorod 2-2 CSKA Moskou CSKA Moskou
31/07 16:30 Spartak Moskou Spartak Moskou 4-1 Gazovik Orenburg Gazovik Orenburg
31/07 16:30 Krylya Sovetov Samara Krylya Sovetov Samara 1-1 Torpedo Moscow Torpedo Moscow
31/07 19:00 Rostov FK Rostov FK 1-0 Khimki FC Khimki FC
 Speeldag 4
06/08 14:00 Ural Ural 0-2 Spartak Moskou Spartak Moskou
06/08 16:30 CSKA Moskou CSKA Moskou 4-1 FK Fakel Voronezh FK Fakel Voronezh
06/08 19:00 Krasnodar Krasnodar 3-0 Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou
06/08 19:00 Terek Grozny Terek Grozny 0-0 Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg
07/08 14:00 Torpedo Moscow Torpedo Moscow 1-3 Khimki FC Khimki FC
07/08 16:30 Krylya Sovetov Samara Krylya Sovetov Samara 0-2 Dinamo Moskou Dinamo Moskou
07/08 19:00 FK Sochi FK Sochi 2-1 Volga Nizhny Novgorod Volga Nizhny Novgorod
07/08 19:00 Rostov FK Rostov FK 2-1 Gazovik Orenburg Gazovik Orenburg
 Speeldag 5
12/08 18:30 FK Fakel Voronezh FK Fakel Voronezh 0-0 Ural Ural
13/08 14:00 Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou 1-1 Krylya Sovetov Samara Krylya Sovetov Samara
13/08 16:00 Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg 2-1 CSKA Moskou CSKA Moskou
13/08 19:00 Dinamo Moskou Dinamo Moskou 0-0 Krasnodar Krasnodar
14/08 14:00 Khimki FC Khimki FC 1-3 Terek Grozny Terek Grozny
14/08 16:30 Gazovik Orenburg Gazovik Orenburg 1-0 Torpedo Moscow Torpedo Moscow
14/08 16:30 Volga Nizhny Novgorod Volga Nizhny Novgorod 3-4 Rostov FK Rostov FK
14/08 19:00 Spartak Moskou Spartak Moskou 3-0 FK Sochi FK Sochi
 Speeldag 6
19/08 18:00 Krylya Sovetov Samara Krylya Sovetov Samara 1-1 FK Fakel Voronezh FK Fakel Voronezh
20/08 12:00 Ural Ural 0-1 Volga Nizhny Novgorod Volga Nizhny Novgorod
20/08 14:00 Khimki FC Khimki FC 0-3 Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou
20/08 16:30 Dinamo Moskou Dinamo Moskou 1-0 Spartak Moskou Spartak Moskou
20/08 19:00 Rostov FK Rostov FK 2-2 FK Sochi FK Sochi
21/08 14:00 CSKA Moskou CSKA Moskou 4-2 Terek Grozny Terek Grozny
21/08 16:30 Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg 2-0 Torpedo Moscow Torpedo Moscow
21/08 19:00 Krasnodar Krasnodar 2-0 Gazovik Orenburg Gazovik Orenburg
 Speeldag 7
26/08 19:00 FK Sochi FK Sochi 4-1 Khimki FC Khimki FC
27/08 14:00 Volga Nizhny Novgorod Volga Nizhny Novgorod 2-2 Dinamo Moskou Dinamo Moskou
27/08 16:30 FK Fakel Voronezh FK Fakel Voronezh 1-4 Spartak Moskou Spartak Moskou
27/08 19:00 Terek Grozny Terek Grozny 1-2 Krylya Sovetov Samara Krylya Sovetov Samara
28/08 12:00 Ural Ural 0-4 Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg
28/08 14:00 Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou 5-1 Gazovik Orenburg Gazovik Orenburg
28/08 16:30 Torpedo Moscow Torpedo Moscow 1-4 Krasnodar Krasnodar
28/08 18:45 Rostov FK Rostov FK 0-0 CSKA Moskou CSKA Moskou
 Speeldag 8
03/09 12:00 Gazovik Orenburg Gazovik Orenburg 3-1 Khimki FC Khimki FC
03/09 14:00 Volga Nizhny Novgorod Volga Nizhny Novgorod 3-1 FK Fakel Voronezh FK Fakel Voronezh
03/09 17:30 Krasnodar Krasnodar 2-1 FK Sochi FK Sochi
03/09 19:30 Dinamo Moskou Dinamo Moskou 2-1 Ural Ural
04/09 14:00 Krylya Sovetov Samara Krylya Sovetov Samara 0-1 CSKA Moskou CSKA Moskou
04/09 16:30 Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou 1-2 Terek Grozny Terek Grozny
04/09 19:00 Spartak Moskou Spartak Moskou 1-2 Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg
05/09 19:00 Torpedo Moscow Torpedo Moscow 0-1 Rostov FK Rostov FK
 Speeldag 9
09/09 19:00 FK Sochi FK Sochi 2-1 Dinamo Moskou Dinamo Moskou
10/09 14:00 Khimki FC Khimki FC 0-0 Krylya Sovetov Samara Krylya Sovetov Samara
10/09 16:30 CSKA Moskou CSKA Moskou 4-1 Krasnodar Krasnodar
10/09 18:45 Terek Grozny Terek Grozny 1-3 Volga Nizhny Novgorod Volga Nizhny Novgorod
11/09 12:00 Ural Ural 2-0 Torpedo Moscow Torpedo Moscow
11/09 14:00 FK Fakel Voronezh FK Fakel Voronezh 2-0 Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou
11/09 16:30 Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg 8-0 Gazovik Orenburg Gazovik Orenburg
11/09 18:45 Rostov FK Rostov FK 4-2 Spartak Moskou Spartak Moskou
 Speeldag 10
17/09 11:00 Ural Ural 1-2 Terek Grozny Terek Grozny
17/09 13:00 Torpedo Moscow Torpedo Moscow 1-0 CSKA Moskou CSKA Moskou
17/09 15:30 Rostov FK Rostov FK 2-1 Krylya Sovetov Samara Krylya Sovetov Samara
17/09 18:00 Dinamo Moskou Dinamo Moskou 0-2 Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg
18/09 13:00 Volga Nizhny Novgorod Volga Nizhny Novgorod 0-2 Gazovik Orenburg Gazovik Orenburg
18/09 15:30 Krasnodar Krasnodar 3-1 Khimki FC Khimki FC
18/09 15:30 FK Sochi FK Sochi 1-1 FK Fakel Voronezh FK Fakel Voronezh
18/09 18:00 Spartak Moskou Spartak Moskou 1-0 Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou
 Speeldag 11
01/10 13:00 Gazovik Orenburg Gazovik Orenburg 4-1 FK Sochi FK Sochi
01/10 15:30 Khimki FC Khimki FC 1-2 CSKA Moskou CSKA Moskou
01/10 18:00 Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou 2-4 Ural Ural
02/10 13:00 FK Fakel Voronezh FK Fakel Voronezh 2-2 Torpedo Moscow Torpedo Moscow
02/10 15:30 Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg 3-1 Rostov FK Rostov FK
02/10 18:00 Volga Nizhny Novgorod Volga Nizhny Novgorod 1-2 Spartak Moskou Spartak Moskou
02/10 18:00 Terek Grozny Terek Grozny 2-1 Dinamo Moskou Dinamo Moskou
03/10 18:00 Krylya Sovetov Samara Krylya Sovetov Samara 0-0 Krasnodar Krasnodar
 Speeldag 12
07/10 16:30 Ural Ural ...-... Khimki FC Khimki FC
08/10 13:00 FK Fakel Voronezh FK Fakel Voronezh ...-... Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg
08/10 15:30 CSKA Moskou CSKA Moskou ...-... Dinamo Moskou Dinamo Moskou
08/10 18:00 FK Sochi FK Sochi ...-... Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou
09/10 13:00 Spartak Moskou Spartak Moskou ...-... Krylya Sovetov Samara Krylya Sovetov Samara
09/10 15:30 Gazovik Orenburg Gazovik Orenburg ...-... Terek Grozny Terek Grozny
09/10 15:30 Torpedo Moscow Torpedo Moscow ...-... Volga Nizhny Novgorod Volga Nizhny Novgorod
09/10 18:00 Rostov FK Rostov FK ...-... Krasnodar Krasnodar
 Speeldag 13
14/10 18:30 Rostov FK Rostov FK ...-... Ural Ural
15/10 13:00 Torpedo Moscow Torpedo Moscow ...-... Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou
15/10 13:00 Khimki FC Khimki FC ...-... FK Fakel Voronezh FK Fakel Voronezh
15/10 15:30 Krasnodar Krasnodar ...-... Terek Grozny Terek Grozny
15/10 18:30 Dinamo Moskou Dinamo Moskou ...-... Gazovik Orenburg Gazovik Orenburg
16/10 13:00 Krylya Sovetov Samara Krylya Sovetov Samara ...-... FK Sochi FK Sochi
16/10 15:30 Volga Nizhny Novgorod Volga Nizhny Novgorod ...-... Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg
16/10 19:00 CSKA Moskou CSKA Moskou ...-... Spartak Moskou Spartak Moskou
 Speeldag 14
22/10 13:00 Volga Nizhny Novgorod Volga Nizhny Novgorod ...-... Krasnodar Krasnodar
22/10 15:30 FK Fakel Voronezh FK Fakel Voronezh ...-... Rostov FK Rostov FK
22/10 18:00 Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou ...-... Dinamo Moskou Dinamo Moskou
23/10 13:00 Gazovik Orenburg Gazovik Orenburg ...-... CSKA Moskou CSKA Moskou
23/10 15:30 Spartak Moskou Spartak Moskou ...-... Khimki FC Khimki FC
23/10 18:00 Terek Grozny Terek Grozny ...-... Torpedo Moscow Torpedo Moscow
24/10 16:30 Ural Ural ...-... Krylya Sovetov Samara Krylya Sovetov Samara
24/10 19:00 Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg ...-... FK Sochi FK Sochi
 Speeldag 15
28/10 16:30 Gazovik Orenburg Gazovik Orenburg ...-... FK Fakel Voronezh FK Fakel Voronezh
29/10 13:00 Dinamo Moskou Dinamo Moskou ...-... Khimki FC Khimki FC
29/10 15:30 Terek Grozny Terek Grozny ...-... Rostov FK Rostov FK
29/10 18:00 Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou ...-... CSKA Moskou CSKA Moskou
30/10 12:00 Krylya Sovetov Samara Krylya Sovetov Samara ...-... Volga Nizhny Novgorod Volga Nizhny Novgorod
30/10 12:00 FK Sochi FK Sochi ...-... Ural Ural
30/10 14:30 Spartak Moskou Spartak Moskou ...-... Torpedo Moscow Torpedo Moscow
30/10 17:30 Krasnodar Krasnodar ...-... Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg
 Speeldag 16
04/11 17:00 Khimki FC Khimki FC ...-... Gazovik Orenburg Gazovik Orenburg
05/11 12:00 FK Sochi FK Sochi ...-... Spartak Moskou Spartak Moskou
05/11 14:30 Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg ...-... Terek Grozny Terek Grozny
05/11 14:30 FK Fakel Voronezh FK Fakel Voronezh ...-... Krasnodar Krasnodar
05/11 17:00 CSKA Moskou CSKA Moskou ...-... Volga Nizhny Novgorod Volga Nizhny Novgorod
06/11 12:00 Ural Ural ...-... Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou
06/11 14:30 Torpedo Moscow Torpedo Moscow ...-... Krylya Sovetov Samara Krylya Sovetov Samara
06/11 17:00 Rostov FK Rostov FK ...-... Dinamo Moskou Dinamo Moskou
 Speeldag 17
11/11 17:00 Volga Nizhny Novgorod Volga Nizhny Novgorod ...-... Terek Grozny Terek Grozny
12/11 10:00 Ural Ural ...-... FK Fakel Voronezh FK Fakel Voronezh
12/11 12:00 Krylya Sovetov Samara Krylya Sovetov Samara ...-... Rostov FK Rostov FK
12/11 14:30 Torpedo Moscow Torpedo Moscow ...-... Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg
12/11 17:30 Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou ...-... Spartak Moskou Spartak Moskou
13/11 12:00 Gazovik Orenburg Gazovik Orenburg ...-... Krasnodar Krasnodar
13/11 14:30 Khimki FC Khimki FC ...-... FK Sochi FK Sochi
13/11 17:30 Dinamo Moskou Dinamo Moskou ...-... CSKA Moskou CSKA Moskou
 Speeldag 18
04/03 17:00 FK Fakel Voronezh FK Fakel Voronezh ...-... Khimki FC Khimki FC
04/03 17:00 FK Sochi FK Sochi ...-... CSKA Moskou CSKA Moskou
04/03 17:00 Terek Grozny Terek Grozny ...-... Gazovik Orenburg Gazovik Orenburg
04/03 17:00 Dinamo Moskou Dinamo Moskou ...-... Krylya Sovetov Samara Krylya Sovetov Samara
04/03 17:00 Krasnodar Krasnodar ...-... Torpedo Moscow Torpedo Moscow
04/03 17:00 Rostov FK Rostov FK ...-... Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou
04/03 17:00 Spartak Moskou Spartak Moskou ...-... Ural Ural
04/03 17:00 Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg ...-... Volga Nizhny Novgorod Volga Nizhny Novgorod
 Speeldag 19
11/03 17:00 Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg ...-... Khimki FC Khimki FC
11/03 17:00 Spartak Moskou Spartak Moskou ...-... FK Fakel Voronezh FK Fakel Voronezh
11/03 17:00 Rostov FK Rostov FK ...-... Volga Nizhny Novgorod Volga Nizhny Novgorod
11/03 17:00 Krasnodar Krasnodar ...-... Dinamo Moskou Dinamo Moskou
11/03 17:00 CSKA Moskou CSKA Moskou ...-... Krylya Sovetov Samara Krylya Sovetov Samara
11/03 17:00 Terek Grozny Terek Grozny ...-... Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou
11/03 17:00 FK Sochi FK Sochi ...-... Gazovik Orenburg Gazovik Orenburg
11/03 17:00 Torpedo Moscow Torpedo Moscow ...-... Ural Ural
 Speeldag 20
18/03 17:00 Krylya Sovetov Samara Krylya Sovetov Samara ...-... Terek Grozny Terek Grozny
18/03 17:00 CSKA Moskou CSKA Moskou ...-... Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg
18/03 17:00 Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou ...-... Krasnodar Krasnodar
18/03 17:00 Gazovik Orenburg Gazovik Orenburg ...-... Spartak Moskou Spartak Moskou
18/03 17:00 Volga Nizhny Novgorod Volga Nizhny Novgorod ...-... Torpedo Moscow Torpedo Moscow
18/03 17:00 Khimki FC Khimki FC ...-... Rostov FK Rostov FK
18/03 17:00 Ural Ural ...-... Dinamo Moskou Dinamo Moskou
18/03 17:00 FK Fakel Voronezh FK Fakel Voronezh ...-... FK Sochi FK Sochi
 Speeldag 21
01/04 17:00 Volga Nizhny Novgorod Volga Nizhny Novgorod ...-... Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou
01/04 17:00 Dinamo Moskou Dinamo Moskou ...-... FK Sochi FK Sochi
01/04 17:00 Krylya Sovetov Samara Krylya Sovetov Samara ...-... Gazovik Orenburg Gazovik Orenburg
01/04 17:00 Rostov FK Rostov FK ...-... Torpedo Moscow Torpedo Moscow
01/04 17:00 Spartak Moskou Spartak Moskou ...-... Terek Grozny Terek Grozny
01/04 17:00 Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg ...-... Ural Ural
01/04 17:00 FK Fakel Voronezh FK Fakel Voronezh ...-... CSKA Moskou CSKA Moskou
01/04 17:00 Khimki FC Khimki FC ...-... Krasnodar Krasnodar
 Speeldag 22
08/04 17:00 Gazovik Orenburg Gazovik Orenburg ...-... Rostov FK Rostov FK
08/04 17:00 Torpedo Moscow Torpedo Moscow ...-... FK Fakel Voronezh FK Fakel Voronezh
08/04 17:00 FK Sochi FK Sochi ...-... Krylya Sovetov Samara Krylya Sovetov Samara
08/04 17:00 Terek Grozny Terek Grozny ...-... Ural Ural
08/04 17:00 Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou ...-... Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg
08/04 17:00 CSKA Moskou CSKA Moskou ...-... Khimki FC Khimki FC
08/04 17:00 Krasnodar Krasnodar ...-... Volga Nizhny Novgorod Volga Nizhny Novgorod
08/04 17:00 Spartak Moskou Spartak Moskou ...-... Dinamo Moskou Dinamo Moskou
 Speeldag 23
15/04 17:00 Ural Ural ...-... CSKA Moskou CSKA Moskou
15/04 17:00 FK Fakel Voronezh FK Fakel Voronezh ...-... Terek Grozny Terek Grozny
15/04 17:00 Gazovik Orenburg Gazovik Orenburg ...-... Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou
15/04 17:00 Torpedo Moscow Torpedo Moscow ...-... Spartak Moskou Spartak Moskou
15/04 17:00 FK Sochi FK Sochi ...-... Krasnodar Krasnodar
15/04 17:00 Dinamo Moskou Dinamo Moskou ...-... Volga Nizhny Novgorod Volga Nizhny Novgorod
15/04 17:00 Krylya Sovetov Samara Krylya Sovetov Samara ...-... Khimki FC Khimki FC
15/04 17:00 Rostov FK Rostov FK ...-... Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg
 Speeldag 24
22/04 17:00 Terek Grozny Terek Grozny ...-... FK Sochi FK Sochi
22/04 17:00 CSKA Moskou CSKA Moskou ...-... Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou
22/04 17:00 Spartak Moskou Spartak Moskou ...-... Krasnodar Krasnodar
22/04 17:00 Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg ...-... Dinamo Moskou Dinamo Moskou
22/04 17:00 Volga Nizhny Novgorod Volga Nizhny Novgorod ...-... Krylya Sovetov Samara Krylya Sovetov Samara
22/04 17:00 FK Fakel Voronezh FK Fakel Voronezh ...-... Gazovik Orenburg Gazovik Orenburg
22/04 17:00 Khimki FC Khimki FC ...-... Torpedo Moscow Torpedo Moscow
22/04 17:00 Ural Ural ...-... Rostov FK Rostov FK
 Speeldag 25
29/04 17:00 FK Sochi FK Sochi ...-... Torpedo Moscow Torpedo Moscow
29/04 17:00 Terek Grozny Terek Grozny ...-... CSKA Moskou CSKA Moskou
29/04 17:00 Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou ...-... Khimki FC Khimki FC
29/04 17:00 Dinamo Moskou Dinamo Moskou ...-... FK Fakel Voronezh FK Fakel Voronezh
29/04 17:00 Krylya Sovetov Samara Krylya Sovetov Samara ...-... Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg
29/04 17:00 Krasnodar Krasnodar ...-... Ural Ural
29/04 17:00 Spartak Moskou Spartak Moskou ...-... Rostov FK Rostov FK
29/04 17:00 Gazovik Orenburg Gazovik Orenburg ...-... Volga Nizhny Novgorod Volga Nizhny Novgorod
 Speeldag 26
06/05 17:00 Volga Nizhny Novgorod Volga Nizhny Novgorod ...-... Ural Ural
06/05 17:00 Torpedo Moscow Torpedo Moscow ...-... Terek Grozny Terek Grozny
06/05 17:00 Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou ...-... FK Sochi FK Sochi
06/05 17:00 CSKA Moskou CSKA Moskou ...-... Gazovik Orenburg Gazovik Orenburg
06/05 17:00 Krasnodar Krasnodar ...-... Krylya Sovetov Samara Krylya Sovetov Samara
06/05 17:00 Rostov FK Rostov FK ...-... FK Fakel Voronezh FK Fakel Voronezh
06/05 17:00 Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg ...-... Spartak Moskou Spartak Moskou
06/05 17:00 Khimki FC Khimki FC ...-... Dinamo Moskou Dinamo Moskou
 Speeldag 27
13/05 17:00 Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg ...-... Krasnodar Krasnodar
13/05 17:00 Krylya Sovetov Samara Krylya Sovetov Samara ...-... Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou
13/05 17:00 CSKA Moskou CSKA Moskou ...-... Torpedo Moscow Torpedo Moscow
13/05 17:00 Dinamo Moskou Dinamo Moskou ...-... Terek Grozny Terek Grozny
13/05 17:00 FK Sochi FK Sochi ...-... Rostov FK Rostov FK
13/05 17:00 FK Fakel Voronezh FK Fakel Voronezh ...-... Volga Nizhny Novgorod Volga Nizhny Novgorod
13/05 17:00 Ural Ural ...-... Gazovik Orenburg Gazovik Orenburg
13/05 17:00 Khimki FC Khimki FC ...-... Spartak Moskou Spartak Moskou
 Speeldag 28
20/05 17:00 Volga Nizhny Novgorod Volga Nizhny Novgorod ...-... FK Sochi FK Sochi
20/05 17:00 Gazovik Orenburg Gazovik Orenburg ...-... Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg
20/05 17:00 Torpedo Moscow Torpedo Moscow ...-... Dinamo Moskou Dinamo Moskou
20/05 17:00 Terek Grozny Terek Grozny ...-... Khimki FC Khimki FC
20/05 17:00 Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou ...-... FK Fakel Voronezh FK Fakel Voronezh
20/05 17:00 Krylya Sovetov Samara Krylya Sovetov Samara ...-... Ural Ural
20/05 17:00 Krasnodar Krasnodar ...-... Rostov FK Rostov FK
20/05 17:00 Spartak Moskou Spartak Moskou ...-... CSKA Moskou CSKA Moskou
 Speeldag 29
27/05 17:00 Rostov FK Rostov FK ...-... Terek Grozny Terek Grozny
27/05 17:00 Spartak Moskou Spartak Moskou ...-... Volga Nizhny Novgorod Volga Nizhny Novgorod
27/05 17:00 Khimki FC Khimki FC ...-... Ural Ural
27/05 17:00 FK Fakel Voronezh FK Fakel Voronezh ...-... Krylya Sovetov Samara Krylya Sovetov Samara
27/05 17:00 Torpedo Moscow Torpedo Moscow ...-... Gazovik Orenburg Gazovik Orenburg
27/05 17:00 FK Sochi FK Sochi ...-... Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg
27/05 17:00 Dinamo Moskou Dinamo Moskou ...-... Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou
27/05 17:00 Krasnodar Krasnodar ...-... CSKA Moskou CSKA Moskou
 Speeldag 30
03/06 17:00 Volga Nizhny Novgorod Volga Nizhny Novgorod ...-... Khimki FC Khimki FC
03/06 17:00 Gazovik Orenburg Gazovik Orenburg ...-... Dinamo Moskou Dinamo Moskou
03/06 17:00 Terek Grozny Terek Grozny ...-... Krasnodar Krasnodar
03/06 17:00 Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou ...-... Torpedo Moscow Torpedo Moscow
03/06 17:00 CSKA Moskou CSKA Moskou ...-... Rostov FK Rostov FK
03/06 17:00 Krylya Sovetov Samara Krylya Sovetov Samara ...-... Spartak Moskou Spartak Moskou
03/06 17:00 Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg ...-... FK Fakel Voronezh FK Fakel Voronezh
03/06 17:00 Ural Ural ...-... FK Sochi FK Sochi

Download alle wedstrijden van Russische Premier League naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.

* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel geüpdatet worden.

 Stand G P
1. Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg 11 29
2. CSKA Moskou CSKA Moskou 11 23
3. Spartak Moskou Spartak Moskou 11 22
4. Rostov FK Rostov FK 11 22
5. Krasnodar Krasnodar 11 21
6. Terek Grozny Terek Grozny 11 17
7. FK Sochi FK Sochi 11 17
8. Dinamo Moskou Dinamo Moskou 11 16
9. Gazovik Orenburg Gazovik Orenburg 11 15
10. Volga Nizhny Novgorod Volga Nizhny Novgorod 11 12
11. Krylya Sovetov Samara Krylya Sovetov Samara 11 11
12. Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou 11 9
13. FK Fakel Voronezh FK Fakel Voronezh 11 9
14. Khimki FC Khimki FC 11 8
15. Ural Ural 11 7
16. Torpedo Moscow Torpedo Moscow 11 5