Europa League Europa League

Word fan van Europa League !
Facebook
RSS Feed van Europa League Download kalender van Europa League

Dinamo Minsk - Cherno More Varna ()

Beoordeel

Dinamo Minsk   Cherno More Varna
Aliaksandr Gutor -
Mohammed Mounir Abdussalam   58' -
Umaru Bangura -
Roman Begunov   39' -
Sergey Politevich -
Maksim Vitus -
Nenad Adamović   58'   63' -
Vladimir Korytko   45+1'   41'   88' -
Nikita Korzun   54' -
Fatos Beqiraj   28'   86'   90+2' -
Gleb Rassadkin -
Sergiu Alexandru Neacșa   58' -
Artem Bykov   63' -
Igor Voronkov   88' -
 
Aleksandar Čanović -
Mamoutou Coulibaly   66' -
Stefan Stanchev -
Mihail Venkov -
Mehdi Bourabia -
Marcin Burkhardt   46' -
Marc Klok   46' -
Todor Palankov   40'   45+1'   45+1' -
Villyan Bijev   28'   65' -
Mathias Coureur   49' -
Simeon Raykov -
Daniel Georgiev   46' -
Sténio Nivaldo Matos dos Santos   46' -
Andreas Vasev   65' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Gebeurtenissen

90+2   Doelpunt van Fatos Beciraj
88   Vladimir Korytko
Igor Voronkov
86   Doelpunt van Fatos Beciraj
66   Gele kaart voor Mamoutou Coulibaly
65   Villyan Bijev
Andreas Vasev
63   Nenad Adamovi?
Artem Bykov
58   Doelpunt van Nenad Adamovi?
58   Mohammed Mounir Abdussalam
Sergiu Alexandru Neac?a
54   Gele kaart voor Nikita Korzun
49   Gele kaart voor Mathias Coureur
46   Marc Klok
Daniel Georgiev
46   Marcin Burkhardt
Sténio Nivaldo Matos dos Santos
45+1   Gele kaart voor Vladimir Korytko
45+1   Rode kaart voor Todor Palankov
41   Doelpunt van Vladimir Korytko
40   Gele kaart voor Todor Palankov
39   Gele kaart voor Roman Begunov
28   Gele kaart voor Fatos Beciraj
28   Gele kaart voor Villyan Bijev
Kalender / Voetbaluitslagen Betfirst
Totale score Atalanta 10-2 FK Sarajevo
02/08 20:15 FK Sarajevo FK Sarajevo 0-8 Atalanta Atalanta FK Sarajevo - Atalanta
26/07 20:30 Atalanta Atalanta 2-2 FK Sarajevo FK Sarajevo Atalanta - FK Sarajevo
Totale score Pyunik Yerevan 2-2 FC Tobol
26/07 17:00 FC Tobol FC Tobol 2-1 Pyunik Yerevan Pyunik Yerevan FC Tobol - Pyunik Yerevan
31/07 18:00 Pyunik Yerevan Pyunik Yerevan 1-0 FC Tobol FC Tobol Pyunik Yerevan - FC Tobol
Totale score Fola Esch 1-9 KRC Genk
26/07 20:00 KRC Genk KRC Genk 5-0 Fola Esch Fola Esch KRC Genk - Fola Esch
01/08 18:00 Fola Esch Fola Esch 1-4 KRC Genk KRC Genk Fola Esch - KRC Genk
Totale score Laçi 0-5 Molde FK
26/07 19:00 Molde FK Molde FK 3-0 Laçi Laçi Molde FK - Laçi
02/08 17:00 Laçi Laçi 0-2 Molde FK Molde FK Laçi - Molde FK
Totale score Alashkert 1-0 Sutjeska
26/07 20:00 Sutjeska Sutjeska 0-1 Alashkert Alashkert Sutjeska - Alashkert
02/08 17:00 Alashkert Alashkert 0-0 Sutjeska Sutjeska Alashkert - Sutjeska
Totale score AEK Larnaca 4-0 Dundalk
26/07 20:45 Dundalk Dundalk 0-0 AEK Larnaca AEK Larnaca Dundalk - AEK Larnaca
02/08 17:30 AEK Larnaca AEK Larnaca 4-0 Dundalk Dundalk AEK Larnaca - Dundalk
Totale score Trencín 5-1 Górnik Zabrze
26/07 20:00 Górnik Zabrze Górnik Zabrze 0-1 Trencín Trencín Górnik Zabrze - Trencín
02/08 17:30 Trencín Trencín 4-1 Górnik Zabrze Górnik Zabrze Trencín - Górnik Zabrze
Totale score Slavia Sofia 2-4 Hajduk Split
26/07 20:00 Hajduk Split Hajduk Split 1-0 Slavia Sofia Slavia Sofia Hajduk Split - Slavia Sofia
02/08 18:00 Slavia Sofia Slavia Sofia 2-3 Hajduk Split Hajduk Split Slavia Sofia - Hajduk Split
Totale score Valetta 2-3 Zrinjski
26/07 19:00 Zrinjski Zrinjski 1-1 Valetta Valetta Zrinjski - Valetta
02/08 18:00 Valetta Valetta 1-2 Zrinjski Zrinjski Valetta - Zrinjski
Totale score Dinamo Minsk 7-2 DAC
26/07 21:00 DAC DAC 1-3 Dinamo Minsk Dinamo Minsk DAC - Dinamo Minsk
02/08 18:00 Dinamo Minsk Dinamo Minsk 4-1 DAC DAC Dinamo Minsk - DAC
Totale score Flora Tallin 2-5 Apoel Nicosia
26/07 19:00 Apoel Nicosia Apoel Nicosia 5-0 Flora Tallin Flora Tallin Apoel Nicosia - Flora Tallin
02/08 18:00 Flora Tallin Flora Tallin 2-0 Apoel Nicosia Apoel Nicosia Flora Tallin - Apoel Nicosia
Totale score Trakai 1-2 Partizan Belgrado
26/07 20:30 Partizan Belgrado Partizan Belgrado 1-0 Trakai Trakai Partizan Belgrado - Trakai
02/08 18:00 Trakai Trakai 1-1 Partizan Belgrado Partizan Belgrado Trakai - Partizan Belgrado
Totale score BK Häcken 1-5 RB Leipzig
26/07 18:30 RB Leipzig RB Leipzig 4-0 BK Häcken BK Häcken RB Leipzig - BK Häcken
02/08 18:30 BK Häcken BK Häcken 1-1 RB Leipzig RB Leipzig BK Häcken - RB Leipzig
Totale score Lillestrøm 1-6 LASK Linz
26/07 19:45 LASK Linz LASK Linz 4-0 Lillestrøm Lillestrøm LASK Linz - Lillestrøm
02/08 18:30 Lillestrøm Lillestrøm 1-2 LASK Linz LASK Linz Lillestrøm - LASK Linz
Totale score Illychivets 3-2 Djurgårdens IF
26/07 19:00 Djurgårdens IF Djurgårdens IF 1-1 Illychivets Illychivets Djurgårdens IF - Illychivets
02/08 19:00 Illychivets Illychivets 2-1 nv Djurgårdens IF Djurgårdens IF Illychivets - Djurgårdens IF
Totale score Sparta Praag 2-3 Spartak Subotica
26/07 20:45 Spartak Subotica Spartak Subotica 2-0 Sparta Praag Sparta Praag Spartak Subotica - Sparta Praag
02/08 19:00 Sparta Praag Sparta Praag 2-1 Spartak Subotica Spartak Subotica Sparta Praag - Spartak Subotica
Totale score AIK 0-2 FC Nordsjælland
26/07 19:45 FC Nordsjælland FC Nordsjælland 1-0 AIK AIK FC Nordsjælland - AIK
02/08 19:00 AIK AIK 0-1 FC Nordsjælland FC Nordsjælland AIK - FC Nordsjælland
Totale score FC Vaduz 1-2 Žalgiris
26/07 19:00 Žalgiris Žalgiris 1-0 FC Vaduz FC Vaduz Žalgiris - FC Vaduz
02/08 19:00 FC Vaduz FC Vaduz 1-1 Žalgiris Žalgiris FC Vaduz - Žalgiris
Totale score Niedercorn Progres 2-1 Honved Boedapest
26/07 19:00 Honved Boedapest Honved Boedapest 1-0 Niedercorn Progres Niedercorn Progres Honved Boedapest - Niedercorn Progres
02/08 19:00 Niedercorn Progres Niedercorn Progres 2-0 Honved Boedapest Honved Boedapest Niedercorn Progres - Honved Boedapest
Totale score Admira 1-6 CSKA Sofia
26/07 19:00 CSKA Sofia CSKA Sofia 3-0 Admira Admira CSKA Sofia - Admira
02/08 19:00 Admira Admira 1-3 CSKA Sofia CSKA Sofia Admira - CSKA Sofia
Totale score Lincoln Red Imps 2-3 The New Saints
26/07 20:00 The New Saints The New Saints 2-1 Lincoln Red Imps Lincoln Red Imps The New Saints - Lincoln Red Imps
02/08 19:00 Lincoln Red Imps Lincoln Red Imps 1-1 The New Saints The New Saints Lincoln Red Imps - The New Saints
Totale score Apollon Limassol 5-2 Zeljeznicar
26/07 20:30 Zeljeznicar Zeljeznicar 1-2 Apollon Limassol Apollon Limassol Zeljeznicar - Apollon Limassol
02/08 19:00 Apollon Limassol Apollon Limassol 3-1 Zeljeznicar Zeljeznicar Apollon Limassol - Zeljeznicar
Totale score Atromitos 4-5 Dinamo Brest
26/07 19:45 Dinamo Brest Dinamo Brest 4-3 Atromitos Atromitos Dinamo Brest - Atromitos
02/08 19:15 Atromitos Atromitos 1-1 Dinamo Brest Dinamo Brest Atromitos - Dinamo Brest
Totale score Slovan Bratislava 4-3 Balzan
26/07 18:00 Balzan Balzan 2-1 Slovan Bratislava Slovan Bratislava Balzan - Slovan Bratislava
02/08 19:30 Slovan Bratislava Slovan Bratislava 3-1 Balzan Balzan Slovan Bratislava - Balzan
Totale score Vitesse 5-3 Viitorul Constanta
26/07 17:00 Viitorul Constanta Viitorul Constanta 2-2 Vitesse Vitesse Viitorul Constanta - Vitesse
02/08 20:00 Vitesse Vitesse 3-1 Viitorul Constanta Viitorul Constanta Vitesse - Viitorul Constanta
Totale score Besiktas 8-0 B36 Torshavn
26/07 20:00 B36 Torshavn B36 Torshavn 0-2 Besiktas Besiktas B36 Torshavn - Besiktas
02/08 20:00 Besiktas Besiktas 6-0 B36 Torshavn B36 Torshavn Besiktas - B36 Torshavn
Totale score FC København 7-0 Stjarnan
26/07 21:00 Stjarnan Stjarnan 0-2 FC København FC København Stjarnan - FC København
02/08 20:00 FC København FC København 5-0 Stjarnan Stjarnan FC København - Stjarnan
Totale score Asteras Tripolis 3-4 Hibernian
26/07 20:45 Hibernian Hibernian 3-2 Asteras Tripolis Asteras Tripolis Hibernian - Asteras Tripolis
02/08 20:00 Asteras Tripolis Asteras Tripolis 1-1 Hibernian Hibernian Asteras Tripolis - Hibernian
Totale score Víkingur 0-7 Torpedo
26/07 18:00 Torpedo Torpedo 3-0 Víkingur Víkingur Torpedo - Víkingur
02/08 20:00 Víkingur Víkingur 0-4 Torpedo Torpedo Víkingur - Torpedo
Totale score Maribor NK 2-0 Chikhura
26/07 18:00 Chikhura Chikhura 0-0 Maribor NK Maribor NK Chikhura - Maribor NK
02/08 20:15 Maribor NK Maribor NK 2-0 Chikhura Chikhura Maribor NK - Chikhura
Totale score Steaua Boekarest 6-0 Rudar Velenje
26/07 17:30 Rudar Velenje Rudar Velenje 0-2 Steaua Boekarest Steaua Boekarest Rudar Velenje - Steaua Boekarest
02/08 20:30 Steaua Boekarest Steaua Boekarest 4-0 Rudar Velenje Rudar Velenje Steaua Boekarest - Rudar Velenje
Totale score Domžale 1-1 Ufa
26/07 16:00 Ufa Ufa 0-0 Domžale Domžale Ufa - Domžale
02/08 20:30 Domžale Domžale 1-1 Ufa Ufa Domžale - Ufa
Totale score Lech Poznan 4-2 Shakhtyor Soligorsk
26/07 19:30 Shakhtyor Soligorsk Shakhtyor Soligorsk 1-1 Lech Poznan Lech Poznan Shakhtyor Soligorsk - Lech Poznan
02/08 20:45 Lech Poznan Lech Poznan 3-1 nv Shakhtyor Soligorsk Shakhtyor Soligorsk Lech Poznan - Shakhtyor Soligorsk
Totale score AZ Alkmaar 2-3 Kairat
26/07 17:00 Kairat Kairat 2-0 AZ Alkmaar AZ Alkmaar Kairat - AZ Alkmaar
02/08 20:45 AZ Alkmaar AZ Alkmaar 2-1 Kairat Kairat AZ Alkmaar - Kairat
Totale score Burnley 4-2 Aberdeen
26/07 20:45 Aberdeen Aberdeen 1-1 Burnley Burnley Aberdeen - Burnley
02/08 20:45 Burnley Burnley 3-1 nv Aberdeen Aberdeen Burnley - Aberdeen
Totale score La Fiorita 0-9 Spartaks
26/07 17:00 Spartaks Spartaks 6-0 La Fiorita La Fiorita Spartaks - La Fiorita
02/08 20:45 La Fiorita La Fiorita 0-3 Spartaks Spartaks La Fiorita - Spartaks
Totale score Rangers FC 2-1 Osijek
26/07 20:45 Osijek Osijek 0-1 Rangers FC Rangers FC Osijek - Rangers FC
02/08 20:45 Rangers FC Rangers FC 1-1 Osijek Osijek Rangers FC - Osijek
Totale score Sarpsborg 08 2-2 Sankt Gallen
26/07 20:15 Sankt Gallen Sankt Gallen 2-1 Sarpsborg 08 Sarpsborg 08 Sankt Gallen - Sarpsborg 08
02/08 20:45 Sarpsborg 08 Sarpsborg 08 1-0 Sankt Gallen Sankt Gallen Sarpsborg 08 - Sankt Gallen
Totale score Bordeaux 3-1 FK Ventspils
26/07 16:45 FK Ventspils FK Ventspils 0-1 Bordeaux Bordeaux FK Ventspils - Bordeaux
02/08 20:45 Bordeaux Bordeaux 2-1 FK Ventspils FK Ventspils Bordeaux - FK Ventspils
Totale score Drita 2-3 F91 Dudelange
26/07 18:30 F91 Dudelange F91 Dudelange 2-1 Drita Drita F91 Dudelange - Drita
02/08 20:45 Drita Drita 1-1 F91 Dudelange F91 Dudelange Drita - F91 Dudelange
Totale score Radnicki Nis 2-4 Mac. Tel-Aviv
26/07 19:00 Mac. Tel-Aviv Mac. Tel-Aviv 2-0 Radnicki Nis Radnicki Nis Mac. Tel-Aviv - Radnicki Nis
02/08 21:00 Radnicki Nis Radnicki Nis 2-2 Mac. Tel-Aviv Mac. Tel-Aviv Radnicki Nis - Mac. Tel-Aviv
Totale score Rio Ave 4-5 Bialystok
26/07 19:20 Bialystok Bialystok 1-0 Rio Ave Rio Ave Bialystok - Rio Ave
02/08 21:00 Rio Ave Rio Ave 4-4 Bialystok Bialystok Rio Ave - Bialystok
Totale score Ujpest 1-7 Sevilla
26/07 21:45 Sevilla Sevilla 4-0 Ujpest Ujpest Sevilla - Ujpest
02/08 21:00 Ujpest Ujpest 1-3 Sevilla Sevilla Ujpest - Sevilla
Totale score Crusaders 2-6 Olimpija
26/07 20:00 Olimpija Olimpija 5-1 Crusaders Crusaders Olimpija - Crusaders
02/08 21:00 Crusaders Crusaders 1-1 Olimpija Olimpija Crusaders - Olimpija
Totale score FH Hafnarfjordur 1-2 Hapoel Haifa
26/07 18:00 Hapoel Haifa Hapoel Haifa 1-1 FH Hafnarfjordur FH Hafnarfjordur Hapoel Haifa - FH Hafnarfjordur
02/08 21:15 FH Hafnarfjordur FH Hafnarfjordur 0-1 Hapoel Haifa Hapoel Haifa FH Hafnarfjordur - Hapoel Haifa
Totale score Valur 3-1 Santa Coloma
26/07 20:00 Santa Coloma Santa Coloma 1-0 Valur Valur Santa Coloma - Valur
02/08 22:00 Valur Valur 3-0 Santa Coloma Santa Coloma Valur - Santa Coloma
Stand Betfirst
  Groep A G P
1. Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen 6 13
2. FC Zürich FC Zürich 6 10
3. AEK Larnaca AEK Larnaca 6 5
4. Ludogorets Ludogorets 6 4
  Groep B G P
1. Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg 6 18
2. Celtic Glasgow Celtic Glasgow 6 9
3. RB Leipzig RB Leipzig 6 7
4. Rosenborg BK Rosenborg BK 6 1
  Groep C G P
1. Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg 6 11
2. Slavia Praha Slavia Praha 6 10
3. Bordeaux Bordeaux 6 7
4. FC København FC København 6 5
  Groep D G P
1. Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb 6 14
2. Fenerbahçe Fenerbahçe 6 8
3. Spartak Trnava Spartak Trnava 6 7
4. Anderlecht Anderlecht 6 3
  Groep E G P
1. Arsenal Arsenal 6 16
2. Sporting Lissabon Sporting Lissabon 6 13
3. Vorskla Poltava Vorskla Poltava 6 3
4. FK Qarabag FK Qarabag 6 3
  Groep F G P
1. Real Betis Real Betis 6 12
2. Olympiakos Piraeus Olympiakos Piraeus 6 10
3. AC Milan AC Milan 6 10
4. F91 Dudelange F91 Dudelange 6 1
  Groep G G P
1. Rapid Wien Rapid Wien 6 10
2. Villarreal Villarreal 6 10
3. Rangers FC Rangers FC 6 6
4. Spartak Moskou Spartak Moskou 6 5
  Groep H G P
1. Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt 6 18
2. Lazio Lazio 6 9
3. Apollon Limassol Apollon Limassol 6 7
4. Marseille Marseille 6 1
  Groep I G P
1. KRC Genk KRC Genk 6 11
2. Malmö FF Malmö FF 6 9
3. Besiktas Besiktas 6 7
4. Sarpsborg 08 Sarpsborg 08 6 5
  Groep J G P
1. Sevilla Sevilla 6 12
2. Krasnodar Krasnodar 6 12
3. Standard Standard 6 10
4. Akhisar Belediyespor Akhisar Belediyespor 6 1
  Groep K G P
1. Dinamo Kiev Dinamo Kiev 6 11
2. Rennes Rennes 6 9
3. Astana Astana 6 8
4. Jablonec 97 Jablonec 97 6 5
  Groep L G P
1. Chelsea Chelsea 6 16
2. Bate Borisov Bate Borisov 6 9
3. FC Fehérvár FC Fehérvár 6 7
4. PAOK PAOK 6 3
Topschutters Betfirst
  Speler Goals
1. Sevilla Ben Yedder 10
2. Chelsea Giroud 9
3. KRC Genk Samatta 9
4. Sevilla Sarabia 8
5. Trickovski 8
6. Red Bull Salzburg Dabbur 8
7. KRC Genk Trossard 8
8. Start Akinyemi 7
9. Eintracht Frankfurt Jovic 7
10. AGF Mortensen 7