Russische Premier League Russische Premier League

Word fan van Russische Premier League!
Facebook
RSS Feed van Russische Premier League Download kalender van Russische Premier League

Lokomotiv Moskou - Tosno ()

Bolshaya Cherkizovskaya, 125, A107 553 Moskou
Toeschouwers: 8009

Beoordeel

Lokomotiv Moskou   Tosno
Guilherme Alvin Marinato -
Solomon Kverkvelia   51': OWNGOAL -
Nemanja Pejčinović -
Igor Denisov -
Vladislav Ignatev   88' -
Alan Kasaev   46' -
Henriques Tavares Manuel Fernandes -
Aleksey Miranchuk -
Anton Miranchuk   81' -
Maciej Rybus   37' -
Dmitry Tarasov -
Taras Mykhalik   46' -
Artem Galadzhan   81' -
Arshak Koryan   88' -
 
David Yurchenko   90+4' -
Rade Dugalic   86'   90+5': ASSIST -
Vitaliy Shakhov   34' -
Evgeny Chernov -
Vagis Galiulin -
Aleksandr Karnitskiy -
Nuno Miguel Monteiro Rocha -
Rustem Mukhametshin -
Evgeni Markov   55' -
Georgi Melkadze   38'   84' -
Anton Zabolotnyi   51': ASSIST   90+5' -
Reziuan Mirzov   55' -
Aleksandr Troshechkin   84' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Gebeurtenissen

90+5   Doelpunt van Anton Zabolotnyi (Rade Dugalic)
90+4   Gele kaart voor David Yurchenko
88   Vladislav Ignatev
Arshak Koryan
86   Gele kaart voor Rade Dugalic
84   Georgi Melkadze
Aleksandr Troshechkin
81   Anton Miranchuk
Artem Galadzhan
55   Evgeni Markov
Reziuan Mirzov
51   Doelpunt van Solomon Kverkvelia (Anton Zabolotnyi)
46   Alan Kasaev
Taras Mykhalik
38   Gele kaart voor Georgi Melkadze
37   Gele kaart voor Maciej Rybus
34   Gele kaart voor Vitaliy Shakhov
Kalender / Voetbaluitslagen
31/08 18:30 Rostov FK Rostov FK - Rubin Kazan Rubin Kazan Rostov FK - Rubin Kazan
01/09 13:00 Kriliya Sovetov Kriliya Sovetov - Anzhi Makhachkala Anzhi Makhachkala Kriliya Sovetov - Anzhi Makhachkala
01/09 15:30 CSKA Moskou CSKA Moskou - Ural Ural CSKA Moskou - Ural
01/09 18:00 Krasnodar Krasnodar - Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou Krasnodar - Lokomotiv Moskou
02/09 13:00 Yenisey Yenisey - Arsenal Tula Arsenal Tula Yenisey - Arsenal Tula
02/09 15:30 Dinamo Moskou Dinamo Moskou - Gazovik Orenburg Gazovik Orenburg Dinamo Moskou - Gazovik Orenburg
02/09 18:00 Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg - Spartak Moskou Spartak Moskou Zenit St Petersburg - Spartak Moskou
02/09 20:30 Terek Grozny Terek Grozny - Ufa Ufa Terek Grozny - Ufa
Stand
  Ploeg G P
1. Gazovik Orenburg Gazovik Orenburg 0 0
2. Yenisey Yenisey 0 0
3. Kriliya Sovetov Kriliya Sovetov 0 0
4. Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou 0 0
5. Dinamo Moskou Dinamo Moskou 0 0
6. Arsenal Tula Arsenal Tula 0 0
7. Krasnodar Krasnodar 0 0
8. Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg 0 0
Topschutters

Geen doelpunten