Europa League Europa League

Word fan van Europa League !
Facebook
RSS Feed van Europa League Download kalender van Europa League

Club Brugge - AEK Athene ()

Olympialaan 74, 8200 St.-Andries (Brugge)
Toeschouwers: 27115

Beoordeel

Club Brugge   AEK Athene
Ethan Horvath -
Stefano Denswil   90' -
Brandon Mechele -
Helibelton Palacios Zapata   72' -
Marvelous Nakamba -
Timmy Simons -
Hans Vanaken -
Ruud Vormer   74' -
Emmanuel Bonaventure Dennis   80' -
Anthony Limbombe -
Jelle Vossen   57' -
Wesley Moraes Ferreira Da Silva   66'   57' -
Lior Refaelov   72' -
Abdoulay Diaby   80' -
 
Giannis Anestis -
Dmytro Chygrynskiy -
Uros Cosic   68' -
Ognjen Vranješ   23' -
Michail Bakakis -
Konstantinos Galanopoulos -
André Luís Gomes Simões   54'   86' -
Petros Mandalos   73' -
Hélder Filipe Oliveira Lopes   54' -
Viktor Klonaridis   58' -
Marko Livaja   15'   58'   58' -
Lazaros Christodoulopoulos   58' -
Jakob Johansson   73' -
Astrit Ajdarevic   86' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Gebeurtenissen

Kalender / Voetbaluitslagen
16/08 18:00 Utrecht Utrecht 1-0 Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg Utrecht - Zenit St Petersburg
17/08 19:00 Bate Borisov Bate Borisov 1-1 Oleksandria Oleksandria Bate Borisov - Oleksandria
17/08 19:00 Apollon Limassol Apollon Limassol 3-2 FC Midtjylland FC Midtjylland Apollon Limassol - FC Midtjylland
17/08 19:00 Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb 1-1 Skënderbeu Korçë Skënderbeu Korçë Dinamo Zagreb - Skënderbeu Korçë
17/08 19:45 FH Hafnarfjordur FH Hafnarfjordur 1-2 Braga Braga FH Hafnarfjordur - Braga
17/08 20:00 Vardar Vardar 2-0 Fenerbahçe Fenerbahçe Vardar - Fenerbahçe
17/08 20:00 PAOK PAOK 3-1 Östersunds FK Östersunds FK PAOK - Östersunds FK
17/08 20:15 Viktoria Plzen Viktoria Plzen 3-1 AEK AEK Viktoria Plzen - AEK
17/08 20:30 Ludogorets Ludogorets 2-0 Suduva Suduva Ludogorets - Suduva
17/08 20:30 Panathinaikos Panathinaikos 2-3 Athletic de Bilbao Athletic de Bilbao Panathinaikos - Athletic de Bilbao
17/08 20:30 Rheindorf Altach Rheindorf Altach 0-1 Mac. Tel-Aviv Mac. Tel-Aviv Rheindorf Altach - Mac. Tel-Aviv
17/08 20:45 Legia Warschau Legia Warschau 1-1 Sheriff Tiraspol Sheriff Tiraspol Legia Warschau - Sheriff Tiraspol
17/08 20:45 Ajax Ajax 0-1 Rosenborg BK Rosenborg BK Ajax - Rosenborg BK
17/08 20:45 Domžale Domžale 1-1 Marseille Marseille Domžale - Marseille
17/08 20:45 Viitorul Constanta Viitorul Constanta 1-3 Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg Viitorul Constanta - Red Bull Salzburg
17/08 20:45 Club Brugge Club Brugge 0-0 AEK Athene AEK Athene Club Brugge - AEK Athene
17/08 20:45 Osijek Osijek 1-2 Austria Wien Austria Wien Osijek - Austria Wien
17/08 21:00 Partizan Belgrado Partizan Belgrado 0-0 FC Fehérvár FC Fehérvár Partizan Belgrado - FC Fehérvár
17/08 21:05 Everton Everton 2-0 Hajduk Split Hajduk Split Everton - Hajduk Split
17/08 21:30 Mari­timo Funchal Mari­timo Funchal 0-0 Dinamo Kiev Dinamo Kiev Mari­timo Funchal - Dinamo Kiev
24/08 20:45 Shkendija 79 Shkendija 79 0-1 AC Milan AC Milan Shkendija 79 - AC Milan
24/08 21:00 Rode Ster Belgrado Rode Ster Belgrado 2-1 Krasnodar Krasnodar Rode Ster Belgrado - Krasnodar
Stand
  Groep A G P
1. Villarreal Villarreal 1 3
2. Slavia Praha Slavia Praha 1 3
3. Mac. Tel-Aviv Mac. Tel-Aviv 1 0
4. Astana Astana 1 0
  Groep B G P
1. Dinamo Kiev Dinamo Kiev 1 3
2. Partizan Belgrado Partizan Belgrado 1 1
3. Young Boys Bern Young Boys Bern 1 1
4. Skënderbeu Korçë Skënderbeu Korçë 1 0
  Groep C G P
1. Braga Braga 1 3
2. Istanbul BB Istanbul BB 1 1
3. Ludogorets Ludogorets 1 1
4. 1899 Hoffenheim 1899 Hoffenheim 1 0
  Groep D G P
1. AC Milan AC Milan 1 3
2. AEK Athene AEK Athene 1 3
3. Rijeka Rijeka 1 0
4. Austria Wien Austria Wien 1 0
  Groep E G P
1. Atalanta Atalanta 1 3
2. Apollon Limassol Apollon Limassol 1 1
3. Lyon Lyon 1 1
4. Everton Everton 1 0
  Groep F G P
1. Sheriff Tiraspol Sheriff Tiraspol 1 1
2. Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou 1 1
3. Zlín Zlín 1 1
4. FC København FC København 1 1
  Groep G G P
1. Steaua Boekarest Steaua Boekarest 1 3
2. Hapoel Be'er Sheva Hapoel Be'er Sheva 1 3
3. Lugano Lugano 1 0
4. Viktoria Plzen Viktoria Plzen 1 0
  Groep H G P
1. Arsenal Arsenal 1 3
2. Bate Borisov Bate Borisov 1 1
3. Rode Ster Belgrado Rode Ster Belgrado 1 1
4. 1. FC Köln 1. FC Köln 1 0
  Groep I G P
1. Marseille Marseille 1 3
2. Vitória Guimarães Vitória Guimarães 1 1
3. Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg 1 1
4. Konyaspor Konyaspor 1 0
  Groep J G P
1. Östersunds FK Östersunds FK 1 3
2. Athletic de Bilbao Athletic de Bilbao 1 1
3. Hertha Berlin Hertha Berlin 1 1
4. Zorya Zorya 1 0
  Groep K G P
1. Nice Nice 1 3
2. Lazio Lazio 1 3
3. Vitesse Vitesse 1 0
4. Zulte Waregem Zulte Waregem 1 0
  Groep L G P
1. Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg 1 3
2. Real Sociedad Real Sociedad 1 3
3. Rosenborg BK Rosenborg BK 1 0
4. Vardar Vardar 1 0
Topschutters
  Speler Goals
1. Rode Ster Belgrado Boakye 7
2. Trakai Maksimov 7
3. AC Milan Valente Silva 5
4. Zenit St Petersburg Kokorin 5
5. Marseille Germain 5
6. FC Midtjylland Sørloth 4
7. Apollon Limassol Schembri 4
8. Mac. Tel-Aviv Kjartansson 4
9. AIK Markkanen 4
10. Osijek Bočkaj 4