Europa League Europa League

Word fan van Europa League !
Facebook
RSS Feed van Europa League Download kalender van Europa League

Club Brugge - AEK Athene ()

Olympialaan 74, 8200 St.-Andries (Brugge)
Toeschouwers: 27115

Beoordeel

Club Brugge   AEK Athene
Ethan Horvath -
Stefano Denswil   90' -
Brandon Mechele -
Helibelton Palacios Zapata   72' -
Marvelous Nakamba -
Timmy Simons -
Hans Vanaken -
Ruud Vormer   74' -
Emmanuel Bonaventure Dennis   80' -
Anthony Limbombe -
Jelle Vossen   57' -
Wesley Moraes Ferreira Da Silva   66'   57' -
Lior Refaelov   72' -
Abdoulay Diaby   80' -
 
Giannis Anestis -
Dmytro Chygrynskiy -
Uros Cosic   68' -
Ognjen Vranješ   23' -
Michail Bakakis -
Konstantinos Galanopoulos -
André Luís Gomes Simões   54'   86' -
Petros Mandalos   73' -
Hélder Filipe Oliveira Lopes   54' -
Viktor Klonaridis   58' -
Marko Livaja   15'   58'   58' -
Lazaros Christodoulopoulos   58' -
Jakob Johansson   73' -
Astrit Ajdarevic   86' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Gebeurtenissen

Kalender / Voetbaluitslagen
16/08 18:00 Utrecht Utrecht 1-0 Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg Utrecht - Zenit St Petersburg
17/08 19:00 Bate Borisov Bate Borisov 1-1 Oleksandria Oleksandria Bate Borisov - Oleksandria
17/08 19:00 Apollon Limassol Apollon Limassol 3-2 FC Midtjylland FC Midtjylland Apollon Limassol - FC Midtjylland
17/08 19:00 Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb 1-1 Skënderbeu Korçë Skënderbeu Korçë Dinamo Zagreb - Skënderbeu Korçë
17/08 19:45 FH Hafnarfjordur FH Hafnarfjordur 1-2 Braga Braga FH Hafnarfjordur - Braga
17/08 20:00 Vardar Vardar 2-0 Fenerbahçe Fenerbahçe Vardar - Fenerbahçe
17/08 20:00 PAOK PAOK 3-1 Östersunds FK Östersunds FK PAOK - Östersunds FK
17/08 20:15 Viktoria Plzen Viktoria Plzen 3-1 AEK AEK Viktoria Plzen - AEK
17/08 20:30 Ludogorets Ludogorets 2-0 Suduva Suduva Ludogorets - Suduva
17/08 20:30 Panathinaikos Panathinaikos 2-3 Athletic de Bilbao Athletic de Bilbao Panathinaikos - Athletic de Bilbao
17/08 20:30 Rheindorf Altach Rheindorf Altach 0-1 Mac. Tel-Aviv Mac. Tel-Aviv Rheindorf Altach - Mac. Tel-Aviv
17/08 20:45 Legia Warschau Legia Warschau 1-1 Sheriff Tiraspol Sheriff Tiraspol Legia Warschau - Sheriff Tiraspol
17/08 20:45 Ajax Ajax 0-1 Rosenborg BK Rosenborg BK Ajax - Rosenborg BK
17/08 20:45 Domžale Domžale 1-1 Marseille Marseille Domžale - Marseille
17/08 20:45 Viitorul Constanta Viitorul Constanta 1-3 Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg Viitorul Constanta - Red Bull Salzburg
17/08 20:45 Club Brugge Club Brugge 0-0 AEK Athene AEK Athene Club Brugge - AEK Athene
17/08 20:45 Osijek Osijek 1-2 Austria Wien Austria Wien Osijek - Austria Wien
17/08 21:00 Partizan Belgrado Partizan Belgrado 0-0 FC Fehérvár FC Fehérvár Partizan Belgrado - FC Fehérvár
17/08 21:05 Everton Everton 2-0 Hajduk Split Hajduk Split Everton - Hajduk Split
17/08 21:30 Mari­timo Funchal Mari­timo Funchal 0-0 Dinamo Kiev Dinamo Kiev Mari­timo Funchal - Dinamo Kiev
24/08 20:45 Shkendija 79 Shkendija 79 0-1 AC Milan AC Milan Shkendija 79 - AC Milan
24/08 21:00 Rode Ster Belgrado Rode Ster Belgrado 2-1 Krasnodar Krasnodar Rode Ster Belgrado - Krasnodar
Stand
  Groep A G P
1. Villarreal Villarreal 6 11
2. Astana Astana 6 10
3. Slavia Praha Slavia Praha 6 8
4. Mac. Tel-Aviv Mac. Tel-Aviv 6 4
  Groep B G P
1. Dinamo Kiev Dinamo Kiev 6 13
2. Partizan Belgrado Partizan Belgrado 6 8
3. Young Boys Bern Young Boys Bern 6 6
4. Skënderbeu Korçë Skënderbeu Korçë 6 5
  Groep C G P
1. Braga Braga 6 10
2. Ludogorets Ludogorets 6 9
3. Istanbul BB Istanbul BB 6 8
4. 1899 Hoffenheim 1899 Hoffenheim 6 5
  Groep D G P
1. AC Milan AC Milan 6 11
2. AEK Athene AEK Athene 6 8
3. Rijeka Rijeka 6 7
4. Austria Wien Austria Wien 6 5
  Groep E G P
1. Atalanta Atalanta 6 14
2. Lyon Lyon 6 11
3. Everton Everton 6 4
4. Apollon Limassol Apollon Limassol 6 3
  Groep F G P
1. Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou 6 11
2. FC København FC København 6 9
3. Sheriff Tiraspol Sheriff Tiraspol 6 9
4. Zlín Zlín 6 2
  Groep G G P
1. Viktoria Plzen Viktoria Plzen 6 12
2. Steaua Boekarest Steaua Boekarest 6 10
3. Lugano Lugano 6 9
4. Hapoel Be'er Sheva Hapoel Be'er Sheva 6 4
  Groep H G P
1. Arsenal Arsenal 6 13
2. Rode Ster Belgrado Rode Ster Belgrado 6 9
3. 1. FC Köln 1. FC Köln 6 6
4. Bate Borisov Bate Borisov 6 5
  Groep I G P
1. Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg 6 12
2. Marseille Marseille 6 8
3. Konyaspor Konyaspor 6 6
4. Vitória Guimarães Vitória Guimarães 6 5
  Groep J G P
1. Östersunds FK Östersunds FK 6 11
2. Athletic de Bilbao Athletic de Bilbao 6 11
3. Zorya Zorya 6 6
4. Hertha Berlin Hertha Berlin 6 5
  Groep K G P
1. Lazio Lazio 6 13
2. Nice Nice 6 9
3. Zulte Waregem Zulte Waregem 6 7
4. Vitesse Vitesse 6 5
  Groep L G P
1. Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg 6 16
2. Real Sociedad Real Sociedad 6 12
3. Rosenborg BK Rosenborg BK 6 5
4. Vardar Vardar 6 1
Topschutters
  Speler Goals
1. Rode Ster Belgrado Boakye 8
2. Zenit St Petersburg Kokorin 8
3. Athletic de Bilbao Aduriz 8
4. AC Milan Valente Silva 8
5. Trakai Maksimov 7
6. Dinamo Kiev Ribeiro Moraes Júnior 6
7. Real Sociedad da Silva 5
8. Videoton FC Scepovic 5
9. Apollon Limassol Schembri 5
10. Red Bull Salzburg Dabbur 5