Europa League Europa League

Word fan van Europa League !
Facebook
RSS Feed van Europa League Download kalender van Europa League

AEK Athene - Club Brugge ()

Beoordeel

AEK Athene   Club Brugge
Giannis Anestis -
Dmytro Chygrynskiy -
Uros Cosic -
Ognjen Vranješ -
Michail Bakakis   50' -
Lazaros Christodoulopoulos   27': PENALTY   78' -
Konstantinos Galanopoulos -
André Luís Gomes Simões   39'   90+1' -
Petros Mandalos -
Hélder Filipe Oliveira Lopes   61' -
Viktor Klonaridis   67' -
Jakob Johansson   61' -
Hugo Almeida   67' -
Rodrigo Galo Brito   78' -
 
Ethan Horvath -
Laurens De Bock -
Stefano Denswil -
Bjorn Engels -
Helibelton Palacios Zapata   25'   46' -
Marvelous Nakamba   63' -
Hans Vanaken -
Ruud Vormer -
Emmanuel Bonaventure Dennis   58' -
Abdoulay Diaby -
Jelle Vossen   46' -
Dion Cools   46' -
Lior Refaelov   46' -
Anthony Limbombe   58' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Kalender / Voetbaluitslagen
Totale score Krasnodar 4-4 Rode Ster Belgrado
24/08 21:00 Rode Ster Belgrado Rode Ster Belgrado 2-1 Krasnodar Krasnodar Rode Ster Belgrado - Krasnodar
17/08 19:00 Krasnodar Krasnodar 3-2 Rode Ster Belgrado Rode Ster Belgrado Krasnodar - Rode Ster Belgrado
Totale score AC Milan 7-0 Shkendija 79
24/08 20:45 Shkendija 79 Shkendija 79 0-1 AC Milan AC Milan Shkendija 79 - AC Milan
17/08 20:45 AC Milan AC Milan 6-0 Shkendija 79 Shkendija 79 AC Milan - Shkendija 79
Totale score AEK 1-3 Viktoria Plzen
17/08 20:15 Viktoria Plzen Viktoria Plzen 3-1 AEK AEK Viktoria Plzen - AEK
24/08 18:00 AEK AEK 0-0 Viktoria Plzen Viktoria Plzen AEK - Viktoria Plzen
Totale score Dinamo Kiev 3-1 Mari­timo Funchal
17/08 21:30 Mari­timo Funchal Mari­timo Funchal 0-0 Dinamo Kiev Dinamo Kiev Mari­timo Funchal - Dinamo Kiev
24/08 18:45 Dinamo Kiev Dinamo Kiev 3-1 Mari­timo Funchal Mari­timo Funchal Dinamo Kiev - Mari­timo Funchal
Totale score Sheriff Tiraspol 1-1 Legia Warschau
17/08 20:45 Legia Warschau Legia Warschau 1-1 Sheriff Tiraspol Sheriff Tiraspol Legia Warschau - Sheriff Tiraspol
24/08 19:00 Sheriff Tiraspol Sheriff Tiraspol 0-0 Legia Warschau Legia Warschau Sheriff Tiraspol - Legia Warschau
Totale score Östersunds FK 3-3 PAOK
17/08 20:00 PAOK PAOK 3-1 Östersunds FK Östersunds FK PAOK - Östersunds FK
24/08 19:00 Östersunds FK Östersunds FK 2-0 PAOK PAOK Östersunds FK - PAOK
Totale score Zenit St Petersburg 2-1 Utrecht
16/08 18:00 Utrecht Utrecht 1-0 Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg Utrecht - Zenit St Petersburg
24/08 19:00 Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg 2-0 nv Utrecht Utrecht Zenit St Petersburg - Utrecht
Totale score Mac. Tel-Aviv 3-2 Rheindorf Altach
17/08 20:30 Rheindorf Altach Rheindorf Altach 0-1 Mac. Tel-Aviv Mac. Tel-Aviv Rheindorf Altach - Mac. Tel-Aviv
24/08 19:00 Mac. Tel-Aviv Mac. Tel-Aviv 2-2 Rheindorf Altach Rheindorf Altach Mac. Tel-Aviv - Rheindorf Altach
Totale score Oleksandria 2-3 Bate Borisov
17/08 19:00 Bate Borisov Bate Borisov 1-1 Oleksandria Oleksandria Bate Borisov - Oleksandria
24/08 19:00 Oleksandria Oleksandria 1-2 Bate Borisov Bate Borisov Oleksandria - Bate Borisov
Totale score Red Bull Salzburg 7-1 Viitorul Constanta
17/08 20:45 Viitorul Constanta Viitorul Constanta 1-3 Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg Viitorul Constanta - Red Bull Salzburg
24/08 19:00 Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg 4-0 Viitorul Constanta Viitorul Constanta Red Bull Salzburg - Viitorul Constanta
Totale score Suduva 0-2 Ludogorets
17/08 20:30 Ludogorets Ludogorets 2-0 Suduva Suduva Ludogorets - Suduva
24/08 19:30 Suduva Suduva 0-0 Ludogorets Ludogorets Suduva - Ludogorets
Totale score Fenerbahçe 1-4 Vardar
17/08 20:00 Vardar Vardar 2-0 Fenerbahçe Fenerbahçe Vardar - Fenerbahçe
24/08 19:30 Fenerbahçe Fenerbahçe 1-2 Vardar Vardar Fenerbahçe - Vardar
Totale score Skënderbeu Korçë 1-1 Dinamo Zagreb
17/08 19:00 Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb 1-1 Skënderbeu Korçë Skënderbeu Korçë Dinamo Zagreb - Skënderbeu Korçë
24/08 20:00 Skënderbeu Korçë Skënderbeu Korçë 0-0 Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb Skënderbeu Korçë - Dinamo Zagreb
Totale score FC Fehérvár 0-4 Partizan Belgrado
17/08 21:00 Partizan Belgrado Partizan Belgrado 0-0 FC Fehérvár FC Fehérvár Partizan Belgrado - FC Fehérvár
24/08 20:00 FC Fehérvár FC Fehérvár 0-4 Partizan Belgrado Partizan Belgrado FC Fehérvár - Partizan Belgrado
Totale score AEK Athene 3-0 Club Brugge
17/08 20:45 Club Brugge Club Brugge 0-0 AEK Athene AEK Athene Club Brugge - AEK Athene
24/08 20:00 AEK Athene AEK Athene 3-0 Club Brugge Club Brugge AEK Athene - Club Brugge
Totale score FC Midtjylland 3-4 Apollon Limassol
17/08 19:00 Apollon Limassol Apollon Limassol 3-2 FC Midtjylland FC Midtjylland Apollon Limassol - FC Midtjylland
24/08 20:00 FC Midtjylland FC Midtjylland 1-1 Apollon Limassol Apollon Limassol FC Midtjylland - Apollon Limassol
Totale score Athletic de Bilbao 4-2 Panathinaikos
17/08 20:30 Panathinaikos Panathinaikos 2-3 Athletic de Bilbao Athletic de Bilbao Panathinaikos - Athletic de Bilbao
24/08 20:45 Athletic de Bilbao Athletic de Bilbao 1-0 Panathinaikos Panathinaikos Athletic de Bilbao - Panathinaikos
Totale score Rosenborg BK 4-2 Ajax
17/08 20:45 Ajax Ajax 0-1 Rosenborg BK Rosenborg BK Ajax - Rosenborg BK
24/08 20:45 Rosenborg BK Rosenborg BK 3-2 Ajax Ajax Rosenborg BK - Ajax
Totale score Marseille 4-1 Domžale
17/08 20:45 Domžale Domžale 1-1 Marseille Marseille Domžale - Marseille
24/08 20:45 Marseille Marseille 3-0 Domžale Domžale Marseille - Domžale
Totale score Braga 5-3 FH Hafnarfjordur
17/08 19:45 FH Hafnarfjordur FH Hafnarfjordur 1-2 Braga Braga FH Hafnarfjordur - Braga
24/08 20:45 Braga Braga 3-2 FH Hafnarfjordur FH Hafnarfjordur Braga - FH Hafnarfjordur
Totale score Hajduk Split 1-3 Everton
17/08 21:05 Everton Everton 2-0 Hajduk Split Hajduk Split Everton - Hajduk Split
24/08 21:00 Hajduk Split Hajduk Split 1-1 Everton Everton Hajduk Split - Everton
Totale score Austria Wien 2-2 Osijek
17/08 20:45 Osijek Osijek 1-2 Austria Wien Austria Wien Osijek - Austria Wien
24/08 21:05 Austria Wien Austria Wien 0-1 Osijek Osijek Austria Wien - Osijek
Stand
  Groep A G P
1. Villarreal Villarreal 4 8
2. Astana Astana 4 7
3. Slavia Praha Slavia Praha 4 5
4. Mac. Tel-Aviv Mac. Tel-Aviv 4 1
  Groep B G P
1. Dinamo Kiev Dinamo Kiev 4 10
2. Partizan Belgrado Partizan Belgrado 4 5
3. Young Boys Bern Young Boys Bern 4 3
4. Skënderbeu Korçë Skënderbeu Korçë 4 2
  Groep C G P
1. Ludogorets Ludogorets 4 8
2. Braga Braga 4 7
3. 1899 Hoffenheim 1899 Hoffenheim 4 4
4. Istanbul BB Istanbul BB 4 2
  Groep D G P
1. AC Milan AC Milan 4 8
2. AEK Athene AEK Athene 4 6
3. Austria Wien Austria Wien 4 4
4. Rijeka Rijeka 4 3
  Groep E G P
1. Atalanta Atalanta 4 8
2. Lyon Lyon 4 8
3. Apollon Limassol Apollon Limassol 4 3
4. Everton Everton 4 1
  Groep F G P
1. FC København FC København 4 6
2. Sheriff Tiraspol Sheriff Tiraspol 4 6
3. Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou 4 5
4. Zlín Zlín 4 2
  Groep G G P
1. Steaua Boekarest Steaua Boekarest 4 10
2. Viktoria Plzen Viktoria Plzen 4 6
3. Hapoel Be'er Sheva Hapoel Be'er Sheva 4 4
4. Lugano Lugano 4 3
  Groep H G P
1. Arsenal Arsenal 4 10
2. Rode Ster Belgrado Rode Ster Belgrado 4 5
3. Bate Borisov Bate Borisov 4 4
4. 1. FC Köln 1. FC Köln 4 3
  Groep I G P
1. Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg 4 8
2. Marseille Marseille 4 6
3. Vitória Guimarães Vitória Guimarães 4 4
4. Konyaspor Konyaspor 4 4
  Groep J G P
1. Östersunds FK Östersunds FK 4 7
2. Zorya Zorya 4 6
3. Athletic de Bilbao Athletic de Bilbao 4 5
4. Hertha Berlin Hertha Berlin 4 4
  Groep K G P
1. Lazio Lazio 4 12
2. Nice Nice 4 6
3. Zulte Waregem Zulte Waregem 4 4
4. Vitesse Vitesse 4 1
  Groep L G P
1. Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg 4 10
2. Real Sociedad Real Sociedad 4 9
3. Rosenborg BK Rosenborg BK 4 4
4. Vardar Vardar 4 0
Topschutters
  Speler Goals
1. Rode Ster Belgrado Boakye 8
2. Zenit St Petersburg Kokorin 8
3. Trakai Maksimov 7
4. AC Milan Valente Silva 6
5. Apollon Limassol Schembri 5
6. Athletic de Bilbao Aduriz 5
7. Marseille Germain 5
8. Real Sociedad da Silva 4
9. Domžale Balkovec 4
10. FC Midtjylland Sørloth 4