WK Kwalificatie (Europa)

Word fan van WK Kwalificatie (Europa)!
Facebook
RSS Feed van WK Kwalificatie (Europa) Download kalender van WK Kwalificatie (Europa)

Malta - Litouwen ()

Betfirst
Onbekend
Onbekend Onbekend Onbekend Onbekend
Toeschouwers: 3431

Beoordeel

Malta   Litouwen
Andrew Hogg -
Andrei Agius   23' -
Steve Borg -
Ryan Camilleri -
Joseph Zerafa   23': ASSIST -
Paul Fenech   90+2' -
Luke Gambin   86' -
Zach Muscat   74' -
Alfred Effiong -
Stephen Pisani -
André Schembri   46' -
Clayton Failla   46' -
Clyde Borg   86' -
Cain Attard   90+2' -
 
Emilijus Zubas -
Vytautas Andriuškevičius -
Edvinas Girdvainis   42' -
Tomas Mikuckis -
Egidijus Vaitkūnas   53': ASSIST -
Mantas Kuklys   22' -
Arvydas Novikovas -
Vykintas Slivka   53' -
Nerijus Valskis   46' -
Fedor Chernykh -
Deivydas Matulevicius   80' -
Marius Papšys   46' -
Lukas Spalvis   80' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Gebeurtenissen

90+2   Paul Fenech
Cain Attard
86   Luke Gambin
Clyde Borg
80   Deivydas Matulevicius
Lukas Spalvis
74   Gele kaart voor Zach Muscat
53   Doelpunt van Vykintas Slivka (Egidijus Vaitkūnas)
46   Nerijus Valskis
Marius Papšys
46   André Schembri
Clayton Failla
42   Gele kaart voor Edvinas Girdvainis
23   Doelpunt van Andrei Agius (Joseph Zerafa)
22   Gele kaart voor Mantas Kuklys
Kalender / Voetbaluitslagen Betfirst
05/10 18:00 Azerbeidzjan Azerbeidzjan 1-2 Tsjechië Tsjechië Azerbeidzjan - Tsjechië
05/10 18:00 Armenië Armenië 1-6 Polen Polen Armenië - Polen
05/10 20:45 Noord-Ierland Noord-Ierland 1-3 Duitsland Duitsland Noord-Ierland - Duitsland
05/10 20:45 San Marino San Marino 0-8 Noorwegen Noorwegen San Marino - Noorwegen
05/10 20:45 Montenegro Montenegro 0-1 Denemarken Denemarken Montenegro - Denemarken
05/10 20:45 Roemenië Roemenië 3-1 Kazachstan Kazachstan Roemenië - Kazachstan
05/10 20:45 Engeland Engeland 1-0 Slovenië Slovenië Engeland - Slovenië
05/10 20:45 Malta Malta 1-1 Litouwen Litouwen Malta - Litouwen
05/10 20:45 Schotland Schotland 1-0 Slovakije Slovakije Schotland - Slovakije
08/10 18:00 Denemarken Denemarken 1-1 Roemenië Roemenië Denemarken - Roemenië
08/10 18:00 Kazachstan Kazachstan 1-1 Armenië Armenië Kazachstan - Armenië
08/10 18:00 Polen Polen 4-2 Montenegro Montenegro Polen - Montenegro
08/10 18:00 Litouwen Litouwen 0-1 Engeland Engeland Litouwen - Engeland
08/10 18:00 Slovakije Slovakije 3-0 Malta Malta Slovakije - Malta
08/10 18:00 Slovenië Slovenië 2-2 Schotland Schotland Slovenië - Schotland
08/10 20:45 Tsjechië Tsjechië 5-0 San Marino San Marino Tsjechië - San Marino
08/10 20:45 Duitsland Duitsland 5-1 Azerbeidzjan Azerbeidzjan Duitsland - Azerbeidzjan
08/10 20:45 Noorwegen Noorwegen 1-0 Noord-Ierland Noord-Ierland Noorwegen - Noord-Ierland
09/10 20:45 Moldavië Moldavië 0-1 Oostenrijk Oostenrijk Moldavië - Oostenrijk
09/10 20:45 Servië Servië 1-0 Georgië Georgië Servië - Georgië
09/10 20:45 Wales Wales 0-1 Ierland Ierland Wales - Ierland
09/10 20:45 Albanië Albanië 0-1 Italië Italië Albanië - Italië
09/10 20:45 Macedonië Macedonië 4-0 Liechtenstein Liechtenstein Macedonië - Liechtenstein
09/10 20:45 Israël Israël 0-1 Spanje Spanje Israël - Spanje
09/10 20:45 Finland Finland 2-2 Turkije Turkije Finland - Turkije
09/10 20:45 Oekraïne Oekraïne 0-2 Kroatië Kroatië Oekraïne - Kroatië
09/10 20:45 IJsland IJsland 2-0 Kosovo Kosovo IJsland - Kosovo
10/10 20:45 Frankrijk Frankrijk 2-1 Wit-Rusland Wit-Rusland Frankrijk - Wit-Rusland
10/10 20:45 Luxemburg Luxemburg 1-1 Bulgarije Bulgarije Luxemburg - Bulgarije
10/10 20:45 Nederland Nederland 2-0 Zweden Zweden Nederland - Zweden
10/10 20:45 Hongarije Hongarije 1-0 Faroër Eilanden Faroër Eilanden Hongarije - Faroër Eilanden
10/10 20:45 Letland Letland 4-0 Andorra Andorra Letland - Andorra
10/10 20:45 Portugal Portugal 2-0 Zwitserland Zwitserland Portugal - Zwitserland
10/10 20:45 België België 4-0 Cyprus Cyprus België - Cyprus
10/10 20:45 Estland Estland 1-2 Bosnië-Herzegovina Bosnië-Herzegovina Estland - Bosnië-Herzegovina
10/10 20:45 Griekenland Griekenland 4-0 Gibraltar Gibraltar Griekenland - Gibraltar
Stand Betfirst
  Groep A G P
1. Frankrijk Frankrijk 10 23
2. Zweden Zweden 10 19
3. Nederland Nederland 10 19
4. Bulgarije Bulgarije 10 13
5. Luxemburg Luxemburg 10 6
6. Wit-Rusland Wit-Rusland 10 5
  Groep B G P
1. Portugal Portugal 10 27
2. Zwitserland Zwitserland 10 27
3. Hongarije Hongarije 10 13
4. Faroër Eilanden Faroër Eilanden 10 9
5. Letland Letland 10 7
6. Andorra Andorra 10 4
  Groep C G P
1. Duitsland Duitsland 10 30
2. Noord-Ierland Noord-Ierland 10 19
3. Tsjechië Tsjechië 10 15
4. Noorwegen Noorwegen 10 13
5. Azerbeidzjan Azerbeidzjan 10 10
6. San Marino San Marino 10 0
  Groep D G P
1. Servië Servië 10 21
2. Ierland Ierland 10 19
3. Wales Wales 10 17
4. Oostenrijk Oostenrijk 10 15
5. Georgië Georgië 10 5
6. Moldavië Moldavië 10 2
  Groep E G P
1. Polen Polen 10 25
2. Denemarken Denemarken 10 20
3. Montenegro Montenegro 10 16
4. Roemenië Roemenië 10 13
5. Armenië Armenië 10 7
6. Kazachstan Kazachstan 10 3
  Groep F G P
1. Engeland Engeland 10 26
2. Slovakije Slovakije 10 18
3. Schotland Schotland 10 18
4. Slovenië Slovenië 10 15
5. Litouwen Litouwen 10 6
6. Malta Malta 10 1
  Groep G G P
1. Spanje Spanje 10 28
2. Italië Italië 10 23
3. Albanië Albanië 10 13
4. Israël Israël 10 12
5. Macedonië Macedonië 10 11
6. Liechtenstein Liechtenstein 10 0
  Groep H G P
1. België België 10 28
2. Griekenland Griekenland 10 19
3. Bosnië-Herzegovina Bosnië-Herzegovina 10 17
4. Estland Estland 10 11
5. Cyprus Cyprus 10 10
6. Gibraltar Gibraltar 10 0
  Groep I G P
1. IJsland IJsland 10 22
2. Kroatië Kroatië 10 20
3. Oekraïne Oekraïne 10 17
4. Turkije Turkije 10 15
5. Finland Finland 10 9
6. Kosovo Kosovo 10 1
Topschutters Betfirst
  Speler Goals
1. Polen Lewandowski 16
2. Portugal Ronaldo 15
3. Denemarken Eriksen 11
4. België Lukaku 11
5. Portugal Valente Silva 9
6. Zweden Berg 8
7. Montenegro Jovetic 7
8. Italië Immobile 6
9. Griekenland Mitroglou 6
10. Nederland Robben 6