Word fan! 30

WK Kwalificatie (Europa) 2019/2021 speelschema en kalender

Huidige speeldag: Halve Finales
 Speeldag 1
24/03 18:00 Turkije Turkije 4-2 Nederland Nederland
24/03 18:00 Qatar Qatar 1-0 Luxemburg Luxemburg
24/03 20:45 Belgiƫ Belgiƫ 3-1 Wales Wales
24/03 20:45 Estland Estland 2-6 Tsjechiƫ Tsjechiƫ
24/03 20:45 Portugal Portugal 1-0 Azerbeidzjan Azerbeidzjan
24/03 20:45 Serviƫ Serviƫ 3-2 Ierland Ierland
24/03 20:45 Cyprus Cyprus 0-0 Slovakije Slovakije
24/03 20:45 Malta Malta 1-3 Rusland Rusland
24/03 20:45 Sloveniƫ Sloveniƫ 1-0 Kroatiƫ Kroatiƫ
24/03 20:45 Gibraltar Gibraltar 0-3 Noorwegen Noorwegen
24/03 20:45 Letland Letland 1-2 Montenegro Montenegro
24/03 20:45 Finland Finland 2-2 Bosniƫ-Herzegovina Bosniƫ-Herzegovina
24/03 20:45 Frankrijk Frankrijk 1-1 OekraĆÆne OekraĆÆne
25/03 18:00 Israƫl Israƫl 0-2 Denemarken Denemarken
25/03 18:00 Bulgarije Bulgarije 1-3 Zwitserland Zwitserland
25/03 20:45 Moldaviƫ Moldaviƫ 1-1 Faroƫr Eilanden Faroƫr Eilanden
25/03 20:45 Schotland Schotland 2-2 Oostenrijk Oostenrijk
25/03 20:45 Andorra Andorra 0-1 Albaniƫ Albaniƫ
25/03 20:45 Engeland Engeland 5-0 San Marino San Marino
25/03 20:45 Hongarije Hongarije 3-3 Polen Polen
25/03 20:45 Duitsland Duitsland 3-0 IJsland IJsland
25/03 20:45 Liechtenstein Liechtenstein 0-1 Armeniƫ Armeniƫ
25/03 20:45 Roemeniƫ Roemeniƫ 3-2 Noord-Macedoniƫ Noord-Macedoniƫ
25/03 20:45 Spanje Spanje 1-1 Griekenland Griekenland
25/03 20:45 Zweden Zweden 1-0 Georgiƫ Georgiƫ
25/03 20:45 Italiƫ Italiƫ 2-0 Noord-Ierland Noord-Ierland
 Speeldag 2
27/03 15:00 Montenegro Montenegro 4-1 Gibraltar Gibraltar
27/03 15:00 Rusland Rusland 2-1 Sloveniƫ Sloveniƫ
27/03 18:00 Wit-Rusland Wit-Rusland 4-2 Estland Estland
27/03 18:00 Nederland Nederland 2-0 Letland Letland
27/03 18:00 Noorwegen Noorwegen 0-3 Turkije Turkije
27/03 18:00 Kroatiƫ Kroatiƫ 1-0 Cyprus Cyprus
27/03 18:00 Qatar Qatar 2-1 Azerbeidzjan Azerbeidzjan
27/03 20:45 Tsjechiƫ Tsjechiƫ 1-1 Belgiƫ Belgiƫ
27/03 20:45 Slovakije Slovakije 2-2 Malta Malta
27/03 20:45 Ierland Ierland 0-1 Luxemburg Luxemburg
27/03 20:45 Serviƫ Serviƫ 2-2 Portugal Portugal
28/03 15:00 Kazachstan Kazachstan 0-2 Frankrijk Frankrijk
28/03 18:00 Denemarken Denemarken 8-0 Moldaviƫ Moldaviƫ
28/03 18:00 Albaniƫ Albaniƫ 0-2 Engeland Engeland
28/03 18:00 Armeniƫ Armeniƫ 2-0 IJsland IJsland
28/03 18:00 Georgiƫ Georgiƫ 1-2 Spanje Spanje
28/03 20:45 Polen Polen 3-0 Andorra Andorra
28/03 20:45 San Marino San Marino 0-3 Hongarije Hongarije
28/03 20:45 Noord-Macedoniƫ Noord-Macedoniƫ 5-0 Liechtenstein Liechtenstein
28/03 20:45 Roemeniƫ Roemeniƫ 0-1 Duitsland Duitsland
28/03 20:45 Oostenrijk Oostenrijk 3-1 Faroƫr Eilanden Faroƫr Eilanden
28/03 20:45 Israƫl Israƫl 1-1 Schotland Schotland
28/03 20:45 Kosovo Kosovo 0-3 Zweden Zweden
28/03 20:45 Bulgarije Bulgarije 0-2 Italiƫ Italiƫ
28/03 20:45 OekraĆÆne OekraĆÆne 1-1 Finland Finland
28/03 21:05 Zwitserland Zwitserland 1-0 Litouwen Litouwen
 Speeldag 3
30/03 18:00 Cyprus Cyprus 1-0 Sloveniƫ Sloveniƫ
30/03 18:00 Azerbeidzjan Azerbeidzjan 1-2 Serviƫ Serviƫ
30/03 20:45 Belgiƫ Belgiƫ 8-0 Wit-Rusland Wit-Rusland
30/03 20:45 Wales Wales 1-0 Tsjechiƫ Tsjechiƫ
30/03 20:45 Gibraltar Gibraltar 0-7 Nederland Nederland
30/03 20:45 Montenegro Montenegro 0-1 Noorwegen Noorwegen
30/03 20:45 Turkije Turkije 3-3 Letland Letland
30/03 20:45 Kroatiƫ Kroatiƫ 3-0 Malta Malta
30/03 20:45 Slovakije Slovakije 2-1 Rusland Rusland
30/03 20:45 Luxemburg Luxemburg 1-3 Portugal Portugal
30/03 20:45 Qatar Qatar 1-1 Ierland Ierland
31/03 18:00 Armeniƫ Armeniƫ 3-2 Roemeniƫ Roemeniƫ
31/03 20:45 Andorra Andorra 1-4 Hongarije Hongarije
31/03 20:45 Engeland Engeland 2-1 Polen Polen
31/03 20:45 San Marino San Marino 0-2 Albaniƫ Albaniƫ
31/03 20:45 Duitsland Duitsland 1-2 Noord-Macedoniƫ Noord-Macedoniƫ
31/03 20:45 Liechtenstein Liechtenstein 1-4 IJsland IJsland
31/03 20:45 Oostenrijk Oostenrijk 0-4 Denemarken Denemarken
31/03 20:45 Moldaviƫ Moldaviƫ 1-4 Israƫl Israƫl
31/03 20:45 Schotland Schotland 4-0 Faroƫr Eilanden Faroƫr Eilanden
31/03 20:45 Griekenland Griekenland 1-1 Georgiƫ Georgiƫ
31/03 20:45 Spanje Spanje 3-1 Kosovo Kosovo
31/03 20:45 Litouwen Litouwen 0-2 Italiƫ Italiƫ
31/03 20:45 Noord-Ierland Noord-Ierland 0-0 Bulgarije Bulgarije
31/03 20:45 Bosniƫ-Herzegovina Bosniƫ-Herzegovina 0-1 Frankrijk Frankrijk
31/03 20:45 OekraĆÆne OekraĆÆne 1-1 Kazachstan Kazachstan
 Speeldag 4
01/09 16:00 Kazachstan Kazachstan 2-2 OekraĆÆne OekraĆÆne
01/09 20:45 Letland Letland 3-1 Gibraltar Gibraltar
01/09 20:45 Noorwegen Noorwegen 1-1 Nederland Nederland
01/09 20:45 Turkije Turkije 2-2 Montenegro Montenegro
01/09 20:45 Malta Malta 3-0 Cyprus Cyprus
01/09 20:45 Rusland Rusland 0-0 Kroatiƫ Kroatiƫ
01/09 20:45 Sloveniƫ Sloveniƫ 1-1 Slovakije Slovakije
01/09 20:45 Denemarken Denemarken 2-0 Schotland Schotland
01/09 20:45 Faroƫr Eilanden Faroƫr Eilanden 0-4 Israƫl Israƫl
01/09 20:45 Luxemburg Luxemburg 2-1 Azerbeidzjan Azerbeidzjan
01/09 20:45 Portugal Portugal 2-1 Ierland Ierland
01/09 20:45 Qatar Qatar 0-4 Serviƫ Serviƫ
01/09 20:45 Frankrijk Frankrijk 1-1 Bosniƫ-Herzegovina Bosniƫ-Herzegovina
01/09 21:15 Moldaviƫ Moldaviƫ 0-2 Oostenrijk Oostenrijk
02/09 18:00 Georgiƫ Georgiƫ 0-1 Kosovo Kosovo
02/09 20:45 Andorra Andorra 2-0 San Marino San Marino
02/09 20:45 Hongarije Hongarije 0-4 Engeland Engeland
02/09 20:45 Polen Polen 4-1 Albaniƫ Albaniƫ
02/09 20:45 IJsland IJsland 0-2 Roemeniƫ Roemeniƫ
02/09 20:45 Liechtenstein Liechtenstein 0-2 Duitsland Duitsland
02/09 20:45 Noord-Macedoniƫ Noord-Macedoniƫ 0-0 Armeniƫ Armeniƫ
02/09 20:45 Tsjechiƫ Tsjechiƫ 1-0 Wit-Rusland Wit-Rusland
02/09 20:45 Estland Estland 2-5 Belgiƫ Belgiƫ
02/09 20:45 Zweden Zweden 2-1 Spanje Spanje
02/09 20:45 Italiƫ Italiƫ 1-1 Bulgarije Bulgarije
02/09 20:45 Litouwen Litouwen 1-4 Noord-Ierland Noord-Ierland
 Speeldag 5
04/09 15:00 Finland Finland 1-0 Kazachstan Kazachstan
04/09 18:00 Sloveniƫ Sloveniƫ 1-0 Malta Malta
04/09 18:00 Cyprus Cyprus 0-2 Rusland Rusland
04/09 18:00 Ierland Ierland 1-1 Azerbeidzjan Azerbeidzjan
04/09 18:00 Serviƫ Serviƫ 4-1 Luxemburg Luxemburg
04/09 18:00 Letland Letland 0-2 Noorwegen Noorwegen
04/09 18:50 Qatar Qatar 1-3 Portugal Portugal
04/09 20:45 Faroƫr Eilanden Faroƫr Eilanden 0-1 Denemarken Denemarken
04/09 20:45 Israƫl Israƫl 5-2 Oostenrijk Oostenrijk
04/09 20:45 Schotland Schotland 1-0 Moldaviƫ Moldaviƫ
04/09 20:45 OekraĆÆne OekraĆÆne 1-1 Frankrijk Frankrijk
04/09 20:45 Gibraltar Gibraltar 0-3 Turkije Turkije
04/09 20:45 Nederland Nederland 4-0 Montenegro Montenegro
04/09 20:45 Slovakije Slovakije 0-1 Kroatiƫ Kroatiƫ
05/09 15:00 Wit-Rusland Wit-Rusland 2-3 Wales Wales
05/09 18:00 Bulgarije Bulgarije 1-0 Litouwen Litouwen
05/09 18:00 Albaniƫ Albaniƫ 1-0 Hongarije Hongarije
05/09 18:00 Engeland Engeland 4-0 Andorra Andorra
05/09 18:00 IJsland IJsland 2-2 Noord-Macedoniƫ Noord-Macedoniƫ
05/09 20:45 Belgiƫ Belgiƫ 3-0 Tsjechiƫ Tsjechiƫ
05/09 20:45 Kosovo Kosovo 1-1 Griekenland Griekenland
05/09 20:45 Spanje Spanje 4-0 Georgiƫ Georgiƫ
05/09 20:45 Zwitserland Zwitserland 0-0 Italiƫ Italiƫ
05/09 20:45 San Marino San Marino 1-7 Polen Polen
05/09 20:45 Duitsland Duitsland 6-0 Armeniƫ Armeniƫ
05/09 20:45 Roemeniƫ Roemeniƫ 2-0 Liechtenstein Liechtenstein
 Speeldag 6
07/09 18:00 Azerbeidzjan Azerbeidzjan 0-3 Portugal Portugal
07/09 20:45 Oostenrijk Oostenrijk 0-1 Schotland Schotland
07/09 20:45 Denemarken Denemarken 5-0 Israƫl Israƫl
07/09 20:45 Faroƫr Eilanden Faroƫr Eilanden 2-1 Moldaviƫ Moldaviƫ
07/09 20:45 Ierland Ierland 1-1 Serviƫ Serviƫ
07/09 20:45 Luxemburg Luxemburg 1-1 Qatar Qatar
07/09 20:45 Montenegro Montenegro 0-0 Letland Letland
07/09 20:45 Nederland Nederland 6-1 Turkije Turkije
07/09 20:45 Noorwegen Noorwegen 5-1 Gibraltar Gibraltar
07/09 20:45 Kroatiƫ Kroatiƫ 3-0 Sloveniƫ Sloveniƫ
07/09 20:45 Rusland Rusland 2-0 Malta Malta
07/09 20:45 Slovakije Slovakije 2-0 Cyprus Cyprus
07/09 20:45 Bosniƫ-Herzegovina Bosniƫ-Herzegovina 2-2 Kazachstan Kazachstan
07/09 20:45 Frankrijk Frankrijk 2-0 Finland Finland
08/09 18:00 Armeniƫ Armeniƫ 1-1 Liechtenstein Liechtenstein
08/09 20:45 Wit-Rusland Wit-Rusland 0-1 Belgiƫ Belgiƫ
08/09 20:45 Wales Wales 0-0 Estland Estland
08/09 20:45 Griekenland Griekenland 2-1 Zweden Zweden
08/09 20:45 Kosovo Kosovo 0-2 Spanje Spanje
08/09 20:45 Italiƫ Italiƫ 5-0 Litouwen Litouwen
08/09 20:45 Noord-Ierland Noord-Ierland 0-0 Zwitserland Zwitserland
08/09 20:45 Albaniƫ Albaniƫ 5-0 San Marino San Marino
08/09 20:45 Hongarije Hongarije 2-1 Andorra Andorra
08/09 20:45 Polen Polen 1-1 Engeland Engeland
08/09 20:45 IJsland IJsland 0-4 Duitsland Duitsland
08/09 20:45 Noord-Macedoniƫ Noord-Macedoniƫ 0-0 Roemeniƫ Roemeniƫ
 Speeldag 7
08/10 20:45 Tsjechiƫ Tsjechiƫ 2-2 Wales Wales
08/10 20:45 Estland Estland 2-0 Wit-Rusland Wit-Rusland
08/10 20:45 Gibraltar Gibraltar 0-3 Montenegro Montenegro
08/10 20:45 Letland Letland 0-1 Nederland Nederland
08/10 20:45 Turkije Turkije 1-1 Noorwegen Noorwegen
08/10 20:45 Cyprus Cyprus 0-3 Kroatiƫ Kroatiƫ
08/10 20:45 Malta Malta 0-4 Sloveniƫ Sloveniƫ
08/10 20:45 Rusland Rusland 1-0 Slovakije Slovakije
08/10 20:45 Duitsland Duitsland 2-1 Roemeniƫ Roemeniƫ
08/10 20:45 IJsland IJsland 1-1 Armeniƫ Armeniƫ
08/10 20:45 Liechtenstein Liechtenstein 0-4 Noord-Macedoniƫ Noord-Macedoniƫ
09/10 15:00 Litouwen Litouwen 3-1 Bulgarije Bulgarije
09/10 15:00 Kazachstan Kazachstan 0-2 Bosniƫ-Herzegovina Bosniƫ-Herzegovina
09/10 18:00 Schotland Schotland 3-2 Israƫl Israƫl
09/10 18:00 Azerbeidzjan Azerbeidzjan 0-3 Ierland Ierland
09/10 18:00 Zweden Zweden 3-0 Kosovo Kosovo
09/10 18:00 Georgiƫ Georgiƫ 0-2 Griekenland Griekenland
09/10 18:00 Finland Finland 1-2 OekraĆÆne OekraĆÆne
09/10 20:45 Faroƫr Eilanden Faroƫr Eilanden 0-2 Oostenrijk Oostenrijk
09/10 20:45 Moldaviƫ Moldaviƫ 0-4 Denemarken Denemarken
09/10 20:45 Luxemburg Luxemburg 0-1 Serviƫ Serviƫ
09/10 20:45 Andorra Andorra 0-5 Engeland Engeland
09/10 20:45 Hongarije Hongarije 0-1 Albaniƫ Albaniƫ
09/10 20:45 Polen Polen 5-0 San Marino San Marino
09/10 20:45 Zwitserland Zwitserland 2-0 Noord-Ierland Noord-Ierland
09/10 21:15 Portugal Portugal 3-0 Qatar Qatar
 Speeldag 8
11/10 18:00 Cyprus Cyprus 2-2 Malta Malta
11/10 20:45 Wit-Rusland Wit-Rusland 0-2 Tsjechiƫ Tsjechiƫ
11/10 20:45 Estland Estland 0-1 Wales Wales
11/10 20:45 Letland Letland 1-2 Turkije Turkije
11/10 20:45 Nederland Nederland 6-0 Gibraltar Gibraltar
11/10 20:45 Noorwegen Noorwegen 2-0 Montenegro Montenegro
11/10 20:45 Kroatiƫ Kroatiƫ 2-2 Slovakije Slovakije
11/10 20:45 Sloveniƫ Sloveniƫ 1-2 Rusland Rusland
11/10 20:45 IJsland IJsland 4-0 Liechtenstein Liechtenstein
11/10 20:45 Noord-Macedoniƫ Noord-Macedoniƫ 0-4 Duitsland Duitsland
11/10 20:45 Roemeniƫ Roemeniƫ 1-0 Armeniƫ Armeniƫ
12/10 16:00 Kazachstan Kazachstan 0-2 Finland Finland
12/10 20:45 OekraĆÆne OekraĆÆne 1-1 BosniĆ«-Herzegovina BosniĆ«-Herzegovina
12/10 20:45 Denemarken Denemarken 1-0 Oostenrijk Oostenrijk
12/10 20:45 Faroƫr Eilanden Faroƫr Eilanden 0-1 Schotland Schotland
12/10 20:45 Israƫl Israƫl 2-1 Moldaviƫ Moldaviƫ
12/10 20:45 Portugal Portugal 5-0 Luxemburg Luxemburg
12/10 20:45 Serviƫ Serviƫ 3-1 Azerbeidzjan Azerbeidzjan
12/10 20:45 Ierland Ierland 4-0 Qatar Qatar
12/10 20:45 Albaniƫ Albaniƫ 0-1 Polen Polen
12/10 20:45 Engeland Engeland 1-1 Hongarije Hongarije
12/10 20:45 San Marino San Marino 0-3 Andorra Andorra
12/10 20:45 Zweden Zweden 2-0 Griekenland Griekenland
12/10 20:45 Kosovo Kosovo 1-2 Georgiƫ Georgiƫ
12/10 20:45 Bulgarije Bulgarije 2-1 Noord-Ierland Noord-Ierland
12/10 20:45 Litouwen Litouwen 0-4 Zwitserland Zwitserland
 Speeldag 9
11/11 18:00 Azerbeidzjan Azerbeidzjan 1-3 Luxemburg Luxemburg
11/11 18:00 Serviƫ Serviƫ 4-0 Qatar Qatar
11/11 18:00 Rusland Rusland 6-0 Cyprus Cyprus
11/11 18:00 Armeniƫ Armeniƫ 0-5 Noord-Macedoniƫ Noord-Macedoniƫ
11/11 18:00 Georgiƫ Georgiƫ 2-0 Zweden Zweden
11/11 20:45 Ierland Ierland 0-0 Portugal Portugal
11/11 20:45 Malta Malta 1-7 Kroatiƫ Kroatiƫ
11/11 20:45 Slovakije Slovakije 2-2 Sloveniƫ Sloveniƫ
11/11 20:45 Duitsland Duitsland 9-0 Liechtenstein Liechtenstein
11/11 20:45 Roemeniƫ Roemeniƫ 0-0 IJsland IJsland
11/11 20:45 Griekenland Griekenland 0-1 Spanje Spanje
12/11 18:00 Moldaviƫ Moldaviƫ 0-2 Schotland Schotland
12/11 20:45 Oostenrijk Oostenrijk 4-2 Israƫl Israƫl
12/11 20:45 Denemarken Denemarken 3-1 Faroƫr Eilanden Faroƫr Eilanden
12/11 20:45 Andorra Andorra 1-4 Polen Polen
12/11 20:45 Engeland Engeland 5-0 Albaniƫ Albaniƫ
12/11 20:45 Hongarije Hongarije 4-0 San Marino San Marino
12/11 20:45 Italiƫ Italiƫ 1-1 Zwitserland Zwitserland
12/11 20:45 Noord-Ierland Noord-Ierland 1-0 Litouwen Litouwen
13/11 15:00 Bosniƫ-Herzegovina Bosniƫ-Herzegovina 1-3 Finland Finland
13/11 18:00 Noorwegen Noorwegen 0-0 Letland Letland
13/11 18:00 Turkije Turkije 6-0 Gibraltar Gibraltar
13/11 20:45 Frankrijk Frankrijk 8-0 Kazachstan Kazachstan
13/11 20:45 Belgiƫ Belgiƫ 3-1 Estland Estland
13/11 20:45 Wales Wales 5-1 Wit-Rusland Wit-Rusland
13/11 20:45 Montenegro Montenegro 2-2 Nederland Nederland
 Speeldag 10
14/11 15:00 Kroatiƫ Kroatiƫ 1-0 Rusland Rusland
14/11 15:00 Malta Malta 0-6 Slovakije Slovakije
14/11 15:00 Sloveniƫ Sloveniƫ 2-1 Cyprus Cyprus
14/11 18:00 Armeniƫ Armeniƫ 1-4 Duitsland Duitsland
14/11 18:00 Liechtenstein Liechtenstein 0-2 Roemeniƫ Roemeniƫ
14/11 18:00 Noord-Macedoniƫ Noord-Macedoniƫ 3-1 IJsland IJsland
14/11 18:00 Azerbeidzjan Azerbeidzjan 2-2 Qatar Qatar
14/11 20:45 Luxemburg Luxemburg 0-3 Ierland Ierland
14/11 20:45 Portugal Portugal 1-2 Serviƫ Serviƫ
14/11 20:45 Griekenland Griekenland 1-1 Kosovo Kosovo
14/11 20:45 Spanje Spanje 1-0 Zweden Zweden
15/11 20:45 Oostenrijk Oostenrijk 4-1 Moldaviƫ Moldaviƫ
15/11 20:45 Israƫl Israƫl 3-2 Faroƫr Eilanden Faroƫr Eilanden
15/11 20:45 Schotland Schotland 2-0 Denemarken Denemarken
15/11 20:45 Albaniƫ Albaniƫ 1-0 Andorra Andorra
15/11 20:45 Polen Polen 1-2 Hongarije Hongarije
15/11 20:45 San Marino San Marino 0-10 Engeland Engeland
15/11 20:45 Noord-Ierland Noord-Ierland 0-0 Italiƫ Italiƫ
15/11 20:45 Zwitserland Zwitserland 4-0 Bulgarije Bulgarije
16/11 20:45 BosniĆ«-Herzegovina BosniĆ«-Herzegovina 0-2 OekraĆÆne OekraĆÆne
16/11 20:45 Finland Finland 0-2 Frankrijk Frankrijk
16/11 20:45 Tsjechiƫ Tsjechiƫ 2-0 Estland Estland
16/11 20:45 Wales Wales 1-1 Belgiƫ Belgiƫ
16/11 20:45 Gibraltar Gibraltar 1-3 Letland Letland
16/11 20:45 Montenegro Montenegro 1-2 Turkije Turkije
16/11 20:45 Nederland Nederland 2-0 Noorwegen Noorwegen
 Halve Finales
24/03 18:00 Rusland Rusland Geannuleerd Polen Polen
24/03 20:45 Wales Wales 2-1 Oostenrijk Oostenrijk
24/03 20:45 Zweden Zweden 1-0 Tsjechiƫ Tsjechiƫ
24/03 20:45 Italiƫ Italiƫ 0-1 Noord-Macedoniƫ Noord-Macedoniƫ
24/03 20:45 Portugal Portugal 3-1 Turkije Turkije
01/06 20:45 Schotland Schotland 1-3 OekraĆÆne OekraĆÆne

Download alle wedstrijden van WK Kwalificatie (Europa) naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.

* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel geĆ¼pdatet worden.

 Groep A G P
1. Serviƫ Serviƫ 8 20
2. Portugal Portugal 8 17
3. Luxemburg Luxemburg 8 9
4. Ierland Ierland 8 9
5. Azerbeidzjan Azerbeidzjan 8 1
 Groep B G P
1. Spanje Spanje 8 19
2. Zweden Zweden 8 15
3. Griekenland Griekenland 8 10
4. Georgiƫ Georgiƫ 8 7
5. Kosovo Kosovo 8 5
 Groep C G P
1. Zwitserland Zwitserland 8 18
2. Italiƫ Italiƫ 8 16
3. Noord-Ierland Noord-Ierland 8 9
4. Bulgarije Bulgarije 8 8
5. Litouwen Litouwen 8 3
 Groep D G P
1. Frankrijk Frankrijk 8 18
2. OekraĆÆne OekraĆÆne 8 12
3. Finland Finland 8 11
4. Bosniƫ-Herzegovina Bosniƫ-Herzegovina 8 7
5. Kazachstan Kazachstan 8 3
 Groep E G P
1. Belgiƫ Belgiƫ 8 20
2. Wales Wales 8 15
3. Tsjechiƫ Tsjechiƫ 8 14
4. Estland Estland 8 4
5. Wit-Rusland Wit-Rusland 8 3
 Groep F G P
1. Denemarken Denemarken 10 27
2. Schotland Schotland 10 23
3. Israƫl Israƫl 10 16
4. Oostenrijk Oostenrijk 10 16
5. Faroƫr Eilanden Faroƫr Eilanden 10 4
6. Moldaviƫ Moldaviƫ 10 1
 Groep G G P
1. Nederland Nederland 10 23
2. Turkije Turkije 10 21
3. Noorwegen Noorwegen 10 18
4. Montenegro Montenegro 10 12
5. Letland Letland 10 9
6. Gibraltar Gibraltar 10 0
 Groep H G P
1. Kroatiƫ Kroatiƫ 10 23
2. Rusland Rusland 10 22
3. Sloveniƫ Sloveniƫ 10 14
4. Slovakije Slovakije 10 14
5. Cyprus Cyprus 10 5
6. Malta Malta 10 5
 Groep I G P
1. Engeland Engeland 10 26
2. Polen Polen 10 20
3. Albaniƫ Albaniƫ 10 18
4. Hongarije Hongarije 10 17
5. Andorra Andorra 10 6
6. San Marino San Marino 10 0
 Groep J G P
1. Duitsland Duitsland 10 27
2. Noord-Macedoniƫ Noord-Macedoniƫ 10 18
3. Roemeniƫ Roemeniƫ 10 17
4. Armeniƫ Armeniƫ 10 12
5. IJsland IJsland 10 9
6. Liechtenstein Liechtenstein 10 1