FA Cup FA Cup

Word fan van FA Cup!
Facebook
RSS Feed van FA Cup Download kalender van FA Cup

Northampton Town - Scunthorpe ()

Onbekend
Toeschouwers: 2820

Beoordeel

Northampton Town   Scunthorpe
David Cornell -
David Buchanan -
Shaun McWilliams -
Aaron Pierre -
Regan Poole -
Lewis McGugan -
John-Joe O'Toole   51' -
Ash Taylor -
Chris Corens   85' -
Sam Hoskins   67'   72' -
Daniel Powell -
Marc Richards   51' -
Billy Waters   72' -
Dean Peter Bowditch   85' -
 
Matthew Gilks -
Cameron Burgess -
Jordan Clarke -
Rory McArdle -
Murray Wallace -
Hakeem Adelakun   65' -
Andrew Crofts   23' -
Josh Morris -
Funso Ojo -
Tom Hopper -
Lee Novak   77' -
Duane Holmes   77'   65' -
Kevin van Veen   82'   77' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Gebeurtenissen

85   Chris Corens
Dean Peter Bowditch
67   Gele kaart voor Sam Hoskins
82   Gele kaart voor Kevin van Veen
77   Gele kaart voor Duane Holmes
77   Lee Novak
Kevin van Veen
72   Sam Hoskins
Billy Waters
65   Hakeem Adelakun
Duane Holmes
51   John-Joe O'Toole
Marc Richards
23   Gele kaart voor Andrew Crofts
Kalender / Voetbaluitslagen
18/08 20:45 Potton United Potton United 2-0 AFC Dunstable AFC Dunstable Potton United - AFC Dunstable
18/08 20:45 Cambridge City Cambridge City 1-0 Stamford Stamford Cambridge City - Stamford
18/08 20:45 Prescot Cables Prescot Cables 2-2 Onbekend Prescot Cables - Onbekend
18/08 20:45 Onbekend 1-5 Egham Egham Onbekend - Egham
19/08 13:30 South Shields South Shields 3-1 Bridlington Town Bridlington Town South Shields - Bridlington Town
19/08 16:00 Onbekend 0-5 Phoenix Sports Phoenix Sports Onbekend - Phoenix Sports
19/08 16:00 Pagham Pagham 1-1 Sittingbourne Sittingbourne Pagham - Sittingbourne
19/08 16:00 Hollands & Blair Hollands & Blair 1-4 Crowborough Athletic Crowborough Athletic Hollands & Blair - Crowborough Athletic
19/08 16:00 Carshalton Athletic Carshalton Athletic 1-1 Walton & Hersham Walton & Hersham Carshalton Athletic - Walton & Hersham
19/08 16:00 Haywards Heath Town Haywards Heath Town 2-0 South Park South Park Haywards Heath Town - South Park
19/08 16:00 Colliers Wood United FC Colliers Wood United FC 1-1 Shoreham Shoreham Colliers Wood United FC - Shoreham
19/08 16:00 Mole Valley SCR Mole Valley SCR 1-2 Eastbourne Town Eastbourne Town Mole Valley SCR - Eastbourne Town
19/08 16:00 Deal Town Deal Town 2-2 Glebe Glebe Deal Town - Glebe
19/08 16:00 Chertsey Town Chertsey Town 1-3 Horsham Horsham Chertsey Town - Horsham
19/08 16:00 Ramsgate Ramsgate 3-1 Hanworth Villa Hanworth Villa Ramsgate - Hanworth Villa
19/08 16:00 Banstead Banstead 6-3 Loxwood Loxwood Banstead - Loxwood
19/08 16:00 East Preston East Preston 0-8 Thamesmead Town Thamesmead Town East Preston - Thamesmead Town
19/08 16:00 Chipstead Chipstead 2-0 Horley Town Horley Town Chipstead - Horley Town
19/08 16:00 Tunbridge Wells Tunbridge Wells 3-1 CB Hounslow United CB Hounslow United Tunbridge Wells - CB Hounslow United
19/08 16:00 Cockfosters Cockfosters 3-0 Holmer Green Holmer Green Cockfosters - Holmer Green
19/08 16:00 Highmoor Ibis Highmoor Ibis 1-3 North Leigh North Leigh Highmoor Ibis - North Leigh
19/08 16:00 Hanwell Town Hanwell Town 1-0 Longlevens Longlevens Hanwell Town - Longlevens
19/08 16:00 Great Yarmouth Town Great Yarmouth Town 1-0 Basildon United Basildon United Great Yarmouth Town - Basildon United
19/08 16:00 Flackwell Heath FC Flackwell Heath FC 1-2 Didcot Town Didcot Town Flackwell Heath FC - Didcot Town
19/08 16:00 Leighton Town Leighton Town 2-3 Tuffley Rovers Tuffley Rovers Leighton Town - Tuffley Rovers
19/08 16:00 Hyde Hyde 4-2 Congleton Town FC Congleton Town FC Hyde - Congleton Town FC
19/08 16:00 Rugby Town Rugby Town 2-3 Romulus Romulus Rugby Town - Romulus
19/08 16:00 Brocton Brocton 2-0 Gresley Gresley Brocton - Gresley
19/08 16:00 AFC Wulfrunians AFC Wulfrunians 1-1 Westfields Westfields AFC Wulfrunians - Westfields
19/08 16:00 Clapton Clapton 2-0 Norwich United Norwich United Clapton - Norwich United
19/08 16:00 Grays Athletic Grays Athletic 2-0 Redbridge Redbridge Grays Athletic - Redbridge
19/08 16:00 Barking Barking 0-0 Saffron Walden Town FC Saffron Walden Town FC Barking - Saffron Walden Town FC
19/08 16:00 Potters Bar Town Potters Bar Town 4-1 Onbekend Potters Bar Town - Onbekend
19/08 16:00 Ashford Town (Middlesex) Ashford Town (Middlesex) 3-0 Wembley Wembley Ashford Town (Middlesex) - Wembley
19/08 16:00 Colney Heath Colney Heath 2-0 Shortwood United Shortwood United Colney Heath - Shortwood United
19/08 16:00 Kidlington Kidlington 1-0 Wantage Town Wantage Town Kidlington - Wantage Town
19/08 16:00 Hayes & Yeading United Hayes & Yeading United 1-0 Brimscombe & Thrupp Brimscombe & Thrupp Hayes & Yeading United - Brimscombe & Thrupp
19/08 16:00 Onbekend 1-3 Bishops Cleeve Bishops Cleeve Onbekend - Bishops Cleeve
19/08 16:00 Onbekend 2-4 Hadley Hadley Onbekend - Hadley
19/08 16:00 Lewes Lewes 3-3 Newhaven Newhaven Lewes - Newhaven
19/08 16:00 Sheppey United Sheppey United 0-2 Hastings United Hastings United Sheppey United - Hastings United
19/08 16:00 Willand Rovers Willand Rovers 2-1 Bristol Manor Farm Bristol Manor Farm Willand Rovers - Bristol Manor Farm
19/08 16:00 Odd Down Odd Down 1-0 Mangotsfield United Mangotsfield United Odd Down - Mangotsfield United
19/08 16:00 Redhill Redhill 1-3 Ashford United Ashford United Redhill - Ashford United
19/08 16:00 Greenwich Borough Greenwich Borough 4-1 Three Bridges Three Bridges Greenwich Borough - Three Bridges
19/08 16:00 Eynesbury Rovers Eynesbury Rovers 1-1 Peterborough Sports Peterborough Sports Eynesbury Rovers - Peterborough Sports
19/08 16:00 Onbekend 0-3 Cleethorpes Town Cleethorpes Town Onbekend - Cleethorpes Town
19/08 16:00 Onbekend 4-1 Leicester Road Leicester Road Onbekend - Leicester Road
19/08 16:00 Southend Manor Southend Manor 2-3 Gorleston Gorleston Southend Manor - Gorleston
19/08 16:00 Whyteleafe Whyteleafe 1-1 Erith Town Erith Town Whyteleafe - Erith Town
19/08 16:00 Scarborough Athletic Scarborough Athletic 1-1 Marske United Marske United Scarborough Athletic - Marske United
19/08 16:00 Consett AFC Consett AFC 4-0 Heaton Stannington Heaton Stannington Consett AFC - Heaton Stannington
19/08 16:00 Onbekend 0-1 Mildenhall Town FC Mildenhall Town FC Onbekend - Mildenhall Town FC
19/08 16:00 Tavistock Tavistock 2-1 Onbekend Tavistock - Onbekend
19/08 16:00 Bridport FC Bridport FC 3-1 Street Street Bridport FC - Street
19/08 16:00 Boston Town FC Boston Town FC 3-2 Carlton Town Carlton Town Boston Town FC - Carlton Town
19/08 16:00 Long Melford Long Melford 1-2 FC Romania FC Romania Long Melford - FC Romania
19/08 16:00 Hengrove Athletic Hengrove Athletic 1-4 Bodmin Town Bodmin Town Hengrove Athletic - Bodmin Town
19/08 16:00 Bridgwater Town Bridgwater Town 1-0 Brislington Brislington Bridgwater Town - Brislington
19/08 16:00 Croydon Croydon 0-0 Faversham Town Faversham Town Croydon - Faversham Town
19/08 16:00 Bracknell Town Bracknell Town 0-4 Winchester City Winchester City Bracknell Town - Winchester City
19/08 16:00 Andover Town Andover Town 3-3 Wimborne Town Wimborne Town Andover Town - Wimborne Town
19/08 16:00 Godalming Town Godalming Town 3-0 Farnham Town Farnham Town Godalming Town - Farnham Town
19/08 16:00 AFC Portchester AFC Portchester 3-1 Amesbury Town Amesbury Town AFC Portchester - Amesbury Town
19/08 16:00 Hamworthy United FC Hamworthy United FC 4-1 Ascot United Ascot United Hamworthy United FC - Ascot United
19/08 16:00 Binfield Binfield 1-1 Horndean Horndean Binfield - Horndean
19/08 16:00 Brockenhurst Brockenhurst 1-5 Hartley Wintney Hartley Wintney Brockenhurst - Hartley Wintney
19/08 16:00 Salisbury Salisbury 3-2 Fareham Town Fareham Town Salisbury - Fareham Town
19/08 16:00 Badshot Lea Badshot Lea 0-3 Moneyfields Moneyfields Badshot Lea - Moneyfields
19/08 16:00 Laverstock & Ford Laverstock & Ford 2-4 Knaphill Knaphill Laverstock & Ford - Knaphill
19/08 16:00 Alresford Town Alresford Town 0-2 Thatcham Town Thatcham Town Alresford Town - Thatcham Town
19/08 16:00 Onbekend 0-3 Paulton Rovers Paulton Rovers Onbekend - Paulton Rovers
19/08 16:00 Barnstaple Town Barnstaple Town 1-0 Clevedon Town Clevedon Town Barnstaple Town - Clevedon Town
19/08 16:00 Bideford Bideford 6-0 Wells City Wells City Bideford - Wells City
19/08 16:00 Cadbury Heath Cadbury Heath 1-0 Yate Town Yate Town Cadbury Heath - Yate Town
19/08 16:00 Leverstock Green Leverstock Green 1-1 Aylesbury United Aylesbury United Leverstock Green - Aylesbury United
19/08 16:00 Tadcaster Tadcaster 0-1 Colne FC Colne FC Tadcaster - Colne FC
19/08 16:00 Corinthian-Casuals Corinthian-Casuals 1-1 Hythe Town Hythe Town Corinthian-Casuals - Hythe Town
19/08 16:00 Walton Casuals Walton Casuals 3-1 Molesey FC Molesey FC Walton Casuals - Molesey FC
19/08 16:00 East Grinstead Town East Grinstead Town 3-2 VCD Athletic VCD Athletic East Grinstead Town - VCD Athletic
19/08 16:00 Fleet Town Fleet Town 1-1 AFC Totton AFC Totton Fleet Town - AFC Totton
19/08 16:00 Taunton Town Taunton Town 3-0 Larkhall Athletic FC Larkhall Athletic FC Taunton Town - Larkhall Athletic FC
19/08 16:00 Albion Sports Albion Sports 2-1 Newton Aycliffe Newton Aycliffe Albion Sports - Newton Aycliffe
19/08 16:00 Sunderland RCA Sunderland RCA 4-0 Ashington AFC Ashington AFC Sunderland RCA - Ashington AFC
19/08 16:00 Guisborough Town Guisborough Town 1-5 Shildon AFC Shildon AFC Guisborough Town - Shildon AFC
19/08 16:00 Goole Goole 1-2 Newcastle Benfield FC Newcastle Benfield FC Goole - Newcastle Benfield FC
19/08 16:00 Barnoldswick Town Barnoldswick Town 2-1 Dunston Dunston Barnoldswick Town - Dunston
19/08 16:00 Harrogate Railway Harrogate Railway 1-1 Kendal Town Kendal Town Harrogate Railway - Kendal Town
19/08 16:00 Penrith AFC Penrith AFC 1-1 Whitley Bay FC Whitley Bay FC Penrith AFC - Whitley Bay FC
19/08 16:00 Abbey Hey Abbey Hey 2-2 Maine Road Maine Road Abbey Hey - Maine Road
19/08 16:00 Penistone Church Penistone Church 2-0 Onbekend Penistone Church - Onbekend
19/08 16:00 Frickley Athletic Frickley Athletic 2-1 Runcorn Town Runcorn Town Frickley Athletic - Runcorn Town
19/08 16:00 Ramsbottom United Ramsbottom United 2-3 Liversedge Liversedge Ramsbottom United - Liversedge
19/08 16:00 Pontefract Collieries Pontefract Collieries 1-2 Skelmersdale United Skelmersdale United Pontefract Collieries - Skelmersdale United
19/08 16:00 Uxbridge Uxbridge 0-4 Thame United Thame United Uxbridge - Thame United
19/08 16:00 Aylesbury FC Aylesbury FC 2-1 Cirencester Town Cirencester Town Aylesbury FC - Cirencester Town
19/08 16:00 Swindon Supermarine Swindon Supermarine 1-0 Northwood Northwood Swindon Supermarine - Northwood
19/08 16:00 Sheffield Sheffield 0-2 Ossett Town Ossett Town Sheffield - Ossett Town
19/08 16:00 Bamber Bridge Bamber Bridge 3-2 Brighouse Town Brighouse Town Bamber Bridge - Brighouse Town
19/08 16:00 Trafford Trafford 2-2 Kidsgrove Athletic Kidsgrove Athletic Trafford - Kidsgrove Athletic
19/08 16:00 Glossop North End FC Glossop North End FC 0-2 Mossley Mossley Glossop North End FC - Mossley
19/08 16:00 Ossett Albion Ossett Albion 3-4 Droylsden Droylsden Ossett Albion - Droylsden
19/08 16:00 Colwyn Bay Colwyn Bay 3-0 Stocksbridge Park Steels Stocksbridge Park Steels Colwyn Bay - Stocksbridge Park Steels
19/08 16:00 Newcastle Town Newcastle Town 1-1 Evesham United Evesham United Newcastle Town - Evesham United
19/08 16:00 Lincoln United Lincoln United 0-0 Belper Town Belper Town Lincoln United - Belper Town
19/08 16:00 Dereham Town Dereham Town 3-0 Corby Town Corby Town Dereham Town - Corby Town
19/08 16:00 Bury Town Bury Town 1-2 Tilbury Tilbury Bury Town - Tilbury
19/08 16:00 Bowers & Pitsea Bowers & Pitsea 0-2 Haringey Borough Haringey Borough Bowers & Pitsea - Haringey Borough
19/08 16:00 Maldon & Tiptree Maldon & Tiptree 5-1 Waltham Abbey Waltham Abbey Maldon & Tiptree - Waltham Abbey
19/08 16:00 AFC Hornchurch AFC Hornchurch 2-0 Brentwood Town Brentwood Town AFC Hornchurch - Brentwood Town
19/08 16:00 Canvey Island Canvey Island 0-2 Witham Town Witham Town Canvey Island - Witham Town
19/08 16:00 AFC Sudbury AFC Sudbury 4-0 Aveley Aveley AFC Sudbury - Aveley
19/08 16:00 Slimbridge Slimbridge 1-2 Cinderford Town Cinderford Town Slimbridge - Cinderford Town
19/08 16:00 Chalfont St Peter Chalfont St Peter 2-2 Beaconsfield SYCOB Beaconsfield SYCOB Chalfont St Peter - Beaconsfield SYCOB
19/08 16:00 Ashton Athletic Ashton Athletic 4-2 Runcorn Linnets Runcorn Linnets Ashton Athletic - Runcorn Linnets
19/08 16:00 Parkgate Parkgate 2-4 Worksop Parramore Worksop Parramore Parkgate - Worksop Parramore
19/08 16:00 Ilford Ilford 1-1 Haverhill Borough Haverhill Borough Ilford - Haverhill Borough
19/08 16:00 Staveley MW Staveley MW 0-1 Basford United Basford United Staveley MW - Basford United
19/08 16:00 Barton Rovers Barton Rovers 1-2 Deeping Rangers Deeping Rangers Barton Rovers - Deeping Rangers
19/08 16:00 Yaxley FC Yaxley FC 5-3 Harborough Town Harborough Town Yaxley FC - Harborough Town
19/08 16:00 Holbeach United Holbeach United 6-1 Northampton ON Chenecks Northampton ON Chenecks Holbeach United - Northampton ON Chenecks
19/08 16:00 Newport Pagnell Town FC Newport Pagnell Town FC 3-3 Kempston Rovers Kempston Rovers Newport Pagnell Town FC - Kempston Rovers
19/08 16:00 Arlesey Town Arlesey Town 3-1 Desborough Town Desborough Town Arlesey Town - Desborough Town
19/08 16:00 Soham Town Rangers Soham Town Rangers 3-2 Cogenhoe United Cogenhoe United Soham Town Rangers - Cogenhoe United
19/08 16:00 Wellingborough Town Wellingborough Town 0-4 AFC Rushden & Diamonds AFC Rushden & Diamonds Wellingborough Town - AFC Rushden & Diamonds
19/08 16:00 Bedford Town Bedford Town 3-1 Swaffham Town Swaffham Town Bedford Town - Swaffham Town
19/08 16:00 Onbekend 1-1 Romford Romford Onbekend - Romford
19/08 16:00 Hertford Town Hertford Town 4-1 Hadleigh United Hadleigh United Hertford Town - Hadleigh United
19/08 16:00 Haverhill Rovers Haverhill Rovers 1-1 Heybridge Swifts Heybridge Swifts Haverhill Rovers - Heybridge Swifts
19/08 16:00 Newmarket Town Newmarket Town 1-2 Ware Ware Newmarket Town - Ware
19/08 16:00 Brantham Athletic Brantham Athletic 3-6 Cheshunt Cheshunt Brantham Athletic - Cheshunt
19/08 16:00 Wisbech Town Wisbech Town 2-2 Spalding United Spalding United Wisbech Town - Spalding United
19/08 16:00 Bottesford Town Bottesford Town 4-1 Clipstone Clipstone Bottesford Town - Clipstone
19/08 16:00 Hinckley AFC Hinckley AFC 4-1 Aylestone Park Aylestone Park Hinckley AFC - Aylestone Park
19/08 16:00 1874 Northwich 1874 Northwich 3-3 West Didsbury & Chorlton West Didsbury & Chorlton 1874 Northwich - West Didsbury & Chorlton
19/08 16:00 Radcliffe Borough Radcliffe Borough 1-1 Burscough Burscough Radcliffe Borough - Burscough
19/08 16:00 Leek Town Leek Town 2-0 Cammell Laird Cammell Laird Leek Town - Cammell Laird
19/08 16:00 Sporting Khalsa Sporting Khalsa 1-1 Market Drayton Town Market Drayton Town Sporting Khalsa - Market Drayton Town
19/08 16:00 Alvechurch Alvechurch 2-0 Hanley Town Hanley Town Alvechurch - Hanley Town
19/08 16:00 Walsall Wood Walsall Wood 0-1 Tividale Tividale Walsall Wood - Tividale
19/08 16:00 Bedworth United Bedworth United 0-2 Haughmond Haughmond Bedworth United - Haughmond
19/08 16:00 Bromsgrove Sporting Bromsgrove Sporting 3-4 Coleshill Town Coleshill Town Bromsgrove Sporting - Coleshill Town
19/08 16:00 Oadby Town Oadby Town 1-3 Loughborough Dynamo Loughborough Dynamo Oadby Town - Loughborough Dynamo
19/08 16:00 Kirby Muxloe Kirby Muxloe 0-2 Dunkirk Dunkirk Kirby Muxloe - Dunkirk
19/08 16:00 Tower Hamlets Tower Hamlets 0-4 Takeley Takeley Tower Hamlets - Takeley
19/08 16:00 Shepshed Dynamo Shepshed Dynamo 3-0 Blaby & Whetstone Athletic Blaby & Whetstone Athletic Shepshed Dynamo - Blaby & Whetstone Athletic
19/08 16:00 Wolverhampton Casuals Wolverhampton Casuals 2-2 Boldmere St Michaels Boldmere St Michaels Wolverhampton Casuals - Boldmere St Michaels
20/08 16:00 Guildford City Guildford City 4-0 Camberley Town Camberley Town Guildford City - Camberley Town
20/08 16:00 Baldock Town Baldock Town 3-1 North Greenford United North Greenford United Baldock Town - North Greenford United
20/08 16:00 Cray Wanderers Cray Wanderers 2-3 Sevenoaks Town Sevenoaks Town Cray Wanderers - Sevenoaks Town
20/08 16:00 Littlehampton Town Littlehampton Town 3-2 Eastbourne United Eastbourne United Littlehampton Town - Eastbourne United
20/08 16:00 Hallam Hallam 1-4 Atherton Collieries Atherton Collieries Hallam - Atherton Collieries
20/08 16:00 Worcester City Worcester City 1-1 Chasetown Chasetown Worcester City - Chasetown
20/08 16:00 Herne Bay Herne Bay 2-1 Chessington & Hook United Chessington & Hook United Herne Bay - Chessington & Hook United
20/08 16:00 Erith & Belvedere Erith & Belvedere 1-4 Cray Valley (PM) Cray Valley (PM) Erith & Belvedere - Cray Valley (PM)
20/08 16:00 Pickering Town CFC Pickering Town CFC 1-2 Clitheroe Clitheroe Pickering Town CFC - Clitheroe
20/08 16:00 Highworth Town Highworth Town 2-3 Marlow Marlow Highworth Town - Marlow
20/08 16:00 St Margaretsbury St Margaretsbury 2-2 Hullbridge Sports Hullbridge Sports St Margaretsbury - Hullbridge Sports
20/08 16:00 Quorn Quorn 1-3 AFC Mansfield AFC Mansfield Quorn - AFC Mansfield
20/08 16:00 Crawley Green Crawley Green 2-3 Berkhamsted Berkhamsted Crawley Green - Berkhamsted
03/11 20:45 Notts County Notts County 4-2 Bristol Rovers Bristol Rovers Notts County - Bristol Rovers
03/11 20:45 Port Vale Port Vale 2-0 Oxford Utd Oxford Utd Port Vale - Oxford Utd
03/11 20:55 Hyde Hyde 0-4 Milton Keynes Dons Milton Keynes Dons Hyde - Milton Keynes Dons
04/11 13:30 SL Aquaforce SL Aquaforce 1-3 Mansfield Town Mansfield Town SL Aquaforce - Mansfield Town
04/11 16:00 Stevenage Stevenage 5-0 Nantwich Town Nantwich Town Stevenage - Nantwich Town
04/11 16:00 Carlisle United F.C. Carlisle United F.C. 3-2 Oldham Athletic A.F.C. Oldham Athletic A.F.C. Carlisle United F.C. - Oldham Athletic A.F.C.
04/11 16:00 Crewe Alexandra Crewe Alexandra 2-1 Rotherham United Rotherham United Crewe Alexandra - Rotherham United
04/11 16:00 Luton Town Luton Town 1-0 Portsmouth Portsmouth Luton Town - Portsmouth
04/11 16:00 Gainsborough Trinity Gainsborough Trinity 0-6 Slough Town Slough Town Gainsborough Trinity - Slough Town
04/11 16:00 Northampton Town Northampton Town 0-0 Scunthorpe Scunthorpe Northampton Town - Scunthorpe
04/11 16:00 Rochdale Rochdale 4-0 Bromley Bromley Rochdale - Bromley
04/11 16:00 Wigan Wigan 2-1 Crawley Town Crawley Town Wigan - Crawley Town
04/11 16:00 Gateshead Gateshead 2-0 Chelmsford City Chelmsford City Gateshead - Chelmsford City
04/11 16:00 Ebbsfleet United Ebbsfleet United 2-6 Doncaster Rovers Doncaster Rovers Ebbsfleet United - Doncaster Rovers
04/11 16:00 Cheltenham Town Cheltenham Town 2-4 Maidstone United Maidstone United Cheltenham Town - Maidstone United
04/11 16:00 Gillingham Gillingham 2-1 Leyton Orient Leyton Orient Gillingham - Leyton Orient
04/11 16:00 AFC Wimbledon AFC Wimbledon 1-0 Lincoln Lincoln AFC Wimbledon - Lincoln
04/11 16:00 Plymouth Argyle Plymouth Argyle 1-0 Grimsby Town Grimsby Town Plymouth Argyle - Grimsby Town
04/11 16:00 Colchester United Colchester United 0-1 Oxford City Oxford City Colchester United - Oxford City
04/11 16:00 Bradford City Bradford City 2-0 Chesterfield Chesterfield Bradford City - Chesterfield
04/11 16:00 Morecambe Morecambe 3-0 Hartlepool Hartlepool Morecambe - Hartlepool
04/11 16:00 Yeovil Town Yeovil Town 1-0 Southend United Southend United Yeovil Town - Southend United
04/11 16:00 Peterborough United Peterborough United 1-1 Tranmere Rovers Tranmere Rovers Peterborough United - Tranmere Rovers
04/11 16:00 Forest Green Rovers Forest Green Rovers 1-0 Macclesfield Town Macclesfield Town Forest Green Rovers - Macclesfield Town
04/11 16:00 AFC Fylde AFC Fylde 4-2 Kidderminster Kidderminster AFC Fylde - Kidderminster
04/11 16:00 Shrewsbury Shrewsbury 5-0 Aldershot Town Aldershot Town Shrewsbury - Aldershot Town
04/11 16:00 Hereford FC Hereford FC 1-0 AFC Telford United AFC Telford United Hereford FC - AFC Telford United
04/11 16:00 Boreham Wood Boreham Wood 2-1 Blackpool Blackpool Boreham Wood - Blackpool
04/11 16:00 Blackburn Blackburn 3-1 Barnet Barnet Blackburn - Barnet
04/11 18:15 Newport County Newport County 2-1 Walsall Walsall Newport County - Walsall
05/11 15:00 Woking Woking 1-1 Bury Bury Woking - Bury
05/11 15:00 Solihull Moors Solihull Moors 0-2 Wycombe Wanderers Wycombe Wanderers Solihull Moors - Wycombe Wanderers
05/11 15:00 Charlton Athletic Charlton Athletic 3-1 Truro City Truro City Charlton Athletic - Truro City
05/11 15:00 Leatherhead Leatherhead 1-1 Billericay Town Billericay Town Leatherhead - Billericay Town
05/11 15:00 Guiseley Guiseley 0-0 Accrington Stanley Accrington Stanley Guiseley - Accrington Stanley
05/11 15:00 Dartford Dartford 1-5 Swindon Town Swindon Town Dartford - Swindon Town
05/11 15:00 Exeter City Exeter City 3-1 Heybridge Swifts Heybridge Swifts Exeter City - Heybridge Swifts
05/11 15:00 Cambridge United Cambridge United 1-0 Sutton United Sutton United Cambridge United - Sutton United
05/11 15:00 Coventry City Coventry City 2-0 Maidenhead United Maidenhead United Coventry City - Maidenhead United
06/11 20:45 Chorley Chorley 1-2 Fleetwood Town Fleetwood Town Chorley - Fleetwood Town
Topschutters
  Speler Goals
1. Leatherhead Midson 5
2. Exeter City Stockley 5
3. Macclesfield Town Rowe 5
4. Rowe 4
5. Forest Green Rovers Doidge 4
6. Stevenage Godden 4
7. Peterborough United Lloyd-McGoldrick 3
8. Chorley Haughton 3
9. Oxford City Paterson 3
10. Bromley Cunnington 3