Russische Premier League Russische Premier League

Word fan van Russische Premier League!
Facebook
RSS Feed van Russische Premier League Download kalender van Russische Premier League

Zenit St Petersburg - Dinamo Moskou ()

Petrovsky Island, 2-g, 197042 Sint Petersburg
Toeschouwers: 33793

Beoordeel

Zenit St Petersburg   Dinamo Moskou
Yuri Lodigin -
Domenico Criscito   57': PENALTY -
Branislav Ivanovic -
Miha Mevlja -
Aleksandr Erokhin -
Claudio Matías Kranevitter -
Leandro Daniel Paredes   90+3': ASSIST -
Yuri Zhirkov   54' -
Dmitriy Poloz -
Anton Zabolotnyi   54' -
Elmir Nabiullin   69' -
Ilia Skrobotov   90+3'   88' -
 
Anton Shunin -
Sebastian Holmén -
Aleksey Kozlov -
Grigori Morozov   57'   73' -
Konstantin Rausch -
Toni Sunjic   88' -
Samba Sow -
Aleksandr Tashaev   88': ASSIST -
Abdul Aziz Tetteh -
Evgeni Lutsenko   65' -
Kirill Panchenko   62' -
Evgeni Markov   62' -
Fedor Chernykh   65' -
Ivan Temnikov   90+2'   73' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Gebeurtenissen

90+3   Doelpunt van Ilia Skrobotov (Leandro Daniel Paredes)
90+2   Gele kaart voor Ivan Temnikov
88   Doelpunt van Toni Sunjic (Aleksandr Tashaev)
73   Grigori Morozov
Ivan Temnikov
65   Evgeni Lutsenko
Fedor Chernykh
62   Kirill Panchenko
Evgeni Markov
57   Doelpunt van Domenico Criscito
57   Gele kaart voor Grigori Morozov
54   Yuri Zhirkov
Anton Zabolotnyi
Kalender / Voetbaluitslagen
14/04 20:00? Kriliya Sovetov Kriliya Sovetov - Rubin Kazan Rubin Kazan Kriliya Sovetov - Rubin Kazan
14/04 20:00? Rostov FK Rostov FK - Spartak Moskou Spartak Moskou Rostov FK - Spartak Moskou
14/04 20:00? Yenisey Yenisey - Ufa Ufa Yenisey - Ufa
14/04 20:00? Arsenal Tula Arsenal Tula - Ural Ural Arsenal Tula - Ural
14/04 20:00? CSKA Moskou CSKA Moskou - Gazovik Orenburg Gazovik Orenburg CSKA Moskou - Gazovik Orenburg
14/04 20:00? Terek Grozny Terek Grozny - Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou Terek Grozny - Lokomotiv Moskou
14/04 20:00? Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg - Anzhi Makhachkala Anzhi Makhachkala Zenit St Petersburg - Anzhi Makhachkala
14/04 20:00? Dinamo Moskou Dinamo Moskou - Krasnodar Krasnodar Dinamo Moskou - Krasnodar
Stand
  Ploeg G P
1. Gazovik Orenburg Gazovik Orenburg 0 0
2. Yenisey Yenisey 0 0
3. Kriliya Sovetov Kriliya Sovetov 0 0
4. Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou 0 0
5. Dinamo Moskou Dinamo Moskou 0 0
6. Arsenal Tula Arsenal Tula 0 0
7. Krasnodar Krasnodar 0 0
8. Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg 0 0
Topschutters

Geen doelpunten