Beker van Schotland

Word fan van Beker van Schotland!
Facebook
RSS Feed van Beker van Schotland Download kalender van Beker van Schotland

East Kilbride - Spartans ()

Betfirst
Onbekend
Onbekend Onbekend Onbekend Onbekend
Toeschouwers: 166

Beoordeel

East Kilbride   Spartans
Matthew McGinley -
Bernard Coll   74'   39': ASSIST -
Craig Reid -
Scott Stevenson -
Graeme Holmes   52' -
Chris Humphrey   78' -
Sean Winter   70'   89' -
Anthony Brady -
Craig Malcolm   39'   59' -
Michael Anderson   52' -
Jamie Longworth   78' -
Liam Craig   89' -
 
Blair Tolmie   5': ASSIST -
Gary Cennerazzo -
David Greenhill   68'   78' -
Michael Herd -
Scott Maxwell   61' -
William Bremner   71' -
Jamie Dishington   90+3' -
Jack Smith -
Adam Corbett   5' -
Jason Stevens   61' -
Blair Atkinson   71' -
Stephen MacDonald   78' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Gebeurtenissen

90+3   Gele kaart voor Jamie Dishington
89   Sean Winter
Liam Craig
78   David Greenhill
Stephen MacDonald
78   Chris Humphrey
Jamie Longworth
74   Gele kaart voor Bernard Coll
71   William Bremner
Blair Atkinson
70   Doelpunt van Sean Winter
68   Gele kaart voor David Greenhill
61   Scott Maxwell
Jason Stevens
59   Doelpunt van Craig Malcolm
52   Graeme Holmes
Michael Anderson
39   Doelpunt van Craig Malcolm (Bernard Coll)
5   Doelpunt van Adam Corbett (Blair Tolmie)
Kalender / Voetbaluitslagen Betfirst
20/10 16:00 Cowdenbeath Cowdenbeath 2-1 Clyde Clyde Cowdenbeath - Clyde
20/10 16:00 Edinburgh City Edinburgh City 1-0 Civil Service Strollers Civil Service Strollers Edinburgh City - Civil Service Strollers
20/10 16:00 Berwick Rangers Berwick Rangers 3-1 Gretna 2008 Gretna 2008 Berwick Rangers - Gretna 2008
20/10 16:00 Gala Fairydean Gala Fairydean 2-0 East Stirlingshire East Stirlingshire Gala Fairydean - East Stirlingshire
20/10 16:00 Albion Rovers Albion Rovers 0-2 Formartine United Formartine United Albion Rovers - Formartine United
20/10 16:00 East Kilbride East Kilbride 3-1 Spartans Spartans East Kilbride - Spartans
20/10 16:00 Beith Beith 4-0 Linlithgow Rose Linlithgow Rose Beith - Linlithgow Rose
20/10 16:00 Cove Rangers Cove Rangers 1-1 Auchinleck Talbot Auchinleck Talbot Cove Rangers - Auchinleck Talbot
20/10 16:00 Deveronvale Deveronvale 1-2 Stirling University Stirling University Deveronvale - Stirling University
20/10 16:00 Brora Rangers Brora Rangers 6-0 Coldstream Coldstream Brora Rangers - Coldstream
20/10 16:00 Elgin City Elgin City 2-0 Whitehill Welfare Whitehill Welfare Elgin City - Whitehill Welfare
20/10 16:00 Edusport Academy Edusport Academy 1-2 Fraserburgh Fraserburgh Edusport Academy - Fraserburgh
20/10 16:00 Cumbernauld Colts Cumbernauld Colts 1-4 BSC Glasgow BSC Glasgow Cumbernauld Colts - BSC Glasgow
20/10 16:00 Stirling Albion Stirling Albion 1-2 Queen's Park Queen's Park Stirling Albion - Queen's Park
20/10 16:00 Rothes Rothes 0-1 Annan Athletic Annan Athletic Rothes - Annan Athletic
20/10 16:00 Peterhead Peterhead 3-2 Kelty Hearts Kelty Hearts Peterhead - Kelty Hearts
Topschutters Betfirst
  Speler Goals
1. Queen of the South Dobbie 7
2. Inverness C.T. White 6
3. Celtic Glasgow Sinclair 5
4. Inverness C.T. Doran 4
5. Carlisle United F.C. Cosgrove 4
6. Morelos Aviléz 4
7. Celtic Glasgow Forrest 3
8. Aberdeen McGinn 3
9. Dumbarton Vaughan 3
10. Hibernian Horgan 3