Beker van Schotland

Word fan van Beker van Schotland!
Facebook
RSS Feed van Beker van Schotland Download kalender van Beker van Schotland

Peterhead - Kelty Hearts ()

Betfirst
Onbekend
Onbekend Onbekend Onbekend Onbekend
Toeschouwers: 658

Beoordeel

Peterhead   Kelty Hearts
Greg Fleming -
Patrick Boyle -
Michael Dunlop -
Jason Brown -
Scott Brown -
Simon Ferry   81' -
William Gibson   73' -
Jack Leitch   55' -
Jamie Stevenson   90': ASSIST -
Rory McAllister   42'   74' -
Ross Kavanagh   55' -
Derek Lyle   74': ASSIST   90'   73' -
 
Scott Christie -
Elliot Ford -
Stuart Cargill -
Ciaren Chalmers   20' -
Stephen Husband   20': ASSIST   90+2': ASSIST -
Ian Nimmo   76' -
Scott Dalziel   5' -
Errol Douglas -
Murray Carstairs   54' -
Conrad Courts   46' -
Shaun Greig -
Mathew Gay   90+2'   5' -
Dominico Gibson   46' -
Willis Hare   89'   76' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Gebeurtenissen

90+2   Doelpunt van Mathew Gay (Stephen Husband)
90   Doelpunt van Derek Lyle (Jamie Stevenson)
89   Gele kaart voor Willis Hare
81   Gele kaart voor Simon Ferry
76   Ian Nimmo
Willis Hare
74   Doelpunt van Rory McAllister (Derek Lyle)
73   William Gibson
Derek Lyle
54   Gele kaart voor Murray Carstairs
55   Jack Leitch
Ross Kavanagh
46   Conrad Courts
Dominico Gibson
42   Gele kaart voor Rory McAllister
20   Doelpunt van Ciaren Chalmers (Stephen Husband)
7   Doelpunt van
5   Scott Dalziel
Mathew Gay
Kalender / Voetbaluitslagen Betfirst
20/10 16:00 Cowdenbeath Cowdenbeath 2-1 Clyde Clyde Cowdenbeath - Clyde
20/10 16:00 Edinburgh City Edinburgh City 1-0 Civil Service Strollers Civil Service Strollers Edinburgh City - Civil Service Strollers
20/10 16:00 Berwick Rangers Berwick Rangers 3-1 Gretna 2008 Gretna 2008 Berwick Rangers - Gretna 2008
20/10 16:00 Gala Fairydean Gala Fairydean 2-0 East Stirlingshire East Stirlingshire Gala Fairydean - East Stirlingshire
20/10 16:00 Albion Rovers Albion Rovers 0-2 Formartine United Formartine United Albion Rovers - Formartine United
20/10 16:00 East Kilbride East Kilbride 3-1 Spartans Spartans East Kilbride - Spartans
20/10 16:00 Beith Beith 4-0 Linlithgow Rose Linlithgow Rose Beith - Linlithgow Rose
20/10 16:00 Cove Rangers Cove Rangers 1-1 Auchinleck Talbot Auchinleck Talbot Cove Rangers - Auchinleck Talbot
20/10 16:00 Deveronvale Deveronvale 1-2 Stirling University Stirling University Deveronvale - Stirling University
20/10 16:00 Brora Rangers Brora Rangers 6-0 Coldstream Coldstream Brora Rangers - Coldstream
20/10 16:00 Elgin City Elgin City 2-0 Whitehill Welfare Whitehill Welfare Elgin City - Whitehill Welfare
20/10 16:00 Edusport Academy Edusport Academy 1-2 Fraserburgh Fraserburgh Edusport Academy - Fraserburgh
20/10 16:00 Cumbernauld Colts Cumbernauld Colts 1-4 BSC Glasgow BSC Glasgow Cumbernauld Colts - BSC Glasgow
20/10 16:00 Stirling Albion Stirling Albion 1-2 Queen's Park Queen's Park Stirling Albion - Queen's Park
20/10 16:00 Rothes Rothes 0-1 Annan Athletic Annan Athletic Rothes - Annan Athletic
20/10 16:00 Peterhead Peterhead 3-2 Kelty Hearts Kelty Hearts Peterhead - Kelty Hearts
Topschutters Betfirst
  Speler Goals
1. Queen of the South Dobbie 7
2. Inverness C.T. White 6
3. Celtic Glasgow Sinclair 5
4. Inverness C.T. Doran 4
5. Carlisle United F.C. Cosgrove 4
6. Morelos Aviléz 4
7. Celtic Glasgow Forrest 3
8. Aberdeen McGinn 3
9. Dumbarton Vaughan 3
10. Hibernian Horgan 3