Segunda Liga

Word fan van Segunda Liga!
Facebook
RSS Feed van Segunda Liga Download kalender van Segunda Liga

SC Farense - Vitória Guimarães ()

Onbekend
Onbekend Onbekend Onbekend Onbekend
Toeschouwers: 1351

Beoordeel

SC Farense   Vitória Guimarães
Daniel Márcio Fernandes -
Bruno Tiago Conceição Bernardo   42' -
Jorge Miguel de Oliveira Ribeiro   50': PENALTY -
Cássio Fernando Scheid -
Álvaro Ricardo Faustino Gomes -
Ryan Gauld -
Filipe André Pereira Godinho -
Okechukwu Christian Irobiso   35'   55' -
Nuno Miguel Oliveira Borges   85' -
Michael Quintanilha da Silva   45' -
Alan Junior Martins Oliveira   45' -
Carlos David Santos de Moura   45' -
André Filipe Silva Rocha Vieira   85' -
 
David Sena Fernandes Sualehe -
Almoatasembellah Ali Mohamed   33'   54'   54' -
Atair Mimito Rocha Biai -
Thibang Sindile Theophilus Phete -
João Pedro Araújo Correia   66' -
Miguel Ângelo Moreira de Magalhães   54' -
Jefferson Anilson Silva Encada   85'   87' -
Edmond Fayçal Tapsoba   43': PENALTY -
Abdul-Aziz Yakubu   78' -
Nuno Filipe Ribeiro Teixeira   66' -
Tiago Augusto Oliveira Castro   78' -
Bence Balazs Bíró   87' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Kalender / Voetbaluitslagen
10/11 12:00 Penafiel Penafiel 1-0 Benfica Benfica Penafiel - Benfica
10/11 16:00 Academico Viseu FC Academico Viseu FC 1-0 CD Mafra CD Mafra Academico Viseu FC - CD Mafra
10/11 16:00 SC Farense SC Farense 2-2 Vitória Guimarães Vitória Guimarães SC Farense - Vitória Guimarães
11/11 16:00 FC Famalicao FC Famalicao 2-1 Sporting Covilhã Sporting Covilhã FC Famalicao - Sporting Covilhã
11/11 16:00 Porto Porto 2-1 CD Cova Piedade CD Cova Piedade Porto - CD Cova Piedade
11/11 16:00 Braga Braga 0-1 Aca.Coimbra Aca.Coimbra Braga - Aca.Coimbra
11/11 16:00 Arouca Arouca 2-0 Leixões Leixões Arouca - Leixões
12/11 16:00 Estoril Estoril 1-0 Paços de Ferreira Paços de Ferreira Estoril - Paços de Ferreira
12/11 21:15 Oliveirense Oliveirense 3-0 Varzim Varzim Oliveirense - Varzim
Stand
  Ploeg G P
1. Paços de Ferreira Paços de Ferreira 18 40
2. FC Famalicao FC Famalicao 18 38
3. Estoril Estoril 18 30
4. Aca.Coimbra Aca.Coimbra 18 30
5. Benfica Benfica 18 29
6. CD Mafra CD Mafra 18 28
7. Porto Porto 18 27
8. Penafiel Penafiel 18 26
9. Leixões Leixões 18 24
Topschutters
  Speler Goals
1. Sporting Lissabon Luciano Silva 9
2. Academico Viseu FC N'Sor 9
3. FC Famalicao Santos Simões 8
4. Portimonense Da Costa Pires 8
5. CD Mafra Lopes Correia 7
6. Salernitana Maximiano Rodrigo 6
7. Arouca Malele 6
8. Oliveirense Fati 6
9. Aca.Coimbra Almeida 6