Beker van Portugal

Word fan van Beker van Portugal!
Facebook
RSS Feed van Beker van Portugal Download kalender van Beker van Portugal

Sporting Covilhã - Moreirense ()

Onbekend
Onbekend Onbekend Onbekend Onbekend

Beoordeel

Sporting Covilhã   Moreirense
Bruno Miguel Miranda Bolas -
Gilberto Manuel Pereira da Silva -
Kheireddine Zarabi -
Micael Cabrita Silva -
Rafael José Fernandes Teixeira Vieira -
Agostinho Soares -
Adriano Duarte Castanheira   87' -
Guilherme Dos Santos Rodrigues -
Dji Jahfort Gueyap   63' -
Diogo Neto   63' -
Rick Sena Leal Noleto   63' -
Onyeka Lucky Osemene   87' -
 
Pedro José da Silva Trigueira -
Mohamed Aberhoune   45' -
Iago Azevedo dos Santos -
Ruben Alexandre Rocha Lima -
Anthony D'Alberto -
Francisco Leonel Lima Silva Machado   46'   55': OWNGOAL -
Arsénio Martins Lafuerte Nunes   86' -
Mamadou Loum Ndiaye -
Angelo Pelegrinelli Neto -
(Anderson Miguel da Silva) Nene   90' -
Heriberto Moreno Borges Tavares   71' -
Bruno da Silva Fonseca   86' -
César David Texeira Torres   90+3'   90' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Kalender / Voetbaluitslagen
22/11 21:45 SL Benfica SL Benfica 2-1 Arouca Arouca SL Benfica - Arouca
24/11 15:30 CD Cova Piedade CD Cova Piedade 0-3 nv CD Aves CD Aves CD Cova Piedade - CD Aves
24/11 16:00 Lusitano FCV Lusitano FCV 1-4 Sporting Lissabon Sporting Lissabon Lusitano FCV - Sporting Lissabon
24/11 21:45 FC Porto FC Porto 2-0 Belenenses Belenenses FC Porto - Belenenses
25/11 15:30 Montalegre Montalegre 1-0 RD Agueda RD Agueda Montalegre - RD Agueda
25/11 15:30 Sporting Covilhã Sporting Covilhã 0-3 Moreirense Moreirense Sporting Covilhã - Moreirense
25/11 16:00 SC Espinho SC Espinho 0-4 Boavista Boavista SC Espinho - Boavista
25/11 16:00 Leixões Leixões 1-0 Anadia FC Anadia FC Leixões - Anadia FC
25/11 16:00 CD Tondela CD Tondela 7-0 Vale Formoso Vale Formoso CD Tondela - Vale Formoso
25/11 16:00 Paços de Ferreira Paços de Ferreira 3-1 Casa Pia AC Casa Pia AC Paços de Ferreira - Casa Pia AC
25/11 16:00 Penafiel Penafiel 1-4 Vitória Setúbal Vitória Setúbal Penafiel - Vitória Setúbal
25/11 16:00 Rio Ave Rio Ave 7-0 Silves FC Silves FC Rio Ave - Silves FC
25/11 16:00 CF Uniao Madeira CF Uniao Madeira 0-2 Vitória Guimarães Vitória Guimarães CF Uniao Madeira - Vitória Guimarães
25/11 17:00 Mari­timo Funchal Mari­timo Funchal 0-3 Feirense Feirense Mari­timo Funchal - Feirense
25/11 18:00 CD Santa Clara CD Santa Clara 1-2 Chaves Chaves CD Santa Clara - Chaves
25/11 20:30 Braga Braga 2-1 SC Praiense SC Praiense Braga - SC Praiense
Topschutters