Word fan! 8

Seizoen 2018 - 2019 Beker van Portugal


 Ronde 1
08/09 13:00 SC Praiense SC Praiense 3-0 Redondense Redondense
08/09 15:00 CD Pinhalnovense CD Pinhalnovense 0-0 Vale Formoso Vale Formoso
08/09 18:00 Casa Pia AC Casa Pia AC 6-0 Graciosa Graciosa
08/09 18:00 Sacavenense Sacavenense 2-1* Alverca Alverca
08/09 18:00 AD Limianos AD Limianos 4-0 Valenciano Valenciano
08/09 18:30 Rabo Peixe Rabo Peixe 0-0P Olímpico do Montijo Olímpico do Montijo
08/09 19:00 SC Angrense SC Angrense 3-0 Marítimo Graciosa Marítimo Graciosa
09/09 16:00 CF Uniao Madeira CF Uniao Madeira 3-1* SC Lusitania SC Lusitania
09/09 16:00 Amora Amora 3-2* Louletano DC Louletano DC
09/09 18:00 Vila Silgueiros Vila Silgueiros 0-2 Gafanha Gafanha
09/09 18:00 Oleiros Oleiros 2-0 Fátima Fátima
09/09 18:00 Eirense Eirense 2-0 Gouveia Gouveia
09/09 18:00 Lusitano FCV Lusitano FCV 2-4 Beira Mar Beira Mar
09/09 18:00 SC Coimbroes SC Coimbroes 0-2 Rio Tanto Rio Tanto
09/09 18:00 CD Cinfaes CD Cinfaes 0-0P SC Espinho SC Espinho
09/09 18:00 FC Cesarense FC Cesarense 1-0 Sporting Mêda Sporting Mêda
09/09 18:00 Gondomar Gondomar 2-0 Leca FC Leca FC
09/09 18:00 Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa 3-1 FC Barreirense FC Barreirense
09/09 18:00 AD Sanjoanense AD Sanjoanense 2-0 AD Nogueirense AD Nogueirense
09/09 18:00 Ferreiras Ferreiras 0-1 Lusitano GC Évora Lusitano GC Évora
09/09 18:00 Valadares Gaia Valadares Gaia P0-0 USC Paredes USC Paredes
09/09 18:00 Ideal Ideal 0-2 Real SC Real SC
09/09 18:00 Amarante FC Amarante FC 6-0 AD Oliveirense AD Oliveirense
09/09 18:00 Condeixa Condeixa 3-2 Mação Mação
09/09 18:00 AR São Martinho AR São Martinho 6-1 AD Machico AD Machico
09/09 18:00 Benfica Castelo Branco Benfica Castelo Branco 1-2 União de Leiria União de Leiria
09/09 18:00 Sertanense FC Sertanense FC 2-0 Beneditense Beneditense
09/09 18:00 SCU Torreense SCU Torreense 2-0 Coutada Coutada
09/09 18:00 Vitória de Sernache Vitória de Sernache 1-0 Alcains Alcains
09/09 18:00 Almancilense Almancilense 0-1 Moura Moura
09/09 18:00 SC Vila Real SC Vila Real 2-1 Torcatense Torcatense
09/09 18:00 Vilaverdense FC Vilaverdense FC 2-3 Cac. Taipas Cac. Taipas
09/09 18:00 SC Vianense SC Vianense 0-1 Gil Vicente Gil Vicente
09/09 18:00 Vilafranquense Vilafranquense 0-0P Caldas SC Caldas SC
09/09 18:00 União Santiago União Santiago 1-2* Vasco da Gama Vidigueira Vasco da Gama Vidigueira
09/09 18:00 SU 1. Dezembro SU 1. Dezembro 1-2 SU Sintrense SU Sintrense
09/09 18:00 Lourinhanense Lourinhanense 1-2 GD Peniche GD Peniche
09/09 18:00 Olhanense Olhanense 0-0P Silves FC Silves FC
09/09 18:00 Juventude SC Evora Juventude SC Evora 1-3 Armacenenses Armacenenses
09/09 18:00 Gafetense Gafetense 0-8 Santa Iria Santa Iria
09/09 18:00 Pedras Rubras Pedras Rubras 1-2 SC Mirandela SC Mirandela
09/09 18:00 Felgueiras 1932 Felgueiras 1932 9-0 Vila Flor Vila Flor
09/09 18:00 Trofense Trofense 1-0 FC Vizela FC Vizela
09/09 18:00 RD Agueda RD Agueda 2-1 Trancoso Trancoso
09/09 18:00 FC Pampilhosa FC Pampilhosa 0-0P Oliv. Hospital Oliv. Hospital
09/09 18:00 Lamego Lamego 3-2* Régua Régua
09/09 18:00 Loures Loures 6-1 Portalegrense Portalegrense
09/09 18:00 SC Mineiro Aljustrelense SC Mineiro Aljustrelense P0-0 Praia Milfontes Praia Milfontes
09/09 18:00 Merelinense FC Merelinense FC 3-1 Vieira SC Vieira SC
09/09 18:00 Montalegre Montalegre 2-3 Pedras Salgadas Pedras Salgadas
09/09 18:00 Maria da Fonte Maria da Fonte 4-0 Mirandês Mirandês
09/09 18:00 Vinhais Vinhais 1-6 Chaves Chaves
09/09 18:00 GD Joane GD Joane 0-2 AD Fafe AD Fafe
09/09 18:00 Anadia FC Anadia FC 3-1 SC Penalva do Castelo SC Penalva do Castelo
 Ronde 2
29/09 16:30 Gondomar Gondomar 1-2 CD Cova Piedade CD Cova Piedade
29/09 20:45 Leca FC Leca FC 0-3 Leixões Leixões
30/09 13:00 SC Praiense SC Praiense 5-1 CD Pinhalnovense CD Pinhalnovense
30/09 16:00 GD Peniche GD Peniche 1-3 Montalegre Montalegre
30/09 16:00 Amora Amora 8-0 Lamego Lamego
30/09 16:00 Gil Vicente Gil Vicente 0-1 Chaves Chaves
30/09 16:00 Lusitano GC Évora Lusitano GC Évora 1-3* Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa
30/09 16:00 Eirense Eirense 0-3 SCU Torreense SCU Torreense
30/09 16:00 Merelinense FC Merelinense FC 0-3 CF Uniao Madeira CF Uniao Madeira
30/09 16:00 Anadia FC Anadia FC 3-1 SC Mineiro Aljustrelense SC Mineiro Aljustrelense
30/09 16:00 Casa Pia AC Casa Pia AC 2-0 Olímpico do Montijo Olímpico do Montijo
30/09 16:00 Oliv. Hospital Oliv. Hospital 1-1P Lusitano FCV Lusitano FCV
30/09 16:00 GRAP GRAP 2-4 União Santiago União Santiago
30/09 16:00 SC Espinho SC Espinho P0-0 SU Sintrense SU Sintrense
30/09 16:00 Valadares Gaia Valadares Gaia 0-1 Louletano DC Louletano DC
30/09 16:00 Loures Loures 1-0 Oleiros Oleiros
30/09 16:00 Felgueiras 1932 Felgueiras 1932 2-0 GD Joane GD Joane
30/09 16:00 Mirandês Mirandês 2-3 SC Coimbroes SC Coimbroes
30/09 16:00 Real SC Real SC 0-0P SC Mirandela SC Mirandela
30/09 16:00 Vila Silgueiros Vila Silgueiros 0-2 SC Angrense SC Angrense
30/09 16:00 Beira Mar Beira Mar 0-1 AR São Martinho AR São Martinho
30/09 16:00 CD Torres Novas CD Torres Novas 0-4 Maria da Fonte Maria da Fonte
30/09 16:00 Praia Milfontes Praia Milfontes 2-5 Valenciano Valenciano
30/09 16:00 Santa Iria Santa Iria 3-1 Lourinhanense Lourinhanense
30/09 16:00 Silves FC Silves FC 2-1 USC Paredes USC Paredes
30/09 16:00 AD Limianos AD Limianos 2-1 CD Mafra CD Mafra
30/09 16:00 Trofense Trofense 2-3 Penafiel Penafiel
30/09 16:00 FC Cesarense FC Cesarense 1-2* Sporting Covilhã Sporting Covilhã
30/09 16:00 Condeixa Condeixa 1-3 Paços de Ferreira Paços de Ferreira
30/09 16:00 Sacavenense Sacavenense 2-1 Varzim Varzim
30/09 16:00 RD Agueda RD Agueda 1-0 FC Famalicao FC Famalicao
30/09 16:00 Alverca Alverca 0-3 Academico Viseu FC Academico Viseu FC
30/09 16:00 Cac. Taipas Cac. Taipas 0-1 Arouca Arouca
30/09 16:00 Fátima Fátima 1-0 Oliveirense Oliveirense
30/09 16:00 Portalegrense Portalegrense 0-3 SC Farense SC Farense
30/09 16:00 Vasco da Gama Vidigueira Vasco da Gama Vidigueira 0-1 Estoril Estoril
30/09 16:00 Rio Tanto Rio Tanto 1-4 Moura Moura
30/09 16:00 Beneditense Beneditense 0-3 Armacenenses Armacenenses
30/09 16:00 Vila Flor Vila Flor 0-5 Amarante FC Amarante FC
30/09 16:00 Caldas SC Caldas SC 1-2 Gafanha Gafanha
30/09 16:00 AD Fafe AD Fafe 1-0 Ideal Ideal
30/09 16:00 SC Vila Real SC Vila Real P2-2 AD Sanjoanense AD Sanjoanense
30/09 16:00 União de Tomar União de Tomar 0-3 Vilafranquense Vilafranquense
30/09 16:00 Vitória de Sernache Vitória de Sernache 1-3 Sertanense FC Sertanense FC
30/09 16:00 Pedras Salgadas Pedras Salgadas 1-0 Aca.Coimbra Aca.Coimbra
30/09 17:00 Vale Formoso Vale Formoso 0-3 União de Leiria União de Leiria
 Ronde 3
18/10 21:45 Sertanense FC Sertanense FC 0-3 SL Benfica SL Benfica
19/10 21:15 SC Vila Real SC Vila Real 0-6 FC Porto FC Porto
20/10 16:00 CD Cova Piedade CD Cova Piedade 2-1 Portimonense Portimonense
20/10 16:00 Amora Amora 3-4* Belenenses Belenenses
20/10 16:00 Valenciano Valenciano 0-7 Vitória Guimarães Vitória Guimarães
20/10 17:00 SC Espinho SC Espinho P3-3 Academico Viseu FC Academico Viseu FC
20/10 21:45 Loures Loures 1-2 Sporting Lissabon Sporting Lissabon
21/10 14:00 Vale Formoso Vale Formoso 4-3* SC Coimbroes SC Coimbroes
21/10 16:00 AD Fafe AD Fafe 0-0P Penafiel Penafiel
21/10 16:00 Paços de Ferreira Paços de Ferreira 2-0 Gafanha Gafanha
21/10 16:00 SC Farense SC Farense 1-3 Arouca Arouca
21/10 16:00 Vilafranquense Vilafranquense 0-4 Anadia FC Anadia FC
21/10 16:00 Montalegre Montalegre 2-1* Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa
21/10 16:00 Santa Iria Santa Iria 0-2 SC Praiense SC Praiense
21/10 16:00 RD Agueda RD Agueda 1-0 Louletano DC Louletano DC
21/10 16:00 Leixões Leixões 3-1 Amarante FC Amarante FC
21/10 16:00 Silves FC Silves FC 2-1* Chaves II Chaves II
21/10 16:00 CF Uniao Madeira CF Uniao Madeira 2-0 União Santiago União Santiago
21/10 16:00 AD Limianos AD Limianos 0-2 Sporting Covilhã Sporting Covilhã
21/10 16:00 Casa Pia AC Casa Pia AC 2-1 SC Angrense SC Angrense
21/10 16:00 Moura Moura 0-0P Mari­timo Funchal Mari­timo Funchal
21/10 16:00 Fátima Fátima 1-4 Boavista Boavista
21/10 16:00 SCU Torreense SCU Torreense 1-5 Rio Ave Rio Ave
21/10 16:00 AR São Martinho AR São Martinho 0-1 Moreirense Moreirense
21/10 16:00 Lusitano FCV Lusitano FCV 4-3* Nacional Nacional
21/10 16:00 SC Mirandela SC Mirandela 1-2* Feirense Feirense
21/10 16:00 Armacenenses Armacenenses 1-2 Vitória Setúbal Vitória Setúbal
21/10 16:00 Maria da Fonte Maria da Fonte 1-2 CD Santa Clara CD Santa Clara
21/10 16:00 Estoril Estoril 1-1P CD Tondela CD Tondela
21/10 16:00 Pedras Salgadas Pedras Salgadas 1-4 Chaves Chaves
21/10 17:00 Sacavenense Sacavenense 1-3 CD Aves CD Aves
21/10 21:00 Felgueiras 1932 Felgueiras 1932 0-1 Braga Braga
 Ronde 4
22/11 21:45 SL Benfica SL Benfica 2-1 Arouca Arouca
24/11 15:30 CD Cova Piedade CD Cova Piedade 0-0 CD Aves CD Aves
24/11 16:00 Lusitano FCV Lusitano FCV 1-4 Sporting Lissabon Sporting Lissabon
24/11 21:45 FC Porto FC Porto 2-0 Belenenses Belenenses
25/11 15:30 Sporting Covilhã Sporting Covilhã 0-3 Moreirense Moreirense
25/11 15:30 Montalegre Montalegre 1-0 RD Agueda RD Agueda
25/11 16:00 Leixões Leixões 1-0 Anadia FC Anadia FC
25/11 16:00 Penafiel Penafiel 1-4 Vitória Setúbal Vitória Setúbal
25/11 16:00 CD Tondela CD Tondela 7-0 Vale Formoso Vale Formoso
25/11 16:00 CF Uniao Madeira CF Uniao Madeira 0-2 Vitória Guimarães Vitória Guimarães
25/11 16:00 SC Espinho SC Espinho 0-4 Boavista Boavista
25/11 16:00 Rio Ave Rio Ave 7-0 Silves FC Silves FC
25/11 16:00 Paços de Ferreira Paços de Ferreira 3-1 Casa Pia AC Casa Pia AC
25/11 17:00 Mari­timo Funchal Mari­timo Funchal 0-3 Feirense Feirense
25/11 18:00 CD Santa Clara CD Santa Clara 1-2 Chaves Chaves
25/11 20:30 Braga Braga 2-1 SC Praiense SC Praiense
 1/8 Finales
18/12 20:00 Vitória Setúbal Vitória Setúbal 0-0 Braga Braga
18/12 21:00 Leixões Leixões P2-2 CD Tondela CD Tondela
18/12 21:45 FC Porto FC Porto 4-3 Moreirense Moreirense
19/12 16:00 Feirense Feirense P1-1 Paços de Ferreira Paços de Ferreira
19/12 17:00 CD Aves CD Aves 2-0 Chaves Chaves
19/12 19:00 Boavista Boavista 0-1 Vitória Guimarães Vitória Guimarães
19/12 20:30 Sporting Lissabon Sporting Lissabon 5-2 Rio Ave Rio Ave
19/12 21:45 Montalegre Montalegre 0-1 SL Benfica SL Benfica
 Kwart Finales
15/01 19:00 CD Aves CD Aves 1-2 Braga Braga
15/01 20:30 Leixões Leixões 1-2* FC Porto FC Porto
15/01 21:45 Vitória Guimarães Vitória Guimarães 0-1 SL Benfica SL Benfica
16/01 21:45 Feirense Feirense 0-2 Sporting Lissabon Sporting Lissabon
 Halve Finales (H)
06/02 21:45 SL Benfica SL Benfica 2-1 Sporting Lissabon Sporting Lissabon
26/02 21:15 FC Porto FC Porto 3-0 Braga Braga
 Halve Finales (T)
02/04 21:15 Braga Braga 1-1 FC Porto FC Porto
03/04 21:45 Sporting Lissabon Sporting Lissabon 1-0 SL Benfica SL Benfica
 Finale
25/05 18:15 Sporting Lissabon Sporting Lissabon P2-2 FC Porto FC Porto