Coppa

Word fan van Coppa!
Facebook
RSS Feed van Coppa Download kalender van Coppa

Beoordeel

Inter Milaan   Benevento
Daniele Padelli -
Dalbert Henrique Chagas Estevão   45+1' -
Andrea Ranocchia -
Milan Skriniar -
Sime Vrsaljko   12' -
Marcelo Brozovic   83' -
Antonio Candreva   7'   90+5' -
Roberto Gagliardini   18' -
Ivan Perisic   45+1': ASSIST   48': ASSIST   66': ASSIST   67' -
Mauro Emanuel Icardi Rivero Fonseca Nacimiento   3': PENALTY   46' -
Lautaro Javier Martínez   48'   66' -
Matteo Politano   46' -
Borja Valero   67' -
João Mário Naval Costa Eduardo   90+5': ASSIST   83' -
 
Lorenzo Montipò   67' -
Luca Antei -
Gianluca Di Chiara   67' -
Gaetano Letizia -
Alessandro Tuia   67'   83' -
Filippo Bandinelli   74' -
Andrés Felipe Tello Muñoz -
Cristian Buonaiuto   85' -
Massimo Coda   74' -
Riccardo Improta   74': ASSIST -
Roberto Insigne   58' -
Federico Ricci   74' -
Jean-Claude Billong   83' -
Siriki Sanogo   85' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Kalender / Voetbaluitslagen
12/01 15:00 Lazio Lazio 4-1 Novara Novara Lazio - Novara
12/01 18:00 Sampdoria Sampdoria 0-2 nv AC Milan AC Milan Sampdoria - AC Milan
12/01 20:45 Bologna Bologna 0-2 Juventus Juventus Bologna - Juventus
13/01 15:00 Torino Torino 0-2 Fiorentina Fiorentina Torino - Fiorentina
13/01 18:00 Inter Milaan Inter Milaan 6-2 Benevento Benevento Inter Milaan - Benevento
13/01 20:45 Napoli Napoli 2-0 Sassuolo Sassuolo Napoli - Sassuolo
14/01 17:30 Cagliari Cagliari 0-2 Atalanta Atalanta Cagliari - Atalanta
14/01 21:00 AS Roma AS Roma 4-0 ACD Virtus Entella ACD Virtus Entella AS Roma - ACD Virtus Entella
Topschutters
  Speler Goals
1. Genoa Piątek 6
2. Vibonese Rossetti 3
3. AC Milan Cutrone 2
4. Fiorentina Chiesa 2
5. Triestina Bracaletti 2
6. Cittadella Scappini 2
7. Catanzaro Icardi 2
8. Viterbese Castrense Vandeputte 2
9. Novara Schiavi 2
10. Novara Sciaudone 2