Word fan! 0

First League 2022/2023 speelschema en kalender

Huidige speeldag: Speeldag 1
 Speeldag 1
06/08 17:30 FK Struga FK Struga 3-0 Pobeda Pobeda
07/08 17:30 Sileks Sileks 2-0 Rabotnicki Skopje Rabotnicki Skopje
07/08 17:30 Akademija Pandev Akademija Pandev 1-2 FK Bregalnica Stip FK Bregalnica Stip
07/08 17:30 Makedonija GjP Makedonija GjP Geannuleerd FK Renova FK Renova
 Speeldag 2
13/08 17:00 Shkupi Shkupi ...-... Makedonija GjP Makedonija GjP
14/08 17:00 Skopje Skopje Geannuleerd FK Renova FK Renova
14/08 17:00 Pobeda Pobeda ...-... GFK Tikves Kavadarci GFK Tikves Kavadarci
14/08 17:00 FK Bregalnica Stip FK Bregalnica Stip ...-... FK Struga FK Struga
14/08 17:00 Rabotnicki Skopje Rabotnicki Skopje ...-... Akademija Pandev Akademija Pandev
14/08 17:00 Shkendija 79 Shkendija 79 ...-... Sileks Sileks
 Speeldag 1
17/08 17:00 Shkendija 79 Shkendija 79 ...-... Skopje Skopje
 Speeldag 3
21/08 17:00 FK Struga FK Struga ...-... Rabotnicki Skopje Rabotnicki Skopje
21/08 17:00 GFK Tikves Kavadarci GFK Tikves Kavadarci ...-... FK Bregalnica Stip FK Bregalnica Stip
21/08 17:00 Makedonija GjP Makedonija GjP ...-... Pobeda Pobeda
21/08 17:00 FK Renova FK Renova Geannuleerd Shkupi Shkupi
21/08 17:00 Akademija Pandev Akademija Pandev ...-... Shkendija 79 Shkendija 79
21/08 17:00 Sileks Sileks ...-... Skopje Skopje
 Speeldag 4
28/08 16:00 Skopje Skopje ...-... Shkupi Shkupi
28/08 16:00 Pobeda Pobeda Geannuleerd FK Renova FK Renova
28/08 16:00 FK Bregalnica Stip FK Bregalnica Stip ...-... Makedonija GjP Makedonija GjP
28/08 16:00 Rabotnicki Skopje Rabotnicki Skopje ...-... GFK Tikves Kavadarci GFK Tikves Kavadarci
28/08 16:00 Shkendija 79 Shkendija 79 ...-... FK Struga FK Struga
28/08 16:00 Sileks Sileks ...-... Akademija Pandev Akademija Pandev
 Speeldag 5
31/08 16:00 Akademija Pandev Akademija Pandev ...-... Skopje Skopje
31/08 16:00 FK Struga FK Struga ...-... Sileks Sileks
31/08 16:00 GFK Tikves Kavadarci GFK Tikves Kavadarci ...-... Shkendija 79 Shkendija 79
31/08 16:00 Makedonija GjP Makedonija GjP ...-... Rabotnicki Skopje Rabotnicki Skopje
31/08 16:00 FK Renova FK Renova Geannuleerd FK Bregalnica Stip FK Bregalnica Stip
31/08 16:00 Shkupi Shkupi ...-... Pobeda Pobeda
 Speeldag 6
04/09 16:00 Skopje Skopje ...-... Pobeda Pobeda
04/09 16:00 FK Bregalnica Stip FK Bregalnica Stip ...-... Shkupi Shkupi
04/09 16:00 Rabotnicki Skopje Rabotnicki Skopje Geannuleerd FK Renova FK Renova
04/09 16:00 Shkendija 79 Shkendija 79 ...-... Makedonija GjP Makedonija GjP
04/09 16:00 Sileks Sileks ...-... GFK Tikves Kavadarci GFK Tikves Kavadarci
04/09 16:00 Akademija Pandev Akademija Pandev ...-... FK Struga FK Struga
 Speeldag 1
07/09 16:00 GFK Tikves Kavadarci GFK Tikves Kavadarci ...-... Shkupi Shkupi
 Speeldag 7
11/09 16:00 Pobeda Pobeda ...-... FK Bregalnica Stip FK Bregalnica Stip
11/09 16:00 Shkupi Shkupi ...-... Rabotnicki Skopje Rabotnicki Skopje
11/09 16:00 FK Renova FK Renova Geannuleerd Shkendija 79 Shkendija 79
11/09 16:00 FK Struga FK Struga ...-... Skopje Skopje
11/09 16:00 GFK Tikves Kavadarci GFK Tikves Kavadarci ...-... Akademija Pandev Akademija Pandev
11/09 16:00 Makedonija GjP Makedonija GjP ...-... Sileks Sileks
 Speeldag 8
17/09 15:00 Skopje Skopje ...-... FK Bregalnica Stip FK Bregalnica Stip
17/09 15:00 Rabotnicki Skopje Rabotnicki Skopje ...-... Pobeda Pobeda
17/09 15:00 Shkendija 79 Shkendija 79 ...-... Shkupi Shkupi
17/09 15:00 Sileks Sileks Geannuleerd FK Renova FK Renova
17/09 15:00 Akademija Pandev Akademija Pandev ...-... Makedonija GjP Makedonija GjP
17/09 15:00 FK Struga FK Struga ...-... GFK Tikves Kavadarci GFK Tikves Kavadarci
 Speeldag 9
02/10 15:00 GFK Tikves Kavadarci GFK Tikves Kavadarci ...-... Skopje Skopje
02/10 15:00 Makedonija GjP Makedonija GjP ...-... FK Struga FK Struga
02/10 15:00 FK Renova FK Renova Geannuleerd Akademija Pandev Akademija Pandev
02/10 15:00 Shkupi Shkupi ...-... Sileks Sileks
02/10 15:00 Pobeda Pobeda ...-... Shkendija 79 Shkendija 79
02/10 15:00 FK Bregalnica Stip FK Bregalnica Stip ...-... Rabotnicki Skopje Rabotnicki Skopje
 Speeldag 10
09/10 14:00 Skopje Skopje ...-... Rabotnicki Skopje Rabotnicki Skopje
09/10 14:00 Shkendija 79 Shkendija 79 ...-... FK Bregalnica Stip FK Bregalnica Stip
09/10 14:00 Sileks Sileks ...-... Pobeda Pobeda
09/10 14:00 Akademija Pandev Akademija Pandev ...-... Shkupi Shkupi
09/10 14:00 FK Struga FK Struga Geannuleerd FK Renova FK Renova
09/10 14:00 GFK Tikves Kavadarci GFK Tikves Kavadarci ...-... Makedonija GjP Makedonija GjP
 Speeldag 11
15/10 14:00 Rabotnicki Skopje Rabotnicki Skopje ...-... Shkendija 79 Shkendija 79
15/10 14:00 FK Bregalnica Stip FK Bregalnica Stip ...-... Sileks Sileks
15/10 14:00 Pobeda Pobeda ...-... Akademija Pandev Akademija Pandev
15/10 14:00 Shkupi Shkupi ...-... FK Struga FK Struga
15/10 14:00 FK Renova FK Renova Geannuleerd GFK Tikves Kavadarci GFK Tikves Kavadarci
15/10 14:00 Makedonija GjP Makedonija GjP ...-... Skopje Skopje
 Speeldag 12
26/10 14:00 Rabotnicki Skopje Rabotnicki Skopje ...-... Sileks Sileks
26/10 14:00 Skopje Skopje ...-... Shkendija 79 Shkendija 79
26/10 14:00 FK Bregalnica Stip FK Bregalnica Stip ...-... Akademija Pandev Akademija Pandev
26/10 14:00 Pobeda Pobeda ...-... FK Struga FK Struga
26/10 14:00 Shkupi Shkupi ...-... GFK Tikves Kavadarci GFK Tikves Kavadarci
26/10 14:00 FK Renova FK Renova Geannuleerd Makedonija GjP Makedonija GjP
 Speeldag 13
30/10 13:00 Sileks Sileks ...-... Shkendija 79 Shkendija 79
30/10 13:00 Akademija Pandev Akademija Pandev ...-... Rabotnicki Skopje Rabotnicki Skopje
30/10 13:00 FK Struga FK Struga ...-... FK Bregalnica Stip FK Bregalnica Stip
30/10 13:00 GFK Tikves Kavadarci GFK Tikves Kavadarci ...-... Pobeda Pobeda
30/10 13:00 Makedonija GjP Makedonija GjP ...-... Shkupi Shkupi
30/10 13:00 FK Renova FK Renova Geannuleerd Skopje Skopje
 Speeldag 14
06/11 13:00 Shkupi Shkupi ...-... FK Renova FK Renova
06/11 13:00 Pobeda Pobeda ...-... Makedonija GjP Makedonija GjP
06/11 13:00 FK Bregalnica Stip FK Bregalnica Stip ...-... GFK Tikves Kavadarci GFK Tikves Kavadarci
06/11 13:00 Rabotnicki Skopje Rabotnicki Skopje ...-... FK Struga FK Struga
06/11 13:00 Shkendija 79 Shkendija 79 ...-... Akademija Pandev Akademija Pandev
06/11 13:00 Skopje Skopje ...-... Sileks Sileks
 Speeldag 15
12/11 13:00 Akademija Pandev Akademija Pandev ...-... Sileks Sileks
12/11 13:00 FK Struga FK Struga ...-... Shkendija 79 Shkendija 79
12/11 13:00 GFK Tikves Kavadarci GFK Tikves Kavadarci ...-... Rabotnicki Skopje Rabotnicki Skopje
12/11 13:00 Makedonija GjP Makedonija GjP ...-... FK Bregalnica Stip FK Bregalnica Stip
12/11 13:00 FK Renova FK Renova ...-... Pobeda Pobeda
12/11 13:00 Shkupi Shkupi ...-... Skopje Skopje
 Speeldag 16
27/11 13:00 Skopje Skopje ...-... Akademija Pandev Akademija Pandev
27/11 13:00 Sileks Sileks ...-... FK Struga FK Struga
27/11 13:00 Shkendija 79 Shkendija 79 ...-... GFK Tikves Kavadarci GFK Tikves Kavadarci
27/11 13:00 Pobeda Pobeda ...-... Shkupi Shkupi
27/11 13:00 FK Bregalnica Stip FK Bregalnica Stip ...-... FK Renova FK Renova
27/11 13:00 Rabotnicki Skopje Rabotnicki Skopje ...-... Makedonija GjP Makedonija GjP
 Speeldag 17
04/12 13:00 FK Struga FK Struga ...-... Akademija Pandev Akademija Pandev
04/12 13:00 GFK Tikves Kavadarci GFK Tikves Kavadarci ...-... Sileks Sileks
04/12 13:00 Makedonija GjP Makedonija GjP ...-... Shkendija 79 Shkendija 79
04/12 13:00 FK Renova FK Renova ...-... Rabotnicki Skopje Rabotnicki Skopje
04/12 13:00 Shkupi Shkupi ...-... FK Bregalnica Stip FK Bregalnica Stip
04/12 13:00 Pobeda Pobeda ...-... Skopje Skopje
 Speeldag 18
11/12 13:00 Skopje Skopje ...-... FK Struga FK Struga
11/12 13:00 Akademija Pandev Akademija Pandev ...-... GFK Tikves Kavadarci GFK Tikves Kavadarci
11/12 13:00 Sileks Sileks ...-... Makedonija GjP Makedonija GjP
11/12 13:00 Shkendija 79 Shkendija 79 ...-... FK Renova FK Renova
11/12 13:00 Rabotnicki Skopje Rabotnicki Skopje ...-... Shkupi Shkupi
11/12 13:00 FK Bregalnica Stip FK Bregalnica Stip ...-... Pobeda Pobeda
 Speeldag 19
19/02 14:00 FK Bregalnica Stip FK Bregalnica Stip ...-... Skopje Skopje
19/02 14:00 Pobeda Pobeda ...-... Rabotnicki Skopje Rabotnicki Skopje
19/02 14:00 Shkupi Shkupi ...-... Shkendija 79 Shkendija 79
19/02 14:00 FK Renova FK Renova ...-... Sileks Sileks
19/02 14:00 Makedonija GjP Makedonija GjP ...-... Akademija Pandev Akademija Pandev
19/02 14:00 GFK Tikves Kavadarci GFK Tikves Kavadarci ...-... FK Struga FK Struga
 Speeldag 20
26/02 14:00 Skopje Skopje ...-... GFK Tikves Kavadarci GFK Tikves Kavadarci
26/02 14:00 FK Struga FK Struga ...-... Makedonija GjP Makedonija GjP
26/02 14:00 Akademija Pandev Akademija Pandev ...-... FK Renova FK Renova
26/02 14:00 Sileks Sileks ...-... Shkupi Shkupi
26/02 14:00 Shkendija 79 Shkendija 79 ...-... Pobeda Pobeda
26/02 14:00 Rabotnicki Skopje Rabotnicki Skopje ...-... FK Bregalnica Stip FK Bregalnica Stip
 Speeldag 21
05/03 14:00 Pobeda Pobeda ...-... Sileks Sileks
05/03 14:00 Shkupi Shkupi ...-... Akademija Pandev Akademija Pandev
05/03 14:00 FK Renova FK Renova ...-... FK Struga FK Struga
05/03 14:00 Makedonija GjP Makedonija GjP ...-... GFK Tikves Kavadarci GFK Tikves Kavadarci
05/03 14:00 FK Bregalnica Stip FK Bregalnica Stip ...-... Shkendija 79 Shkendija 79
05/03 14:00 Rabotnicki Skopje Rabotnicki Skopje ...-... Skopje Skopje
 Speeldag 22
08/03 14:00 Skopje Skopje ...-... Makedonija GjP Makedonija GjP
08/03 14:00 GFK Tikves Kavadarci GFK Tikves Kavadarci ...-... FK Renova FK Renova
08/03 14:00 FK Struga FK Struga ...-... Shkupi Shkupi
08/03 14:00 Akademija Pandev Akademija Pandev ...-... Pobeda Pobeda
08/03 14:00 Sileks Sileks ...-... FK Bregalnica Stip FK Bregalnica Stip
08/03 14:00 Shkendija 79 Shkendija 79 ...-... Rabotnicki Skopje Rabotnicki Skopje

Download alle wedstrijden van First League naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.

* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel geüpdatet worden.