Doelpunten+Assists

  Speler Ploeg G A Totaal
1. Ibraimi Besart FK Struga FK Struga 2 0 2
2. Dodev Darko FK Bregalnica Stip FK Bregalnica Stip 1 0 1
3. Joković Dušan Akademija Pandev Akademija Pandev 1 0 1
Meer statistieken

Meeste assists

Meer statistieken

Meeste speelminuten

Meer statistieken

Meest gespeelde wedstrijden

Meer statistieken

Vaakst aan de aftrap

Meer statistieken

Meest gewisseld

Meer statistieken

Meeste gele kaarten

Meer statistieken

Meeste rode kaarten

Meer statistieken

Meeste owngoals

Meer statistieken

Meeste penalty's

Meer statistieken

Minste verliespunten

Meeste doelpunten gescoord

Beste verdediging

Beste doelsaldo

Aantal keer...

Winst met meer dan 1 doelpunt verschil
1. FK Struga FK Struga 1 1
2. Sileks Sileks 1 1
3. Rabotnicki Skopje Rabotnicki Skopje 1 0
4. Akademija Pandev Akademija Pandev 1 0
5. Pobeda Pobeda 1 0
6. FK Bregalnica Stip FK Bregalnica Stip 1 0
7. Shkendija 79 Shkendija 79 0 0
8. Skopje Skopje 0 0
9. FK Renova FK Renova 0 0
10. Makedonija GjP Makedonija GjP 0 0
11. Shkupi Shkupi 0 0
12. GFK Tikves Kavadarci GFK Tikves Kavadarci 0 0
Winst met 1 doelpunt verschil
1. FK Bregalnica Stip FK Bregalnica Stip 1 1
2. FK Struga FK Struga 1 0
3. Sileks Sileks 1 0
4. Rabotnicki Skopje Rabotnicki Skopje 1 0
5. Akademija Pandev Akademija Pandev 1 0
6. Pobeda Pobeda 1 0
7. Shkendija 79 Shkendija 79 0 0
8. Skopje Skopje 0 0
9. FK Renova FK Renova 0 0
10. Makedonija GjP Makedonija GjP 0 0
11. Shkupi Shkupi 0 0
12. GFK Tikves Kavadarci GFK Tikves Kavadarci 0 0
Clean sheets
1. FK Struga FK Struga 1 1
2. Sileks Sileks 1 1
3. FK Bregalnica Stip FK Bregalnica Stip 1 0
4. Rabotnicki Skopje Rabotnicki Skopje 1 0
5. Akademija Pandev Akademija Pandev 1 0
6. Pobeda Pobeda 1 0
7. Shkendija 79 Shkendija 79 0 0
8. Skopje Skopje 0 0
9. FK Renova FK Renova 0 0
10. Makedonija GjP Makedonija GjP 0 0
11. Shkupi Shkupi 0 0
12. GFK Tikves Kavadarci GFK Tikves Kavadarci 0 0
Verlies met meer dan 1 doelpunt verschil
1. Rabotnicki Skopje Rabotnicki Skopje 1 1
2. Pobeda Pobeda 1 1
3. FK Struga FK Struga 1 0
4. Sileks Sileks 1 0
5. FK Bregalnica Stip FK Bregalnica Stip 1 0
6. Akademija Pandev Akademija Pandev 1 0
7. Shkendija 79 Shkendija 79 0 0
8. Skopje Skopje 0 0
9. FK Renova FK Renova 0 0
10. Makedonija GjP Makedonija GjP 0 0
11. Shkupi Shkupi 0 0
12. GFK Tikves Kavadarci GFK Tikves Kavadarci 0 0
Verlies met 1 doelpunt verschil
1. Akademija Pandev Akademija Pandev 1 1
2. Rabotnicki Skopje Rabotnicki Skopje 1 0
3. Pobeda Pobeda 1 0
4. FK Struga FK Struga 1 0
5. Sileks Sileks 1 0
6. FK Bregalnica Stip FK Bregalnica Stip 1 0
7. Shkendija 79 Shkendija 79 0 0
8. Skopje Skopje 0 0
9. FK Renova FK Renova 0 0
10. Makedonija GjP Makedonija GjP 0 0
11. Shkupi Shkupi 0 0
12. GFK Tikves Kavadarci GFK Tikves Kavadarci 0 0
Niet kunnen scoren
1. Rabotnicki Skopje Rabotnicki Skopje 1 1
2. Pobeda Pobeda 1 1
3. Akademija Pandev Akademija Pandev 1 0
4. FK Struga FK Struga 1 0
5. Sileks Sileks 1 0
6. FK Bregalnica Stip FK Bregalnica Stip 1 0
7. Shkendija 79 Shkendija 79 0 0
8. Skopje Skopje 0 0
9. FK Renova FK Renova 0 0
10. Makedonija GjP Makedonija GjP 0 0
11. Shkupi Shkupi 0 0
12. GFK Tikves Kavadarci GFK Tikves Kavadarci 0 0
Langste reeks overwinningen
1. FK Struga FK Struga 1 1+
2. Sileks Sileks 1 1+
3. FK Bregalnica Stip FK Bregalnica Stip 1 1+
4. Rabotnicki Skopje Rabotnicki Skopje 1 0
5. Pobeda Pobeda 1 0
6. Akademija Pandev Akademija Pandev 1 0
7. Shkendija 79 Shkendija 79 0 0
8. Skopje Skopje 0 0
9. FK Renova FK Renova 0 0
10. Makedonija GjP Makedonija GjP 0 0
11. Shkupi Shkupi 0 0
12. GFK Tikves Kavadarci GFK Tikves Kavadarci 0 0
Langste reeks zonder verlies
1. FK Struga FK Struga 1 1+
2. Sileks Sileks 1 1+
3. FK Bregalnica Stip FK Bregalnica Stip 1 1+
4. Rabotnicki Skopje Rabotnicki Skopje 1 0
5. Pobeda Pobeda 1 0
6. Akademija Pandev Akademija Pandev 1 0
7. Shkendija 79 Shkendija 79 0 0
8. Skopje Skopje 0 0
9. FK Renova FK Renova 0 0
10. Makedonija GjP Makedonija GjP 0 0
11. Shkupi Shkupi 0 0
12. GFK Tikves Kavadarci GFK Tikves Kavadarci 0 0
Meeste penalty's voor
1. FK Struga FK Struga 1 0
2. Sileks Sileks 1 0
3. FK Bregalnica Stip FK Bregalnica Stip 1 0
4. Rabotnicki Skopje Rabotnicki Skopje 1 0
5. Pobeda Pobeda 1 0
6. Akademija Pandev Akademija Pandev 1 0
7. Shkendija 79 Shkendija 79 0 0
8. Skopje Skopje 0 0
9. FK Renova FK Renova 0 0
10. Makedonija GjP Makedonija GjP 0 0
11. Shkupi Shkupi 0 0
12. GFK Tikves Kavadarci GFK Tikves Kavadarci 0 0
Meeste penalty's tegen
1. FK Struga FK Struga 1 0
2. Sileks Sileks 1 0
3. FK Bregalnica Stip FK Bregalnica Stip 1 0
4. Rabotnicki Skopje Rabotnicki Skopje 1 0
5. Pobeda Pobeda 1 0
6. Akademija Pandev Akademija Pandev 1 0
7. Shkendija 79 Shkendija 79 0 0
8. Skopje Skopje 0 0
9. FK Renova FK Renova 0 0
10. Makedonija GjP Makedonija GjP 0 0
11. Shkupi Shkupi 0 0
12. GFK Tikves Kavadarci GFK Tikves Kavadarci 0 0
Meeste gele kaarten gekregen
1. FK Struga FK Struga 1 0
2. Sileks Sileks 1 0
3. FK Bregalnica Stip FK Bregalnica Stip 1 0
4. Rabotnicki Skopje Rabotnicki Skopje 1 0
5. Pobeda Pobeda 1 0
6. Akademija Pandev Akademija Pandev 1 0
7. Shkendija 79 Shkendija 79 0 0
8. Skopje Skopje 0 0
9. FK Renova FK Renova 0 0
10. Makedonija GjP Makedonija GjP 0 0
11. Shkupi Shkupi 0 0
12. GFK Tikves Kavadarci GFK Tikves Kavadarci 0 0
Meeste gele kaarten voor tegenstander
1. FK Struga FK Struga 1 0
2. Sileks Sileks 1 0
3. FK Bregalnica Stip FK Bregalnica Stip 1 0
4. Rabotnicki Skopje Rabotnicki Skopje 1 0
5. Pobeda Pobeda 1 0
6. Akademija Pandev Akademija Pandev 1 0
7. Shkendija 79 Shkendija 79 0 0
8. Skopje Skopje 0 0
9. FK Renova FK Renova 0 0
10. Makedonija GjP Makedonija GjP 0 0
11. Shkupi Shkupi 0 0
12. GFK Tikves Kavadarci GFK Tikves Kavadarci 0 0
Meeste rode kaarten gekregen
1. FK Struga FK Struga 1 0
2. Sileks Sileks 1 0
3. FK Bregalnica Stip FK Bregalnica Stip 1 0
4. Rabotnicki Skopje Rabotnicki Skopje 1 0
5. Pobeda Pobeda 1 0
6. Akademija Pandev Akademija Pandev 1 0
7. Shkendija 79 Shkendija 79 0 0
8. Skopje Skopje 0 0
9. FK Renova FK Renova 0 0
10. Makedonija GjP Makedonija GjP 0 0
11. Shkupi Shkupi 0 0
12. GFK Tikves Kavadarci GFK Tikves Kavadarci 0 0
Meeste rode kaarten voor tegenstander
1. FK Struga FK Struga 1 0
2. Sileks Sileks 1 0
3. FK Bregalnica Stip FK Bregalnica Stip 1 0
4. Rabotnicki Skopje Rabotnicki Skopje 1 0
5. Pobeda Pobeda 1 0
6. Akademija Pandev Akademija Pandev 1 0
7. Shkendija 79 Shkendija 79 0 0
8. Skopje Skopje 0 0
9. FK Renova FK Renova 0 0
10. Makedonija GjP Makedonija GjP 0 0
11. Shkupi Shkupi 0 0
12. GFK Tikves Kavadarci GFK Tikves Kavadarci 0 0