Word fan! 18

Oekraïense Premier League 2021/2022 speelschema en kalender

Huidige speeldag: Speeldag 19
 Speeldag 1
23/07 18:30 Karpaty Lviv Karpaty Lviv 1-1 Illichivec Mariupol Illichivec Mariupol
24/07 16:00 Veres Rivne Veres Rivne 0-0 Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka
24/07 18:30 Shakhtar Donetsk Shakhtar Donetsk 2-1 Inhulets Petrove Inhulets Petrove
25/07 16:00 Metalist Kharkov Metalist Kharkov 2-1 Rukh Vynnyky Rukh Vynnyky
25/07 18:30 Zorya Zorya 0-1 PFC Olexandria PFC Olexandria
25/07 18:30 Desna Desna 3-0 Chornomorets Chornomorets
26/07 18:30 Vorskla Poltava Vorskla Poltava 2-2 Dnipro Dnipropetrovsk Dnipro Dnipropetrovsk
 Speeldag 2
30/07 18:00 Karpaty Lviv Karpaty Lviv 0-3 Shakhtar Donetsk Shakhtar Donetsk
30/07 20:00 Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka 1-0 Metalist Kharkov Metalist Kharkov
31/07 16:00 FC Minaj FC Minaj 1-0 PFC Olexandria PFC Olexandria
31/07 18:30 Chornomorets Chornomorets 0-3 Dnipro Dnipropetrovsk Dnipro Dnipropetrovsk
01/08 16:00 Illichivec Mariupol Illichivec Mariupol 1-2 Desna Desna
01/08 18:30 Dinamo Kiev Dinamo Kiev 4-0 Veres Rivne Veres Rivne
01/08 18:30 Vorskla Poltava Vorskla Poltava 2-0 Rukh Vynnyky Rukh Vynnyky
02/08 18:30 Inhulets Petrove Inhulets Petrove 1-5 Zorya Zorya
 Speeldag 3
06/08 18:30 Metalist Kharkov Metalist Kharkov 3-2 Chornomorets Chornomorets
07/08 16:00 Rukh Vynnyky Rukh Vynnyky 2-1 Veres Rivne Veres Rivne
07/08 18:30 Shakhtar Donetsk Shakhtar Donetsk 1-2 PFC Olexandria PFC Olexandria
07/08 18:30 Dnipro Dnipropetrovsk Dnipro Dnipropetrovsk 2-1 Illichivec Mariupol Illichivec Mariupol
08/08 18:30 Zorya Zorya 1-2 Dinamo Kiev Dinamo Kiev
08/08 18:30 Vorskla Poltava Vorskla Poltava 4-1 Karpaty Lviv Karpaty Lviv
09/08 18:30 Desna Desna 2-0 Inhulets Petrove Inhulets Petrove
 Speeldag 1
11/08 18:30 Dinamo Kiev Dinamo Kiev 2-0 FC Minaj FC Minaj
 Speeldag 4
13/08 18:30 Shakhtar Donetsk Shakhtar Donetsk 2-0 Metalist Kharkov Metalist Kharkov
14/08 16:00 Veres Rivne Veres Rivne 1-1 Vorskla Poltava Vorskla Poltava
14/08 18:30 Desna Desna 2-1 Dnipro Dnipropetrovsk Dnipro Dnipropetrovsk
14/08 18:30 Zorya Zorya 1-1 FC Minaj FC Minaj
15/08 16:00 Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka 1-1 Rukh Vynnyky Rukh Vynnyky
15/08 18:30 Karpaty Lviv Karpaty Lviv 1-1 PFC Olexandria PFC Olexandria
16/08 18:00 Illichivec Mariupol Illichivec Mariupol 2-3 Chornomorets Chornomorets
18/08 18:30 Inhulets Petrove Inhulets Petrove 1-1 Dinamo Kiev Dinamo Kiev
 Speeldag 5
20/08 18:30 Vorskla Poltava Vorskla Poltava 2-0 Metalist Kharkov Metalist Kharkov
21/08 16:00 Veres Rivne Veres Rivne 1-0 FC Minaj FC Minaj
21/08 18:30 Chornomorets Chornomorets 0-3 Shakhtar Donetsk Shakhtar Donetsk
21/08 18:30 Dnipro Dnipropetrovsk Dnipro Dnipropetrovsk 2-0 Rukh Vynnyky Rukh Vynnyky
22/08 16:00 Illichivec Mariupol Illichivec Mariupol 3-4 Zorya Zorya
22/08 18:30 Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka 0-1 PFC Olexandria PFC Olexandria
22/08 20:30 Dinamo Kiev Dinamo Kiev 4-0 Desna Desna
23/08 18:30 Karpaty Lviv Karpaty Lviv 1-2 Inhulets Petrove Inhulets Petrove
 Speeldag 6
27/08 18:30 Chornomorets Chornomorets 2-2 PFC Olexandria PFC Olexandria
28/08 13:00 Inhulets Petrove Inhulets Petrove 3-0 Illichivec Mariupol Illichivec Mariupol
28/08 16:00 Metalist Kharkov Metalist Kharkov 1-2 Dnipro Dnipropetrovsk Dnipro Dnipropetrovsk
28/08 18:30 Dinamo Kiev Dinamo Kiev 7-0 Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka
29/08 13:00 Desna Desna 0-4 Veres Rivne Veres Rivne
29/08 16:00 FC Minaj FC Minaj 1-1 Shakhtar Donetsk Shakhtar Donetsk
29/08 18:30 Zorya Zorya 1-0 Vorskla Poltava Vorskla Poltava
29/08 18:30 Rukh Vynnyky Rukh Vynnyky 1-0 Karpaty Lviv Karpaty Lviv
 Speeldag 7
10/09 18:30 PFC Olexandria PFC Olexandria 1-0 Inhulets Petrove Inhulets Petrove
11/09 13:00 Rukh Vynnyky Rukh Vynnyky 1-1 Zorya Zorya
11/09 16:00 Metalist Kharkov Metalist Kharkov 0-2 Dinamo Kiev Dinamo Kiev
11/09 18:30 Shakhtar Donetsk Shakhtar Donetsk 2-0 Dnipro Dnipropetrovsk Dnipro Dnipropetrovsk
12/09 13:00 FC Minaj FC Minaj 2-2 Chornomorets Chornomorets
12/09 16:00 Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka 1-3 Illichivec Mariupol Illichivec Mariupol
12/09 18:30 Vorskla Poltava Vorskla Poltava 2-2 Desna Desna
13/09 18:30 Veres Rivne Veres Rivne 1-0 Karpaty Lviv Karpaty Lviv
 Speeldag 8
17/09 18:30 Desna Desna 1-0 Rukh Vynnyky Rukh Vynnyky
18/09 13:00 Inhulets Petrove Inhulets Petrove 0-2 Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka
18/09 16:00 Illichivec Mariupol Illichivec Mariupol 0-5 Shakhtar Donetsk Shakhtar Donetsk
18/09 16:00 Dnipro Dnipropetrovsk Dnipro Dnipropetrovsk 1-0 Veres Rivne Veres Rivne
18/09 18:30 Dinamo Kiev Dinamo Kiev 1-0 PFC Olexandria PFC Olexandria
19/09 16:00 Vorskla Poltava Vorskla Poltava 2-0 FC Minaj FC Minaj
19/09 18:30 Zorya Zorya 3-0 Chornomorets Chornomorets
19/09 18:30 Karpaty Lviv Karpaty Lviv 0-0 Metalist Kharkov Metalist Kharkov
 Speeldag 9
24/09 18:30 Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka 0-1 Vorskla Poltava Vorskla Poltava
25/09 13:00 PFC Olexandria PFC Olexandria 2-1 Illichivec Mariupol Illichivec Mariupol
25/09 16:00 Shakhtar Donetsk Shakhtar Donetsk 4-1 Veres Rivne Veres Rivne
25/09 18:30 Rukh Vynnyky Rukh Vynnyky 0-2 Dinamo Kiev Dinamo Kiev
26/09 13:00 FC Minaj FC Minaj 1-2 Karpaty Lviv Karpaty Lviv
26/09 16:00 Dnipro Dnipropetrovsk Dnipro Dnipropetrovsk 0-4 Zorya Zorya
26/09 18:30 Desna Desna 1-2 Metalist Kharkov Metalist Kharkov
27/09 18:30 Chornomorets Chornomorets 1-1 Inhulets Petrove Inhulets Petrove
 Speeldag 10
01/10 18:30 Illichivec Mariupol Illichivec Mariupol 0-2 Rukh Vynnyky Rukh Vynnyky
02/10 13:00 Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka 2-1 Chornomorets Chornomorets
02/10 16:00 Karpaty Lviv Karpaty Lviv 0-1 Dnipro Dnipropetrovsk Dnipro Dnipropetrovsk
02/10 18:30 Vorskla Poltava Vorskla Poltava 3-0 Inhulets Petrove Inhulets Petrove
03/10 13:00 Veres Rivne Veres Rivne 0-0 PFC Olexandria PFC Olexandria
03/10 16:00 Zorya Zorya 2-0 Desna Desna
03/10 16:00 Metalist Kharkov Metalist Kharkov 1-0 FC Minaj FC Minaj
03/10 18:30 Dinamo Kiev Dinamo Kiev 0-0 Shakhtar Donetsk Shakhtar Donetsk
 Speeldag 11
15/10 16:00 Shakhtar Donetsk Shakhtar Donetsk 6-1 Zorya Zorya
16/10 13:00 Illichivec Mariupol Illichivec Mariupol 1-2 Metalist Kharkov Metalist Kharkov
16/10 16:00 Karpaty Lviv Karpaty Lviv 1-4 Dinamo Kiev Dinamo Kiev
16/10 18:30 Dnipro Dnipropetrovsk Dnipro Dnipropetrovsk 2-0 Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka
17/10 13:00 FC Minaj FC Minaj 0-0 Desna Desna
17/10 16:00 Inhulets Petrove Inhulets Petrove 0-0 Rukh Vynnyky Rukh Vynnyky
17/10 18:30 PFC Olexandria PFC Olexandria 1-2 Vorskla Poltava Vorskla Poltava
18/10 18:30 Chornomorets Chornomorets 0-1 Veres Rivne Veres Rivne
 Speeldag 12
22/10 16:00 Desna Desna 1-1 PFC Olexandria PFC Olexandria
22/10 18:30 Metalist Kharkov Metalist Kharkov 4-0 Inhulets Petrove Inhulets Petrove
23/10 13:00 Veres Rivne Veres Rivne 2-0 Illichivec Mariupol Illichivec Mariupol
23/10 16:00 Vorskla Poltava Vorskla Poltava 0-2 Shakhtar Donetsk Shakhtar Donetsk
23/10 18:30 Chornomorets Chornomorets 1-1 Karpaty Lviv Karpaty Lviv
24/10 13:00 Rukh Vynnyky Rukh Vynnyky 2-2 FC Minaj FC Minaj
24/10 16:00 Dinamo Kiev Dinamo Kiev 2-0 Dnipro Dnipropetrovsk Dnipro Dnipropetrovsk
24/10 18:30 Zorya Zorya 1-0 Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka
 Speeldag 13
30/10 13:00 Illichivec Mariupol Illichivec Mariupol 2-3 Dinamo Kiev Dinamo Kiev
30/10 16:00 Shakhtar Donetsk Shakhtar Donetsk 4-1 Desna Desna
30/10 18:30 Inhulets Petrove Inhulets Petrove 0-0 Veres Rivne Veres Rivne
31/10 13:00 Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka 0-1 Karpaty Lviv Karpaty Lviv
31/10 16:00 Rukh Vynnyky Rukh Vynnyky 0-0 PFC Olexandria PFC Olexandria
31/10 18:30 Metalist Kharkov Metalist Kharkov 1-6 Zorya Zorya
01/11 16:00 Dnipro Dnipropetrovsk Dnipro Dnipropetrovsk 4-0 FC Minaj FC Minaj
01/11 18:30 Vorskla Poltava Vorskla Poltava 0-0 Chornomorets Chornomorets
 Speeldag 14
05/11 18:30 PFC Olexandria PFC Olexandria 2-0 Metalist Kharkov Metalist Kharkov
06/11 13:00 FC Minaj FC Minaj 0-2 Illichivec Mariupol Illichivec Mariupol
06/11 16:00 Dinamo Kiev Dinamo Kiev 1-2 Vorskla Poltava Vorskla Poltava
06/11 18:30 Chornomorets Chornomorets 4-3 Rukh Vynnyky Rukh Vynnyky
07/11 13:00 Inhulets Petrove Inhulets Petrove 0-1 Dnipro Dnipropetrovsk Dnipro Dnipropetrovsk
07/11 16:00 Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka 1-3 Shakhtar Donetsk Shakhtar Donetsk
07/11 16:00 Zorya Zorya 3-0 Veres Rivne Veres Rivne
07/11 18:30 Karpaty Lviv Karpaty Lviv 0-2 Desna Desna
 Speeldag 15
19/11 18:30 Chornomorets Chornomorets 1-6 Dinamo Kiev Dinamo Kiev
20/11 13:00 Karpaty Lviv Karpaty Lviv 2-1 Zorya Zorya
20/11 16:00 Shakhtar Donetsk Shakhtar Donetsk 2-0 Rukh Vynnyky Rukh Vynnyky
20/11 18:30 Dnipro Dnipropetrovsk Dnipro Dnipropetrovsk 3-1 PFC Olexandria PFC Olexandria
21/11 13:00 FC Minaj FC Minaj 2-2 Inhulets Petrove Inhulets Petrove
21/11 16:00 Vorskla Poltava Vorskla Poltava 5-1 Illichivec Mariupol Illichivec Mariupol
21/11 18:30 Desna Desna 0-1 Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka
22/11 18:30 Veres Rivne Veres Rivne 2-0 Metalist Kharkov Metalist Kharkov
 Speeldag 3
24/11 13:00 FC Minaj FC Minaj 1-1 Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka
 Speeldag 16
26/11 18:30 Illichivec Mariupol Illichivec Mariupol 0-1 Karpaty Lviv Karpaty Lviv
27/11 13:00 FC Minaj FC Minaj 0-2 Dinamo Kiev Dinamo Kiev
27/11 16:00 Chornomorets Chornomorets 0-1 Desna Desna
27/11 18:30 Dnipro Dnipropetrovsk Dnipro Dnipropetrovsk 5-1 Vorskla Poltava Vorskla Poltava
28/11 13:00 Inhulets Petrove Inhulets Petrove 0-1 Shakhtar Donetsk Shakhtar Donetsk
28/11 16:00 Rukh Vynnyky Rukh Vynnyky 2-0 Metalist Kharkov Metalist Kharkov
28/11 18:30 Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka 1-0 Veres Rivne Veres Rivne
29/11 18:30 PFC Olexandria PFC Olexandria 0-1 Zorya Zorya
 Speeldag 17
03/12 16:00 Shakhtar Donetsk Shakhtar Donetsk 6-1 Karpaty Lviv Karpaty Lviv
04/12 13:00 Veres Rivne Veres Rivne 0-3 Dinamo Kiev Dinamo Kiev
04/12 16:00 Rukh Vynnyky Rukh Vynnyky 0-0 Vorskla Poltava Vorskla Poltava
04/12 18:30 Metalist Kharkov Metalist Kharkov 0-1 Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka
05/12 13:00 Zorya Zorya 1-0 Inhulets Petrove Inhulets Petrove
05/12 16:00 PFC Olexandria PFC Olexandria 3-0 FC Minaj FC Minaj
05/12 18:30 Desna Desna 3-3 Illichivec Mariupol Illichivec Mariupol
06/12 18:30 Dnipro Dnipropetrovsk Dnipro Dnipropetrovsk 3-1 Chornomorets Chornomorets
 Speeldag 18
10/12 16:00 Illichivec Mariupol Illichivec Mariupol 0-3 Dnipro Dnipropetrovsk Dnipro Dnipropetrovsk
10/12 18:30 Inhulets Petrove Inhulets Petrove 2-1 Desna Desna
11/12 13:00 PFC Olexandria PFC Olexandria 1-2 Shakhtar Donetsk Shakhtar Donetsk
11/12 16:00 Veres Rivne Veres Rivne 1-1 Rukh Vynnyky Rukh Vynnyky
11/12 18:30 Karpaty Lviv Karpaty Lviv 1-1 Vorskla Poltava Vorskla Poltava
12/12 13:00 Chornomorets Chornomorets 2-1 Metalist Kharkov Metalist Kharkov
12/12 16:00 Dinamo Kiev Dinamo Kiev 1-1 Zorya Zorya
12/12 18:30 Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka 2-1 FC Minaj FC Minaj
 Speeldag 19
25/02 18:30 FC Minaj FC Minaj ...-... Zorya Zorya
26/02 13:00 Dinamo Kiev Dinamo Kiev ...-... Inhulets Petrove Inhulets Petrove
26/02 16:00 Metalist Kharkov Metalist Kharkov ...-... Shakhtar Donetsk Shakhtar Donetsk
26/02 18:30 PFC Olexandria PFC Olexandria ...-... Karpaty Lviv Karpaty Lviv
27/02 13:00 Rukh Vynnyky Rukh Vynnyky ...-... Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka
27/02 16:00 Dnipro Dnipropetrovsk Dnipro Dnipropetrovsk ...-... Desna Desna
27/02 18:30 Vorskla Poltava Vorskla Poltava ...-... Veres Rivne Veres Rivne
28/02 18:30 Chornomorets Chornomorets ...-... Illichivec Mariupol Illichivec Mariupol
 Speeldag 20
05/03 13:00 FC Minaj FC Minaj ...-... Veres Rivne Veres Rivne
05/03 16:00 PFC Olexandria PFC Olexandria ...-... Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka
05/03 18:30 Zorya Zorya ...-... Illichivec Mariupol Illichivec Mariupol
06/03 13:00 Inhulets Petrove Inhulets Petrove ...-... Karpaty Lviv Karpaty Lviv
06/03 16:00 Shakhtar Donetsk Shakhtar Donetsk ...-... Chornomorets Chornomorets
06/03 18:30 Desna Desna ...-... Dinamo Kiev Dinamo Kiev
07/03 16:00 Rukh Vynnyky Rukh Vynnyky ...-... Dnipro Dnipropetrovsk Dnipro Dnipropetrovsk
07/03 18:30 Metalist Kharkov Metalist Kharkov ...-... Vorskla Poltava Vorskla Poltava
 Speeldag 21
12/03 16:00 Illichivec Mariupol Illichivec Mariupol ...-... Inhulets Petrove Inhulets Petrove
12/03 16:00 PFC Olexandria PFC Olexandria ...-... Chornomorets Chornomorets
12/03 16:00 Karpaty Lviv Karpaty Lviv ...-... Rukh Vynnyky Rukh Vynnyky
12/03 16:00 Dnipro Dnipropetrovsk Dnipro Dnipropetrovsk ...-... Metalist Kharkov Metalist Kharkov
12/03 16:00 Veres Rivne Veres Rivne ...-... Desna Desna
12/03 16:00 Vorskla Poltava Vorskla Poltava ...-... Zorya Zorya
12/03 16:00 Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka ...-... Dinamo Kiev Dinamo Kiev
12/03 16:00 Shakhtar Donetsk Shakhtar Donetsk ...-... FC Minaj FC Minaj
 Speeldag 22
19/03 16:00 Inhulets Petrove Inhulets Petrove ...-... PFC Olexandria PFC Olexandria
19/03 16:00 Karpaty Lviv Karpaty Lviv ...-... Veres Rivne Veres Rivne
19/03 16:00 Desna Desna ...-... Vorskla Poltava Vorskla Poltava
19/03 16:00 Illichivec Mariupol Illichivec Mariupol ...-... Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka
19/03 16:00 Zorya Zorya ...-... Rukh Vynnyky Rukh Vynnyky
19/03 16:00 Dnipro Dnipropetrovsk Dnipro Dnipropetrovsk ...-... Shakhtar Donetsk Shakhtar Donetsk
19/03 16:00 Dinamo Kiev Dinamo Kiev ...-... Metalist Kharkov Metalist Kharkov
19/03 16:00 Chornomorets Chornomorets ...-... FC Minaj FC Minaj
 Speeldag 23
02/04 16:00 Metalist Kharkov Metalist Kharkov ...-... Karpaty Lviv Karpaty Lviv
02/04 16:00 Veres Rivne Veres Rivne ...-... Dnipro Dnipropetrovsk Dnipro Dnipropetrovsk
02/04 16:00 Rukh Vynnyky Rukh Vynnyky ...-... Desna Desna
02/04 16:00 Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka ...-... Inhulets Petrove Inhulets Petrove
02/04 16:00 Chornomorets Chornomorets ...-... Zorya Zorya
02/04 16:00 Shakhtar Donetsk Shakhtar Donetsk ...-... Illichivec Mariupol Illichivec Mariupol
02/04 16:00 PFC Olexandria PFC Olexandria ...-... Dinamo Kiev Dinamo Kiev
02/04 16:00 FC Minaj FC Minaj ...-... Vorskla Poltava Vorskla Poltava
 Speeldag 24
09/04 16:00 Inhulets Petrove Inhulets Petrove ...-... Chornomorets Chornomorets
09/04 16:00 Illichivec Mariupol Illichivec Mariupol ...-... PFC Olexandria PFC Olexandria
09/04 16:00 Metalist Kharkov Metalist Kharkov ...-... Desna Desna
09/04 16:00 Vorskla Poltava Vorskla Poltava ...-... Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka
09/04 16:00 Zorya Zorya ...-... Dnipro Dnipropetrovsk Dnipro Dnipropetrovsk
09/04 16:00 Veres Rivne Veres Rivne ...-... Shakhtar Donetsk Shakhtar Donetsk
09/04 16:00 Dinamo Kiev Dinamo Kiev ...-... Rukh Vynnyky Rukh Vynnyky
09/04 16:00 Karpaty Lviv Karpaty Lviv ...-... FC Minaj FC Minaj
 Speeldag 25
16/04 16:00 Rukh Vynnyky Rukh Vynnyky ...-... Illichivec Mariupol Illichivec Mariupol
16/04 16:00 PFC Olexandria PFC Olexandria ...-... Veres Rivne Veres Rivne
16/04 16:00 Dnipro Dnipropetrovsk Dnipro Dnipropetrovsk ...-... Karpaty Lviv Karpaty Lviv
16/04 16:00 Inhulets Petrove Inhulets Petrove ...-... Vorskla Poltava Vorskla Poltava
16/04 16:00 Chornomorets Chornomorets ...-... Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka
16/04 16:00 Desna Desna ...-... Zorya Zorya
16/04 16:00 Shakhtar Donetsk Shakhtar Donetsk ...-... Dinamo Kiev Dinamo Kiev
16/04 16:00 FC Minaj FC Minaj ...-... Metalist Kharkov Metalist Kharkov
 Speeldag 26
23/04 16:00 Veres Rivne Veres Rivne ...-... Chornomorets Chornomorets
23/04 16:00 Metalist Kharkov Metalist Kharkov ...-... Illichivec Mariupol Illichivec Mariupol
23/04 16:00 Rukh Vynnyky Rukh Vynnyky ...-... Inhulets Petrove Inhulets Petrove
23/04 16:00 Vorskla Poltava Vorskla Poltava ...-... PFC Olexandria PFC Olexandria
23/04 16:00 Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka ...-... Dnipro Dnipropetrovsk Dnipro Dnipropetrovsk
23/04 16:00 Zorya Zorya ...-... Shakhtar Donetsk Shakhtar Donetsk
23/04 16:00 Dinamo Kiev Dinamo Kiev ...-... Karpaty Lviv Karpaty Lviv
23/04 16:00 Desna Desna ...-... FC Minaj FC Minaj
 Speeldag 27
30/04 16:00 FC Minaj FC Minaj ...-... Rukh Vynnyky Rukh Vynnyky
30/04 16:00 Inhulets Petrove Inhulets Petrove ...-... Metalist Kharkov Metalist Kharkov
30/04 16:00 Illichivec Mariupol Illichivec Mariupol ...-... Veres Rivne Veres Rivne
30/04 16:00 Karpaty Lviv Karpaty Lviv ...-... Chornomorets Chornomorets
30/04 16:00 PFC Olexandria PFC Olexandria ...-... Desna Desna
30/04 16:00 Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka ...-... Zorya Zorya
30/04 16:00 Shakhtar Donetsk Shakhtar Donetsk ...-... Vorskla Poltava Vorskla Poltava
30/04 16:00 Dnipro Dnipropetrovsk Dnipro Dnipropetrovsk ...-... Dinamo Kiev Dinamo Kiev
 Speeldag 28
07/05 16:00 Veres Rivne Veres Rivne ...-... Inhulets Petrove Inhulets Petrove
07/05 16:00 PFC Olexandria PFC Olexandria ...-... Rukh Vynnyky Rukh Vynnyky
07/05 16:00 Chornomorets Chornomorets ...-... Vorskla Poltava Vorskla Poltava
07/05 16:00 Karpaty Lviv Karpaty Lviv ...-... Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka
07/05 16:00 Zorya Zorya ...-... Metalist Kharkov Metalist Kharkov
07/05 16:00 Desna Desna ...-... Shakhtar Donetsk Shakhtar Donetsk
07/05 16:00 Dinamo Kiev Dinamo Kiev ...-... Illichivec Mariupol Illichivec Mariupol
07/05 16:00 FC Minaj FC Minaj ...-... Dnipro Dnipropetrovsk Dnipro Dnipropetrovsk
 Speeldag 29
14/05 16:00 Rukh Vynnyky Rukh Vynnyky ...-... Chornomorets Chornomorets
14/05 16:00 Metalist Kharkov Metalist Kharkov ...-... PFC Olexandria PFC Olexandria
14/05 16:00 Dnipro Dnipropetrovsk Dnipro Dnipropetrovsk ...-... Inhulets Petrove Inhulets Petrove
14/05 16:00 Desna Desna ...-... Karpaty Lviv Karpaty Lviv
14/05 16:00 Veres Rivne Veres Rivne ...-... Zorya Zorya
14/05 16:00 Shakhtar Donetsk Shakhtar Donetsk ...-... Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka
14/05 16:00 Vorskla Poltava Vorskla Poltava ...-... Dinamo Kiev Dinamo Kiev
14/05 16:00 Illichivec Mariupol Illichivec Mariupol ...-... FC Minaj FC Minaj
 Speeldag 30
21/05 16:00 Illichivec Mariupol Illichivec Mariupol ...-... Vorskla Poltava Vorskla Poltava
21/05 16:00 Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka ...-... Desna Desna
21/05 16:00 Zorya Zorya ...-... Karpaty Lviv Karpaty Lviv
21/05 16:00 Rukh Vynnyky Rukh Vynnyky ...-... Shakhtar Donetsk Shakhtar Donetsk
21/05 16:00 Dinamo Kiev Dinamo Kiev ...-... Chornomorets Chornomorets
21/05 16:00 Metalist Kharkov Metalist Kharkov ...-... Veres Rivne Veres Rivne
21/05 16:00 Inhulets Petrove Inhulets Petrove ...-... FC Minaj FC Minaj
21/05 16:00 PFC Olexandria PFC Olexandria ...-... Dnipro Dnipropetrovsk Dnipro Dnipropetrovsk

Download kalender Oekraïense Premier League

Download alle wedstrijden van Oekraïense Premier League naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.

* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel geüpdatet worden.

 Stand G P
1. Shakhtar Donetsk Shakhtar Donetsk 18 47
2. Dinamo Kiev Dinamo Kiev 18 45
3. Dnipro Dnipropetrovsk Dnipro Dnipropetrovsk 18 40
4. Zorya Zorya 18 36
5. Vorskla Poltava Vorskla Poltava 18 33
6. PFC Olexandria PFC Olexandria 18 26
7. Desna Desna 18 25
8. Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka 18 24
9. Veres Rivne Veres Rivne 18 23
10. Metalist Kharkov Metalist Kharkov 18 19
11. Rukh Vynnyky Rukh Vynnyky 18 19
12. Karpaty Lviv Karpaty Lviv 18 17
13. Inhulets Petrove Inhulets Petrove 18 14
14. Chornomorets Chornomorets 18 14
15. FC Minaj FC Minaj 18 10
16. Illichivec Mariupol Illichivec Mariupol 18 8