Word fan! 8

Seizoen 2014 - 2015 Beker van Portugal


 Ronde 1
06/09 17:00 Montemor Montemor 4-1 Oliv. Hospital Oliv. Hospital
06/09 17:00 Lusitania FC Lourosa Lusitania FC Lourosa 3-2 F√°tima F√°tima
06/09 17:00 Atlético Malveira Atlético Malveira 4-1* Lusitano VRSA Lusitano VRSA
06/09 17:00 Soito Soito 1-3 Atlético Ouriense Atlético Ouriense
06/09 17:00 AD Limianos AD Limianos 1-0 GD Fabril Barreiro GD Fabril Barreiro
06/09 17:00 Sobrado Sobrado 2-2P Moura Moura
06/09 17:00 Fazendense Fazendense 2-3 Caldas SC Caldas SC
06/09 17:00 Alcains Alcains P2-2 Piense Piense
06/09 17:00 Lusitano FCV Lusitano FCV 2-0 Estarreja Estarreja
06/09 17:00 FC Pampilhosa FC Pampilhosa 0-2 Sertanense FC Sertanense FC
06/09 17:00 Sousense Sousense 2-0 Gafanha Gafanha
06/09 17:00 Atlético Riachense Atlético Riachense 4-3 SC Joao Ver SC Joao Ver
06/09 17:00 SC Vila Real SC Vila Real 2-1 SU 1. Dezembro SU 1. Dezembro
06/09 17:00 Ferreiras Ferreiras 0-3 FC Famalicao FC Famalicao
06/09 17:00 Febres Febres P1-1 AD Nogueirense AD Nogueirense
06/09 17:00 Varzim Varzim 2-1* SC Mirandela SC Mirandela
06/09 17:00 FC Vizela FC Vizela 3-1 Cerveira Cerveira
06/09 17:00 AD Fafe AD Fafe 1-0 CD Pinhalnovense CD Pinhalnovense
06/09 17:00 SC Espinho SC Espinho P0-0 AD Camacha AD Camacha
06/09 17:00 ASC Reguengos ASC Reguengos 5-3* Tourizense Tourizense
06/09 17:00 Merelinense FC Merelinense FC 2-3 Felgueiras 1932 Felgueiras 1932
06/09 17:00 Amarante FC Amarante FC 0-1 CD Mafra CD Mafra
06/09 17:00 Viana Alentejo Viana Alentejo 0-2 SC Vianense SC Vianense
06/09 17:00 Santa Maria FC Santa Maria FC 2-1 GD Braganca GD Braganca
07/09 11:30 Cultural Correlh√£ Cultural Correlh√£ 0-0 Loures Loures
 Ronde 2
27/09 16:00 Oliveirense Oliveirense 2-0 Montemor Montemor
27/09 16:00 Olhanense Olhanense 2-0 CDR Quarteirense CDR Quarteirense
27/09 18:00 Freamunde Freamunde 2-1 RD Agueda RD Agueda
28/09 16:00 Minas de Argozelo Minas de Argozelo 0-1 Alcains Alcains
28/09 16:00 Moura Moura 2-0 Montalegre Montalegre
28/09 16:00 SC Espinho SC Espinho 1-0 AD Sanjoanense AD Sanjoanense
28/09 16:00 Loures Loures 2-2P AD Oliveirense AD Oliveirense
28/09 16:00 ASC Reguengos ASC Reguengos 3-1 SC Paivense SC Paivense
28/09 16:00 Trofense Trofense 6-0 Febres Febres
28/09 16:00 SC Vila Real SC Vila Real 2-3 Casa Pia AC Casa Pia AC
28/09 16:00 Academico Viseu FC Academico Viseu FC 1-2 FC Famalicao FC Famalicao
28/09 16:00 SC Mineiro Aljustrelense SC Mineiro Aljustrelense 0-3 CD Aves CD Aves
28/09 16:00 Vilaverdense FC Vilaverdense FC 1-2 Gondomar Gondomar
28/09 16:00 CD Cinfaes CD Cinfaes 1-1P SC Coimbroes SC Coimbroes
28/09 16:00 Pedras Salgadas Pedras Salgadas 2-1 Atlético Ouriense Atlético Ouriense
28/09 16:00 AC Marinhense AC Marinhense 0-6 SCU Torreense SCU Torreense
28/09 16:00 Chaves Chaves 3-1 Louletano DC Louletano DC
28/09 16:00 Benfica Castelo Branco Benfica Castelo Branco P0-0 Sertanense FC Sertanense FC
28/09 16:00 Amora Amora 3-2* CF Uniao Madeira CF Uniao Madeira
28/09 16:00 Atlético Malveira Atlético Malveira 1-5 Varzim Varzim
28/09 16:00 Pedras Rubras Pedras Rubras 2-1 Anadia FC Anadia FC
28/09 16:00 SC Vianense SC Vianense 0-0P Serzedo Serzedo
28/09 16:00 CD Mafra CD Mafra 1-1P Feirense Feirense
28/09 16:00 Caldas SC Caldas SC 1-1P Santa Maria FC Santa Maria FC
28/09 16:00 Naval 1¬ļ de Maio Naval 1¬ļ de Maio 0-0 AD Fafe AD Fafe
28/09 16:00 Electrico FC Electrico FC 2-3 CD Tondela CD Tondela
28/09 16:00 Atletico Clube do Portugal Atletico Clube do Portugal 4-0 Moimenta da Beira Moimenta da Beira
28/09 16:00 FC Vizela FC Vizela 4-3* Sousense Sousense
28/09 16:00 CD Cova Piedade CD Cova Piedade 1-0 Silves FC Silves FC
28/09 16:00 GD Sourense GD Sourense 2-1 CD Santa Clara CD Santa Clara
28/09 16:00 FC Tirsense FC Tirsense P1-1 Uni√£o de Leiria Uni√£o de Leiria
28/09 16:00 CSD Camara de Lobos CSD Camara de Lobos 0-2 Mort√°gua Mort√°gua
28/09 16:00 SC Angrense SC Angrense 0-1 Vitória de Sernache Vitória de Sernache
28/09 16:00 Alcanenense Alcanenense 2-0 Lusitania FC Lourosa Lusitania FC Lourosa
28/09 16:00 FC Cesarense FC Cesarense 1-3 Sporting Covilh√£ Sporting Covilh√£
28/09 16:00 Beira Mar Beira Mar 4-2 SU Sintrense SU Sintrense
28/09 16:00 SC Pombal SC Pombal 0-0 AD Limianos AD Limianos
28/09 16:00 Boavista Ribeirinha Boavista Ribeirinha 0-3 Felgueiras 1932 Felgueiras 1932
28/09 16:00 Sacavenense Sacavenense 0-0P Vieira SC Vieira SC
28/09 16:00 Santa Eul√°lia Santa Eul√°lia 2-1 Leix√Ķes Leix√Ķes
28/09 16:00 Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa 3-2* SC Farense SC Farense
28/09 16:00 CD Operario CD Operario P1-1 Lusitano FCV Lusitano FCV
28/09 16:00 GD Ribeirao GD Ribeirao 4-0 Gouveia Gouveia
28/09 17:00 Atlético Riachense Atlético Riachense 3-2* SC Praiense SC Praiense
28/09 17:00 Mosteirense Mosteirense 0-4 Salgueiros Salgueiros
28/09 17:00 Portimonense Portimonense 1-2 Real SC Real SC
 Ronde 3
17/10 15:30 Atletico Clube do Portugal Atletico Clube do Portugal 3-0 Beira Mar Beira Mar
18/10 15:30 Pedras Salgadas Pedras Salgadas 1-3* Trofense Trofense
18/10 16:00 Varzim Varzim 2-1 Estoril Estoril
18/10 17:00 Olhanense Olhanense 2-4 Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa
18/10 17:00 CD Aves CD Aves 4-1 Boavista Boavista
18/10 18:00 FC Porto FC Porto 1-3 Sporting Lissabon Sporting Lissabon
18/10 20:00 Feirense Feirense 5-1 Amora Amora
18/10 20:45 Sporting Covilh√£ Sporting Covilh√£ 2-3 SL Benfica SL Benfica
18/10 21:30 FC Famalicao FC Famalicao 2-1 SC Pombal SC Pombal
19/10 15:30 Mort√°gua Mort√°gua 1-3 AD Fafe AD Fafe
19/10 15:30 Casa Pia AC Casa Pia AC 1-4* FC Vizela FC Vizela
19/10 15:30 CD Operario CD Operario 3-1 FC Tirsense FC Tirsense
19/10 15:30 GD Sourense GD Sourense 2-1 Santa Eul√°lia Santa Eul√°lia
19/10 15:30 Vitória de Sernache Vitória de Sernache 1-1P Vieira SC Vieira SC
19/10 16:00 Gil Vicente Gil Vicente 2-1 Real SC Real SC
19/10 16:00 Penafiel Penafiel P2-2 CD Tondela CD Tondela
19/10 16:00 Chaves Chaves 7-0 CD Cova Piedade CD Cova Piedade
19/10 16:00 Paços de Ferreira Paços de Ferreira 4-0 ASC Reguengos ASC Reguengos
19/10 16:00 GD Ribeirao GD Ribeirao 0-0 SCU Torreense SCU Torreense
19/10 16:00 Atlético Riachense Atlético Riachense 2-1 Benfica Castelo Branco Benfica Castelo Branco
19/10 16:00 Freamunde Freamunde 3-2* Felgueiras 1932 Felgueiras 1932
19/10 16:00 SC Coimbroes SC Coimbroes 0-1 Rio Ave Rio Ave
19/10 16:00 Mari­timo Funchal Mari­timo Funchal 4-0 Gondomar Gondomar
19/10 16:00 Salgueiros Salgueiros 1-3 Oliveirense Oliveirense
19/10 16:00 Santa Maria FC Santa Maria FC 1-0 Aca.Coimbra Aca.Coimbra
19/10 16:00 Moura Moura 0-2 Vitória Guimarães Vitória Guimarães
19/10 16:00 Serzedo Serzedo 1-1P SC Espinho SC Espinho
19/10 16:00 Nacional Nacional 6-1 Alcanenense Alcanenense
19/10 16:00 AD Oliveirense AD Oliveirense 2-3* Belenenses Belenenses
19/10 17:00 Moreirense Moreirense 2-1 Pedras Rubras Pedras Rubras
19/10 17:00 Braga Braga 4-1 Alcains Alcains
19/10 20:00 Vit√≥ria Set√ļbal Vit√≥ria Set√ļbal 1-0 Arouca Arouca
 Ronde 4
21/11 21:30 SC Espinho SC Espinho 0-5 Sporting Lissabon Sporting Lissabon
22/11 15:00 Atletico Clube do Portugal Atletico Clube do Portugal 0-2 Mari­timo Funchal Mari­timo Funchal
22/11 16:00 FC Famalicao FC Famalicao 4-0 AD Fafe AD Fafe
22/11 17:00 Rio Ave Rio Ave 2-0 Oliveirense Oliveirense
22/11 19:00 Trofense Trofense 0-5 Belenenses Belenenses
22/11 20:45 SL Benfica SL Benfica 4-1 Moreirense Moreirense
23/11 15:00 FC Vizela FC Vizela P2-2 CD Operario CD Operario
23/11 15:00 Vieira SC Vieira SC 0-1 Freamunde Freamunde
23/11 16:00 Feirense Feirense 0-2 Chaves Chaves
23/11 16:00 Penafiel Penafiel 1-0 CD Aves CD Aves
23/11 16:00 Nacional Nacional 2-0 GD Ribeirao GD Ribeirao
23/11 16:00 Gil Vicente Gil Vicente P1-1 Varzim Varzim
23/11 16:00 Paços de Ferreira Paços de Ferreira 9-0 Atlético Riachense Atlético Riachense
23/11 16:00 Santa Maria FC Santa Maria FC 2-1 Santa Eul√°lia Santa Eul√°lia
23/11 18:00 Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa 1-0 Vit√≥ria Set√ļbal Vit√≥ria Set√ļbal
23/11 20:15 Vitória Guimarães Vitória Guimarães 1-2 Braga Braga
 1/8 Finales
16/12 21:00 Belenenses Belenenses 2-0 Freamunde Freamunde
17/12 16:00 Gil Vicente Gil Vicente 2-1 Penafiel Penafiel
17/12 16:00 Nacional Nacional 2-1 Santa Maria FC Santa Maria FC
17/12 17:00 Mari­timo Funchal Mari­timo Funchal P1-1 Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa
17/12 17:00 Rio Ave Rio Ave 2-0 Chaves Chaves
17/12 21:00 Paços de Ferreira Paços de Ferreira 1-2 FC Famalicao FC Famalicao
17/12 21:00 FC Vizela FC Vizela 2-3 Sporting Lissabon Sporting Lissabon
18/12 21:00 SL Benfica SL Benfica 1-2 Braga Braga
 Kwart Finales
06/01 21:15 Rio Ave Rio Ave 5-2 Gil Vicente Gil Vicente
07/01 20:05 Braga Braga 7-1 Belenenses Belenenses
07/01 22:00 Sporting Lissabon Sporting Lissabon 4-0 FC Famalicao FC Famalicao
08/01 21:00 Mari­timo Funchal Mari­timo Funchal 1-1P Nacional Nacional
 Halve Finales (H)
05/03 21:15 Nacional Nacional 2-2 Sporting Lissabon Sporting Lissabon
07/04 21:15 Braga Braga 3-0 Rio Ave Rio Ave
 Halve Finales (T)
08/04 21:00 Sporting Lissabon Sporting Lissabon 1-0 Nacional Nacional
30/04 21:00 Rio Ave Rio Ave 1-1 Braga Braga
 Finale
31/05 18:15 Sporting Lissabon Sporting Lissabon P2-2 Braga Braga