Word fan! 8

Seizoen 2015 - 2016 Beker van Portugal


 Ronde 1
05/09 17:00 SC Angrense SC Angrense 2-1 Acad. Coimbra/S.Futebol Acad. Coimbra/S.Futebol
06/09 17:00 CD Cinfaes CD Cinfaes 0-1 Salgueiros Salgueiros
06/09 17:00 Bustelo Bustelo 0-1 Lusitania FC Lourosa Lusitania FC Lourosa
06/09 17:00 CD Cova Piedade CD Cova Piedade 1-0 SCU Torreense SCU Torreense
06/09 17:00 CD Pinhalnovense CD Pinhalnovense 2-0 ASC Reguengos ASC Reguengos
06/09 17:00 SC Praiense SC Praiense 7-0 Mira Mar Mira Mar
06/09 17:00 FC Pampilhosa FC Pampilhosa 7-0 Estação Estação
06/09 17:00 Vitória de Sernache Vitória de Sernache 1-2* FC Crato FC Crato
06/09 17:00 AD Fafe AD Fafe 1-0 FC Vizela FC Vizela
06/09 17:00 Rabo Peixe Rabo Peixe 1-4 União FC União FC
06/09 17:00 SC Penalva do Castelo SC Penalva do Castelo 2-3* Mortágua Mortágua
06/09 17:00 Lusitano FCV Lusitano FCV 2-0 Gafanha Gafanha
06/09 17:00 AD Nogueirense AD Nogueirense 2-4 Naval 1º de Maio Naval 1º de Maio
06/09 17:00 Alcochetense Alcochetense 0-1 Loures Loures
06/09 17:00 Almancilense Almancilense 0-1 Moura Moura
06/09 17:00 Casa Pia AC Casa Pia AC 1-3 Vilafranquense Vilafranquense
06/09 17:00 Real SC Real SC 3-1 SU Sintrense SU Sintrense
06/09 17:00 Oliveira de Frades Oliveira de Frades 4-0 Manteigas Manteigas
06/09 17:00 Tourizense Tourizense 1-2 Oliv. Hospital Oliv. Hospital
06/09 17:00 São Roque São Roque 0-2 Torre de Moncorvo Torre de Moncorvo
06/09 17:00 Atlético Arcos Atlético Arcos P0-0 AD Limianos AD Limianos
06/09 17:00 FC Tirsense FC Tirsense P0-0 Felgueiras 1932 Felgueiras 1932
06/09 17:00 AD Camacha AD Camacha 2-1 Pedras Salgadas Pedras Salgadas
06/09 17:00 SC Vianense SC Vianense 1-0 Neves Neves
06/09 17:00 SC Vila Real SC Vila Real 2-3* Amarante FC Amarante FC
06/09 17:00 Estarreja Estarreja 5-2* Carregal do Sal Carregal do Sal
06/09 17:00 Mondinense FC Mondinense FC 3-2 SC Mirandela SC Mirandela
06/09 17:00 Vilaverdense FC Vilaverdense FC 1-2 GD Braganca GD Braganca
06/09 17:00 AD Pontassolense AD Pontassolense 0-4 Minas de Argozelo Minas de Argozelo
06/09 17:00 AR São Martinho AR São Martinho 2-0 Arões Arões
06/09 17:00 Torcatense Torcatense 3-3P Maria da Fonte Maria da Fonte
06/09 17:00 Gondomar Gondomar 2-1 SC Coimbroes SC Coimbroes
06/09 17:00 Montalegre Montalegre 0-0 Vitorino de Piães Vitorino de Piães
06/09 17:00 AD Sanjoanense AD Sanjoanense 4-1 Sousense Sousense
06/09 17:00 Régua Régua 1-3 Rio Tanto Rio Tanto
06/09 18:00 Juventude SC Evora Juventude SC Evora 0-5 Louletano DC Louletano DC
06/09 18:00 GD Lagoa GD Lagoa P1-1 Amora Amora
06/09 18:00 Coruchense Coruchense 2-1 Atlético Povoense Atlético Povoense
06/09 18:00 RD Agueda RD Agueda 4-0 Trancoso Trancoso
06/09 18:00 Lusitano VRSA Lusitano VRSA 2-0 Moncarapachense Moncarapachense
06/09 18:00 FC Castrense FC Castrense 2-0 Vasco da Gama Vidigueira Vasco da Gama Vidigueira
06/09 18:00 Anadia FC Anadia FC 5-3 Sabugal Sabugal
06/09 18:00 Pedras Rubras Pedras Rubras 1-0 AD Oliveirense AD Oliveirense
06/09 18:00 Redondense Redondense 0-2 Sacavenense Sacavenense
06/09 18:00 Mosteirense Mosteirense 1-4 SU 1. Dezembro SU 1. Dezembro
06/09 18:00 Atlético Malveira Atlético Malveira 5-2 FC Barreirense FC Barreirense
06/09 18:00 GD Peniche GD Peniche 1-2 Caldas SC Caldas SC
06/09 18:00 Ideal Ideal 3-0 GR Vigor Mocidade GR Vigor Mocidade
06/09 18:00 União de Tomar União de Tomar 0-7 União de Leiria União de Leiria
06/09 18:00 CF Oliveira Douro CF Oliveira Douro 4-3* FC Cesarense FC Cesarense
06/09 18:00 Leiria e Marrazes Leiria e Marrazes 0-1 Ginásio de Alcobaça Ginásio de Alcobaça
06/09 18:00 Águia FC Vimioso Águia FC Vimioso 3-3P FC Amares FC Amares
06/09 18:00 Trofense Trofense 1-0 Sobrado Sobrado
06/09 18:00 Praia Milfontes Praia Milfontes 2-3 Viana Alentejo Viana Alentejo
06/09 18:00 Benfica Castelo Branco Benfica Castelo Branco 9-0 Amiense Amiense
06/09 18:00 Alcanenense Alcanenense 2-1 Electrico FC Electrico FC
06/09 18:00 Sertanense FC Sertanense FC 4-0 Gavionenses Gavionenses
16/09 17:00 Águias do Moradal Águias do Moradal 6-1 Fayal Fayal
23/09 21:00 Alcains Alcains 0-1 CD Operario CD Operario
 Ronde 2
26/09 16:00 Moura Moura 1-2* SC Angrense SC Angrense
26/09 16:00 Viana Alentejo Viana Alentejo 1-2* Naval 1º de Maio Naval 1º de Maio
26/09 16:00 Sabugal Sabugal 0-2 Feirense Feirense
26/09 16:00 União de Leiria União de Leiria 0-0P Chaves Chaves
26/09 17:00 Trofense Trofense P2-2 Atletico Clube do Portugal Atletico Clube do Portugal
27/09 16:00 Caldas SC Caldas SC 2-1 FC Tirsense FC Tirsense
27/09 16:00 AR São Martinho AR São Martinho 0-1 Benfica Castelo Branco Benfica Castelo Branco
27/09 16:00 Gafanha Gafanha 1-2* AD Fafe AD Fafe
27/09 16:00 Amarante FC Amarante FC 8-0 São Roque São Roque
27/09 16:00 FC Crato FC Crato 0-0 Loures Loures
27/09 16:00 CD Cova Piedade CD Cova Piedade 2-1 Lusitano VRSA Lusitano VRSA
27/09 16:00 Minas de Argozelo Minas de Argozelo 1-3 Sertanense FC Sertanense FC
27/09 16:00 Oliveira de Frades Oliveira de Frades 0-0 SC Coimbroes SC Coimbroes
27/09 16:00 Ideal Ideal 0-2 Mosteirense Mosteirense
27/09 16:00 FC Amares FC Amares 1-2* CD Operario CD Operario
27/09 16:00 Águias do Moradal Águias do Moradal 1-2 Salgueiros Salgueiros
27/09 16:00 Leiria e Marrazes Leiria e Marrazes 0-0P Mondinense FC Mondinense FC
27/09 16:00 Bustelo Bustelo 2-2P SC Vianense SC Vianense
27/09 16:00 GD Braganca GD Braganca 4-1 Lusitano FCV Lusitano FCV
27/09 16:00 Gondomar Gondomar 3-1 Anadia FC Anadia FC
27/09 16:00 Estarreja Estarreja 1-2 Lusitania FC Lourosa Lusitania FC Lourosa
27/09 16:00 Ginásio de Alcobaça Ginásio de Alcobaça 0-5 Casa Pia AC Casa Pia AC
27/09 16:00 União FC União FC 3-1 AD Camacha AD Camacha
27/09 16:00 Mortágua Mortágua 1-2 Rio Tanto Rio Tanto
27/09 16:00 Vitorino de Piães Vitorino de Piães 0-1 Torre de Moncorvo Torre de Moncorvo
27/09 16:00 Atlético Arcos Atlético Arcos 0-0 Alcochetense Alcochetense
27/09 16:00 Real SC Real SC 1-3 Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa
27/09 16:00 Amiense Amiense 0-1 Portimonense Portimonense
27/09 16:00 AD Limianos AD Limianos 0-1 CD Aves CD Aves
27/09 16:00 RD Agueda RD Agueda 0-2 Academico Viseu FC Academico Viseu FC
27/09 16:00 CD Pinhalnovense CD Pinhalnovense 0-0 Leixões Leixões
27/09 16:00 GD Lagoa GD Lagoa 0-3 Penafiel Penafiel
27/09 16:00 Coruchense Coruchense P0-0 Oliveirense Oliveirense
27/09 16:00 Louletano DC Louletano DC 2-1 Freamunde Freamunde
27/09 16:00 Almancilense Almancilense 0-2 Olhanense Olhanense
27/09 16:00 FC Pampilhosa FC Pampilhosa 1-0 CD Mafra CD Mafra
27/09 16:00 CF Oliveira Douro CF Oliveira Douro 3-5 Gil Vicente Gil Vicente
27/09 16:00 SC Praiense SC Praiense 4-0 Montalegre Montalegre
27/09 16:00 Vilafranquense Vilafranquense 8-1 Manteigas Manteigas
27/09 16:00 SU 1. Dezembro SU 1. Dezembro 2-3* AD Sanjoanense AD Sanjoanense
27/09 16:00 Sacavenense Sacavenense 0-3 Atlético Malveira Atlético Malveira
27/09 16:00 FC Castrense FC Castrense 0-5 FC Famalicao FC Famalicao
27/09 16:00 Alcanenense Alcanenense P2-2 Sporting Covilhã Sporting Covilhã
27/09 16:00 Oliv. Hospital Oliv. Hospital 3-4* SC Farense SC Farense
27/09 16:00 Maria da Fonte Maria da Fonte 0-2 Varzim Varzim
08/10 20:00 Pedras Rubras Pedras Rubras 0-0P CD Santa Clara CD Santa Clara
 Ronde 3
16/10 21:30 SC Vianense SC Vianense 1-2 SL Benfica SL Benfica
17/10 15:00 Casa Pia AC Casa Pia AC 3-1 Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa
17/10 16:00 Olhanense Olhanense 0-1 Belenenses Belenenses
17/10 16:00 FC Famalicao FC Famalicao 1-1P Feirense Feirense
17/10 16:00 Trofense Trofense 1-0 CD Santa Clara CD Santa Clara
17/10 16:00 Louletano DC Louletano DC 0-5 Chaves Chaves
17/10 18:00 CD Aves CD Aves 3-2* Moreirense Moreirense
17/10 18:30 Vilafranquense Vilafranquense 0-4 Sporting Lissabon Sporting Lissabon
17/10 19:00 Academico Viseu FC Academico Viseu FC 0-3 Braga Braga
17/10 20:00 Coruchense Coruchense 0-2 Vitória Setúbal Vitória Setúbal
17/10 21:15 Varzim Varzim 0-2 FC Porto FC Porto
18/10 15:00 FC Pampilhosa FC Pampilhosa 0-5 Portimonense Portimonense
18/10 15:00 SC Angrense SC Angrense 4-1 Torre de Moncorvo Torre de Moncorvo
18/10 15:00 SC Coimbroes SC Coimbroes 2-3 AD Fafe AD Fafe
18/10 15:00 Gondomar Gondomar 0-0 Estoril Estoril
18/10 15:00 CD Cova Piedade CD Cova Piedade 4-3 Alcanenense Alcanenense
18/10 15:00 Atlético Arcos Atlético Arcos 0-3 Caldas SC Caldas SC
18/10 16:00 Sertanense FC Sertanense FC 1-5 CF Uniao Madeira CF Uniao Madeira
18/10 16:00 Lusitania FC Lourosa Lusitania FC Lourosa 0-0 Mari­timo Funchal Mari­timo Funchal
18/10 16:00 Naval 1º de Maio Naval 1º de Maio 1-7 Paços de Ferreira Paços de Ferreira
18/10 16:00 Mosteirense Mosteirense 0-6 Nacional Nacional
18/10 16:00 Loures Loures 1-2* Boavista Boavista
18/10 16:00 União FC União FC 0-3 Rio Ave Rio Ave
18/10 16:00 Amarante FC Amarante FC P2-2 GD Braganca GD Braganca
18/10 16:00 SC Farense SC Farense 1-0 Rio Tanto Rio Tanto
18/10 16:00 Atlético Malveira Atlético Malveira 3-0 SC Praiense SC Praiense
18/10 16:00 AD Sanjoanense AD Sanjoanense 1-5 Aca.Coimbra Aca.Coimbra
18/10 16:00 Leiria e Marrazes Leiria e Marrazes 1-5 Benfica Castelo Branco Benfica Castelo Branco
18/10 16:00 Gil Vicente Gil Vicente 2-1 CD Tondela CD Tondela
18/10 16:00 Leixões Leixões 1-2* Arouca Arouca
18/10 17:00 CD Operario CD Operario 1-0 Salgueiros Salgueiros
18/10 20:15 Penafiel Penafiel 2-0 Vitória Guimarães Vitória Guimarães
 Ronde 4
20/11 21:30 Portimonense Portimonense 3-2 Belenenses Belenenses
21/11 16:00 Atlético Malveira Atlético Malveira 0-1 Feirense Feirense
21/11 16:00 Trofense Trofense 0-0P Aca.Coimbra Aca.Coimbra
21/11 16:00 Arouca Arouca P0-0 Chaves Chaves
21/11 16:00 Benfica Castelo Branco Benfica Castelo Branco 1-3 Gil Vicente Gil Vicente
21/11 19:00 SC Angrense SC Angrense 0-2 FC Porto FC Porto
21/11 21:00 Sporting Lissabon Sporting Lissabon 2-1* SL Benfica SL Benfica
22/11 15:00 AD Fafe AD Fafe 1-1P Penafiel Penafiel
22/11 16:00 Caldas SC Caldas SC 0-1 Estoril Estoril
22/11 16:00 Amarante FC Amarante FC 1-0 Mari­timo Funchal Mari­timo Funchal
22/11 16:00 Boavista Boavista 1-0 CD Operario CD Operario
22/11 16:00 Casa Pia AC Casa Pia AC 0-1 Vitória Setúbal Vitória Setúbal
22/11 16:00 CD Aves CD Aves P3-3 CF Uniao Madeira CF Uniao Madeira
22/11 16:00 Nacional Nacional 5-0 CD Cova Piedade CD Cova Piedade
22/11 19:00 SC Farense SC Farense 0-0 Braga Braga
22/11 21:00 Paços de Ferreira Paços de Ferreira 1-2 Rio Ave Rio Ave
 1/8 Finales
15/12 20:00 Vitória Setúbal Vitória Setúbal 1-1P Rio Ave Rio Ave
16/12 16:00 CD Aves CD Aves 2-2P Nacional Nacional
16/12 16:00 Amarante FC Amarante FC 1-2 Arouca Arouca
16/12 18:00 Estoril Estoril 1-0 Penafiel Penafiel
16/12 18:00 Gil Vicente Gil Vicente P1-1 Portimonense Portimonense
16/12 19:00 Feirense Feirense 0-1 FC Porto FC Porto
16/12 21:00 Braga Braga 4-3* Sporting Lissabon Sporting Lissabon
17/12 19:30 Boavista Boavista 1-0 Aca.Coimbra Aca.Coimbra
 Kwart Finales
13/01 17:00 Gil Vicente Gil Vicente 1-0 Nacional Nacional
13/01 17:30 Rio Ave Rio Ave 3-0 Estoril Estoril
13/01 19:30 Braga Braga 2-0 Arouca Arouca
13/01 21:30 Boavista Boavista 0-1 FC Porto FC Porto
 Halve Finales (H)
03/02 21:00 Gil Vicente Gil Vicente 0-3 FC Porto FC Porto
04/02 21:00 Braga Braga 1-0 Rio Ave Rio Ave
 Halve Finales (T)
02/03 20:00 Rio Ave Rio Ave 0-0 Braga Braga
02/03 22:00 FC Porto FC Porto 2-0 Gil Vicente Gil Vicente
 Finale
22/05 18:15 FC Porto FC Porto 2-2P Braga Braga