Word fan! 8

Seizoen 2016 - 2017 Beker van Portugal


 Ronde 1
03/09 16:00 Cruzado Canicense Cruzado Canicense 1-4 Pedras Rubras Pedras Rubras
03/09 17:00 SC Angrense SC Angrense 1-0 São Roque (Açores) São Roque (Açores)
04/09 12:00 Flamengos Flamengos 0-4 Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa
04/09 12:00 AD Camacha AD Camacha P1-1 Felgueiras 1932 Felgueiras 1932
04/09 17:00 Ideal Ideal 0-2 SC Praiense SC Praiense
04/09 18:00 RD Agueda RD Agueda 3-2* Tourizense Tourizense
04/09 18:00 Torre de Moncorvo Torre de Moncorvo P1-1 Aguiar da Beira Aguiar da Beira
04/09 18:00 CD Cinfaes CD Cinfaes 4-0 SC Espinho SC Espinho
04/09 18:00 Aliança de Gandra Aliança de Gandra 0-1 Santa Eulália Santa Eulália
04/09 18:00 Cerva Cerva 0-2 Amarante FC Amarante FC
04/09 18:00 Atlético Arcos Atlético Arcos 1-0 Torcatense Torcatense
04/09 18:00 SC Mirandela SC Mirandela 2-2P Maria da Fonte Maria da Fonte
04/09 18:00 Vilar de Perdizes Vilar de Perdizes 0-3 Vilaverdense FC Vilaverdense FC
04/09 18:00 Merelinense FC Merelinense FC 3-0 Cerveira Cerveira
04/09 18:00 Casa Pia AC Casa Pia AC 2-2P GD Fabril Barreiro GD Fabril Barreiro
04/09 18:00 Gafanha Gafanha P1-1 Anadia FC Anadia FC
04/09 18:00 Gouveia Gouveia 0-4 Beira Mar Beira Mar
04/09 18:00 Ginásio de Alcobaça Ginásio de Alcobaça 1-0 GD Sourense GD Sourense
04/09 18:00 Trancoso Trancoso 0-2 Oliveirense Oliveirense
04/09 18:00 SL Cartaxo SL Cartaxo 2-2P Mosteirense Mosteirense
04/09 18:00 Lusitano GC Évora Lusitano GC Évora 0-2 SC Farense SC Farense
04/09 18:00 SC Penalva do Castelo SC Penalva do Castelo P2-2 Acad. Coimbra/S.Futebol Acad. Coimbra/S.Futebol
04/09 18:00 Valadares Gaia Valadares Gaia 2-0 Sousense Sousense
04/09 18:00 FC Cesarense FC Cesarense 1-1P Moimenta da Beira Moimenta da Beira
04/09 18:00 GD Joane GD Joane P0-0 Barrosas Barrosas
04/09 18:00 Real SC Real SC 3-0 Rabo Peixe Rabo Peixe
04/09 18:00 Sacavenense Sacavenense 4-0 Atletico Clube do Portugal Atletico Clube do Portugal
04/09 18:00 Viana Alentejo Viana Alentejo 3-0 CDR Quarteirense CDR Quarteirense
04/09 18:00 CD Pinhalnovense CD Pinhalnovense 2-0 GD Lagoa GD Lagoa
04/09 18:00 Fazendense Fazendense 0-3 Caldas SC Caldas SC
04/09 18:00 Sporting de Lourel Sporting de Lourel 1-2 Beneditense Beneditense
04/09 18:00 Águia FC Vimioso Águia FC Vimioso 1-5 AD Limianos AD Limianos
04/09 18:00 AD Oliveirense AD Oliveirense 8-1 Sendim Sendim
04/09 18:00 Trofense Trofense 5-0 CF Canical CF Canical
04/09 18:00 AD Sanjoanense AD Sanjoanense 4-2* Salgueiros Salgueiros
04/09 18:00 SCU Torreense SCU Torreense 1-0 CD Mafra CD Mafra
04/09 18:00 União de Leiria União de Leiria 10-0 Gavionenses Gavionenses
04/09 18:00 Vinha da Rainha Vinha da Rainha 1-4 Alcanenense Alcanenense
04/09 18:00 Fátima Fátima 2-0 Carapinheirense Carapinheirense
04/09 18:00 SC Coimbroes SC Coimbroes 3-0 Gondomar Gondomar
04/09 18:00 Estarreja Estarreja 4-1 FC Pampilhosa FC Pampilhosa
04/09 18:00 Moura Moura 2-0 Beira-Mar Almada Beira-Mar Almada
04/09 18:00 Lusitano FCV Lusitano FCV 3-1 AD Satao AD Satao
04/09 18:00 AR São Martinho AR São Martinho 6-0 Raimonda Raimonda
04/09 18:00 Pedras Salgadas Pedras Salgadas 1-0 GD Braganca GD Braganca
04/09 18:00 Ponte da Barca Ponte da Barca 1-0 Montalegre Montalegre
04/09 18:00 Mortágua Mortágua 1-0 AD Nogueirense AD Nogueirense
04/09 18:00 FC Barreirense FC Barreirense 2-1* CD Operario CD Operario
04/09 18:00 SC Lusitania SC Lusitania 2-3 SU 1. Dezembro SU 1. Dezembro
04/09 18:00 Praia Milfontes Praia Milfontes 1-4 SC Mineiro Aljustrelense SC Mineiro Aljustrelense
04/09 18:00 Almancilense Almancilense 1-0 Amora Amora
04/09 18:00 Armacenenses Armacenenses 6-1 Redondense Redondense
04/09 18:00 Lusitano VRSA Lusitano VRSA 3-0 Louletano DC Louletano DC
04/09 18:00 Santa Iria Santa Iria 2-1 Atlético Malveira Atlético Malveira
04/09 18:00 SU Sintrense SU Sintrense 0-1 Gafetense Gafetense
04/09 18:00 Loures Loures 2-1 Vilafranquense Vilafranquense
04/09 18:00 Alcains Alcains 2-0 Oleiros Oleiros
04/09 18:00 Benfica Castelo Branco Benfica Castelo Branco 8-0 Naval 1º de Maio Naval 1º de Maio
04/09 18:00 Sertanense FC Sertanense FC 1-0 AC Marinhense AC Marinhense
04/09 18:00 Académico do Fundão Académico do Fundão 0-1 Vitória de Sernache Vitória de Sernache
 Ronde 2
24/09 15:30 Moimenta da Beira Moimenta da Beira 0-0P CF Uniao Madeira CF Uniao Madeira
24/09 16:00 Viana Alentejo Viana Alentejo 1-2 CD Cova Piedade CD Cova Piedade
24/09 16:00 Lusitano GC Évora Lusitano GC Évora 0-3 CD Santa Clara CD Santa Clara
24/09 18:00 São Roque (Açores) São Roque (Açores) 0-3 Caldas SC Caldas SC
25/09 16:00 Oliveirense Oliveirense 1-1P Penafiel Penafiel
25/09 16:00 Cerva Cerva 0-5 Freamunde Freamunde
25/09 16:00 Mosteirense Mosteirense 0-2 FC Famalicao FC Famalicao
25/09 16:00 Pedras Rubras Pedras Rubras 0-0 Leixões Leixões
25/09 16:00 GD Joane GD Joane 0-1 Sporting Covilhã Sporting Covilhã
25/09 16:00 Anadia FC Anadia FC 0-0P Varzim Varzim
25/09 16:00 Gouveia Gouveia 1-2 Aca.Coimbra Aca.Coimbra
25/09 16:00 Real SC Real SC 3-2 AR São Martinho AR São Martinho
25/09 16:00 Almancilense Almancilense 0-2 Merelinense FC Merelinense FC
25/09 16:00 Vilafranquense Vilafranquense 1-0 Vilaverdense FC Vilaverdense FC
25/09 16:00 União de Leiria União de Leiria P2-2 Portimonense Portimonense
25/09 16:00 Moura Moura 0-4 CD Aves CD Aves
25/09 16:00 Naval 1º de Maio Naval 1º de Maio 3-2 AD Fafe AD Fafe
25/09 16:00 Ginásio de Alcobaça Ginásio de Alcobaça 0-2 FC Vizela FC Vizela
25/09 16:00 Sertanense FC Sertanense FC 2-1* Lusitano FCV Lusitano FCV
25/09 16:00 Casa Pia AC Casa Pia AC 2-1 CD Pinhalnovense CD Pinhalnovense
25/09 16:00 Fátima Fátima 1-0 FC Pampilhosa FC Pampilhosa
25/09 16:00 Gafetense Gafetense 1-3 Academico Viseu FC Academico Viseu FC
25/09 16:00 Lusitano VRSA Lusitano VRSA 2-0 GD Fabril Barreiro GD Fabril Barreiro
25/09 16:00 SC Coimbroes SC Coimbroes 2-5 SC Praiense SC Praiense
25/09 16:00 Torre de Moncorvo Torre de Moncorvo 0-3 CD Cinfaes CD Cinfaes
25/09 16:00 Alcains Alcains 0-4 AD Limianos AD Limianos
25/09 16:00 Atlético Arcos Atlético Arcos 0-2 Gafanha Gafanha
25/09 16:00 Loures Loures 1-2 Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa
25/09 16:00 FC Barreirense FC Barreirense 3-0 Valadares Gaia Valadares Gaia
25/09 16:00 SC Penalva do Castelo SC Penalva do Castelo 0-4 Amarante FC Amarante FC
25/09 16:00 Maria da Fonte Maria da Fonte 0-3 SCU Torreense SCU Torreense
25/09 16:00 AD Sanjoanense AD Sanjoanense 6-1 Pedras Salgadas Pedras Salgadas
25/09 16:00 Benfica Castelo Branco Benfica Castelo Branco 3-1 Santa Eulália Santa Eulália
25/09 16:00 Estarreja Estarreja 3-1 Ponte da Barca Ponte da Barca
25/09 16:00 RD Agueda RD Agueda 2-1* Sousense Sousense
25/09 16:00 SU 1. Dezembro SU 1. Dezembro 2-0 Sporting de Lourel Sporting de Lourel
25/09 16:00 Barrosas Barrosas 2-3 AD Oliveirense AD Oliveirense
25/09 16:00 AD Camacha AD Camacha 1-1P Vitória de Sernache Vitória de Sernache
25/09 16:00 Armacenenses Armacenenses 2-3 SC Mineiro Aljustrelense SC Mineiro Aljustrelense
25/09 16:00 Beneditense Beneditense 0-3 Santa Iria Santa Iria
25/09 16:00 Alcanenense Alcanenense 4-2* Sendim Sendim
25/09 16:00 Trofense Trofense 6-1 Beira Mar Beira Mar
25/09 17:00 Rabo Peixe Rabo Peixe 0-2 Gil Vicente Gil Vicente
25/09 17:00 SC Angrense SC Angrense 0-0 SC Farense SC Farense
25/09 17:00 Gavionenses Gavionenses 2-3* Mortágua Mortágua
25/09 17:00 Sacavenense Sacavenense 0-1 Olhanense Olhanense
 Ronde 3
13/10 21:15 FC Famalicao FC Famalicao 0-1 Sporting Lissabon Sporting Lissabon
14/10 16:00 Sporting Covilhã Sporting Covilhã 0-0 Freamunde Freamunde
14/10 21:15 SU 1. Dezembro SU 1. Dezembro 1-2 SL Benfica SL Benfica
15/10 17:00 Penafiel Penafiel 0-0 Amarante FC Amarante FC
15/10 17:00 CD Aves CD Aves 1-2* Paços de Ferreira Paços de Ferreira
15/10 17:00 União de Leiria União de Leiria 0-2 Boavista Boavista
15/10 17:00 Fátima Fátima 1-2 Olhanense Olhanense
15/10 18:00 AD Oliveirense AD Oliveirense 1-3 Braga Braga
15/10 21:15 Gafanha Gafanha 0-3 FC Porto FC Porto
16/10 13:00 CD Santa Clara CD Santa Clara P1-1 Rio Ave Rio Ave
16/10 15:30 Estarreja Estarreja 1-3 Nacional Nacional
16/10 16:00 Caldas SC Caldas SC 0-1 Estoril Estoril
16/10 16:00 SC Mineiro Aljustrelense SC Mineiro Aljustrelense 1-0 AD Limianos AD Limianos
16/10 16:00 CD Cinfaes CD Cinfaes 0-1 Benfica Castelo Branco Benfica Castelo Branco
16/10 16:00 SCU Torreense SCU Torreense 2-0 Academico Viseu FC Academico Viseu FC
16/10 16:00 Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa 2-0 FC Barreirense FC Barreirense
16/10 16:00 Varzim Varzim 3-0 RD Agueda RD Agueda
16/10 16:00 Merelinense FC Merelinense FC 2-2P Leixões Leixões
16/10 16:00 AD Sanjoanense AD Sanjoanense 2-1 Lusitano VRSA Lusitano VRSA
16/10 16:00 Vitória de Sernache Vitória de Sernache 0-1 Vilafranquense Vilafranquense
16/10 16:00 Santa Iria Santa Iria 1-2 Vitória Guimarães Vitória Guimarães
16/10 16:00 Gil Vicente Gil Vicente P0-0 Casa Pia AC Casa Pia AC
16/10 16:00 Alcanenense Alcanenense 1-2 Feirense Feirense
16/10 16:00 Mortágua Mortágua 0-1 CD Cova Piedade CD Cova Piedade
16/10 16:00 Sertanense FC Sertanense FC 0-4 CD Tondela CD Tondela
16/10 16:00 CF Uniao Madeira CF Uniao Madeira 0-1 Chaves Chaves
16/10 16:00 FC Vizela FC Vizela 1-0 Moreirense Moreirense
16/10 16:00 Naval 1º de Maio Naval 1º de Maio 0-4 Mari­timo Funchal Mari­timo Funchal
16/10 16:00 Real SC Real SC 1-0 Arouca Arouca
16/10 17:00 SC Praiense SC Praiense 3-1 SC Farense SC Farense
16/10 17:00 Trofense Trofense 0-0P Vitória Setúbal Vitória Setúbal
16/10 20:15 Aca.Coimbra Aca.Coimbra 2-0 Belenenses Belenenses
 Ronde 4
13/11 16:00 Varzim Varzim 0-1 Sporting Covilhã Sporting Covilhã
17/11 21:15 Sporting Lissabon Sporting Lissabon 5-1 SC Praiense SC Praiense
18/11 21:15 Chaves Chaves P0-0 FC Porto FC Porto
19/11 15:00 AD Sanjoanense AD Sanjoanense 1-0 Gil Vicente Gil Vicente
19/11 17:00 Estoril Estoril 2-0 CD Cova Piedade CD Cova Piedade
19/11 17:00 Feirense Feirense 0-0P Aca.Coimbra Aca.Coimbra
19/11 21:15 SL Benfica SL Benfica 6-0 Mari­timo Funchal Mari­timo Funchal
20/11 15:00 FC Vizela FC Vizela 0-1 Penafiel Penafiel
20/11 15:00 Real SC Real SC 2-0 Olhanense Olhanense
20/11 16:00 Benfica Castelo Branco Benfica Castelo Branco 0-2 Vitória Setúbal Vitória Setúbal
20/11 16:00 Vilafranquense Vilafranquense 1-0 Paços de Ferreira Paços de Ferreira
20/11 16:00 SCU Torreense SCU Torreense 1-0 Nacional Nacional
20/11 16:00 Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa 1-2* Leixões Leixões
20/11 16:00 SC Mineiro Aljustrelense SC Mineiro Aljustrelense 1-2 CD Tondela CD Tondela
20/11 18:00 Braga Braga 2-1 CD Santa Clara CD Santa Clara
20/11 20:15 Boavista Boavista 1-2* Vitória Guimarães Vitória Guimarães
 1/8 Finales
14/12 16:00 SCU Torreense SCU Torreense 2-3 Chaves Chaves
14/12 16:00 Leixões Leixões 2-1 CD Tondela CD Tondela
14/12 18:00 Estoril Estoril 4-2* AD Sanjoanense AD Sanjoanense
14/12 19:00 Aca.Coimbra Aca.Coimbra 1-0 Penafiel Penafiel
14/12 20:00 Real SC Real SC 0-3 SL Benfica SL Benfica
14/12 21:00 Braga Braga 1-2 Sporting Covilhã Sporting Covilhã
14/12 22:00 Vitória Setúbal Vitória Setúbal 0-1 Sporting Lissabon Sporting Lissabon
15/12 19:00 Vitória Guimarães Vitória Guimarães 1-0 Vilafranquense Vilafranquense
 Kwart Finales
17/01 19:15 Estoril Estoril 2-1 Aca.Coimbra Aca.Coimbra
17/01 21:15 Chaves Chaves 1-0 Sporting Lissabon Sporting Lissabon
18/01 19:30 Sporting Covilhã Sporting Covilhã 0-1 Vitória Guimarães Vitória Guimarães
18/01 21:30 SL Benfica SL Benfica 6-2 Leixões Leixões
 Halve Finales (H)
28/02 21:15 Estoril Estoril 1-2 SL Benfica SL Benfica
01/03 21:15 Vitória Guimarães Vitória Guimarães 2-0 Chaves Chaves
 Halve Finales (T)
04/04 21:15 Chaves Chaves 3-1 Vitória Guimarães Vitória Guimarães
05/04 21:15 SL Benfica SL Benfica 3-3 Estoril Estoril
 Finale
28/05 18:15 SL Benfica SL Benfica 2-1 Vitória Guimarães Vitória Guimarães