Word fan! 8

Seizoen 2017 - 2018 Beker van Portugal


 Ronde 1
03/09 18:00 Pedras Salgadas Pedras Salgadas 2-0 Montalegre Montalegre
03/09 18:00 Olímpico do Montijo Olímpico do Montijo 3-0 SC Lusitania SC Lusitania
03/09 18:00 SC Farense SC Farense 7-1 Estrela Vendas Novas Estrela Vendas Novas
03/09 18:00 Ferreiras Ferreiras 2-5 Moura Moura
03/09 18:00 Armacenenses Armacenenses 0-1 Moncarapachense Moncarapachense
03/09 18:00 Almodôvar Almodôvar 5-2 CDR Quarteirense CDR Quarteirense
03/09 18:00 União de Leiria União de Leiria 3-0 GD Sourense GD Sourense
03/09 18:00 Sertanense FC Sertanense FC 0-2 AC Marinhense AC Marinhense
03/09 18:00 Lourinhanense Lourinhanense 0-2 Caldas SC Caldas SC
03/09 18:00 Mosteirense Mosteirense 0-3 Electrico FC Electrico FC
03/09 18:00 Pêro Pinheiro Pêro Pinheiro 5-2 Coruchense Coruchense
03/09 18:00 Alcanenense Alcanenense 0-0P Oleiros Oleiros
03/09 18:00 Sendim Sendim 0-5 AD Oliveirense AD Oliveirense
03/09 18:00 Régua Régua 1-3 Gondomar Gondomar
03/09 18:00 SC Coimbroes SC Coimbroes 1-0 Rio Tanto Rio Tanto
03/09 18:00 SC Espinho SC Espinho P0-0 Aliança de Gandra Aliança de Gandra
03/09 18:00 Ferreira de Aves Ferreira de Aves 0-1 FC Cesarense FC Cesarense
03/09 18:00 Anadia FC Anadia FC 1-0 RD Agueda RD Agueda
03/09 18:00 AR São Martinho AR São Martinho 2-1* SC Vila Real SC Vila Real
03/09 18:00 Atlético Arcos Atlético Arcos 3-5 Minas de Argozelo Minas de Argozelo
03/09 18:00 Vilaverdense FC Vilaverdense FC 2-0 GD Braganca GD Braganca
03/09 18:00 Merelinense FC Merelinense FC 3-1* Cerveira Cerveira
03/09 18:00 FC Vizela FC Vizela 0-0 Mondinense FC Mondinense FC
03/09 18:00 Vilafranquense Vilafranquense 1-2 CD Mafra CD Mafra
03/09 18:00 SCU Torreense SCU Torreense 2-1 Loures Loures
03/09 18:00 CSD Camara de Lobos CSD Camara de Lobos 0-2 Freamunde Freamunde
03/09 18:00 UD da Tocha UD da Tocha 1-2 SC Esmoriz SC Esmoriz
03/09 18:00 Águia FC Vimioso Águia FC Vimioso 1-0 Monção Monção
03/09 18:00 Esposende Esposende 1-2* Torcatense Torcatense
03/09 18:00 Maria da Fonte Maria da Fonte P1-1 SC Mirandela SC Mirandela
03/09 18:00 Felgueiras 1932 Felgueiras 1932 4-0 AD Machico AD Machico
03/09 18:00 Lusitano FCV Lusitano FCV 4-1 AD Fornos Algodres AD Fornos Algodres
03/09 18:00 Lusitano GC Évora Lusitano GC Évora 3-1 Vasco da Gama Vasco da Gama
03/09 18:00 Alcains Alcains 1-2 Águias do Moradal Águias do Moradal
03/09 18:00 Benfica Castelo Branco Benfica Castelo Branco 5-1 Leiria e Marrazes Leiria e Marrazes
03/09 18:00 AD Nogueirense AD Nogueirense 0-1 Gafanha Gafanha
03/09 18:00 Sousense Sousense 2-0 USC Paredes USC Paredes
03/09 18:00 Canelas 2010 Canelas 2010 3-2 Uniao Lamas Uniao Lamas
03/09 18:00 Sacavenense Sacavenense 2-0 SU 1. Dezembro SU 1. Dezembro
03/09 18:00 FC Crato FC Crato 1-2 SU Sintrense SU Sintrense
03/09 18:00 AD Sanjoanense AD Sanjoanense 3-2 Sabugal Sabugal
03/09 18:00 CD Cinfaes CD Cinfaes 2-2P Salgueiros Salgueiros
03/09 18:00 AD Fafe AD Fafe 0-0 Amarante FC Amarante FC
03/09 18:00 Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa 1-2 Lusitano VRSA Lusitano VRSA
03/09 18:00 Pedras Rubras Pedras Rubras 3-1 AD Camacha AD Camacha
03/09 18:00 Trofense Trofense 1-0 Arões Arões
03/09 18:00 Casa Pia AC Casa Pia AC 2-0 CD Pinhalnovense CD Pinhalnovense
03/09 18:00 Olhanense Olhanense 3-1 Almancilense Almancilense
03/09 18:00 Louletano DC Louletano DC P1-1 FC Castrense FC Castrense
03/09 19:00 Rabo Peixe Rabo Peixe 0-3 Ideal Ideal
 Ronde 2
23/09 16:00 SC Mirandela SC Mirandela 1-2 Aca.Coimbra Aca.Coimbra
23/09 16:00 Gondomar Gondomar 0-1 CD Santa Clara CD Santa Clara
23/09 20:00 Ideal Ideal 1-0 Almodôvar Almodôvar
24/09 12:00 Minas de Argozelo Minas de Argozelo 0-4 CD Cova Piedade CD Cova Piedade
24/09 16:00 SC Praiense SC Praiense 2-0 Louletano DC Louletano DC
24/09 16:00 Mortágua Mortágua 0-2 SCU Torreense SCU Torreense
24/09 16:00 Fátima Fátima 4-2* Electrico FC Electrico FC
24/09 16:00 CD Pinhalnovense CD Pinhalnovense 4-0 Leiria e Marrazes Leiria e Marrazes
24/09 16:00 Canelas 2010 Canelas 2010 3-0 Resende Resende
24/09 16:00 AD Sanjoanense AD Sanjoanense 3-0 FC Crato FC Crato
24/09 16:00 Guadalupe Guadalupe 2-3 CD Operario CD Operario
24/09 16:00 Freamunde Freamunde 4-2 Maria da Fonte Maria da Fonte
24/09 16:00 Lusitano GC Évora Lusitano GC Évora 4-1 Pêro Pinheiro Pêro Pinheiro
24/09 16:00 Oleiros Oleiros 3-0 Sousense Sousense
24/09 16:00 GD Braganca GD Braganca 1-1P Alcains Alcains
24/09 16:00 AD Oliveirense AD Oliveirense 2-1 CD Mafra CD Mafra
24/09 16:00 AC Marinhense AC Marinhense 0-1 Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa
24/09 16:00 SC Esmoriz SC Esmoriz 0-1 Vilaverdense FC Vilaverdense FC
24/09 16:00 Coruchense Coruchense 5-2 Mondinense FC Mondinense FC
24/09 16:00 Amora Amora 2-3 SC Farense SC Farense
24/09 16:00 Olhanense Olhanense 4-1 Lamego Lamego
24/09 16:00 Lourinhanense Lourinhanense 2-3 Gafanha Gafanha
24/09 16:00 Trofense Trofense 0-1 SU Sintrense SU Sintrense
24/09 16:00 Benfica Castelo Branco Benfica Castelo Branco 0-2 União de Leiria União de Leiria
24/09 16:00 Merelinense FC Merelinense FC 3-1 Real SC Real SC
24/09 16:00 Moura Moura 1-0 Gil Vicente Gil Vicente
24/09 16:00 Lusitano FCV Lusitano FCV 0-1 Academico Viseu FC Academico Viseu FC
24/09 16:00 FC Vizela FC Vizela 2-1 Sporting Covilhã Sporting Covilhã
24/09 16:00 Amarante FC Amarante FC 1-0 Varzim Varzim
24/09 16:00 SC Vila Real SC Vila Real 1-0 Oliveirense Oliveirense
24/09 16:00 SC Coimbroes SC Coimbroes 1-3 FC Famalicao FC Famalicao
24/09 16:00 Vilafranquense Vilafranquense 1-0 Penafiel Penafiel
24/09 16:00 GD Sourense GD Sourense 0-0 Leixões Leixões
24/09 16:00 Sertanense FC Sertanense FC 0-2 CF Uniao Madeira CF Uniao Madeira
24/09 16:00 SC Espinho SC Espinho 1-0 Moncarapachense Moncarapachense
24/09 16:00 FC Cesarense FC Cesarense 3-2 Águias do Moradal Águias do Moradal
24/09 16:00 Felgueiras 1932 Felgueiras 1932 2-1 Pedras Salgadas Pedras Salgadas
24/09 16:00 Torcatense Torcatense 2-0 Lusitano VRSA Lusitano VRSA
24/09 16:00 Pedras Rubras Pedras Rubras 0-4 Anadia FC Anadia FC
24/09 16:00 Caldas SC Caldas SC 1-0 Olímpico do Montijo Olímpico do Montijo
24/09 16:00 Águia FC Vimioso Águia FC Vimioso 2-3 Vasco da Gama Vasco da Gama
24/09 16:00 Sacavenense Sacavenense 0-1 Arouca Arouca
 Ronde 3
12/10 21:15 Oleiros Oleiros 2-4 Sporting Lissabon Sporting Lissabon
13/10 21:15 Lusitano GC Évora Lusitano GC Évora 0-6 FC Porto FC Porto
14/10 16:00 Torcatense Torcatense 0-1 Mari­timo Funchal Mari­timo Funchal
14/10 16:00 Vasco da Gama Vasco da Gama 1-6 Vitória Guimarães Vitória Guimarães
14/10 17:00 CD Cova Piedade CD Cova Piedade P1-1 Anadia FC Anadia FC
14/10 19:00 AR São Martinho AR São Martinho 2-3 Braga Braga
14/10 19:00 Academico Viseu FC Academico Viseu FC 0-0P Feirense Feirense
14/10 20:00 Olhanense Olhanense 0-1 SL Benfica SL Benfica
15/10 13:00 CD Operario CD Operario 2-4 Felgueiras 1932 Felgueiras 1932
15/10 16:00 SC Praiense SC Praiense 4-1 Alcains Alcains
15/10 16:00 Gafanha Gafanha 0-0P Freamunde Freamunde
15/10 16:00 Arouca Arouca 3-0 Coruchense Coruchense
15/10 16:00 AD Oliveirense AD Oliveirense P0-0 SCU Torreense SCU Torreense
15/10 16:00 União de Leiria União de Leiria 2-0 SC Espinho SC Espinho
15/10 16:00 FC Cesarense FC Cesarense 1-2 Caldas SC Caldas SC
15/10 16:00 FC Vizela FC Vizela 3-1 SU Sintrense SU Sintrense
15/10 16:00 Nacional Nacional 4-2 Merelinense FC Merelinense FC
15/10 16:00 Amarante FC Amarante FC 1-1P Ideal Ideal
15/10 16:00 Vilafranquense Vilafranquense 2-1* Casa Pia AC Casa Pia AC
15/10 16:00 CF Uniao Madeira CF Uniao Madeira 3-2 Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa
15/10 16:00 Vilaverdense FC Vilaverdense FC 1-0 Boavista Boavista
15/10 16:00 Moura Moura 0-0P Portimonense Portimonense
15/10 16:00 SC Farense SC Farense 1-0 Estoril Estoril
15/10 16:00 SC Vila Real SC Vila Real 0-1 CD Aves CD Aves
15/10 16:00 CD Santa Clara CD Santa Clara 2-1 Belenenses Belenenses
15/10 16:00 Canelas 2010 Canelas 2010 1-3 Moreirense Moreirense
15/10 16:00 AD Sanjoanense AD Sanjoanense 0-4 Rio Ave Rio Ave
15/10 16:00 CD Pinhalnovense CD Pinhalnovense 1-2* Vitória Setúbal Vitória Setúbal
15/10 16:00 Leixões Leixões 3-2* CD Tondela CD Tondela
15/10 16:00 Fátima Fátima 0-3 Chaves Chaves
15/10 20:00 Aca.Coimbra Aca.Coimbra 2-1* Paços de Ferreira Paços de Ferreira
 Ronde 4
16/11 21:30 Sporting Lissabon Sporting Lissabon 2-0 FC Famalicao FC Famalicao
17/11 21:30 FC Porto FC Porto 3-2 Portimonense Portimonense
18/11 19:15 SL Benfica SL Benfica 2-0 Vitória Setúbal Vitória Setúbal
18/11 21:30 Rio Ave Rio Ave 1-0 Braga Braga
19/11 15:30 AD Oliveirense AD Oliveirense 2-3* Mari­timo Funchal Mari­timo Funchal
19/11 16:00 Caldas SC Caldas SC P1-1 Arouca Arouca
19/11 16:00 CF Uniao Madeira CF Uniao Madeira 4-2 Freamunde Freamunde
19/11 16:00 FC Vizela FC Vizela 2-2P Vilaverdense FC Vilaverdense FC
19/11 16:00 Moreirense Moreirense 5-2 Felgueiras 1932 Felgueiras 1932
19/11 16:00 Aca.Coimbra Aca.Coimbra 1-0 Nacional Nacional
19/11 16:00 União de Leiria União de Leiria 0-3 CD Aves CD Aves
19/11 16:00 SC Farense SC Farense 2-1 Leixões Leixões
19/11 17:00 Ideal Ideal 1-4 CD Cova Piedade CD Cova Piedade
19/11 17:00 SC Praiense SC Praiense 3-2* Vilafranquense Vilafranquense
19/11 17:00 CD Santa Clara CD Santa Clara 2-0 Chaves Chaves
19/11 21:15 Vitória Guimarães Vitória Guimarães 2-1 Feirense Feirense
 1/8 Finales
06/12 17:00 Mari­timo Funchal Mari­timo Funchal 0-0P CD Cova Piedade CD Cova Piedade
13/12 16:00 Moreirense Moreirense P2-2 CD Santa Clara CD Santa Clara
13/12 16:00 CF Uniao Madeira CF Uniao Madeira 1-5 CD Aves CD Aves
13/12 16:30 SC Praiense SC Praiense 0-1 SC Farense SC Farense
13/12 20:00 Sporting Lissabon Sporting Lissabon 4-0 Vilaverdense FC Vilaverdense FC
13/12 22:00 Rio Ave Rio Ave 3-2* SL Benfica SL Benfica
14/12 21:15 FC Porto FC Porto 4-0 Vitória Guimarães Vitória Guimarães
30/12 16:00 Caldas SC Caldas SC P1-1 Aca.Coimbra Aca.Coimbra
 Kwart Finales
10/01 19:00 Caldas SC Caldas SC 3-2* SC Farense SC Farense
10/01 20:00 Rio Ave Rio Ave 4-4P CD Aves CD Aves
10/01 21:30 CD Cova Piedade CD Cova Piedade 1-2 Sporting Lissabon Sporting Lissabon
11/01 21:30 Moreirense Moreirense 1-2 FC Porto FC Porto
 Halve Finales (H)
07/02 21:15 FC Porto FC Porto 1-0 Sporting Lissabon Sporting Lissabon
28/02 21:15 CD Aves CD Aves 1-0 Caldas SC Caldas SC
 Halve Finales (T)
18/04 19:30 Caldas SC Caldas SC 1-2* CD Aves CD Aves
18/04 21:30 Sporting Lissabon Sporting Lissabon P1-0 FC Porto FC Porto
 Finale
20/05 18:15 CD Aves CD Aves 2-1 Sporting Lissabon Sporting Lissabon