Info

Naam: dos Santos Peseiro
Voornaam: José Vítor
Nationaliteit: Portugal
Geboortedatum: 04/04/1960

Ploegen

01/07/2004 18/10/2005 Sporting Lissabon
04/06/2006 10/01/2007 Al Hilal
01/07/2007 15/05/2008 Panathinaikos
01/07/2008 12/01/2009 Rapid Bucureşti
09/10/2015 18/01/2016 Al Ahly
19/01/2016 30/05/2016 FC Porto
06/06/2016 01/07/2018 Braga
01/07/2018 30/06/2019 Sporting Lissabon

Trainer

05/06/2012 29/05/2013 Braga Trainer
10/11/2013 10/02/2015 Al Wahda Trainer

Statistieken

Wedstrijden Wedstrijden
Aantal keer titularis Aantal keer titularis
Aantal keer vervangen Aantal keer vervangen
Gespeelde minuten Gespeelde minuten
Goals Goals
Assists Assists
Owngoals Owngoals
Penalty Penalty
Rode kaarten Rode kaarten
Gele kaarten Gele kaarten