Kalender

 Speeldag 6
23/09 12:00 Olhanense Olhanense 1-1 SC Praiense SC Praiense
- 30' Adeilton Ara√ļjo Cruz
Stevy Okitokandjo (pen) 35' -
23/09 16:00 FC Vizela FC Vizela 2-0 Cac. Taipas Cac. Taipas
13' -
Alioune Fall 49' -
23/09 16:00 Benfica Castelo Branco Benfica Castelo Branco 6-0 Oleiros Oleiros
Fellipe Cabral Veloso Santos 21' -
Fellipe Cabral Veloso Santos 45' -
58' -
Rafael Pereira Pinto 61' -
(pen) 68' -
90' -
23/09 16:00 Loures Loures 0-0 Caldas SC Caldas SC
23/09 16:00 F√°tima F√°tima 3-2 Uni√£o de Leiria Uni√£o de Leiria
Yevhenii Serdiuk 33' 1-0
1-1 49' Ernest Antwi
Goualy Judikael Magique 69' 2-1
Yevhenii Serdiuk 73' 3-1
3-2 84' João André Ribeiro Vieira (pen)
23/09 16:00 Alcains Alcains 0-4 SU Sintrense SU Sintrense
- 25' Pio Gomes Correia J√ļnior
- 36' Fábio André Alves Pala
- 43' Rodrigo Miguel Reis Parreira
- 90' Gao Hao
23/09 16:00 Moura Moura 1-3 Real SC Real SC
Ruben Onésimo Nola Có João 43' -
- 47' Ibraime Barreto Cassama
- 62' Diogo Lopes David
- 79' Diogo Lopes David (pen)
23/09 16:00 Casa Pia AC Casa Pia AC 5-0 SC Angrense SC Angrense
Gonçalo Almeida Gregório (pen) 13' -
Jean Victor Gonçalves 16' -
Gonçalo Almeida Gregório 25' -
F√°bio Miguel Marques Jorge 86' -
F√°bio Miguel Marques Jorge 90' -
23/09 16:00 SU 1. Dezembro SU 1. Dezembro 3-2 CD Pinhalnovense CD Pinhalnovense
Alain David Almeida Pilar 12' -
- 28' Martim Spencer √Āguas (pen)
- 42' Leonel Filipe Santos Correia
Rom√°rio Jorge Tavares Carvalho 75' -
Luís Carlos Santos Rodrigues (pen) 80' -
23/09 16:00 Amora Amora 1-0 Louletano DC Louletano DC
Jorge Pedro Corte Real Samblano Monteiro 32' -
23/09 16:00 Armacenenses Armacenenses 2-1 Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa
- 20' Nelson C√° Correia Landim
Márcio André Meira Fernandes 59' -
Yaggo Vitorino Silva Gomes 68' -
23/09 16:00 GD Peniche GD Peniche 0-1 AD Nogueirense AD Nogueirense
- 9' Bassalia Outtara
23/09 16:00 Torcatense Torcatense 2-1 Mirandês Mirandês
Jussane da Costa Marques Ribeiro 65' -
- 85' José Adelino Marinho Campos
Jussane da Costa Marques Ribeiro 90' -
23/09 16:00 Mação Mação 1-4 SCU Torreense SCU Torreense
- 34'
- 83' Rui Pedro Reis Batalha
Nuno Alexandre Hidalgo Costa Pereira 85' -
- 89'
- 90+1'
23/09 16:00 Ferreiras Ferreiras 1-3 Vasco da Gama Vidigueira Vasco da Gama Vidigueira
Pedro Miguel Jesus Duarte 49' -
- 55' Nicolau Gomes
- 61' João Pedro Fialho Gonçalves (pen)
- 90' João Pedro Fialho Gonçalves
23/09 16:00 Redondense Redondense 0-1 Olímpico do Montijo Olímpico do Montijo
- 32' Norberto Bercique Gomes Betuncal
23/09 16:00 Sertanense FC Sertanense FC 3-2 Anadia FC Anadia FC
Hugo Fernandes barbosa 37' -
- 39' Leandro Campos Vieira
Ricardo Pires Santos J√ļnior 41' -
- 61' André Alexandre Aranha Almeida
Tiago Alexandre Gorgulho Batista 84' -
23/09 16:00 Oliv. Hospital Oliv. Hospital 0-1 Vilafranquense Vilafranquense
- 10' Joazimar Sequeira Conceição
23/09 16:00 Santa Iria Santa Iria 3-2 Alverca Alverca
- 25' Elton Ernesto Carvalho
44' -
Ricardo André Gonçalves Henriques 65' -
Hugo Daniel Pereira Ildefonso 85' -
- 90+3' José Carlos Costa Semedo
23/09 16:00 Felgueiras 1932 Felgueiras 1932 1-1 Chaves II Chaves II
Tiago Andre Coelho Lopes (pen) 50' -
- 86' Jo√£o Diogo Marques Paredes
23/09 16:00 AD Fafe AD Fafe 1-3 Trofense Trofense
Rui Filipe Cunha Correia (pen) 44' 1-0
1-1 46' Bruno dos Santos Moraes (pen)
1-2 66' Bruno dos Santos Moraes
1-3 82'
23/09 16:00 Merelinense FC Merelinense FC 2-2 AD Oliveirense AD Oliveirense
Ricardo Manuel Fereira Sousa 55' -
- 60' Stanly Teixeira dos Santos
- 84' Mohamed Cheik Ali Toure (pen)
(pen) 90' -
23/09 16:00 Montalegre Montalegre 0-3 Vilaverdense FC Vilaverdense FC
- 37' Rui Jorge Vale Neves
- 57' Pedro Jorge Marques Pereira (pen)
- 67' Adriano Barbosa Miranda da Luz
23/09 16:00 SC Mirandela SC Mirandela 2-1 Gil Vicente Gil Vicente
Clayton Bezerra Leite 30' 1-0
1-1 57' Ahmed Isaiah
Abdoullahi Tanko 88' 2-1
23/09 16:00 Pedras Salgadas Pedras Salgadas 2-1 AD Limianos AD Limianos
Luis Jose Moura Neves (pen) 2' -
Carlos Abel Feliciano Costa Mendes 14' -
- 51' Rui Miguel Faria Magalh√£es (pen)
23/09 16:00 Maria da Fonte Maria da Fonte 0-1 AR S√£o Martinho AR S√£o Martinho
- 7' Jo√£o Pedro Barreira Carneiro
23/09 16:00 USC Paredes USC Paredes 2-0 AD Sanjoanense AD Sanjoanense
Vladislav Shpitalnyi 21' -
Vladislav Shpitalnyi 70' -
23/09 16:00 FC Cesarense FC Cesarense 1-1 SC Coimbroes SC Coimbroes
0-1 26' Ludgério Almeida Santiago Silva
Fabi√°n Cuero Segura 76' 1-1
23/09 16:00 Lusitania FC Lourosa Lusitania FC Lourosa 2-1 Pedras Rubras Pedras Rubras
- 11' Augusto Carvalho da Silva Neto
Alberto Alves Coelho 66' -
Alberto Alves Coelho 90' -
23/09 16:00 Amarante FC Amarante FC 0-2 Lusitano FCV Lusitano FCV
- 47' Murilo Augusto Lino Rosa
- 77' Klysman Lucas Lopes Silva
23/09 16:00 SC Espinho SC Espinho 3-1 Sporting Mêda Sporting Mêda
Paulo Santos 56' 1-0
Jo√£o Maria Lemos Van Zeller (pen) 60' 2-0
Gustavo Moura e Souza 69' 3-0
3-1 89' Bruno Miguel Morgado Aguiar
23/09 16:00 Leca FC Leca FC 1-2 Gafanha Gafanha
Diogo André Oliveira Silva Cardoso 3' -
- 45' Diogo Jo√£o Regala Figueiredo Tavares (pen)
- 77' Bruno Miguel Lopes Fernandes
23/09 16:00 CD Cinfaes CD Cinfaes 1-2 Gondomar Gondomar
- 43' Abdoulaye Daffé
Fred Henriques Silva Lopes (pen) 45' -
- 60' Abdoulaye Daffé (pen)
23/09 16:00 SC Penalva do Castelo SC Penalva do Castelo 2-0 CF Uniao Madeira CF Uniao Madeira
Marilson Fredy Nunes 13' -
Marilson Fredy Nunes 62' -
23/09 17:00 Ideal Ideal 0-0 Sacavenense Sacavenense
23/09 17:00 Martimo Funchal Martimo Funchal 0-0 RD Agueda RD Agueda

Download kalender

Download alle wedstrijden van II Divisao naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.

* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel ge√ľpdatet worden.