Word fan! 1

Kalender II Divisao

 Speeldag 6
05/10 12:00 Oliv. Hospital Oliv. Hospital 2-2 Ideal Ideal
Luís Filipe Figueiredo Martins 48' -
Kristian Trajceski 56' -
- 73' Douglas de Paula da Silva
- 78' Thiago Nonato Peixoto
05/10 15:00 Gondomar Gondomar 0-2 Lusitania FC Lourosa Lusitania FC Lourosa
0-1 84' Leonardo Ferreira C√°
0-2 86' Goba Elysee Zakpa
05/10 16:00 SC Vila Real SC Vila Real 1-2 Valadares Gaia Valadares Gaia
- 20' Jo√£o Manuel Gomes Nogueira Lopes Rodrigues
- 72' João Moisés dos Santos Beirão (pen)
Rui Jorge Soares Sampaio 90' -
05/10 16:00 Louletano DC Louletano DC 1-1 Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa
- 32'
Abou Touré 38' -
05/10 16:00 União Santarém União Santarém 2-3 Benfica Castelo Branco Benfica Castelo Branco
- 44' Stevy Okitokandjo
- 45+2' Kenneth Kalunga
- 50' Leonardo dos Santos Araujo
R√ļben S√≠lvio Lino Gouveia (pen) 69' -
Pedro Gonçalo Oliveira Augusto 83' -
05/10 16:00 Anadia FC Anadia FC 0-0 Oleiros Oleiros
05/10 16:00 F√°tima F√°tima 0-2 Sertanense FC Sertanense FC
- 5' Carlos Manuel Lobo Pires Semedo
- 57' Carlos Manuel Lobo Pires Semedo
05/10 16:00 RD Agueda RD Agueda 1-1 SC Praiense SC Praiense
- 28' Emanuel Oliveira Freitas
Jo√£o Ricardo Silva Ribeiro Peixoto 81' -
05/10 16:00 Beira Mar Beira Mar 1-0 Vitória de Sernache Vitória de Sernache
Samuel Dany Pina Costa Vaz 29' -
05/10 16:00 Sintra Sintra 1-3 Olhanense Olhanense
- 8' F√°bio Pereira Domingues
- 24' Mohcine Hassan Nader
50' -
- 90+1' Adewale Oluwafemi Sapara
05/10 16:00 Sacavenense Sacavenense 1-0 GD Fabril Barreiro GD Fabril Barreiro
Elson Pereira Tavares 21' -
05/10 16:00 Lusitano GC √Čvora Lusitano GC √Čvora 2-2 Amora Amora
Matheus Pranke 38' -
- 59' Jorge Pedro Corte Real Samblano Monteiro
- 68' Muacir Abdul Pacheco Cassam√°
David Alexandre Neves Serralheiro Silva 90' -
05/10 16:00 SC Mineiro Aljustrelense SC Mineiro Aljustrelense 1-2 Armacenenses Armacenenses
Carlos Manuel Pina Almeida Amarante 77' -
- 90+2' M√°rio Raimundo Duarte
- 90+5' Siriki Camara
05/10 16:00 Olímpico do Montijo Olímpico do Montijo 2-1 Loures Loures
- 13' Hélio José Vaz
Ruben Faria Ribeiro 32' -
90+1' -
05/10 16:00 Alverca Alverca 3-1 SU 1. Dezembro SU 1. Dezembro
Fl√°vio Augusto de Castro 18' 1-0
Alex Sandro dos Santos Apolinario 34' 2-0
Alex Sandro dos Santos Apolinario 49' 3-0
3-1 83' Gustavo Adolfo Benjumea Jaramillo
05/10 16:00 AD Sanjoanense AD Sanjoanense 1-0 Amarante FC Amarante FC
√Člder Santana Concei√ß√£o 84' -
05/10 16:00 Leca FC Leca FC 1-1 Canelas 2010 Canelas 2010
Bruno Miguel Pinheiro Sim√Ķes 46' -
- 63' Baba Zakaria
05/10 16:00 GD Braganca GD Braganca 0-0 Maria da Fonte Maria da Fonte
05/10 16:00 AR S√£o Martinho AR S√£o Martinho 3-1 Merelinense FC Merelinense FC
Rogério Alberto Caetano Pinto 2' -
José Pedro 7' -
Jo√£o Pedro Barreira Carneiro 53' -
- 80' Tiago Carlos Morais Valente
05/10 16:00 Cerveira Cerveira 0-0 SC Mirandela SC Mirandela
05/10 16:00 Berço Berço 2-2 Braga Braga
- 7' Afonso Ferreira Caetano
Halef Silva Melo 38' -
Valentin Rémy 73' -
- 90+6' Gonçalo Almeida Gregório
05/10 16:00 AD Oliveirense AD Oliveirense 2-0 Pedras Salgadas Pedras Salgadas
Armand Bagramyan 65' -
Armand Bagramyan 80' -
05/10 16:00 USC Paredes USC Paredes 1-2 Felgueiras 1932 Felgueiras 1932
Joel Dias Barbosa 38' -
- 56' Carlos Eduardo Manso de Carvalho
- 81' Tiago Andre Coelho Lopes
05/10 16:00 Lagos Lagos 2-0 CD Pinhalnovense CD Pinhalnovense
Jorge Emanuel Magalh√£es Teixeira 38' -
António João Belo Andrade 51' -
05/10 16:00 Pedras Rubras Pedras Rubras 2-2 Arouca Arouca
- 19' (pen)
César Joaquim Ferreira Gomes (pen) 51' -
- 57' Bernardo Pereira Silvano
Dibola Diwoto Junior 89' -
05/10 16:00 Lusitano FCV Lusitano FCV 1-2 SC Espinho SC Espinho
- 27' Miguel Baptista (pen)
Miguel √āngelo Perez Lopes 86' -
- 89' Nathan Gomes de Melo
05/10 16:00 Castro Daire Castro Daire 2-0 SC Coimbroes SC Coimbroes
Nuno Miguel Carvalho Teixeira Ribeiro 45' -
Tomé Rodrigues Mendes 76' -
05/10 16:00 Gin√°sio Figueirense Gin√°sio Figueirense 2-1 Trofense Trofense
- 9' Tom√°s Anjos Mata Cavaco Piedade
Jo√£o Filipe Tomaz Pimentel 20' -
Jo√£o Pedro Almeida Abrantes (pen) 90' -
05/10 17:00 Fontinhas Fontinhas 1-3 Condeixa Condeixa
- 21' Jo√£o Olavo Simoes de Freitas Paiva (pen)
24' -
- 45+1' David Miguel Delfino Teles
- 90+4' Rui Alexandre Jesus Pereira
05/10 17:00 Chaves II Chaves II 0-1 AD Fafe AD Fafe
- 62' Abdul Malik Abubakari
05/10 17:00 CSD Camara de Lobos CSD Camara de Lobos 2-2 Montalegre Montalegre
Loris Goubelle 56' -
- 68' √Ālvaro Emanuel Rosa Branco
- 74' Anderson Ribeiro Souza de Carvalho (pen)
Karim Chaban (pen) 90+6' -
05/10 17:00 CF Uniao Madeira CF Uniao Madeira 0-0 Martimo Funchal Martimo Funchal
05/10 22:00 Real SC Real SC 2-0 SU Sintrense SU Sintrense
Felipe Ryan Alves Silva 8' -
Diogo Lopes David 90+5' -
06/10 14:00 Caldas SC Caldas SC 1-3 Uni√£o de Leiria Uni√£o de Leiria
- 11' Vladislav Shpitalnyi
- 31' Danny Choi
40' -
- 81' Fabi√°n Cuero Segura
06/10 16:00 Vitória Guimarães Vitória Guimarães 1-0 FC Vizela FC Vizela
Vincent Marcel 56' -
06/10 21:00 AC Marinhense AC Marinhense 1-2 SCU Torreense SCU Torreense
- 16' Ladislau Leonel Ucha Alves
Abdel Hbouch 55' -
- 67' Ladislau Leonel Ucha Alves

Statistieken

Speeldag 6   Thuis-Uit
Aantal gespeelde matchen: 36/36  
Aantal doelpunten: 89 45-44
Penalty's: 9 4-5
Aantal owngoals: 6  
Aantal gele kaarten: 156 65-91
Aantal rode kaarten: 9 6-3
Toeschouwers: 0  

Download kalender II Divisao

Download alle wedstrijden van II Divisao naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.

* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel ge√ľpdatet worden.