Word fan! 1

Kalender II Divisao

 Speeldag 7
12/10 15:00 Lusitania FC Lourosa Lusitania FC Lourosa 2-1 Leca FC Leca FC
Goba Elysee Zakpa 59' 1-0
1-1 64' Pedro Fontainhas Prazeres
Paulo Daniel Fernandes Tavares 90+2' 2-1
12/10 16:00 Braga Braga 5-0 CF Uniao Madeira CF Uniao Madeira
Francisco Pedro Tiago Silva 26' -
Gonçalo Almeida Gregório 41' -
Pedro Miguel Santos Amador 75' -
Gonçalo Almeida Gregório 77' -
José Denisson Silva dos Santos 90' -
12/10 16:00 Loures Loures 1-1 Alverca Alverca
54' -
- 68' Bruno Tiago Conceição Bernardo
13/10 15:00 Vitória de Sernache Vitória de Sernache 1-1 Fontinhas Fontinhas
42' -
- 90+4' João Henrique Martins Dias
13/10 15:00 SCU Torreense SCU Torreense 0-0 Beira Mar Beira Mar
13/10 16:00 AC Marinhense AC Marinhense 2-0 Anadia FC Anadia FC
Abdel Hbouch 70' -
Leandro Miguel Curto Antunes 75' -
13/10 16:00 Benfica Castelo Branco Benfica Castelo Branco 2-1 Caldas SC Caldas SC
Leonardo dos Santos Araujo 2' -
- 16'
Stevy Okitokandjo (pen) 51' -
13/10 16:00 Condeixa Condeixa 0-1 União Santarém União Santarém
- 90+3' Sténio Nivaldo Matos dos Santos (pen)
13/10 16:00 Oleiros Oleiros 1-1 Oliv. Hospital Oliv. Hospital
Jimmy Claidir Duarte Ines 60' -
- 86' Franck Amani Anoumou
13/10 16:00 Real SC Real SC 4-0 SC Mineiro Aljustrelense SC Mineiro Aljustrelense
André Filipe Lopes Almeida (pen) 16' -
Márcio André Meira Fernandes 72' -
Felipe Ryan Alves Silva 75' -
Tiago Emanuel Jesus Morgado 86' -
13/10 16:00 SU 1. Dezembro SU 1. Dezembro 3-2 GD Fabril Barreiro GD Fabril Barreiro
Lisandro Emanuel Silva Menezes 2' -
Yair Isaac Castro Rodriguez (pen) 7' -
Pio Gomes Correia Júnior 25' -
- 61' Valter José Soares Dias
- 75' Bruno Guilherme Silva Martinho (pen)
13/10 16:00 Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa 2-1 Olímpico do Montijo Olímpico do Montijo
- 57' Miguel Ângelo Ferreira Pires
Ivo Alexandre Pereira Braz 76' -
Diogo Filipe Conceição Tavares (pen) 90' -
13/10 16:00 CD Pinhalnovense CD Pinhalnovense 0-0 Sintra Sintra
13/10 16:00 Amora Amora 2-1 Sacavenense Sacavenense
Geraldo Amâncio Matsimbe 15' 1-0
1-1 62' Jorge Miguel Carvalho Rolo
Jorge Pedro Corte Real Samblano Monteiro (pen) 78' 2-1
13/10 16:00 SU Sintrense SU Sintrense 1-1 Lagos Lagos
Herlander Matias Tomé 26' -
- 48' Jorge Emanuel Magalhães Teixeira
13/10 16:00 Armacenenses Armacenenses 3-1 Louletano DC Louletano DC
João Pedro Pradiante Silva 30' 1-0
1-1 39' Érico Roberto Mendes Alves Castro
Mário Raimundo Duarte (pen) 45' 2-1
Ruy Xavier Pinheiro Jiménez 90+6' 3-1
13/10 16:00 Vitória Guimarães Vitória Guimarães 2-0 Chaves II Chaves II
João Pedro Sousa Silva 37' -
Jefferson Anilson Silva Encada 39' -
13/10 16:00 Trofense Trofense 0-2 Lusitano FCV Lusitano FCV
- 77' Helder Figueiredo Rodrigues
- 90'
13/10 16:00 Arouca Arouca 1-0 Gondomar Gondomar
Adilio Correa dos Santos 1' -
13/10 16:00 SC Mirandela SC Mirandela 0-1 Montalegre Montalegre
- 46' Rúben Flávio Santos das Neves
13/10 16:00 Pedras Salgadas Pedras Salgadas 1-0 GD Braganca GD Braganca
Diogo Vaz Vieira Lopes 76' -
13/10 16:00 Merelinense FC Merelinense FC 3-0 CSD Camara de Lobos CSD Camara de Lobos
Nélson Miguel Martins Pedroso 44' -
Fábio Gomes Pimenta 60' -
Fábio Gomes Pimenta 75' -
13/10 16:00 AD Fafe AD Fafe 2-0 Berço Berço
Rúben Miguel Carvalho Marques 58' -
83' -
13/10 16:00 FC Vizela FC Vizela 2-1 AD Oliveirense AD Oliveirense
Alioune Fall 35' -
- 61' Armand Bagramyan
Alioune Fall 68' -
13/10 16:00 Maria da Fonte Maria da Fonte 0-2 AR São Martinho AR São Martinho
- 45+5' Rogério Alberto Caetano Pinto
- 58' José Pedro
13/10 16:00 USC Paredes USC Paredes 0-0 Pedras Rubras Pedras Rubras
13/10 16:00 Amarante FC Amarante FC 1-0 Ginásio Figueirense Ginásio Figueirense
Óscar Ivan Junca Rojas 83' -
13/10 16:00 Felgueiras 1932 Felgueiras 1932 4-0 AD Sanjoanense AD Sanjoanense
Tiago Andre Coelho Lopes (pen) 11' 1-0
Élder Santana Conceição 38' 2-0
André Filipe Lopes Teixeira Rodrigues 86' 3-0
Tiago Andre Coelho Lopes 90+2' 4-0
13/10 16:00 SC Espinho SC Espinho 2-2 Castro Daire Castro Daire
Simão Gustavo Castro Tomé Fernandes 6' -
- 31' Luis Filipe da Silva Barry
- 61' Márcio Filipe Pereira Rocha
João Pedro Ferreira Silva (pen) 85' -
13/10 16:00 Valadares Gaia Valadares Gaia 3-2 SC Coimbroes SC Coimbroes
Fábio José Marques Gonçalves 16' -
- 57' Cristiano Mário Canha Gomes
George Ayine 70' -
Taofiq Jibril 88' -
- 90' Raul André Freitas Martins
13/10 16:00 Canelas 2010 Canelas 2010 2-1 SC Vila Real SC Vila Real
- 1' Amidou Mane Pape
Baba Zakaria 20' -
Willian Salomao Filipe 61' -
13/10 17:00 SC Praiense SC Praiense 3-1 União de Leiria União de Leiria
- 23' Danny Choi
Adeilton Araújo Cruz 43' -
Bruno Miguel de Sousa Silva 49' -
Matheus Nogueira Albuquerque de Souza 51' -
13/10 17:00 Martimo Funchal Martimo Funchal 2-2 Cerveira Cerveira
- 1' Carlos Eduardo Passos Silva Queirós
- 16' Tiago Daniel Martins Cruz
Leonardo de Andrade Silva 32' -
Felício Mendes João Milson 51' -
13/10 17:00 Ideal Ideal 1-2 Fátima Fátima
Douglas de Paula da Silva 13' -
- 55' Fernando Armando dos Santos
- 74' Daniel Jorge Dias Esteves
13/10 17:00 Olhanense Olhanense 5-1 Lusitano GC Évora Lusitano GC Évora
Sunday Akoh 14' -
Adewale Oluwafemi Sapara 21' -
- 26' David Alexandre Neves Serralheiro Silva
Caleb Santos Jordao Rocha Carvalho 34' -
Edson Alexandre Marques Baessa 50' -
Mohcine Hassan Nader 70' -
01/03 16:00 Sertanense FC Sertanense FC ...-... RD Agueda RD Agueda

Statistieken

Speeldag 7   Thuis-Uit
Aantal gespeelde matchen: 35/36  
Aantal doelpunten: 92 63-29
Penalty's: 10 8-2
Aantal owngoals: 6  
Aantal gele kaarten: 164 82-82
Aantal rode kaarten: 16 7-9
Toeschouwers: 0  

Download kalender II Divisao

Download alle wedstrijden van II Divisao naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.

* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel geüpdatet worden.