Word fan! 5

Seizoen 2015 - 2016 Segunda Liga


 Speeldag 1
07/08 21:30 Olhanense Olhanense 1-1 Benfica Benfica
08/08 17:00 Gil Vicente Gil Vicente 1-1 CD Mafra CD Mafra
08/08 18:00 CD Aves CD Aves 0-1 Sporting Covilhã Sporting Covilhã
08/08 18:00 Chaves Chaves 2-2 Braga Braga
08/08 18:00 Vitória Guimarães Vitória Guimarães 0-1 CD Santa Clara CD Santa Clara
08/08 18:00 Oliveirense Oliveirense 0-3 Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa
08/08 18:00 Academico Viseu FC Academico Viseu FC 1-0 SC Farense SC Farense
08/08 18:00 Sporting CP II Sporting CP II 0-0 Feirense Feirense
08/08 18:00 Penafiel Penafiel 0-0 Leixões Leixões
08/08 19:00 Atletico Clube do Portugal Atletico Clube do Portugal 1-0 Freamunde Freamunde
09/08 12:15 Varzim Varzim 1-2 FC Famalicao FC Famalicao
09/08 18:00 Porto Porto 1-2 Portimonense Portimonense
 Speeldag 2
15/08 16:30 CD Mafra CD Mafra 2-0 Sporting CP II Sporting CP II
15/08 18:00 Feirense Feirense 2-2 CD Aves CD Aves
15/08 18:00 FC Famalicao FC Famalicao 1-0 Olhanense Olhanense
15/08 18:00 Braga Braga 1-0 Gil Vicente Gil Vicente
15/08 18:00 SC Farense SC Farense 2-0 Oliveirense Oliveirense
15/08 18:00 Leixões Leixões 0-1 Atletico Clube do Portugal Atletico Clube do Portugal
15/08 18:00 Portimonense Portimonense 1-2 Academico Viseu FC Academico Viseu FC
15/08 18:00 Freamunde Freamunde 1-1 Varzim Varzim
15/08 18:00 Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa 4-4 Vitória Guimarães Vitória Guimarães
15/08 18:00 Benfica Benfica 1-0 Penafiel Penafiel
15/08 19:00 CD Santa Clara CD Santa Clara 1-2 Porto Porto
16/08 12:15 Sporting Covilhã Sporting Covilhã 0-1 Chaves Chaves
 Speeldag 3
22/08 16:30 Atletico Clube do Portugal Atletico Clube do Portugal 3-2 Benfica Benfica
22/08 18:00 Feirense Feirense 0-2 CD Mafra CD Mafra
22/08 18:00 Olhanense Olhanense 2-1 Penafiel Penafiel
22/08 18:00 CD Aves CD Aves 1-1 Portimonense Portimonense
22/08 18:00 Chaves Chaves 0-0 FC Famalicao FC Famalicao
22/08 18:00 Porto Porto 2-1 Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa
22/08 18:00 Vitória Guimarães Vitória Guimarães 0-0 Freamunde Freamunde
22/08 18:00 Varzim Varzim 1-0 Leixões Leixões
22/08 18:00 Oliveirense Oliveirense 1-2 CD Santa Clara CD Santa Clara
22/08 18:00 Academico Viseu FC Academico Viseu FC 1-1 Braga Braga
22/08 18:00 Sporting CP II Sporting CP II 1-0 SC Farense SC Farense
23/08 12:15 Gil Vicente Gil Vicente 4-0 Sporting Covilhã Sporting Covilhã
 Speeldag 4
26/08 17:00 Sporting Covilhã Sporting Covilhã 0-1 Sporting CP II Sporting CP II
26/08 18:00 Olhanense Olhanense 1-0 Atletico Clube do Portugal Atletico Clube do Portugal
26/08 18:00 FC Famalicao FC Famalicao 3-3 Vitória Guimarães Vitória Guimarães
26/08 18:00 SC Farense SC Farense 1-1 Feirense Feirense
26/08 18:00 Leixões Leixões 2-0 Porto Porto
26/08 18:00 Braga Braga 1-0 CD Aves CD Aves
26/08 18:00 Penafiel Penafiel 1-0 Varzim Varzim
26/08 18:00 Benfica Benfica 1-0 Oliveirense Oliveirense
 Speeldag 5
30/08 12:15 Oliveirense Oliveirense 0-1 Braga Braga
30/08 16:00 Varzim Varzim 2-1 Benfica Benfica
30/08 17:00 Feirense Feirense 1-1 Sporting Covilhã Sporting Covilhã
30/08 17:00 Sporting CP II Sporting CP II 1-1 Portimonense Portimonense
30/08 17:00 CD Mafra CD Mafra 1-2 SC Farense SC Farense
30/08 18:00 Gil Vicente Gil Vicente 1-1 FC Famalicao FC Famalicao
30/08 18:00 Vitória Guimarães Vitória Guimarães 1-0 Olhanense Olhanense
30/08 18:00 Chaves Chaves 3-0 Leixões Leixões
30/08 18:00 Porto Porto 2-1 Freamunde Freamunde
30/08 18:00 Atletico Clube do Portugal Atletico Clube do Portugal 1-2 Penafiel Penafiel
30/08 18:00 Academico Viseu FC Academico Viseu FC 0-2 Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa
31/08 19:00 CD Aves CD Aves 1-3 CD Santa Clara CD Santa Clara
 Speeldag 4
05/09 17:00 Freamunde Freamunde 3-0 Gil Vicente Gil Vicente
06/09 17:00 Portimonense Portimonense 2-0 CD Mafra CD Mafra
06/09 17:00 Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa 1-2 Chaves Chaves
06/09 18:00 CD Santa Clara CD Santa Clara 0-1 Academico Viseu FC Academico Viseu FC
 Speeldag 6
12/09 12:15 Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa 0-4 Sporting CP II Sporting CP II
12/09 17:00 Sporting Covilhã Sporting Covilhã 1-1 SC Farense SC Farense
12/09 17:00 Braga Braga 1-0 CD Mafra CD Mafra
12/09 17:00 Leixões Leixões 1-1 Vitória Guimarães Vitória Guimarães
12/09 17:00 Atletico Clube do Portugal Atletico Clube do Portugal 3-1 Varzim Varzim
12/09 17:00 Olhanense Olhanense 0-0 CD Aves CD Aves
12/09 18:00 CD Santa Clara CD Santa Clara 0-2 Gil Vicente Gil Vicente
12/09 18:00 Portimonense Portimonense 2-2 Feirense Feirense
12/09 18:00 Freamunde Freamunde 2-1 Chaves Chaves
12/09 18:00 Penafiel Penafiel 2-2 Oliveirense Oliveirense
12/09 18:00 Benfica Benfica 2-0 Academico Viseu FC Academico Viseu FC
13/09 12:15 FC Famalicao FC Famalicao 2-4 Porto Porto
 Speeldag 7
16/09 16:00 Oliveirense Oliveirense 2-2 FC Famalicao FC Famalicao
16/09 17:00 Feirense Feirense 2-2 Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa
16/09 17:00 Vitória Guimarães Vitória Guimarães 0-0 Atletico Clube do Portugal Atletico Clube do Portugal
16/09 17:00 CD Aves CD Aves 3-2 Benfica Benfica
16/09 17:00 Gil Vicente Gil Vicente 2-2 Portimonense Portimonense
16/09 17:00 Chaves Chaves 1-0 CD Santa Clara CD Santa Clara
16/09 17:00 SC Farense SC Farense 3-2 Braga Braga
16/09 17:00 Porto Porto 3-1 Penafiel Penafiel
16/09 17:00 Varzim Varzim 3-1 Olhanense Olhanense
16/09 17:00 Sporting CP II Sporting CP II 3-1 Leixões Leixões
16/09 18:00 Academico Viseu FC Academico Viseu FC 1-0 Freamunde Freamunde
 Speeldag 8
20/09 12:15 Atletico Clube do Portugal Atletico Clube do Portugal 2-3 Porto Porto
20/09 16:30 Olhanense Olhanense 2-0 Oliveirense Oliveirense
20/09 17:00 Braga Braga 1-1 Feirense Feirense
20/09 17:00 Leixões Leixões 1-1 CD Mafra CD Mafra
20/09 17:00 Portimonense Portimonense 1-1 Sporting Covilhã Sporting Covilhã
20/09 17:00 Benfica Benfica 1-0 Gil Vicente Gil Vicente
20/09 17:00 Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa 0-2 CD Aves CD Aves
20/09 18:00 CD Santa Clara CD Santa Clara 2-0 SC Farense SC Farense
20/09 18:00 FC Famalicao FC Famalicao 0-0 Academico Viseu FC Academico Viseu FC
20/09 18:00 Varzim Varzim 1-0 Vitória Guimarães Vitória Guimarães
20/09 18:00 Freamunde Freamunde 1-2 Sporting CP II Sporting CP II
20/09 18:00 Penafiel Penafiel 1-0 Chaves Chaves
 Speeldag 9
30/09 15:30 Porto Porto 4-0 Varzim Varzim
30/09 16:00 Gil Vicente Gil Vicente 1-0 Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa
30/09 17:00 Sporting Covilhã Sporting Covilhã 1-0 Braga Braga
30/09 17:00 SC Farense SC Farense 1-2 Portimonense Portimonense
30/09 17:00 Chaves Chaves 1-1 Benfica Benfica
30/09 17:00 CD Mafra CD Mafra 0-0 CD Santa Clara CD Santa Clara
30/09 17:00 Sporting CP II Sporting CP II 1-3 Olhanense Olhanense
30/09 18:00 Feirense Feirense 2-1 FC Famalicao FC Famalicao
30/09 18:00 Vitória Guimarães Vitória Guimarães 2-3 Penafiel Penafiel
30/09 18:00 Academico Viseu FC Academico Viseu FC 0-1 Atletico Clube do Portugal Atletico Clube do Portugal
 Speeldag 10
03/10 16:00 Leixões Leixões 2-1 Gil Vicente Gil Vicente
03/10 17:00 CD Santa Clara CD Santa Clara 2-2 Sporting Covilhã Sporting Covilhã
03/10 17:00 Vitória Guimarães Vitória Guimarães 0-3 Chaves Chaves
03/10 17:00 Atletico Clube do Portugal Atletico Clube do Portugal 1-1 Feirense Feirense
03/10 17:00 Varzim Varzim 0-1 Oliveirense Oliveirense
03/10 17:00 Penafiel Penafiel 0-0 Academico Viseu FC Academico Viseu FC
03/10 17:00 Freamunde Freamunde 1-2 CD Aves CD Aves
03/10 17:00 Benfica Benfica 1-2 CD Mafra CD Mafra
03/10 17:30 Olhanense Olhanense 0-2 Porto Porto
03/10 18:00 FC Famalicao FC Famalicao 1-1 Sporting CP II Sporting CP II
03/10 18:00 Braga Braga 2-3 Portimonense Portimonense
03/10 18:00 Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa 1-3 SC Farense SC Farense
 Speeldag 11
10/10 17:00 Gil Vicente Gil Vicente 1-0 Penafiel Penafiel
 Speeldag 7
11/10 16:00 CD Mafra CD Mafra 1-2 Sporting Covilhã Sporting Covilhã
 Speeldag 9
11/10 16:00 Oliveirense Oliveirense 0-0 Freamunde Freamunde
11/10 17:00 CD Aves CD Aves 1-0 Leixões Leixões
 Speeldag 11
18/10 16:00 Oliveirense Oliveirense 0-1 Vitória Guimarães Vitória Guimarães
18/10 17:00 Sporting CP II Sporting CP II 0-1 Atletico Clube do Portugal Atletico Clube do Portugal
20/10 17:00 Sporting Covilhã Sporting Covilhã 0-2 Benfica Benfica
21/10 16:00 CD Aves CD Aves 0-0 Porto Porto
21/10 17:00 Portimonense Portimonense 1-0 CD Santa Clara CD Santa Clara
21/10 17:00 Braga Braga 0-0 Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa
21/10 17:00 Chaves Chaves 0-0 Olhanense Olhanense
21/10 17:00 SC Farense SC Farense 0-1 Freamunde Freamunde
21/10 17:00 CD Mafra CD Mafra 0-0 FC Famalicao FC Famalicao
21/10 17:00 Academico Viseu FC Academico Viseu FC 4-2 Varzim Varzim
21/10 21:00 Feirense Feirense 2-1 Leixões Leixões
 Speeldag 12
25/10 12:15 Leixões Leixões 2-3 Braga Braga
25/10 16:00 Olhanense Olhanense 2-2 Academico Viseu FC Academico Viseu FC
25/10 16:00 Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa 1-2 Portimonense Portimonense
25/10 16:00 Porto Porto 2-2 Oliveirense Oliveirense
25/10 16:00 Atletico Clube do Portugal Atletico Clube do Portugal 0-1 CD Aves CD Aves
25/10 17:00 CD Santa Clara CD Santa Clara 2-3 Sporting CP II Sporting CP II
25/10 17:00 Vitória Guimarães Vitória Guimarães 1-0 Gil Vicente Gil Vicente
25/10 17:00 FC Famalicao FC Famalicao 2-1 SC Farense SC Farense
25/10 17:00 Varzim Varzim 3-0 Chaves Chaves
25/10 17:00 Freamunde Freamunde 1-0 CD Mafra CD Mafra
25/10 17:00 Penafiel Penafiel 2-2 Sporting Covilhã Sporting Covilhã
26/10 19:00 Benfica Benfica 1-2 Feirense Feirense
 Speeldag 13
30/10 16:00 Braga Braga 0-1 Penafiel Penafiel
30/10 19:30 Chaves Chaves 2-2 Porto Porto
31/10 16:00 Feirense Feirense 1-0 CD Santa Clara CD Santa Clara
31/10 16:00 CD Aves CD Aves 0-1 Vitória Guimarães Vitória Guimarães
31/10 16:00 Sporting Covilhã Sporting Covilhã 0-2 Freamunde Freamunde
31/10 16:00 Gil Vicente Gil Vicente 3-0 Olhanense Olhanense
31/10 16:00 CD Mafra CD Mafra 1-0 Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa
31/10 16:00 Oliveirense Oliveirense 1-1 Atletico Clube do Portugal Atletico Clube do Portugal
31/10 16:00 Academico Viseu FC Academico Viseu FC 1-1 Leixões Leixões
31/10 16:00 Sporting CP II Sporting CP II 0-0 Varzim Varzim
31/10 19:00 SC Farense SC Farense 1-0 Benfica Benfica
01/11 12:15 Portimonense Portimonense 0-3 FC Famalicao FC Famalicao
 Speeldag 14
04/11 16:00 Vitória Guimarães Vitória Guimarães 2-0 Academico Viseu FC Academico Viseu FC
04/11 16:00 Porto Porto 4-2 Gil Vicente Gil Vicente
04/11 16:00 Atletico Clube do Portugal Atletico Clube do Portugal 0-1 Chaves Chaves
04/11 16:00 Oliveirense Oliveirense 1-2 Sporting CP II Sporting CP II
04/11 16:00 Penafiel Penafiel 0-2 CD Aves CD Aves
04/11 16:00 Freamunde Freamunde 1-1 Feirense Feirense
04/11 16:00 Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa 2-0 CD Santa Clara CD Santa Clara
04/11 18:00 Benfica Benfica 3-2 Portimonense Portimonense
04/11 19:00 Varzim Varzim 1-1 Braga Braga
 Speeldag 15
07/11 17:30 Gil Vicente Gil Vicente 1-1 Varzim Varzim
08/11 12:15 Academico Viseu FC Academico Viseu FC 1-3 Porto Porto
08/11 13:00 CD Santa Clara CD Santa Clara 2-0 Benfica Benfica
08/11 16:00 Feirense Feirense 1-0 Olhanense Olhanense
08/11 16:00 CD Aves CD Aves 2-0 FC Famalicao FC Famalicao
08/11 16:00 Sporting Covilhã Sporting Covilhã 1-0 Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa
08/11 16:00 Portimonense Portimonense 1-1 Leixões Leixões
08/11 16:00 Braga Braga 0-1 Freamunde Freamunde
08/11 16:00 Chaves Chaves 1-1 Oliveirense Oliveirense
08/11 16:00 SC Farense SC Farense 2-0 Vitória Guimarães Vitória Guimarães
08/11 16:00 CD Mafra CD Mafra 0-0 Atletico Clube do Portugal Atletico Clube do Portugal
08/11 16:00 Sporting CP II Sporting CP II 4-2 Penafiel Penafiel
 Speeldag 14
14/11 16:00 Leixões Leixões 1-1 SC Farense SC Farense
14/11 17:00 Olhanense Olhanense 2-1 CD Mafra CD Mafra
 Speeldag 16
15/11 16:00 Freamunde Freamunde 1-1 Portimonense Portimonense
15/11 16:00 Varzim Varzim 1-0 CD Aves CD Aves
 Speeldag 14
15/11 17:00 FC Famalicao FC Famalicao 1-1 Sporting Covilhã Sporting Covilhã
 Speeldag 16
21/11 16:00 Olhanense Olhanense 2-0 Braga Braga
21/11 16:00 Oliveirense Oliveirense 0-2 Academico Viseu FC Academico Viseu FC
 Speeldag 17
21/11 16:00 CD Mafra CD Mafra 1-1 Vitória Guimarães Vitória Guimarães
 Speeldag 18
21/11 16:00 Freamunde Freamunde 2-1 CD Santa Clara CD Santa Clara
 Speeldag 16
22/11 16:00 Leixões Leixões 2-2 Sporting Covilhã Sporting Covilhã
24/11 18:00 Benfica Benfica 2-1 Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa
25/11 16:00 Vitória Guimarães Vitória Guimarães 0-1 Feirense Feirense
25/11 16:00 Chaves Chaves 1-0 Sporting CP II Sporting CP II
25/11 16:00 Porto Porto 2-0 CD Mafra CD Mafra
25/11 16:00 Atletico Clube do Portugal Atletico Clube do Portugal 0-1 Gil Vicente Gil Vicente
25/11 17:00 FC Famalicao FC Famalicao 2-0 CD Santa Clara CD Santa Clara
25/11 18:00 Penafiel Penafiel 0-0 SC Farense SC Farense
 Speeldag 17
28/11 16:00 CD Aves CD Aves 1-1 Oliveirense Oliveirense
28/11 17:00 Portimonense Portimonense 1-0 Olhanense Olhanense
28/11 17:00 Gil Vicente Gil Vicente 1-1 Sporting CP II Sporting CP II
29/11 12:15 Sporting Covilhã Sporting Covilhã 0-0 Porto Porto
29/11 13:00 CD Santa Clara CD Santa Clara 2-0 Leixões Leixões
29/11 16:00 Braga Braga 0-0 Atletico Clube do Portugal Atletico Clube do Portugal
29/11 16:00 Academico Viseu FC Academico Viseu FC 1-1 Chaves Chaves
29/11 16:00 Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa 2-1 Freamunde Freamunde
29/11 17:00 Feirense Feirense 1-0 Penafiel Penafiel
29/11 17:00 SC Farense SC Farense 0-0 Varzim Varzim
29/11 17:00 Benfica Benfica 1-3 FC Famalicao FC Famalicao
 Speeldag 18
02/12 16:00 Olhanense Olhanense 1-0 Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa
02/12 16:00 Vitória Guimarães Vitória Guimarães 0-1 Portimonense Portimonense
02/12 16:00 Chaves Chaves 2-1 CD Aves CD Aves
02/12 16:00 Leixões Leixões 2-0 Benfica Benfica
02/12 16:00 Porto Porto 4-3 SC Farense SC Farense
02/12 16:00 Atletico Clube do Portugal Atletico Clube do Portugal 1-1 Sporting Covilhã Sporting Covilhã
02/12 16:00 Oliveirense Oliveirense 1-2 Gil Vicente Gil Vicente
02/12 16:00 Sporting CP II Sporting CP II 4-2 Academico Viseu FC Academico Viseu FC
02/12 17:00 FC Famalicao FC Famalicao 1-2 Braga Braga
02/12 17:00 Penafiel Penafiel 1-1 CD Mafra CD Mafra
02/12 19:00 Varzim Varzim 0-1 Feirense Feirense
 Speeldag 19
06/12 12:15 Feirense Feirense 1-0 Porto Porto
06/12 13:00 CD Santa Clara CD Santa Clara 3-2 Penafiel Penafiel
06/12 16:00 CD Aves CD Aves 1-2 Academico Viseu FC Academico Viseu FC
06/12 16:00 Sporting Covilhã Sporting Covilhã 2-1 Varzim Varzim
06/12 16:00 Gil Vicente Gil Vicente 1-1 Chaves Chaves
06/12 16:00 Braga Braga 2-1 Vitória Guimarães Vitória Guimarães
06/12 16:00 CD Mafra CD Mafra 2-0 Oliveirense Oliveirense
06/12 16:00 Freamunde Freamunde 0-0 Leixões Leixões
06/12 16:00 Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa 0-1 FC Famalicao FC Famalicao
06/12 17:00 Benfica Benfica 1-0 Sporting CP II Sporting CP II
06/12 17:00 Portimonense Portimonense 1-2 Atletico Clube do Portugal Atletico Clube do Portugal
06/12 19:00 SC Farense SC Farense 1-2 Olhanense Olhanense
 Speeldag 20
09/12 16:00 Sporting CP II Sporting CP II 1-0 CD Aves CD Aves
09/12 16:00 Olhanense Olhanense 2-1 Sporting Covilhã Sporting Covilhã
09/12 16:00 Vitória Guimarães Vitória Guimarães 3-0 Benfica Benfica
09/12 16:00 Braga Braga 2-0 Porto Porto
09/12 16:00 Chaves Chaves 1-0 CD Mafra CD Mafra
09/12 16:00 Leixões Leixões 3-3 Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa
09/12 16:00 Atletico Clube do Portugal Atletico Clube do Portugal 0-1 SC Farense SC Farense
09/12 16:00 Oliveirense Oliveirense 3-2 Feirense Feirense
09/12 16:00 Academico Viseu FC Academico Viseu FC 1-1 Gil Vicente Gil Vicente
09/12 16:00 Penafiel Penafiel 1-1 Portimonense Portimonense
09/12 17:00 FC Famalicao FC Famalicao 1-3 Freamunde Freamunde
09/12 19:00 Varzim Varzim 1-1 CD Santa Clara CD Santa Clara
 Speeldag 21
13/12 12:15 Gil Vicente Gil Vicente 1-0 CD Aves CD Aves
13/12 16:00 Benfica Benfica 1-1 Braga Braga
13/12 16:00 Portimonense Portimonense 1-2 Oliveirense Oliveirense
13/12 16:00 Sporting Covilhã Sporting Covilhã 0-1 Vitória Guimarães Vitória Guimarães
13/12 16:00 FC Famalicao FC Famalicao 3-0 Leixões Leixões
13/12 16:00 SC Farense SC Farense 1-1 Chaves Chaves
13/12 16:00 CD Mafra CD Mafra 1-1 Varzim Varzim
13/12 16:00 Freamunde Freamunde 3-1 Olhanense Olhanense
13/12 16:00 Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa 0-1 Penafiel Penafiel
13/12 17:00 Feirense Feirense 2-0 Academico Viseu FC Academico Viseu FC
13/12 17:00 CD Santa Clara CD Santa Clara 2-2 Atletico Clube do Portugal Atletico Clube do Portugal
14/12 20:00 Porto Porto 4-0 Sporting CP II Sporting CP II
 Speeldag 22
19/12 17:00 Benfica Benfica 0-3 Porto Porto
20/12 12:15 Chaves Chaves 2-2 Portimonense Portimonense
20/12 16:00 Olhanense Olhanense 0-2 Leixões Leixões
20/12 16:00 Vitória Guimarães Vitória Guimarães 1-0 Sporting CP II Sporting CP II
20/12 16:00 CD Aves CD Aves 2-0 SC Farense SC Farense
20/12 16:00 Gil Vicente Gil Vicente 1-0 Feirense Feirense
20/12 16:00 Braga Braga 2-0 CD Santa Clara CD Santa Clara
20/12 16:00 Atletico Clube do Portugal Atletico Clube do Portugal 1-0 FC Famalicao FC Famalicao
20/12 16:00 Varzim Varzim 2-0 Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa
20/12 16:00 Oliveirense Oliveirense 1-1 Sporting Covilhã Sporting Covilhã
20/12 16:00 Academico Viseu FC Academico Viseu FC 2-1 CD Mafra CD Mafra
20/12 17:00 Penafiel Penafiel 1-2 Freamunde Freamunde
 Speeldag 23
03/01 12:15 Feirense Feirense 0-1 Chaves Chaves
03/01 16:00 CD Mafra CD Mafra 1-1 CD Aves CD Aves
03/01 16:00 Portimonense Portimonense 2-0 Varzim Varzim
03/01 16:00 Sporting Covilhã Sporting Covilhã 2-2 Academico Viseu FC Academico Viseu FC
03/01 16:00 FC Famalicao FC Famalicao 1-1 Penafiel Penafiel
03/01 16:00 SC Farense SC Farense 0-2 Gil Vicente Gil Vicente
03/01 16:00 Leixões Leixões 3-1 Oliveirense Oliveirense
03/01 16:00 Porto Porto 5-2 Vitória Guimarães Vitória Guimarães
03/01 16:00 Sporting CP II Sporting CP II 0-1 Braga Braga
03/01 16:00 Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa 2-1 Atletico Clube do Portugal Atletico Clube do Portugal
03/01 17:00 CD Santa Clara CD Santa Clara 1-0 Olhanense Olhanense
03/01 20:15 Freamunde Freamunde 1-0 Benfica Benfica
 Speeldag 24
09/01 16:00 Braga Braga 1-3 Chaves Chaves
09/01 16:00 Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa 5-2 Oliveirense Oliveirense
09/01 17:00 Benfica Benfica 2-3 Olhanense Olhanense
09/01 21:30 Portimonense Portimonense 2-1 Porto Porto
10/01 12:15 Feirense Feirense 2-0 Sporting CP II Sporting CP II
10/01 16:00 Sporting Covilhã Sporting Covilhã 0-3 CD Aves CD Aves
10/01 16:00 FC Famalicao FC Famalicao 0-1 Varzim Varzim
10/01 16:00 SC Farense SC Farense 1-0 Academico Viseu FC Academico Viseu FC
10/01 16:00 Leixões Leixões 1-0 Penafiel Penafiel
10/01 16:00 CD Mafra CD Mafra 0-1 Gil Vicente Gil Vicente
10/01 17:00 CD Santa Clara CD Santa Clara 2-0 Vitória Guimarães Vitória Guimarães
11/01 16:00 Freamunde Freamunde 0-0 Atletico Clube do Portugal Atletico Clube do Portugal
 Speeldag 25
14/01 16:00 Vitória Guimarães Vitória Guimarães 1-1 Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa
16/01 16:00 Academico Viseu FC Academico Viseu FC 0-1 Portimonense Portimonense
17/01 12:15 Penafiel Penafiel 1-0 Benfica Benfica
17/01 16:00 Olhanense Olhanense 0-1 FC Famalicao FC Famalicao
17/01 16:00 Gil Vicente Gil Vicente 4-1 Braga Braga
17/01 16:00 CD Aves CD Aves 1-0 Feirense Feirense
17/01 16:00 Porto Porto 4-2 CD Santa Clara CD Santa Clara
17/01 16:00 Atletico Clube do Portugal Atletico Clube do Portugal 0-1 Leixões Leixões
17/01 16:00 Varzim Varzim 0-2 Freamunde Freamunde
17/01 16:00 Oliveirense Oliveirense 3-1 SC Farense SC Farense
17/01 16:00 Sporting CP II Sporting CP II 1-1 CD Mafra CD Mafra
17/01 17:00 Chaves Chaves 1-0 Sporting Covilhã Sporting Covilhã
 Speeldag 26
22/01 20:00 Benfica Benfica 1-1 Atletico Clube do Portugal Atletico Clube do Portugal
23/01 12:15 Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa 2-1 Porto Porto
23/01 13:00 CD Santa Clara CD Santa Clara 0-0 Oliveirense Oliveirense
23/01 16:00 Portimonense Portimonense 0-1 CD Aves CD Aves
23/01 16:00 FC Famalicao FC Famalicao 4-3 Chaves Chaves
23/01 16:00 Sporting Covilhã Sporting Covilhã 3-0 Gil Vicente Gil Vicente
23/01 16:00 Braga Braga 0-0 Academico Viseu FC Academico Viseu FC
23/01 16:00 SC Farense SC Farense 3-0 Sporting CP II Sporting CP II
23/01 16:00 Leixões Leixões 0-4 Varzim Varzim
23/01 16:00 CD Mafra CD Mafra 1-1 Feirense Feirense
23/01 16:00 Penafiel Penafiel 1-1 Olhanense Olhanense
23/01 16:00 Freamunde Freamunde 3-0 Vitória Guimarães Vitória Guimarães
 Speeldag 27
30/01 12:15 Oliveirense Oliveirense 1-2 Benfica Benfica
30/01 17:00 Gil Vicente Gil Vicente 0-0 Freamunde Freamunde
31/01 12:15 CD Mafra CD Mafra 0-0 Portimonense Portimonense
31/01 12:15 Porto Porto 0-2 Leixões Leixões
31/01 16:00 Vitória Guimarães Vitória Guimarães 1-2 FC Famalicao FC Famalicao
31/01 16:00 CD Aves CD Aves 2-0 Braga Braga
31/01 16:00 Atletico Clube do Portugal Atletico Clube do Portugal 1-0 Olhanense Olhanense
31/01 16:00 Chaves Chaves 1-1 Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa
31/01 16:00 Varzim Varzim 1-1 Penafiel Penafiel
31/01 16:00 Sporting CP II Sporting CP II 1-3 Sporting Covilhã Sporting Covilhã
31/01 16:00 Academico Viseu FC Academico Viseu FC 1-0 CD Santa Clara CD Santa Clara
31/01 17:00 Feirense Feirense 1-0 SC Farense SC Farense
 Speeldag 28
06/02 12:15 Portimonense Portimonense 2-0 Sporting CP II Sporting CP II
07/02 12:15 FC Famalicao FC Famalicao 2-2 Gil Vicente Gil Vicente
07/02 13:00 CD Santa Clara CD Santa Clara 1-2 CD Aves CD Aves
07/02 16:00 Olhanense Olhanense 3-1 Vitória Guimarães Vitória Guimarães
07/02 16:00 Sporting Covilhã Sporting Covilhã 0-2 Feirense Feirense
07/02 16:00 Leixões Leixões 1-2 Chaves Chaves
07/02 16:00 Braga Braga 2-2 Oliveirense Oliveirense
07/02 16:00 SC Farense SC Farense 0-0 CD Mafra CD Mafra
07/02 16:00 Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa 1-1 Academico Viseu FC Academico Viseu FC
07/02 16:00 Penafiel Penafiel 1-1 Atletico Clube do Portugal Atletico Clube do Portugal
07/02 17:00 Benfica Benfica 1-1 Varzim Varzim
07/02 18:00 Freamunde Freamunde 1-2 Porto Porto
 Speeldag 29
13/02 16:00 CD Aves CD Aves 1-0 Olhanense Olhanense
13/02 16:00 Gil Vicente Gil Vicente 2-2 CD Santa Clara CD Santa Clara
13/02 16:00 SC Farense SC Farense 0-2 Sporting Covilhã Sporting Covilhã
13/02 16:00 Porto Porto 1-2 FC Famalicao FC Famalicao
13/02 16:00 Chaves Chaves 1-0 Freamunde Freamunde
13/02 16:00 Varzim Varzim 3-2 Atletico Clube do Portugal Atletico Clube do Portugal
13/02 16:00 CD Mafra CD Mafra 1-0 Braga Braga
13/02 16:00 Sporting CP II Sporting CP II 3-0 Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa
13/02 16:00 Academico Viseu FC Academico Viseu FC 2-2 Benfica Benfica
13/02 16:00 Oliveirense Oliveirense 1-1 Penafiel Penafiel
14/02 12:15 Feirense Feirense 2-1 Portimonense Portimonense
14/02 16:00 Vitória Guimarães Vitória Guimarães 1-0 Leixões Leixões
 Speeldag 30
17/02 16:00 Olhanense Olhanense 1-1 Varzim Varzim
17/02 16:00 Portimonense Portimonense 1-0 Gil Vicente Gil Vicente
17/02 16:00 Sporting Covilhã Sporting Covilhã 1-0 CD Mafra CD Mafra
17/02 16:00 FC Famalicao FC Famalicao 2-0 Oliveirense Oliveirense
17/02 16:00 Atletico Clube do Portugal Atletico Clube do Portugal 3-3 Vitória Guimarães Vitória Guimarães
17/02 16:00 Braga Braga 2-1 SC Farense SC Farense
17/02 16:00 Leixões Leixões 3-1 Sporting CP II Sporting CP II
17/02 16:00 Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa 0-2 Feirense Feirense
17/02 16:00 Freamunde Freamunde 0-0 Academico Viseu FC Academico Viseu FC
17/02 17:00 Benfica Benfica 2-1 CD Aves CD Aves
17/02 17:00 CD Santa Clara CD Santa Clara 2-2 Chaves Chaves
17/02 20:00 Penafiel Penafiel 1-1 Porto Porto
 Speeldag 31
21/02 12:15 Gil Vicente Gil Vicente 3-2 Benfica Benfica
21/02 16:00 Vitória Guimarães Vitória Guimarães 0-1 Varzim Varzim
21/02 16:00 CD Aves CD Aves 0-1 Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa
21/02 16:00 Sporting Covilhã Sporting Covilhã 0-0 Portimonense Portimonense
21/02 16:00 Porto Porto 1-0 Atletico Clube do Portugal Atletico Clube do Portugal
21/02 16:00 Chaves Chaves 1-1 Penafiel Penafiel
21/02 16:00 SC Farense SC Farense 1-0 CD Santa Clara CD Santa Clara
21/02 16:00 CD Mafra CD Mafra 1-0 Leixões Leixões
21/02 16:00 Sporting CP II Sporting CP II 1-1 Freamunde Freamunde
21/02 16:00 Academico Viseu FC Academico Viseu FC 0-1 FC Famalicao FC Famalicao
21/02 16:00 Oliveirense Oliveirense 1-2 Olhanense Olhanense
21/02 17:00 Feirense Feirense 1-2 Braga Braga
 Speeldag 32
27/02 12:15 Olhanense Olhanense 1-0 Sporting CP II Sporting CP II
27/02 16:00 Portimonense Portimonense 1-0 SC Farense SC Farense
27/02 16:00 Atletico Clube do Portugal Atletico Clube do Portugal 1-1 Academico Viseu FC Academico Viseu FC
27/02 16:00 Leixões Leixões 3-1 CD Aves CD Aves
27/02 16:00 Braga Braga 0-2 Sporting Covilhã Sporting Covilhã
27/02 16:00 Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa 1-1 Gil Vicente Gil Vicente
27/02 16:00 Penafiel Penafiel 3-0 Vitória Guimarães Vitória Guimarães
27/02 16:00 Freamunde Freamunde 1-0 Oliveirense Oliveirense
27/02 17:00 Benfica Benfica 0-1 Chaves Chaves
28/02 12:15 Varzim Varzim 2-0 Porto Porto
28/02 13:00 CD Santa Clara CD Santa Clara 1-0 CD Mafra CD Mafra
28/02 16:00 FC Famalicao FC Famalicao 1-0 Feirense Feirense
 Speeldag 33
04/03 19:00 Feirense Feirense 1-2 Atletico Clube do Portugal Atletico Clube do Portugal
05/03 12:15 Chaves Chaves 1-1 Vitória Guimarães Vitória Guimarães
05/03 16:00 Portimonense Portimonense 1-5 Braga Braga
05/03 16:00 CD Aves CD Aves 1-1 Freamunde Freamunde
05/03 16:00 Sporting Covilhã Sporting Covilhã 1-0 CD Santa Clara CD Santa Clara
05/03 16:00 Gil Vicente Gil Vicente 2-0 Leixões Leixões
05/03 16:00 Porto Porto 0-0 Olhanense Olhanense
05/03 16:00 SC Farense SC Farense 1-0 Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa
05/03 16:00 CD Mafra CD Mafra 0-0 Benfica Benfica
05/03 16:00 Sporting CP II Sporting CP II 0-0 FC Famalicao FC Famalicao
05/03 16:00 Academico Viseu FC Academico Viseu FC 0-2 Penafiel Penafiel
05/03 16:00 Oliveirense Oliveirense 1-0 Varzim Varzim
 Speeldag 34
09/03 15:30 Benfica Benfica 2-2 Sporting Covilhã Sporting Covilhã
09/03 15:30 Porto Porto 0-1 CD Aves CD Aves
09/03 16:00 Freamunde Freamunde 3-0 SC Farense SC Farense
09/03 16:00 Penafiel Penafiel 1-0 Gil Vicente Gil Vicente
09/03 16:00 Olhanense Olhanense 1-0 Chaves Chaves
09/03 16:00 Vitória Guimarães Vitória Guimarães 4-2 Oliveirense Oliveirense
09/03 16:00 FC Famalicao FC Famalicao 4-1 CD Mafra CD Mafra
09/03 16:00 Atletico Clube do Portugal Atletico Clube do Portugal 1-3 Sporting CP II Sporting CP II
09/03 16:00 Leixões Leixões 0-1 Feirense Feirense
09/03 16:00 Varzim Varzim 2-1 Academico Viseu FC Academico Viseu FC
09/03 16:00 Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa 0-0 Braga Braga
09/03 17:00 CD Santa Clara CD Santa Clara 1-1 Portimonense Portimonense
 Speeldag 35
12/03 17:00 Feirense Feirense 1-0 Benfica Benfica
13/03 12:00 Sporting CP II Sporting CP II 2-1 CD Santa Clara CD Santa Clara
13/03 12:15 Oliveirense Oliveirense 0-1 Porto Porto
13/03 16:00 Portimonense Portimonense 1-0 Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa
13/03 16:00 CD Aves CD Aves 2-0 Atletico Clube do Portugal Atletico Clube do Portugal
13/03 16:00 Sporting Covilhã Sporting Covilhã 2-2 Penafiel Penafiel
13/03 16:00 Gil Vicente Gil Vicente 2-1 Vitória Guimarães Vitória Guimarães
13/03 16:00 SC Farense SC Farense 2-2 FC Famalicao FC Famalicao
13/03 16:00 Braga Braga 0-1 Leixões Leixões
13/03 16:00 Chaves Chaves 1-0 Varzim Varzim
13/03 16:00 CD Mafra CD Mafra 2-1 Freamunde Freamunde
13/03 16:00 Academico Viseu FC Academico Viseu FC 0-0 Olhanense Olhanense
 Speeldag 36
16/03 16:00 Penafiel Penafiel 0-0 Braga Braga
16/03 16:00 Vitória Guimarães Vitória Guimarães 2-0 CD Aves CD Aves
16/03 16:00 Olhanense Olhanense 0-0 Gil Vicente Gil Vicente
16/03 16:00 Atletico Clube do Portugal Atletico Clube do Portugal 4-1 Oliveirense Oliveirense
16/03 16:00 Porto Porto 0-0 Chaves Chaves
16/03 16:00 Varzim Varzim 2-1 Sporting CP II Sporting CP II
16/03 16:00 Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa 0-1 CD Mafra CD Mafra
16/03 17:00 Benfica Benfica 3-0 SC Farense SC Farense
16/03 21:00 CD Santa Clara CD Santa Clara 0-0 Feirense Feirense
 Speeldag 37
20/03 12:15 Portimonense Portimonense 1-0 Benfica Benfica
20/03 16:00 Feirense Feirense 0-2 Freamunde Freamunde
20/03 16:00 CD Aves CD Aves 0-1 Penafiel Penafiel
20/03 16:00 Sporting Covilhã Sporting Covilhã 0-1 FC Famalicao FC Famalicao
20/03 16:00 Gil Vicente Gil Vicente 1-2 Porto Porto
20/03 16:00 Chaves Chaves 1-0 Atletico Clube do Portugal Atletico Clube do Portugal
20/03 16:00 Braga Braga 0-2 Varzim Varzim
20/03 16:00 SC Farense SC Farense 3-0 Leixões Leixões
20/03 16:00 CD Mafra CD Mafra 1-0 Olhanense Olhanense
20/03 16:00 Sporting CP II Sporting CP II 5-0 Oliveirense Oliveirense
20/03 16:00 Academico Viseu FC Academico Viseu FC 2-1 Vitória Guimarães Vitória Guimarães
20/03 17:00 CD Santa Clara CD Santa Clara 2-2 Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa
 Speeldag 36
26/03 16:00 Freamunde Freamunde 1-0 Sporting Covilhã Sporting Covilhã
26/03 16:00 FC Famalicao FC Famalicao 1-1 Portimonense Portimonense
26/03 16:00 Leixões Leixões 1-1 Academico Viseu FC Academico Viseu FC
 Speeldag 39
26/03 17:00 CD Aves CD Aves 2-2 Varzim Varzim
 Speeldag 38
01/04 20:00 Olhanense Olhanense 0-0 Feirense Feirense
02/04 12:15 Penafiel Penafiel 2-2 Sporting CP II Sporting CP II
02/04 16:00 Porto Porto 4-0 Academico Viseu FC Academico Viseu FC
02/04 17:00 Freamunde Freamunde 2-1 Braga Braga
02/04 17:00 Benfica Benfica 0-0 CD Santa Clara CD Santa Clara
02/04 17:00 Atletico Clube do Portugal Atletico Clube do Portugal 1-1 CD Mafra CD Mafra
02/04 17:00 Leixões Leixões 0-1 Portimonense Portimonense
02/04 17:00 Varzim Varzim 2-0 Gil Vicente Gil Vicente
02/04 17:00 Oliveirense Oliveirense 0-3 Chaves Chaves
02/04 17:00 Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa 0-0 Sporting Covilhã Sporting Covilhã
03/04 12:15 FC Famalicao FC Famalicao 3-2 CD Aves CD Aves
03/04 16:00 Vitória Guimarães Vitória Guimarães 2-1 SC Farense SC Farense
 Speeldag 39
06/04 16:00 CD Mafra CD Mafra 2-1 Porto Porto
06/04 17:00 Portimonense Portimonense 0-0 Freamunde Freamunde
06/04 17:00 Gil Vicente Gil Vicente 0-2 Atletico Clube do Portugal Atletico Clube do Portugal
06/04 17:00 Sporting Covilhã Sporting Covilhã 0-0 Leixões Leixões
06/04 17:00 Braga Braga 0-1 Olhanense Olhanense
06/04 17:00 Sporting CP II Sporting CP II 2-0 Chaves Chaves
06/04 17:00 Academico Viseu FC Academico Viseu FC 2-1 Oliveirense Oliveirense
06/04 17:00 Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa 1-3 Benfica Benfica
06/04 18:00 Feirense Feirense 1-1 Vitória Guimarães Vitória Guimarães
06/04 18:00 CD Santa Clara CD Santa Clara 1-0 FC Famalicao FC Famalicao
06/04 18:00 SC Farense SC Farense 0-0 Penafiel Penafiel
 Speeldag 40
09/04 17:15 Olhanense Olhanense 0-1 Portimonense Portimonense
10/04 12:15 FC Famalicao FC Famalicao 2-3 Benfica Benfica
10/04 16:00 Porto Porto 2-1 Sporting Covilhã Sporting Covilhã
10/04 17:00 Penafiel Penafiel 0-0 Feirense Feirense
10/04 17:00 Freamunde Freamunde 0-0 Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa
10/04 17:00 Vitória Guimarães Vitória Guimarães 1-0 CD Mafra CD Mafra
10/04 17:00 Atletico Clube do Portugal Atletico Clube do Portugal 1-2 Braga Braga
10/04 17:00 Chaves Chaves 2-1 Academico Viseu FC Academico Viseu FC
10/04 17:00 Leixões Leixões 2-2 CD Santa Clara CD Santa Clara
10/04 17:00 Varzim Varzim 2-2 SC Farense SC Farense
10/04 17:00 Sporting CP II Sporting CP II 2-0 Gil Vicente Gil Vicente
10/04 17:00 Oliveirense Oliveirense 2-4 CD Aves CD Aves
 Speeldag 41
13/04 16:00 Benfica Benfica 0-2 Leixões Leixões
13/04 17:00 Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa 0-0 Olhanense Olhanense
13/04 17:00 Portimonense Portimonense 3-1 Vitória Guimarães Vitória Guimarães
13/04 17:00 Sporting Covilhã Sporting Covilhã 3-0 Atletico Clube do Portugal Atletico Clube do Portugal
13/04 17:00 CD Aves CD Aves 2-1 Chaves Chaves
13/04 17:00 Gil Vicente Gil Vicente 4-0 Oliveirense Oliveirense
13/04 17:00 Braga Braga 2-0 FC Famalicao FC Famalicao
13/04 17:00 CD Mafra CD Mafra 0-0 Penafiel Penafiel
13/04 17:00 Academico Viseu FC Academico Viseu FC 1-2 Sporting CP II Sporting CP II
13/04 18:00 CD Santa Clara CD Santa Clara 2-1 Freamunde Freamunde
13/04 18:00 SC Farense SC Farense 1-2 Porto Porto
13/04 19:00 Feirense Feirense 1-0 Varzim Varzim
 Speeldag 42
17/04 12:15 Chaves Chaves 4-0 Gil Vicente Gil Vicente
17/04 16:00 Porto Porto 2-0 Feirense Feirense
17/04 17:00 Penafiel Penafiel 2-1 CD Santa Clara CD Santa Clara
17/04 17:00 Olhanense Olhanense 1-0 SC Farense SC Farense
17/04 17:00 Vitória Guimarães Vitória Guimarães 3-2 Braga Braga
17/04 17:00 Atletico Clube do Portugal Atletico Clube do Portugal 2-2 Portimonense Portimonense
17/04 17:00 FC Famalicao FC Famalicao 2-2 Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa
17/04 17:00 Leixões Leixões 0-2 Freamunde Freamunde
17/04 17:00 Varzim Varzim 0-0 Sporting Covilhã Sporting Covilhã
17/04 17:00 Sporting CP II Sporting CP II 2-1 Benfica Benfica
17/04 17:00 Academico Viseu FC Academico Viseu FC 3-2 CD Aves CD Aves
17/04 17:00 Oliveirense Oliveirense 2-1 CD Mafra CD Mafra
 Speeldag 43
23/04 12:15 CD Aves CD Aves 3-0 Sporting CP II Sporting CP II
24/04 12:15 CD Mafra CD Mafra 0-1 Chaves Chaves
24/04 17:00 Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa 0-1 Leixões Leixões
24/04 17:00 Freamunde Freamunde 0-0 FC Famalicao FC Famalicao
24/04 17:00 Benfica Benfica 3-3 Vitória Guimarães Vitória Guimarães
24/04 17:00 Feirense Feirense 3-1 Oliveirense Oliveirense
24/04 17:00 CD Santa Clara CD Santa Clara 2-0 Varzim Varzim
24/04 17:00 Portimonense Portimonense 1-1 Penafiel Penafiel
24/04 17:00 Sporting Covilhã Sporting Covilhã 0-0 Olhanense Olhanense
24/04 17:00 Gil Vicente Gil Vicente 1-1 Academico Viseu FC Academico Viseu FC
24/04 17:00 SC Farense SC Farense 2-1 Atletico Clube do Portugal Atletico Clube do Portugal
24/04 17:30 Porto Porto 2-0 Braga Braga
 Speeldag 44
30/04 12:15 Olhanense Olhanense 3-2 Freamunde Freamunde
30/04 17:00 Penafiel Penafiel 4-2 Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa
30/04 17:00 Vitória Guimarães Vitória Guimarães 1-1 Sporting Covilhã Sporting Covilhã
30/04 17:00 Atletico Clube do Portugal Atletico Clube do Portugal 0-1 CD Santa Clara CD Santa Clara
30/04 17:00 CD Aves CD Aves 2-2 Gil Vicente Gil Vicente
30/04 17:00 Braga Braga 0-2 Benfica Benfica
30/04 17:00 Leixões Leixões 0-0 FC Famalicao FC Famalicao
30/04 17:00 Chaves Chaves 1-1 SC Farense SC Farense
30/04 17:00 Varzim Varzim 0-3 CD Mafra CD Mafra
30/04 17:00 Academico Viseu FC Academico Viseu FC 0-5 Feirense Feirense
30/04 17:00 Oliveirense Oliveirense 0-2 Portimonense Portimonense
01/05 17:00 Sporting CP II Sporting CP II 1-1 Porto Porto
 Speeldag 45
07/05 12:15 Freamunde Freamunde 1-0 Penafiel Penafiel
08/05 12:15 Portimonense Portimonense 1-1 Chaves Chaves
08/05 17:00 Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa 0-2 Varzim Varzim
08/05 17:00 Feirense Feirense 3-2 Gil Vicente Gil Vicente
08/05 17:00 FC Famalicao FC Famalicao 2-2 Atletico Clube do Portugal Atletico Clube do Portugal
08/05 17:00 Sporting Covilhã Sporting Covilhã 2-1 Oliveirense Oliveirense
08/05 17:00 SC Farense SC Farense 2-1 CD Aves CD Aves
08/05 17:00 Leixões Leixões 0-2 Olhanense Olhanense
08/05 17:00 CD Mafra CD Mafra 1-1 Academico Viseu FC Academico Viseu FC
08/05 17:00 Sporting CP II Sporting CP II 2-4 Vitória Guimarães Vitória Guimarães
08/05 17:30 Porto Porto 3-1 Benfica Benfica
08/05 18:00 CD Santa Clara CD Santa Clara 1-0 Braga Braga
 Speeldag 46
13/05 21:00 Vitória Guimarães Vitória Guimarães 3-1 Porto Porto
14/05 16:00 Benfica Benfica 5-0 Freamunde Freamunde
14/05 16:00 Varzim Varzim 0-0 Portimonense Portimonense
14/05 16:00 Atletico Clube do Portugal Atletico Clube do Portugal 2-3 Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa
14/05 16:00 Gil Vicente Gil Vicente 2-3 SC Farense SC Farense
14/05 16:00 CD Aves CD Aves 1-1 CD Mafra CD Mafra
14/05 16:00 Chaves Chaves 1-1 Feirense Feirense
14/05 16:00 Academico Viseu FC Academico Viseu FC 2-0 Sporting Covilhã Sporting Covilhã
14/05 16:00 Oliveirense Oliveirense 1-2 Leixões Leixões
14/05 17:00 Penafiel Penafiel 1-1 FC Famalicao FC Famalicao
14/05 17:00 Olhanense Olhanense 1-0 CD Santa Clara CD Santa Clara
14/05 17:00 Braga Braga 1-1 Sporting CP II Sporting CP II
 Stand G P
1. Porto Porto 46 86
2. Chaves Chaves 46 81
3. Feirense Feirense 46 78
4. Portimonense Portimonense 46 78
5. Freamunde Freamunde 46 74
6. FC Famalicao FC Famalicao 46 72
7. Olhanense Olhanense 46 69
8. CD Aves CD Aves 46 67
9. Sporting CP II Sporting CP II 46 65
10. Varzim Varzim 46 65
11. Gil Vicente Gil Vicente 46 62
12. Penafiel Penafiel 46 61
13. Vitória Guimarães Vitória Guimarães 46 60
14. Sporting Covilhã Sporting Covilhã 46 58
15. CD Santa Clara CD Santa Clara 46 57
16. Braga Braga 46 57
17. SC Farense SC Farense 46 56
18. Academico Viseu FC Academico Viseu FC 46 56
19. Benfica Benfica 46 55
20. Leixões Leixões 46 55
21. CD Mafra CD Mafra 46 54
22. Atletico Clube do Portugal Atletico Clube do Portugal 46 51
23. Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa 46 41
24. Oliveirense Oliveirense 46 29