Info

Naam: Cherchesov
Voornaam: Stanislav
Nationaliteit: Rusland
Geboortedatum: 02/09/1963

Ploegen

Trainer

10/11/2004 31/05/2006 Wacker Innsbruck
01/07/2007 14/08/2008 Spartak Moskou
16/12/2010 31/07/2011 Zhemchuzhina Sochi
27/09/2011 26/05/2013 Terek Grozny
17/06/2013 09/04/2014 Amkar Perm
10/04/2014 13/07/2015 Dinamo Moskou
06/10/2015 01/06/2016 Legia Warschau
11/08/2016 ... Rusland